Niedziela, 23 listopada 2014, godz. 12:15
15:00

93'

KONIEC MECZU! CHOJNICZANKA DEKLASUJE POGOŃ SIEDLCE!

93'

W końcowce meczu Lisowski wbiegł w pole karne, wysunał do Siemaszjki, a ten fatalnie skiksował. Mogł być hat-trick.

90'

Trzy minuty zostają doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'

Co ten Piechowiak robi ?! Mija zawodników jak tyczki na treningu, potem oddaje strzał, ale został on zablokowany.

85'

Teraz tak dla odmiany rzut rożny dla Pogoni. :)

84'

Piechowiak strzela technicznie i z dużymi problemami piłkę wybija Tobjasz.

83'

Znowu szarżował Siemaszko, ale tym razem bez żadnej korzyści.

80'

Aliu DJALO potrzebuje pomocy medyka.

81'

Piechowiak drybluje, a obrońca wybił piłkę na róg!

79'

Niedziela schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Piechowiak!

76'

W odpowiedzi Chojniczanka! Pietruszka wrzucał do Iwanickiego, ale ten znowu nie zdążył.

76'

Kolejna sytuacja sam na sam zawodnika Pogoni, ale znowu Misztal broni!

75'

Na boisku melduje się Feciuch! Schodzi Tomasz Mikołajczak!

72'

Błąd Zawistowskiego, który zagrywał do bramkarza. Pomylił się i w konsekwencji sam na sam wyszedł zawdonik Pogoni, ale Misztal kapitalnie obronił.

71'

Kapitalna akcja Chojniczanki Siemaszko do Iwanickiego, a ten podaje do Mikołajczaka! 5:0!!!!

68'

Niedziela znowu drybluje i wrzuca piłkę w pole karne, a tam strzałem szczupakiem Iwanicki minimalnie pudłuje.

67'

Iwanicki za Gancarczyka!

66'

Znowu Kieruzel strzelał głową. Było bardzo blisko.

66'

Zawistowski oddawał strzał, ale po rykoszecie piłka wyszła poza boisko. KORNER !

64'

Pietruszka krosowo podawał do Siemaszko, który zgrął piłkę głową, a Niedziela strzałem przewrotką kończył akcję. W bramce bardzo dobrze zachował się Tobjasz.

62'

Mikołajczak zgRywa do Siemaszki,a ten kończy strzłaŁem głową!! 4:0!!!!!!!!!!

61'

Znowu korner dla gospodarzy. Bardzo dobrą akcję przeprowadził Mikołajczak.

60'

Strzał na wiwat oddał przed chwilą Tataja.

59'

Kieruzel doszedł do strzału, ale strzelił wprost w bramkarza.

58'

Lisowski przedzierał się prawą stroną i wywalczył rzut rożny!

58'

Kolejna grozna akcja gospodarzy. Lisowski wrzuca piłkę, a Gancarzyk minimalnie pudłuje.

55'

Na boisku melduje się Tataj. Zmienia on Tarachulskiego.

55'

Fatalnie rozegrany rzut wolny. Zawistowski wystawił piłkę Lisowskiemu, ale ten strzelił w trybuny.

54'

Faulowany Siemaszko około 25 metrów do bramki. Zawistowski przymierza się do wykonania stałego fragmentu gry.

54'

Lisowski potrzebuje pomocy medycznej. Starał się wybić piłkę, ale niefortunnie trafił w stopę Wójcika.

53'

Rzut rożny,zamieszanie w polu karnym, a tam ekwilibrystycznym strzałem z przewrotki Siemaszko podwyższa na 3:0!

52'

Gancarczyk wyszedł sam na sam ,ale bramkarz obronił.

51'

Piłka wybita z obrony, automatycznie opanował ją Siemaszko, który zagrłą do Mikołajczaka, a ten padł w polu karnym. Faulu nie było, a piłkę dobijał Zawistowsk. Niecelnie!

49'

A teraz strzelał Wójcik, ale bardzo niecelnie.

48'

Gospodarze od początku rzucili się do ataku. Widać, że chcą strzelić trzecią bramkę i szybko zakończyć sprawę.

46'

Wykonanie tego rzutu wolnego pozostawia wiele do żczenia.

46'

Faulowany Mikołajczak w swojej pierwszej akcji w drugiej połowie. Blisko do bramki Tobjasza.

45'

Zmiana w Pogni Siedlce! Wójcik wchodzi za Dybca!

45'

Drugą część meczu rozpoczną gospodarze! Pan Bukowczan dał znak i możemy grać!

13:16

Zawodnicy opuścili szatnię i za chwilę sędzia da znak do rozpoczęcia II połowy meczu!

46'

Tobjasz obejrzał kartkę za faul na Gancarczyku.

46'

W tym momencie sędzia kończy pierwszą połowę!

46'

46 minuta meczu i Mikołajczak podwyższa na 2:0!

45'

W polu karnym faulowany Gancarczyk i jest rzut karny dla gospodarzy!

44'

Przed kilkoma chwilami ładnie podawał Czerwiński do Mikołajczaka, a ten zgrał na strzał piłkę Niedzieli, ale ten niecelnie strzelał.

41'

5 minut pozostało do końca pierwszej połowy. Mecz się wyrównał i jesteśmy świadkami bardzo dobrego widowiska.

39'

Misztal jest w formie. Fantastyczna parada bramkarza gospodarzy, który sparował piłkę na rzut rożny. Z 3 metrów Tarachulski strzelał, ale tak jak mówiłem. Misztal na posterunku!

38'

Goście chyba się obudzili. Starają się coraz częściej atakować gospodarzy.

35'

Żółta kartka dla Mikołajczaka, który niepotrzebnie faulował Dzięgielewskiego.

34'

Akcja Chojniczanki! Niedziela wykłada piłkę Siemaszce, ale ten myli się nieznacznie i w posiadaniu goście.

33'

Po rzucie wolnym goście utrzymali się przy piłce. Ponadto Dialo bardzo dobrze przedarł się przy linii końcowej i zdołał wyłożyć piłkę Dzięgielewskiemu, który oddał celny strzał. W bramce świetnie spisał się Misztal!

31'

Piłka adresowana do Mikołajczaka, który nie zdołał przyjąć piłki i jeszcze sfaulował Dybca. Ciężar gry został szybko przeniesiony na połowę gospodarzy, a tam niepotrzebnie, blisko bramki faulowany był Dialo.

30'

Obity obrońca Pogoni i jesteśmy świadkami kolejnego rzutu rożnego dla gospodarzy.

29'

Mecz trochę się uspokoił, gospodarze klepią piłkę na środku boiska, od czasu do czasu robiąc jakiś wypad pod bramkę rywala.

26'

Gospodarze bezapelacyjnie dominują na boisku. Udowadniają swoją wyższość piłkarska. Goście nie potrafią skonstruować żadnego ataku pozycyjnego. Chociaż teraz Dzięgielewski zdecydował się na strzał z dystansu i trzeba przyznać, że gdyby więcej precyzji to mogłoby być groznie.

24'

Gancarczyk uwikłany w drybling osiąga swój cel! Jest rzut rożny!

23'

Stałe fragmenty gry nie przynoszą dzisiaj korzyści obu drużynom.

22'

Długie krosowe podanie do Pietruszki. Zle opanował on piłkę, ale udało się wywalczyć rzut rożny.

23'

Brzydki faul Dziubińskiego, który wślizgiem sfaulował Gancarczyka.

21'

Gospodarze mają wynik i próbują oddać trochę pola do gry Pogoni, wyczekując na kontry.

19'

Dzięgielewski uderza na bramkę Misztala. Niestety strzał był zbyt łatwy dla bramkarza. Kontra Chojniczanki! Piłka posłana do Mikołajczaka, który wywalczył róg.

17'

Tobjasz wybija piłkę przed siebie. Trafia ona do Lisowskiego, który spanikował i wybił ją na rzut rożny. Korner dla gości.

15'

Ależ rozegranie! Zawistowski do Mikołajczaka, który wystawił Siemaszce, a ten minimalnie spudłował.

14'

Gospodarze w natarciu! Gancarczyk wywalczył rzut rożny. Tymraze wykonywać będzie Zawistowski.

13'

Kolejna grozna akcja Chojniczanki. Niedzielawpadł w pole karne, ale zawahał się i nie oddał strzału, co poskutkowało stratą.

11'

Gol! Strzelcem Bartłomiej Niedziela! Piękna akcja Siemaszki i Mikołajczaka. Ostatecznie akcję skończył strzałem do pustej bramki Niedziela!

8'

Teraz korner wykonywać będą gospodarze. Pietruszka przy piłce. Wrzucił, ale nic z tego nie wyniknęło. Po chwili Chojniczanka znowu przy piłce.

8'

7'

Djalo do Dzięgielewskiego, który wpadł w pole karne. Starał się dośrodkować, ale obrońcy wybili piłkę i rzut rożny dla Siedlec. Stały fragment gry bez jakiejkolwiek historii.

7'

Pierwszy strzał w światło bramki odnotowany w 6 minucie meczu. Gancarczyk strzelał z około 20 metrów. Do Marka zagrywał Mikołajczak. W bramce świetnie spisał się Tobjasz.

4'

Faulowany Mikołajczak koło linii środkowej boiska. Pierwsze 5 minut raczej spokojne. Jedni i drudzy starają się dobrze wejść w mecz.

3'

Drużyna gospodarzy stara się przejąć inicjatywę, utrzymując się przy piłce w środkowej części boiska. Goście skutecznie stosują wysoki pressing.

1'

Pierwsza akcja Chojniczanki. Lisowski do Siemaszki, który wywalczył tylko wrzut z autu na wysokości pola karnego.

12:17

Od środka rozpoczną goście! Arbiter gwiżdże i zaczynamy pierwszą połowę meczu 18 kolejki I ligi.

12:14

Przed chwilą piłkarze pojawili się na murawie i zajmują swoje miejsca. Kapitanowie obu zespołów zostali zaproszeni przez sędziego do losowania.

12:05

Około 10 minut do rozpoczęcia spotkania. Zawodnicy schodzą do szatni po ostatnie wskazówki trenera.

11:52

Chojniczanka wystąpi w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a Pogoń zagra na niebiesko.

11:51

Tymczasem prezentujemy ławki rezerwowych! Chojniczanka: Michał Dumieński, Krystian Feciuch, Paweł Iwanicki, Przemysław Laskowski, Mateusz Piechowiak, Błażej Radler. Pogoń: Karol Budzikur, Damian Guzek, Piotr Krawczyk, Michał Ogrodnik, Robert Pisarczuk, Maciej Tataj, Krystian Wójcik.

11:48

Chciałbym poinformować i przeprosić Państwa, że podczas relacji nie ukażą się żadne zdjęcia z placu gry. Powodem są problemy techniczne.

11:47

Tymczasem piłkarze obu drużyn zameldowali się na płycie głównej boiska, by zacząć rozgrzewkę!

11:47

Ciężkie zadanie czeka na jednych i drugich, ponieważ jest bardzo zimno, widoczność lekko utrudniona za sprawą od rana panującej mgły. Poza tym wilgotność powietrza jest bardzo wysoka, która waha się w okolicach 90%. Natomiast odczuwalna temperatura to około 0 stopni Celsjusza. Pogoda na pewno nie pomoże dzisiaj temu widowisku.

11:47

Witamy ze stadionu przy Mickiewicza 12 w Chojnicach. Za około 40 minut rozpocznie się mecz 18 kolejki zaplecza Ekstraklasy. Miejscowa Chojniczanka podejmie Pogoń Siedlce – beniaminka I ligi! Dla obu drużyn to spotkanie rozpoczyna rundę wiosenną, czyli rewanżową sezonu 2014/15. Skoro o rewanżu mowa, to zachęcam Państwa do lektury, aby lepiej zapoznać się z wagą dzisiejszego starcia.ZAPOWIEDZ