1 : 2
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
22:55

92'

Koniec meczu! Sandecja ulega Stomilowi Olsztyn 1:2! Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

91'

Niesamowita sytuacja! Przy kornerze dla gospodarzy na pole karne Stomila wbiegł Radliński, by pomóc kolegom.

90'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

87'

@Edek, dziękuję za opinię.

85'

Żwir sprokurował rzut wolny przed polem karnym Sandecji po tym, jak położył się na boisku, po tym, jak poczuł rękę Słabego.

82'

Skoba bezpardonowo powstrzymuje kontrę, atakując od tyłu na połowie rywali Grzeszczyka, za co obejrzał żółtko.

79'

Bartków opuszcza boisko, za niego wchodzi Szeliga.

78'

Grzeszczyk bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego z lewej strony próbował pokonać Olsztynian.

73'

Sandecja próbuje wyrównać, jednak ataki powstrzymywane są przez defensywę Stomilu.

71'

Odpowiadając na komentarze użytkowników, na mecz przybyła grupa stu kibiców z Olsztyna.

69'

Grzeszczyk, po indywidualnym rajdzie óbował przelobować bramkarza, jednak popiłka poszybowała ponad poprzeczkę.

64'

Żółta kartka dla Bierezowskiego za atak na Grzeszczyku.

61'

Z prawej strony zza pola karnego strzela Bartków, kilka metrów obok lewego słupka bramki.

61'

61'

Zmarnowana okazja na wyrównanie, Fałowski z piątki strzelił wysoko ponad bramką Stomila.

60'

Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Grzeszczyka, do piłki na 5 metrze dopadł Fałowski, który strzałem w dolny róg pokonał Skibę.

58'

Kartonik dla Słabego za wejście od tyłu.

57'

GOOOL! Fałowski!

56'

Maczulenko za Kowala

51'

Sądeczanie groźnie zaatakowali, po podaniu Fałowskiego, Bębenek został zablokowany przy próbie strzału z 7 metrów.

50'

Gra jak na razie toczy się w środkowym polu gry.

46'

Ruszamy z drugą połową meczu!

46'

A w miejsce Marcina Makucha wchodzi Fabian Fałowski.

46'

Armand Ella wchodzi na boisko, zastępując Urbana

16:51

Do tej pory można powiedzieć, że rzadziej atakujący Olsztynianie ekspresowym golem zrobili sobie przewagę psychologiczną przez cały okres gry. Na dalsze emocje zapraszamy po przerwie!

48'

Koniec pierwszej części meczu - Wynik to 0:2 dla Stomilu.

46'

Sandecja próbowała groźnie pokonać defensywę Stomilu, strzał Makucha jednak wylądował obok bramki.

46'

45'

Rzut wolny z 25. metrów, Kowal uderzył piłkę w samo okno, zdobywając drugiego gola wmczu.

43'

GOOOL! Kowal!

42'

Sandecja sprytnie próbowała rozegrać rzut rożny. Grzeszczyk z prawej strony uderzał w polu karnym, niecelnie.

40'

Czarnecki ostro atakuje Bębenka i zarabia żółty kartonik.

38'

Ależ szansa Olsztynian. Po dośrodkowaniu Skoby, niewiele brakowało, a swojakiem pokonałby Radlińskiego Szufryn.

36'

Po kornerze, do piłki najwyżej wyskoczył Bartków, jednak Skiba był czujny i wyłapał trudną piłkę.

35'

Frańczak wymienił piłkę z Makuchem, później rajdem pod pole karne próbował pokonać obrońców. Ci wybili futbolówkę na róg.

35'

32'

Żółtko dla Żwira za symulowanie faulu przed polem karnym rywali.

31'

Kolejny groźny atak Stomilu! Darmochwał zagrał do Skoby, ten jednak na spalonym.

30'

Świetna akcja Stomilu. Żwir zagrał do Kowala, ten przeszedł kilkanaście metrów, i w polu karnym z całej siły uderzył futbolówkę, ta jednak poleciała ponad poprzeczkę!

28'

Sandecja ponownie próbowała atakować, jednak dośrodkowanie Frańczaka skończyło się na obrońcach Stomilu.

24'

Groźnie pod bramką Sandecji! Po zagraniu Żwira, głową piłkę musnął Darmochwał, ale kilka metrów obok słupka Radlińskiego.

22'

Akcje z obydwu stron - najpierw po błędzie obrońcy gospodarzy szansę na drugiego gola miał Kowal, jednak postrzymany został przed polem karnym, a po tym Sandecja przeszła do kontry, jednak próba Grzeszczyka zblokowana.

20'

Rzut wolny, wykonywany przez Kowala ląduje w murze Sandecji.

18'

Kolejna próba Sądeczan, po rajdzie przez kilkadziesiąt metrów Frańczaka zabrakło dobrego podania do Urbana w pole karne.

17'

Próba strzału Grzeszczyka z 16 - tki, zbyt słaba by zagrozić bramce Olsztynian.

15'

Nather próbował strzałem z dystansu z lewej strony pokonać Skibę!

13'

Kolejna próba kontry w wykonaniu Stomilu, jednak Kowal złapany na spalonym.

12'

Sandecja dalej próbuje, starają się "siąść" na rywalach. Powoduje to wiele problemów w grze defensywnej rywali.

10'

Sądeczanie próbują odrobić straty, rozgrywając finezyjną akcję klepką, jednak defensorzy Stomilu są na posterunku.

7'

Obecnie goście przeważają nad biało - czarnymi, cały czas próbuje zaatakować, by zdobyć drugiego gola.

4'

Bramka dla Olsztynian padła już w 24. sekundzie! Wołodymir Kowal pokonał Radlińskiego strzałem w dolny, lewy róg bramki.

1'

GOOOOL! Kowal!

1'

Od środka rozpoczną goście, Tomasz Wajda gwiżdże po raz pierwszy, i zaczynamy!

16:00

Gracze przy asyście arbitrów z Tomaszem Wajdą na czele wchodzą na płytę boiska. Już za moment zaczynamy, miejmy nadzieję, piłkarski spektakl.

15:45

Stadion przed samym spotkaniem lśni blaskiem uruchomionych przed momentem jupiterów, zaś spiker zaprasza na potyczkę.

15:42

Obserując trybuny, można dojść do wniosku, że większość kibiców przybyła dziś z ogromnej ciekawości byłego gracza FC Barcelona, Armanda Elii.

15:38

Rezerwowi: Sandecja - Marek Kozioł, Michał Szeliga, Szymon Kuźma, Armand Ella Ken, Irakli Gerkenaszwili, Cheikh Tidiane Niane, Fabian Fałowski Stomil - Dawid Mieczkowski, Arkadiusz Mroczkowski, Naoya Shibamura, Piotr Głowacki, Yasuhiro Kato, Roman Machulenko, Łukasz Jamróz

15:00

W piękne, słoneczne popołudnie przyjdzie dziś zmierzyć się zespołom Sandecji Nowy Sącz i olsztyńskiego Stomila w meczu ostatniej kolejki pierwszej rundy 1. Ligi. W tych pięknych okolicznościach pogody zapraszam na relację LIVE z tego meczu.