Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1. połowa1 : 2
16:00

94'

Po kornerze dla Floty Guldan zablokował uderzenie rywala. Po chwili sędzia zakończył mecz. Zagłębie wygrało w Świnoujściu 2:1.

92'

Rzut wolny dla Floty. Brljak pędzi pod bramkę Zagłębia!

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Rakowski opuszcza boisko, za niego Kowalski-Haberek.

86'

U gości Janoszka zmienia Krzysztofa Piątka.

86'

Erić wchodzi za Zalepę.

83'

Zagłębie znów gra nieźle w ofensywie. Rakowski ruszył do przodu, ale po jego podaniu na spalonym znalazł się Przybecki.

81'

Zmiana w ekipie gospodarzy - Dawid Retlewski za Daniela Bruda.

81'

Błysnął teraz Piątek, który ruszył z piłką, minął dwóch zawodników i podał do Przybeckiego. Ten uderzył na bramkę rywali, ale Brljak zdołał skutecznie interweniować.

79'

Spalił teraz Daniel Brud. Piłka dla Zagłębia.

76'

Jach skutecznie przerwał akcję świnoujścian na prawej stronie boiska.

76'

Do końca spotkania został jeszcze kwadrans. Flota nie tworzy już tak groźnych sytuacji jak pod koniec pierwszej połowy, czy na początku drugiej.

73'

Będzie kolejny rzut rożny dla Floty. Czy świnoujścianie doprowadzą w tym meczu do remisu?

70'

Boisko opuszcza Dawid Kort. Za niego Arkadiusz Reca.

67'

W końcu skontrować spróbowało Zagłębie. Michał Stasiak bardzo skutecznie zatrzymał jednak Krzysztofa Piątka.

65'

Potężnie uderzył Łukasz Sołowiej. Piłka całkiem nieznacznie, ale jednak minęła bramkę Zagłębia.

63'

Flota nie ustaje w ofensywnych zapędach, ale pod bramką Forenca już nie jest tak groźnie jak jeszcze kilka minut temu.

60'

Miłosz Przybecki zmienia Arkadiusza Woźniaka.

59'

Żółta kartka dla Rakowskiego.

55'

Po rzucie rożnym znowu niewiele brakowało, żeby Flota wyrównała! Broni Forenc!

54'

Po rzucie wolnym Floty futbolówkę wybił Jarosław Kubicki. Po chwili jednak głową strzelał Michał Stasiak - niecelnie.

52'

Flota ciągle atakuje. Tosik zdołał jednak przerwać akcję rywali.

49'

Teraz z daleka próbował Rafał Grzelak - mimo rykoszetu Forenc radzi sobie z uderzeniem gracza Floty.

48'

Znowu atakują świnoujścianie - i to jak! Paweł Lisowski uderzył w poprzeczkę!

47'

Od początku Flota ofensywnie usposobiona. Dobrze interweniował jednak Forenc.

46'

Obie drużyny bez zmian.

46'

Wracamy do gry!

46'

Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi w Świnoujściu 2:1.

46'

Olszar strzela po rękach Ferenca w słupek! Mógł być remis!

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Krzysztof Piątek przepuścił piłkę w polu karnym rywali i niewiele zabrakło, by Woźniak przejął futbolówkę. Skutecznie interweniował jednak Stasiak.

43'

Olszar leży w polu karnym Zagłębia, ale nie ma karnego.

41'

Żółta kartka dla Guldana za faul na rywalu.

39'

Olszar świetnie znalazł się w "szesnastce" Zagłębia i uderzył płasko nie dając szans Forencowi.

38'

Olszar! Jest gol kontaktowy! Flota wraca do gry!

34'

Zagłębie trochę zwolniło i Flota coraz częściej gości pod bramką Forenca. Golkiper "Miedziowych" pewnie łapie jednak piłkę po dośrodkowaniu jednego z rywali.

31'

Znowu niebezpiecznie w "szesnastce" Zagłębia. Ostatecznie defensywa gości poradziła sobie wybijając piłkę poza pole karne. Ucierpiał jednak Woźniak.

29'

Teraz Flota zdołała groźnie skontrować, ale Dorde Cotra wyprzedził wbiegającego w pole karne zawodnika gospodarzy. Było niebezpiecznie.

26'

Flota nie bardzo wie jak poradzić sobie w tej trudnej sytuacji. Gracze Tomasza Kafarskiego niekiedy muszą uciekać się do fauli. Łukasz Sołowiej poturbował teraz Piątka.

24'

Zagłębie nie ma zamiaru zwalniać. "Miedziowi" cały czas w ofensywie.

22'

Tosik wrzucił futbolówkę z boku boiska w "szesnastkę" gospodarzy. Piłka poleciała jednak w taki sposób, że wpadła do bramki zaskakując Brljaka! Zagłębie prowadzi już dwoma golami!

21'

2:0 dla Zagłębia! Tosik! Co za gol!

20'

Teraz z ofensywnej strony pokazał się Tosik, ale obrońcy Floty skutecznie przerwali zapędy pomocnika Zagłębia.

15'

Na razie Flota wygląda dosyć słabo. Wydaje się, że Zagłębie kontroluje mecz.

13'

Guldan i Tosik umiejętnie przerwali akcję Floty i ruszyli z szybkim atakiem na bramkę Brljaka. Piłka trafiła do Woźniaka, który strzałem z linii pola karnego dał prowadzenie Zagłębiu.

13'

Woźniak szybko zrehabilitował się za nieudane wykonanie rzutu wolnego! Gol dla Zagłębia!

11'

Wydawało się, że może być groźnie, bo na 20. metrze od bramki Darko Brljaka piłkę ustawił Arkadiusz Woźniak. Napastnik Zagłębia uderzył jednak bardzo niecelnie.

10'

Teraz znów nieźle w ofensywie pokazało się Zagłębie. Szybki atak gości zdołali jednak przerwać defensorzy Floty. Po chwili Miedziowi spróbowali zaatakować ponownie - tym razem drugą stroną boiska. Rakowski popsuł jednak akcję niecelnie zagrywając głową.

7'

Teraz uważnie w defensywie zagrał Jarosław Jach, który przejął groźne podanie jednego z zawodników Floty.

5'

Flota próbowała odpowiedzieć na ofensywne zapędy gości. Dobrze interweniował jednak Adrian Rakowski, który przerwał akcję świnoujścian.

4'

Goście przeważają w pierwszych fragmentach. Krzysztof Piątek bliski był przejęcia dobrego podania partnera pod polem karnym Floty. Ostatecznie nie udało się.

3'

Pierwsze ofensywnie zaczęło Zagłębie. Gospodarze skutecznie jednak w obronie.

1'

Czas - start! Gramy!

11:51

Przed sezonem Flota nie była pewna czy przystąpi w ogóle do sezonu. Do dzisiaj w klubowej kasie pustki, ale mimo wszystko drużyna gra i wygrywa. Czy jest w stanie pokonać dziś jednego z głównych kandydatów do awansu do Ekstraklasy?

11:50

Rezerwowi Zagłębia: Smołuch, Oleksy, Jagiełło, Janoszka, Przybecki, Błąd, Kowalski-Haberek

11:45

Rezerwowi Floty: Skrzeszewski, Marynowski, Erić, Jasiczak, Reca, Retlewski, Arifović

11:40

Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego spotkania: Świnoujścianie bronią Twierdzy Uznam

11:35

Witamy na meczu 18. kolejki 1. ligi, w którym Flota Świnoujście zmierzy się z Zagłębie Lubin.