1 : 0
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
22:34

14:49

Wreszcie GKS Tychy przełamuje się i po czterech porażkach z rzędu zdobywa komplet punktów! My już dziękujemy za relację, zapraszamy oczywiście na kolejne. Miłego weekendu!

95'

Koniec spotkania! GKS Tychy wygrywa z Dolcanem Ząbki 1:0 po bramce Marcina Radzewicza!

91'

Sędzia do drugiej części spotkania dolicza aż cztery minuty.

90'

Marcin Radzewicz uderza z bardzo dalekiej odległości, piłka jeszcze po otarciu od poprzeczki wychodzi poza plac gry.

89'

Drugą żółtą kartką ukarany Mateusz Bukowiec! GKS Tychy będzie kończyć ten mecz w osłabieniu!

89'

Fantastyczna interwencja Piotra Misztala po strzale głową z naprawdę bardzo bliskiej odległości Tomasza Chałasa!

88'

Zakotłowało się teraz pod bramką gości. Najpierw strzał Michała Biskupa został zablokowany, a chwilę później minimalnie obok słupka uderzył Mateusz Bukowiec.

86'

Marcin Kowalczyk popędził na pole karne Dolcanu, ale fatalnie zagrał piłkę do swojego kolegi i tyszanie tracą piłkę.

83'

Ostatnia już zmiana w zespole tyszan. Na murawie pojawia się Michał Biskup za Marcina Wodeckiego.

80'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla gracza GKS-u Tychy. Ukarany nią został Mateusz Bukowiec.

80'

Ta kontra tyszan mogła być zabójcza. Maciej Kowalczyk popędził z piłką aż pod pole karne Dolcanu, zagrał do Radzewicza, który wpadł w pole karne, ten z kolei odegrał do Wawrzynkiewicza, który minimalnie przestrzelił.

76'

Druga zmiana także w zespole gospodarzy. Za Damiana Szczęsnego na boisku pojawia się Kamil Nitkiewicz.

76'

Tomasz Chałas zdecydował się na mocny strzał zza pola karnego, ale minimalnie przestrzelił.

74'

Druga zmiana w barwach Dolcanu. Bartosz Osoliński pojawia się w miejsce Kamila Mazka.

74'

Teraz Dolcan powinien wyrównać! Po wrzutce z rzutu rożnego jeden z zawodników gości oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił Marcel Wawrzynkiewicz!

73'

Dolcan szybko rozegrał rzut rożny, piłka trafiła do Adriana Łuszkiewicza, który zdecydował się na strzał, ale fatalnie przestrzelił.

70'

Zmiana wymuszona w szeregach GKS-u Tychy. Boisko opuszcza kontuzjowany kapitan Łukasz Kopczyk, a na placu gry melduje się Sergierjs Kożans.

69'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w zespole Dolcanu. Boisko opuszcza Damian Świerblewski, a na boisku melduje się Rafał Włodarczyk

63'

Kolejna kartka w tym meczu. Tym razem upomniany Adrian Łuszkiewicz.

63'

Akcja lewą stroną Kamila Mazka, który zagrał w pole karne do Tomasza Chałasa. Ten jednak nieczysto trafił w piłkę i futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczką gospodarzy.

61'

Grzegorz Piesio uderza z rzutu wolnego, jednak piłka trafia w jednego z obrońców gospodarzy. Mamy rzut rożny.

61'

57'

Ależ fantastyczne dwie parady Piotra Misztala! Bramkarz GKS-u najpierw dwukrotnie obronił strzały z bliskiej odległości graczy Dolcanu, najpierw Tomasza Chałasa, potem Grzegorza Piesio.

51'

Maciej Kowalczyk potężnie uderza z rzutu wolnego, jednak prosto w Rafała Leszczyńskego, który pewnie piąstkuje piłkę.

51'

Z szybkim kontratakiem ruszył Damian Szczęsny, ale został ostro sfaulowany przez Szymona Matuszka. Zawodnik Dolcanu za to przewinienie otrzymał żółtą kartkę.

49'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu. Żółtą kartką upomniany gracz Dolcanu - Rafał Zembrowski.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Rozpoczynają gracze GKS-u Tychy.

13:58

Piłkarze Dolcanu już pojawili się na murawie. Powoli wychodzą także zawodnicy GKS-u. Za moment początek drugiej części gry.

46'

Ostatni gwizdek sędziego w tej pierwszej połowie spotkania. GKS prowadzi 1:0 po bramce Marcina Radzewicza! Na drugą część spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut!

45'

Prostopadła piłka do Marcina Wodeckiego, przed nim do piłki jednak zdążył Rafał Leszczyński i zażegnał niebezpieczeństwo.

42'

Fantastyczna wrzutka na pole karne gości, którą w znakomity sposób wykończył Marcin Radzewicz otwierając wynik tego spotkania!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GKS Tychy obejmuje prowadzenie po bramce Marcina Radzewicza!

36'

W szeregach GKS-u Tychy jest coraz więcej niedokładności. Podopieczni Wolaka mają problemy z wymienieniem kilku podań.

31'

Dolcan teraz przycisnął, dłuższy czas utrzymują się na połowie gospodarzy. Jednak nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

25'

Fantastyczna interwencja wracającego Szymona Matuszka, który wślizgiem wyłuskał piłkę z pod nóg pędzącego sam na sam z bramkarzem Damianowi Szczęsnemu.

22'

Po raz kolejny zakotłowało się w polu karnym gości. Tym razem obrońcy musieli wybijać piłkę w tym jak tuż przed bramką dostał ją Maciej Kowalczyk.

21'

Ależ teraz gospodarze byli bliscy zdobycia bramki! Po wrzutce z rzutu rożnego Łukasz Kopczyk strzałem głową o mało co nie pokonał Rafała Leszczyńskiego. Kapitan GKS-u pomylił się naprawdę minimalnie.

19'

Teraz Paweł Tarnowski spróbował swoich sił strzałem z dalszej odległości. Ale tak jak jego poprzednik, nie trafił w światło bramki.

17'

Dolcan utrzymywał się przy piłce, wydawało się że przecisnął rywali, ale z kontrą ruszyli tyszanie i gdyby nie błąd Wodeckiego, mogłoby być naprawdę groźnie.

12'

Mocne uderzenie z dalszej odległości Kamila Mazka, ale zawodnik Dolcanu nie zdołał trafić w bramkę.

9'

Coraz bardziej zaostrza się nam na murawie. Teraz ostry faul na Wodeckim. Na razie obyło się jeszcze bez żółtej kartki.

7'

Strzał Adriana Łuszkiewicza z rzutu wolnego, jednak Piotr Misztal pewnie wybija piłkę do boku.

6'

Teraz kolejny faul gospodarzy na własnej połowie. Kolejna szansa dla Dolcanu na dośrodkowanie w pole karne.

4'

Ładna akcja gospodarzy, Szczęsny zagrał z Radzewiczem, ten pierwszy uderzył z woleja, ale nie zdołał trafić w bramkę.

3'

Dolcan konstruuje akcja spokojnie od własnej obrony. Tyszanie czekają na własnej połowie.

2'

Ofensywna akcja tyszan. Lewą stroną popędził Kowalczyk, zagrał do Szczęsnego, ten jednak nie zdołał przyjąć piłki i cała akcja spaliła na panewce.

1'

Początek spotkania, zaczyna Dolcan i już mamy pierwszy faul dla gości na połowie rywali.

12:59

Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy bój w Jaworznie!

12:56

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę. GKS Tychy zagra dzisiaj w zielono-czerwono-czarnych kostiumach. Natomiast Dolcan na seledynowo-czarno!

12:50

Już za kilka minut początek tego spotkania!

12:49

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Sergiej Kożans, Robert Dymkowski, Bartosz Rutkowski, Mateusz Otręba, Kamil Nitkiewicz, Michał Biskup.

12:48

Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski (Br.), Rafał Włodarczyk, Julien Tadrowski, Łukasz Sierpina, Mateusz Długołęcki, Tomasz Prejs, Bartosz Osoliński

12:47

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Mateusz Złotnicki z Lublina.

12:46

W poprzedniej kolejce ligowej Dolcan, a jakże by inaczej, zremisował u siebie z Sandacją Nowy Sącz 2:2, a bramka na wagę punktu dla gości padła w doliczonym czasie meczu. Tyszanie natomiast przegrali na wyjeździe w meczu derbowym z GKS-em Katowice 0:2.

12:44

Znakomita piłkarska pogoda w Jaworznie! Miejmy nadzieję, że będziemy dzisiaj światkami znakomitego widowiska na Stadionie Miejskim!

12:40

Witamy bardzo serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie, gdzie już za kilkanaście minut GKS Tychy zmierzy się z Dolcanem Ząbki w ramach 17. kolejki rozgrywek 1. ligi polskiej!