Niedziela, 23 listopada 2014, godz. 12:30
2 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
15:00

14:24

Miedź w tym spotkaniu była lepsza i udowodniła to strzelonymi bramkami. Olimpię zaś czeka długa, smutna podróż do domu. Za uwagę dziękuje Mątewski Dawid.

90'

Koniec meczu! Miedź wygrywa zasłużenie z Olimpią Grudziądz 2:0.

90'

Schodzi Garuch, a w jego miejsce debiutant - Przemysław Wichłacz.

90'

Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

88'

GOOOOOOOOL!!! Łobodziński podwyższa wynik który ze stoickim spokojem pokonał Fabiniaka.

87'

Miedź bez wątpienia przeważa, gdyby nie Fabiniak legniczanie rozgromiliby biało-zielonych.

85'

Zmiana w drużynie Miedzi - zejdzie Feruga, a w jego miejsce Nowak.

83'

Feruga dostaje piłkę w okolicach pola karnego i mając przed sobą tylko Fabiniaka decyduje się na strzał, z tego pojedynku zwycięsko wyszedł bramkarz grudziądzan.

80'

Marcin Kaczmarek zdobywając piłkę w polu karnym Miedzi, znalazł się przed Bledzewskim lecz jego strzał minął tylko słupek bramki legniczan!

78'

Brożyna odbierając piłkę przeszedł z nią całe boisko wchodząc w pole karne Olimpii lecz w końcowej fazie akcji, stracił futbolówkę na rzecz obrońców grudziądzan.

76'

Oskar Trzepacz za Bartosza Jarocha!

75'

Łobodziński ukarany żółtą kartą co oznacza dla zawodnika Miedzi że w następnym spotkaniu będzie wykluczony za nadmiar kartek.

74'

Szczot w pole karne lecz wszystkie wrzutki idące w pole karne Miedzi są oddalane za pole karne przez obrońców, Olimpia nie jest w stanie wygrać pojedynków główkowych z gospodarzami.

73'

Zmiana w drużynie Olimpii, na boisku pojawi się Robert Szczot za schodzącego Rogalskiego.

72'

Ależ kontratak Miedzi! Garuch zagrał do Lafranca, a ten wycofał piłkę do Łobodzińskiego który zbyt lekko uderzył piłkę by zaskoczyć Fabiniaka, było blisko!

69'

Zmiana w drużynie Olimpii, na boisku pojawi się Adam Cieśliński za Marcina Smolińskiego.

68'

Bartoszewicz z okolicy trzydziestego metra do bramki decyduje się na strzał lecz piłka leci wysoko ponad bramkę.

66'

GOOOOOOL!!! Garuch zagrywa w pole karne do Łobodzińskiego, ten głową do Ferugi i Daniel Feruga pokonuje Bartosza Fabiniaka.

65'

Garuch będąc przed polem karnym decyduje się na uderzenie, piłka idąca po rykoszecie, wędruje obok bramki Fabiniaka.

63'

Krótko wykonany rzut rożny po którym to Garuch niezwykle mocno uderzył na bramkę Fabiniaka! Po jego uderzeniu piłka obiła poprzeczkę i nie przekroczyła linii bramkowej, wciąż nie ma bramki!

60'

Woźniak przy narożniku boiska, próbując dośrodkować wywalczył stały fragment do którego podszedł Denis Popović ale jego wrzutka pozostawiła wiele do życzenia.

58'

Olimpia w drugiej połowie zdecydowanie pewniejsza w ataku i co najważniejsze dla grudziądzan - aktywniejsza.

56'

Rogalski podaje do Smolińskiego który zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę lecz piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki Bledzewskiego

53'

Kłus faulowany w środkowej strefie boiska i to grudziądzanie rozpoczną od stałego fragmentu.

51'

Kombinacyjna akcja Olimpii w okolicach pola karnego gospodarzy zakończona dośrodkowaniem Kaczmarka po którym to piłkę przejęli zawodnicy Miedzi. Niezbyt dokładne wrzutki Kaczmarka w dzisiejszym spotkaniu.

49'

Łobodziński z prawej strony wrzuca piłkę w pole karne ale świetnie interweniuje Dariusz Kłus, przy piłce biało-zieloni.

48'

Ze stałego fragmentu goście nie stworzyli zagrożenia, a przy piłce zawodnicy Miedzianki.

47'

Rogalski na lewej stronie po przerzuceniu piłki przez Kaczmarka i pierwszy rzut rożny dla Olimpii.

46'

Mamy gwizdek arbitra i zaczynamy drugą część spotkania! Przy piłce Olimpia.

13:21

W pierwszej połowie zdecydowanie lepsi byli gospodarze. Olimpia jak na razie ustawiona bardziej defensywnie, lecz i tak biało-zieloni mieli swoje sytuacje. Spotkanie mimo bezbramkowego wyniku dość ciekawe i w dobrym tempie - w drugiej połowie miejmy nadzieję że doczekamy się bramek.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Piłkarze obu drużyn schodzą do szatni.

45'

Rogalski perfekcyjnie do Aleksandra, napastnik Olimpii zdecydował się na strzał który finalnie okazał się zbyt słaby.

44'

Feruga za chwilę wróci na boisko, a na trybunach przez całe spotkanie zdecydowanie bardziej słychać fanatyków Olimpii.

43'

Daniel Feruga leży na boisku, a sędzia dyktuje rzut wolny dla Olimpii. Patrząc na piłkarza Miedzi widać że ucierpiał w tym starciu.

42'

Szczepaniak z lewej strony wrzucił piłkę w pole karne do Łobodzińskiego, ten w idealnie sytuacji trafia tylko w boczną siatkę, a sędzia odgwizduje pozycje spaloną!

40'

Feruga ze środka zagrywa na skrzydło do rozpędzone Garucha, a ten bez zastanowienia zagrywa w pole karne gdzie interweniował Marcin Woźniak, wybijając piłkę.

38'

Kolejny rzut wolny dla Miedzi i tym razem Feruga posyłał piłkę w pole karne, tam znalazł się Lafrance który główkował tym razem niecelnie.

36'

Woźniak świetnie do Aleksandra który znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej ale ten wybrał inne rozwiązanie i szukał w polu karnym Popovicia. Podanie przerwał Lafrance i przy piłce gospodarze.

33'

Aleksander walczy o piłkę przy narożniku boiska lecz ten pojedynek przegrał z defensorem Miedzi.

31'

Następny rzut wolny dla Miedzi który ponownie egzekwował Kakoko. Tym razem zagranie nieudane z którego mogła wywiązać się kontra dla gości.

29'

Idealnie z rzutu wolnego Kakoko na głowę Lafrance'a który skierował piłkę w stronę bramki Olimpii, a piłkę fantastycznie wyciągnął Fabiniak. Cały czas na boisku w Legnicy mamy bezbramkowy remis.

27'

Z kontratakiem wyszedł Garuch ale chwilę później stracił piłkę fatalnie podając. Wysokie tempo spotkania.

25'

Woźniak fantastyczne wejście ofensywne podczas którego okiwał dwóch zawodników Miedzi i zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta do bramki Bledzewskiego w związku z czym golkiper nie miał większych problemów z obronieniem strzału.

23'

Kakoko z lewej strony wrzuca piłkę w pole karne, Woźniak odbija piłkę lecz na tyle nie fortunie że jeszcze Fabiniak był zmuszony do piąstkowania i kolejny rzut rożny dla Miedzianki z którego nic nie wynikło.

21'

Szczepaniak bardzo dobre uderzenie z dystansu przy którym Fabiniak musiał wykazać się jeszcze lepszą interwencją. Rzut różny dla gospodarzy, po którym piłkę odzyskała Olimpia.

19'

Olimpia pierwszy raz w dzisiejszym meczu utrzymuje się dość długo przy piłce jak i na połowie rywala lecz nic poważniejsze z tego nie wynikło.

17'

Marcin Kaczmarek ukarany żółtą kartką.

16'

Olimpia rozgrywała ładną kombinacyjną akcję przy której to na szczęście gospodarzy stracili piłkę i bez wahania Łobodziński zagrał piłkę w pole karne biało-zielonych gdzie znajdował się Szczepański którego dobrze zasłaniał Bućko. Przy piłce goście.

13'

Żółta kartka dla Kevina Lafrance'a po faulu na Marcinie Smolińskim.

12'

Przy atakach Olimpii gospodarze starają się wychodzić wysokim pressingiem co przynosi pożądany efekt dla legniczan.

10'

Łobodziński idealnie zagrywa w pole karne gdzie znajduje się Feruga który dotknął piłkę, kierując ją ku bramce aczkolwiek uderzenie zbyt słabe i spokojnie dobrze ustawiony Fabiniak.

8'

Kolejny rzut rożny dla Miedzi i po raz kolejny piąstkował Fabiniak ale w tej sytuacji akurat był faulowany.

7'

Uderzenie Ferugi z dystansu które finalnie okazało się za słabe by zaskoczyć Fabiniaka.

6'

Miedź jak na razie zdecydowanie bardziej aktywniejsza, to gospodarze narzucają swój styl gry, a Olimpia najwidoczniej ze spokojem czeka na swoje okazje.

5'

Rzut różny dla legniczan który egzekwował Daniel Feruga lecz świetnie na przedpolu zachował się Fabiniak, odbijając piłkę.

5'

Na stadionie w Legnicy pojawili się również fani biało-zielonych - dość głośno zaznaczając swoją obecność.

3'

Początek spotkania spokojny, pierwsza akcja Garucha została przerwana, a chwilę później po drugiej stronie uderzenie Kaczmarka głową wpadło wprost w ręce Bledzewskiego.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra głównego i zaczynamy! Od środka zaczynają gospodarze, pierwsze kopnięcie!

12:28

Sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko, przywitanie zawodników oraz trenerów i za moment zaczynamy!

12:21

Do rozpoczęcia spotkania zostało dziesięć minut, a piłkarze powoli kończą rozgrzewkę! Coraz bliżej pierwszego gwizdka arbitra!

12:17

Bojowe nastroje panują również w drużynie gospodarzy, każdy w Legnicy dziś wierzy w zdobycie trzech punktów, a więc to zapowiada nam tylko niezwykle ciekawe spotkanie. Oby piłkarze nie zawiedli!

12:15

Mamy nauczkę po porażce przed własną publicznością z Arką Gdynia i zrobimy wszystko, by w niedzielę z Legnicy wywieźć trzy punkty.

Słowa wypowiedziane przez pomocnika biało-zielonych - Roberta Szczota.

12:10

Po stronie gości, na ławce zasiedli: Sapela, Banasiak, Andelković, Suchocki, Szczot, Trzepacz, Cieśliński.

12:09

Ławka rezerwowych Miedzi prezentuje się następująco: Ptak, Woźniczka, Cierpka, Księżaniakiewicz, Lenkiewicz, Nowak, Wichłacz.

12:07

Zachęcamy również do zapoznania się z przedmeczową zapowiedzią.

12:05

W poprzednim starciu tych drużyn wygrała Olimpia, pokonując rywala aż 4:2, jednak jeśli chodzi o mecze w Legnicy, to w tych biało-zieloni jeszcze nigdy w historii nie wygrali. Jest to niezwykle trudny teren i dzisiejszy pojedynek powinien przynieść niezwykle dużo sportowych emocji.

12:00

Witamy serdecznie na trzydzieści minut przed rozpoczęciem spotkania! Znamy już wyjściowe składy obu zespołów.