2 : 1
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
00:05

96'

Sędzia z Olsztyna kończy spotkanie na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Mecz zakończył się zwycięstwem Wisły 2:1.

96'

Zyska ukarany za taktyczny faul.

92'

Do regulaminowego czasu gry doliczono 4 minuty

92'

Bardzo dobry strzał Kacpra Łazaja. Jednak centymetry obok bramki

89'

Fantastyczna interwencja Seweryna Kiełpina po strzale głową z 10 metra. Rzut rożny dla gości.

89'

Zamieszanie w polu karnym Wisły ale strzał zablokowany przez Góralskiego.

83'

Za zmęczonego Michała Pietronia wszedł Daniel Gołębiewski.

81'

Rzut rożny dla Nafciarzy

76'

Zdobycie bramki Fabian Hiszpański przypłacił kontuzją. Zmiana.

74'

73'

Po znakomitym podaniu prostopadłym Fabian Hiszpański wychodzi sam na sam z bramkarzem Bytovii. Zawodnik gospodarzy nie pomylił się i wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.

69'

Za zmęczonego Mandrysza wchodzi Kryszak.

68'

Bardzo dobry strzał z 25 metra nowo-wprowadzonego Mikołaja Lebedyńskiego, jednak piłka poleciała ponad bramką.

66'

Wojciech Zyska wchodzi za zmęczonego Macieja Kostrzewę.

66'

Wojciech Wilczyński ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Fabianie Hiszpańskim

64'

Rzut wolny dla Bytovii po faulu Stefańczyka w groźnym miejscu dla bramkarza Wisły.

63'

Za Piotra Ruszkula wychodzi Mikołaj Lebedyński.

60'

Wyraźna gra na czas bramkarza gości. Sędzia jednak nie reaguje co bardzo nie podoba się kibicom Wisły.

57'

Bardzo groźna sytuacja Bytovii po długim wrzucie z autu. Jednak piłka wyleciała ponad bramkę po strzale zawodnika gości.

53'

Bardzo dobry strzał z 16 metra Fabiana Hiszpańskiego. Piłka mija centymetry bramkę Bytovii.

51'

Rzut rożny dla Wisły.

50'

Za taktyczny faul na Krzysztofie Janusie.

46'

Rozpoczynają goście.

46'

Obie drużyny wychodzą na murawę. Za chwilkę rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

46'

Wynikiem remisowym kończy się pierwsza połowa spotkania w Płocku.

44'

Groźny strzał Macieja Kostrzewy z 30 metra, jednak mija słupek bramki.

41'

Rzut rożny dla gości.

37'

Goście wyszli z kontratakiem 4 na 4 , ale strzał zablokowany przez Sielewskiego.

37'

Groźna sytuacja Wisły po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cezarego Stefańczyka do piłki dochodzi Paweł Magdoń, ale Mateusz Oszmaniec na posterunku

29'

Rzut wolny dla Bytovii ok 40 metra od bramki Kiełpina.

27'

Bytovia Bytów w 25 minucie spotkania wyrównuje stan spotkania na 1:1.

20'

W pierwszych 20 minutach spotkania gospodarze napierają na bramkę Bytovii , ale goście starają się odpierać ataki.

17'

Dobry strzał Fabiana Hiszpańskiego z rogu pola karnego, ale po rykoszecie piłka poleciała ponad bramkę.

15'

Kolejna piękna akcja Wisły , ale strzał Cezarego Stefańczyka został zablokowany.

13'

Po pięknej akcji całego zespołu i prześlicznej asyście Jacka Góralskiego w 13 minucie spotkania bramkę dla Nafciarzy zdobył Krzysztof Janus.

10'

Bardzo dobre dośrodkowania Fabiana Hiszpańskiego z lewej strony ale w ostatnim momencie dobra interwencja obrońców gości uchroniła ich od straty bramki.

7'

Bardzo ostre wejście wyprostowaną nogą Kacpra Łazaja. Tym razem sędzia był pobłażliwy ale następnym razem na pewno pokaże kartkę.

6'

Na początku spotkania bardzo dużo błędów z obu stron a szczególnie u gospodarzy.

3'

Pierwszy strzał gości w tym meczu. Jednak wysoko ponad bramką.

16:01

Rozpoczynają gospodarze!

15:57

Obie drużyny wychodzą na murawę. Goście dziś na czerwono, a Wisła na niebiesko.

15:54

Witamy na relacji live prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 18 kolejki spotkań Nafciarze zmierzą się z Bytovią Bytów. Mecz poprowadzą sędziowie z Olsztyna , a jako główny Wojciech Krztoń. Za pięć minut rozpoczynamy mecz.