Niedziela, 16 listopada 2014, godz. 12:15
2 : 0
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
12:00

94'

Sędzia gwiżdże i kończy mecz. Chojniczanka wygrywa zasłużenie udowadniając, że jest zespołem o wiele lepszym od Bytovii.

91'

Wspaniale broni Misztal!

90'

Rzut wolny dla Bytovii. Około 20 metrów do bramki. Jedna z ostatnich szans na uratowanie honoru. A do meczu doliczone zostają dwie minuty.

90'

Jakóbowski próbuje dośrodkować, ale piłkę wybija obrońca. Jest rzut rożny.

88'

Mikołajczak ogrywa jak chłopaków z przedszkola defensywę Bytovii, odgrywa do Iwanickiego, a ten pokonuje bramkarza. 2:0! trybuny szaleją

87'

Iwanicki za Gancarczyka. Owacja na stojąco !

87'

Gancarczyk strzelał na wiwat! Bardzo niecelnie.

86'

Może teraz, kiedy piłkę wprowadzać do gry będzie Misztal Chojniczanka złapie trochę oddechu.

84'

Od dobrych kilku minut trwa oblężenie bramki Mistala. Róg za rogiem, akcja za akcją

82'

Jastrzembski brzydko faulował.

80'

Pietroń za Bąka

80'

79'

Kolejny raz chamsko faulowany Lisowski, ale sędzia uznał, że obejdzie sie bez kartki. To już taki 3 faul tego zawdonika.

76'

Od bramki grę wznowi Misztal.

75'

Następny rzut rożny dla Bytovii po bardzo dobrej akcji.

73'

Lisowski potrzebuje pomocy medycznej.

72'

Gołębiewski za Mąkę.

70'

Rzut rożny dla Chojniczanki. Na trybunach gromkie JESZCZE JEDNE, JESZCZE JEDEN.

69'

Żólta kartka dla Wilczyńskiego za brzydki faul na Lisowskim.

67'

Zmiana w Chojniczance. Schodzi Siemaszko, a zastępuje go Radler.

65'

Chojniczanka wyprowadzała kontrę. Faulowany Mikołajczak.

63'

Kolejny faul-widmo, ale kartka zółta przyznana Pietruszce.

62'

Udział w dzisiejszym spotkaniu zakończył Niedziela. Szansę dostaje FECIUCH.

61'

Faulowany Niedziela w taki sam sposób jak faulował Kieruzel chwilę temu. Zawodnik z Bytowa kartki nie otrzymał, a Kieruzel chwilę wcześniej tak.

60'

Sędzia nie pozwala dzisiaj grać w piłkę. Każde dotknięcie to faul. Zółtko dal Kieruzela.

59'

Zamieszanie pod bramką Małkowskiego strzał oddawał Markowski, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

58'

Faulowany Siemaszko w okolicach koła środkowego. Będzie wrzutka Pietruszki.

57'

Piękna akcja Bytovii zakończona strzałem w poprzeczkę Jakóbowskiego.

55'

Okolica 20 metra od bramki faulowany zawodnik Bytovii. Strzał w mur i kontra Chojniczanki, zakończona wybiciem w trybuny.

53'

Strzał w Słupek, piłka wraca do Hirsza, który oddał kolejny strzał,a z linii bramkowej wybijał Kieruzel.

52'

Po faulu na Niedzieli, piłkę wrzucał Pietruszka. Duże zamieszanie pod bramką Małkowskiego, ale szczęście dopisało Bytovii i bramkarz może wznowić grę.

50'

Oskrzydlająca akcja Lisowskiego kończy się podaniem do bramkarza.

49'

Brzydko faulowany taktycznie Mikołajczak. Złe zachowanie sędziego, który nie jest konsekwentny.

48'

W posiadaniu piłki Bytovia. Widać, że są bardzo zmotywowani. W końcu grają w jednego wiecej.

46'

Pierwsza akcja Chojniczanki. Pietruszka dośrodkowywał, a Mikołajczak strzelał.

45'

W przerwie zmieniony Kryszak przez Hirsza.

45'

Drugą połowę zaczną gospodarze. Krasny dał znak i możemy grać!

47'

W tym momencie sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszamy za 15 minut!

47'

Niedokładna wrzutka mija bramkę.

46'

Mnóśtwo kontrowersji. Sędzia zachowuje się jakby oglądał inny mecz. Wolny dla gości.

45'

Czas doliczony to 2 minuty.

45'

Małkowski wznowił grę, ale przesadził z mocą i po prostu oddał piłkę Misztalowi

44'

Znowu Mikołajczak i jeszcze jeden róg.

44'

Strzał Mikołajczaka i kolejny korner.

43'

Strzelał Zawistowski i wywalczył rzut rożny.

42'

Na boisku leży Kieruzel. Pomoc medyczna już w drodze.

41'

Obraz meczu diametralnie się zmienił. W ataku Bytovia , a Choniczanka liczy na kontrę.

38'

Druga żółtą kartkę ogląda Czerwiński i musi opuścić boisko.

37'

Mikołajczak również ukarany zółtą kartką za niesportowe zachowanie.

36'

Brutalny faul na Mikołajczaku. Sprawca Juraszek i dostaje zółtą kartkę.

35'

Znakomita akcja w obronie Niedzieli, który powstrzymał pędzącego Jakóbowskiego.

33'

Czerwiński fauluje taktycznie i ogląda żółtko.

32'

Czerwiński obija piłką rękę Jakóbowskiego i jest rzut wolny.Szybko wznowiona gra przez gospodarzy. Mikołajczak do Niedzieli, ale ten fatalnie dosrodkowuje.

29'

Od kilku minut mecz toczy się głownie w środku boiska. Nieco słabszy fragment gry obu drużyn.

27'

Fatalnie wykonany wolny, co skutkowało przejęciem piłki przez Jakóbowskiego. Zawistowski ratował się faulem i został ukarany żółtkiem

26'

Około 20 metrów do bramki Bytovii. Zawistowski wrzucił piłkę, ale ręką zagrał zawodnik gości. Kolejny wolny około 18 metrów do bramki.

25'

Żółtą kartką ukarany Daniel Mąka za brzydki faul na Mikołajczaku.

23'

Atak Chojniczanki. Niedziela wpada w pole karne, odgrywa do Siemaszki. Ten strzela, ale znakomicie spisuje się bramkarz.

22'

Na tym etapie meczu stroną przeważającą są gospodarze i to oni są bliżsi zdobycia bramki na 2:0 niż goście wyrównania.

21'

Faulowany Siemaszko w tym samym miejsc,u, z którego asystował Zawistowski. Mamy powtórkę z rozrywki. Tym razem wrzutka nieco gorsza i piłka zostaje wybita.

19'

Akcja Bytovii .Jakóbowski pędził lewą stroną, ale jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia.

18'

Wysoki presing gospodarzy skutkuje odbiorem piłki i teraz to oni są w posiadaniu piłki.

16'

Rzut wolny dla gospodarzy. Około 40 metrów do bramki. Zawistowski wrzuca piłkę a, akcję kończy strzałem Marek Gancarczyk!!!

15'

Zaznaczyła się mała przewaga Drutexu. Gospodarze próbują szczęścia w kontrach.

14'

Kontra Chojniczanki. Mikołajczak dokonał złego wyboru i stracił piłkę.

13'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego, ale piłka znowu ląduje poza boiskiem. Kolejny róg.

13'

12'

Piłka zostaje wybita poza linię końcową i korner dla gości!

11'

Kolejny rzut wolny dla Bytovii. Około 25 metrów do bramki Misztala.

10'

Mecz jest bardzo wyrównany od pierwszych minut. Co chwile atakują jedni i drudzy. W tym spotkaniu z pewnością padną bramki!

8'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy piłka odbita od obrońców. Bytovia kontynuuje akcję. Na boisku leży zawodnik Chojniczanki, który potrzebuje pomocy lekarskiej.

7'

Akcja przeprowadzona przez gości lewym skrzydłem kończy się pierwszym rzutem rożnym w tym meczu.

6'

Strzelał Zawistowski. Piłka uderzyła w obrońcę i znowu w posiadaniu piłki Chojniczanka.

5'

Chojniczanka utrzymuje się przy piłce zmuszając Bytovię do wysokiego presingu.

3'

Wrzutka, która nie dała żadnej korzyści gościom. W posiadaniu piłki gospodarze, którzy budują atak pozycyjny.

2'

Faulowany zawodnik Bytovii około 40 metrów od bramki Misztala.

1'

Pierwsza akcja Chojniczanki. Mikołajczak drybluje, podaje do Siemaszki, a ten wrzuca w pole karne. Bramkarz łapie piłkę!

0'

Stadion wypełniony po brzegi, również z sektor gości został zapełniony przez kibiców Bytovii.

12:18

Od środka rozpocznie drużyna gości. Sędzia daje znak i zaczynamy!

12:15

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska, zajmują swoje pozycję, a w tym samym czasie kapitanowie obu drużyn zostali zaproszeni przez sędziego na losowanie.

12:05

Za niespełna 15 minut sędzia Krasny z Krakowa da znak do rozpoczęcia meczu. Zawodnicy schodzą do szatni.

11:55

chojna

11:53

Obie drużyny podczas rozgrzewki.bytovia

11:51

Gospodarze wystąpią w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, natomiast goście będą grali na czarno. Dzisiaj w Chojnicach jest bardzo zimno, temperatura oscyluje w granicach 4 stopni Celsjusza. Tymczasem prezentujemy ławki rezerwowych! Rezerwa Chojniczanki : Michał Dumieński, Krystian Feciuch, Paweł Iwanicki, Przemysław Laskowski, Rafał Majtyka, Błażej Radler. Rezerwa Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Daniel Gołębiewski, Robert Hirsz, Mateusz Michalski, Michał Pietroń, Artur Wojach, Adrian Wróblewski.

11:46

Aby lepiej zapoznać się z wagą dzisiejszego spotkania zachęcam do przeczytania zapowiedzi przedmeczowej. Zapowiedz

11:44

Witamy ze stadionu przy Mickiewicza 12 z Chojnic. Już za niecałe 30 minut rozpocznie się spotkanie między miejscową Chojniczanką, a Bytovią Bytów. Mecz określany mianem DERBÓW POMORZA.