2 : 2
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
00:04

93'

KONIEC! Co to był za mecz! Stomil ostatecznie zremisował na własnym stadionie 2;2 z Wigrami Suwałki.

91'

Mackiewicz uderza jeszcze z dystansu, piłkę pewnie łapie Skiba.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Żółtą kartką ukarany Darvydas Sernas.

87'

Sernas zagrał do Biela, ten strzelał na dłuższy słupek, ale trafił obok bramki.

85'

Zmiana w Wigrach, Sernas wejdzie za Tarnowskiego.

82'

Wygląda na to, że to jakaś poważna kontuzja w szeregach Stomilu, boikso na noszach opuszcza bowiem Roman Maczułenko, w jego miejsce pojawi się Paweł Łukasik.

79'

Piotr Głowacki zdecydował się na oddanie strzału dystansu, ale piłkę pewnie łapie Salik.

76'

Ależ fenomenalnie broni dziś Skiba! Biel znalazła się w sytuacji sam na sam z golkiperem Stomilu, ale ten zdołał wyłuskać futbolówkę!

75'

Jakub Bartkowski ukarany żółtą kartką.

74'

Widać, że piłkarzom Stomilu bardzo ciężko gra się w osłabieniu. Wigry co chwila atakują olsztyńską bramkę, a gospodarze cofnięci na własnej połowie czekają tylko na kontry.

70'

Jarzębowski uderzał tuż zza pola karnego, ale trafił prosto w Piotra Skibę!

68'

Karol Mackiewicz efektownie minął jednego z obrońców, zagrał piłkę w pole karne, ale w porę wybili ją graczy Stomilu. Mamy rzut rożny dla przyjezdnych.

65'

Marcin Tarnowski uderza z dystansu, piłka wędruje wysoko ponad poprzeczkę.

61'

Niezła, składna akcja Wigier lewą flanką, sędzia wskazuje na rzut rożny, z narożnika boiska będą wybijali przyjezdni.

60'

Tomasz Jarzębowski ukarany żółtą kartką.

57'

Zmiana w Stomilu, za Volodymyra Kovala wejdzie Piotr Glowacki.

55'

Ależ mecz zrobił się nam w Olsztynie! Wigry na początku drugiej połowy objęły prowadzenie po golu Bogusza, ale Piotr Darmochwał wyrównał zdobywając gola z rzutu karnego.

54'

Piotr Darmochwał mnie myli się i pewnie egzekwuje rzut karny!

53'

Co tu się dzieje, rzut karny dla Stomilu! Jeden z graczy Wigier zagrał ręką w polu karnym!

50'

Goooool!! Artur Bogusz!!!!

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Stomil remisuje z Wigrami 1:1, ale gra z jednym zawodnikiem mniej, bowiem czerwoną kartką został ukarany w 36. minucie Witalij Bierezowski.

45'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Na boisku widać przewagę Wigier nad grającym w dziesiątkę Stomilem. Czy gospodarze będą w stanie obronić wynik grając w osłabieniu?

41'

Karol Mackiewicz po raz kolejny w tym spotkaniu uderzał z dystansu, tym razem mocno niecelnie.

39'

Ależ emocje w końcówce tego spotkania. Wigry mogły prowadzić przed przerwą, ale na razie wynik nie uległ zmianie.

37'

Karol Mackiewicz nie wykorzystuje karnego, świetnie broni Skiba!

36'

Witalij Bierezowski ukarany czerwoną kartką za faul na Widejce.

35'

Mamy rzut karny dla Wigier!!

32'

Michał Kopczyński zbyt lekko uderzał z dystansu, piłkę bez problemy broni Skiba.

30'

Mamy rzut rożny dla gospodarzy, bez zagrożenia pod bramką gości. Z autu grę rozpoczną Wigry.

28'

W odpowiedzi Rafalskis wpadł w pole karne Stomilu, ale nieznacznie się pomylił i piłka nawet nie zagroziła Pitrowi Skibie.

27'

Maczułenko nieco zaskoczył precyzyjnym uderzeniem tuż zza pola karnego, piłkę koniec końców broni jednak Salik.

25'

Karol Mackiewicz strzelał na bramkę Stomilu prosto z dystansu, ale futbolówka trafiła prosto w ręce Piotra Skiby.

21'

Próba dośrodkowania Tarnowskiego w kierunku Mackiewicza, piłkę przechwytuje jednak piłkarz Stomilu.

18'

Gra nieco się wyrównała, w prawdzie piłkarze Wigier ewidentnie są rozdrażnieni stratą gola i próbują na wszystkie sposoby sforsować bramkę gospodarzy, jednak olsztynianie bardzo umiejętnie się bronią i czekają cierpliwie na wyprowadzenie kontry.

17'

Widejka nieźle dośrodkował na głowę Mackiewicza, ale ten nie trafił nawet w światło bramki.

14'

Stomil zasługiwał na zdobycie tej bramki, bowiem odkąd Wigry objęły prowadzenie piłkarze tej drużyny rzucili się do ataku.

13'

Piłkarze Wigier wychodzili z kontrą po rzucie rożnym, ale przy wybiciu piłka odbiła się od jednego z zawodników Stomilu i trafiła prosto pod nogi Volodymyra Kovala, który był na czystej pozycji i pewnym strzałem pokonał Karola Salika.

13'

Goooooooool! Volodymyr Kowal!!!!!

10'

Około dwóch tysięcy widzów ogląda dziś z wysokości trybun mecz Stomilu z Wigrami.

8'

Piłkarze Stomilu starają się odpowiedzieć na stratę gola, ale zupełnie nie mają pojęcia w jaki sposób przedostać się pod bramkę Wigier.

6'

Piękny gol Karola Mackiewicza, który potężnie huknął z dystansu, nie dając szans golkiperowi Stomilu na obronę strzału.

5'

Gooooool!! Mackiewicz!!!

3'

Bogusz pędził lewą stroną, ale jeden z piłkarzy rywali odebrał mu piłkę i skierował na aut. Mamy pierwszy rzut rożny dla Wigier.

2'

Piłkarze Stomilu zagrają dziś w biało-niebiesko, Wigry zaś w czerwonych trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, od środka piłkarze Stomilu!

13:03

Rezerwowi Wigier: Zoch, Sernas, Żebrowski, Drągowski, Wenger, Wasilewski, Karłowicz.

13:03

Rezerwowi Stomilu: Mieczkowski, Głowcaki, Łukasik, Shibamura, Kato, Żwir, Jamróz.

13:02

Piłkarze obu drużyn pojawili się na murawie, za moment zaczynamy.

12:51

Wigry pojadą do Olsztyna znacznie osłabione. Zbigniew Kaczmarek nie będzie mógł skorzystać z najlepszego strzelca swojej drużyny - Sebastiana Radzio. W Stomilu za kartki będzie pauzował Arkadiusz Czarnecki, a z powodu kontuzji nie będą mogli zagrać Tomasz Wełnicki i Dawid Szymonowicz.

12:47

Po raz ostatni derby Warmii i Mazur na tym szczeblu rozegrano 3 sierpnia bieżącego roku. W meczu rozegranym w Suwałkach Wigry zremisowały ze Stomilem 1:1. Poprzedni mecz derbowy w województwie warmińsko-mazurskim na zapleczu ekstraklasy po raz ostatni rozegrano w sezonie 1997/98. Wówczas w tej klasie rozgrywkowej grały Jeziorak Iława i Warmia Olsztyn.

12:45

Przed meczem zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Stomil - Wigry LIVE! Derby Warmii i Mazur w Olsztynie po raz pierwszy od 17 lat.

12:43

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki!