GKS TychyGKS Tychy
19:53

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas przy relacji spotkania w Katowicach! Wszystkim życzymy spokojnego wieczoru. Dobranoc.

93'

Koniec spotkania na stadionie przy Bukowej w Katowicach! Gospodarz - GKS Katowice pokonuje drużynę odwiecznego rywala - GKS Tychy 2:0! Bramki dla gospodarzy strzelali: niezawodny w tym sezonie Grzegorz Goncerz, który zdobył swojego 14. gola w obecnej kampanii, oraz kolego z linii ataku Rafał Kujawa.

90'

Sędzia Szrek dolicza trzy minuty!

90'

Antonin Bucek łapie strzał jednego z zawodników GKS-u Tychy.

87'

W zamieszaniu w polu karnym gości najlepiej odnalazł się Mateusz Kamiński z Grzegorzem Goncerzem, którzy jeden po drugim ostrzelali bramkę GKS-u Tychy, jednak uderzenia obronił Piotr Misztal.

85'

Faulowany Kamil Cholerzyński leży na murawie. Przeciwnik zrobił mu tzw. stołek.

82'

Krzysztof Bodziony niecelnie z dystansu.

81'

Ależ piękna parada Antona Bucka! Bramkarz GieKSy w fantastyczny sposób obronił uderzenie Michała Biskupa.

80'

Bartosz Sobotka zmienia Krzysztofa Wołkowicza. Trener Skowronek wykorzystuje już wszystkie trzy zmiany.

78'

Identyczna akcja GieKSy jak przy drugiej bramce. Tym razem w rolę egzekutora wszedł Krzysztof Wołkowicz, ale młody skrzydłowy strzelił niecelnie.

75'

Goście szybko rozegrali rzut wolny w środkowej części boiska. Z piłka w pole karne wpadł Maciej Kowalczyk, strzelił z ostrego konta ale na posterunku był Antonin Bucek.

74'

Po drugim strzelonym golu dla GieKSy wyraźnie spadło tempo gry. Niewielką inicjatywę przejęli goście.

72'

Michał Biskup zameldował się na placu gry w miejsce Łukasza Bociana.

70'

Krzysztof Bodziony zastępuje Sławomira Dudę. To był dobry występ defensywnego pomocnika drużyny gospodarzy.

69'

Rafał Kujawa ponownie z główki, ale tym razem strzał zablokował jeden z obrońców GKS-u Tychy.

65'

Uderzenie jednego z zawodników GieKSy było zbyt mocne i przeleciało nad poprzeczką bramki Piotra Misztala.

64'

Korner dla GKS-u Tychy.

63'

Marcin Radzewicz zastępuje Mateusza Bukowca.

59'

2:0 dla gospodarzy!!! Tym razem Grzegorza Goncerza wyręczył kolega z ataku - Rafał Kujawa, który popisał się bardzo precyzyjnym strzałem głową po dośrodkowaniu Rafała Pietrzaka z lewej strony boiska.

56'

Mateusz Bukowiec fauluje Kamila Bętkowskiego. Rzut wolny dla gospodarzy.

54'

Strzał Macieja Kowalczyka przeleciał obok prawego słupka bramki Antonina Bucka.

50'

Kolejna dobra okazja do zdobycia gola dla gospodarzy! Tym razem przed szansą staną Rafał Kujawa, ale jeszcze lepszy w tej sytuacji okazał się Misztal, który złapał bardzo mocny strzał napastnika GieKSy!

48'

Bramka dla GieKSy!!! Najlepszy strzelec I ligi - Grzegorz Goncerz wykorzystuje błąd Piotra Misztala i pakuje piłkę do siatki. GieKSa 1:0 GKS Tychy!

46'

W miejsce Piotra Ceglarza na boisku pojawił się Kamil Bętkowski.

46'

Rozpoczynamy ostatnie 45 minut meczu pomiędzy GKS-em Katowice i GKS-em Tychy. Od środka zaczynają goście!

18:55

Burdy w przerwie meczu w Katowicach

18:53

Policja nadal nie opuszcza trybun katowickiego stadionu. Za chwilę rozpoczęcie drugiej połowy.

18:45

Dwie grupy policji wkroczyły na murawę stadionu. Pilnują zachowania na ''Blaszoku'' jak i przy trybunie fanów gości.

18:43

Kibice obu zespołów nie potrafią usiedzieć na swoich sektorach i wzajemnie się obrażają. Na trybuny wkroczyła już ochrona i policja.

18:38

Na stadionie przy Bukowej tradycyjny konkurs rzutów karnych dla kibiców. W bramce maskotka GieKSy - GIEKSIK!

47'

Sędzia Szrek kończy pierwszą odsłonę spotkania w Katowicach. Jak na razie bez goli. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie piłkarze obu drużyn stworzą sobie więcej bramkowych okazji.

44'

Dośrodkowanie Sławomira Dudy wyłapuje Piotr Misztal.

43'

Przewinienie na Piotrze Ceglarzu.

40'

Niesamowita oprawa na ''Blaszoku''. Flagi, race świetlne oraz ogromne tło z czołgami po bokach oraz herbem GieKSy w środku.

38'

Oprawa na ''Blaszoku''. Sympatycy GieKSy rozłożyli sektorówkę na cały sektor B.

36'

Przewinienie Alana Czerwińskiego na Marcinie Wodeckim.

32'

Piękna akcja GieKSy w stylu Barcelony. Piłka chodziła na jeden kontakt od jednego do drugiego zawodnika, jednak w najważniejszym momencie wchodzący w pole karne Grzegorz Goncerz przewrócił się.

27'

Żółty kartonik dla obrońcy GieKSy, za faul na Kowalczyku przy linii bocznej boiska.

23'

Kolejna sytuacja dla GieKSy! Ponownie strzelał Goncerz, ponownie obronił Piotr Misztal.

23'

Zmarnowana sytuacja na gola dla GKS-u Tychy. Gospodarze w ataku pozycyjnym.

22'

Faul i zarazem rzut wolny dla gości z narożnika boiska.

19'

Kamil Cholerzyński wyłożył futbolówkę na wolne pole Rafałowi Kujawie. Napastnik GieKSy wszedł z piłkę w pole karne, oddał strzał, ale uderzenie było minimalnie za mocne i futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

17'

Rafał Pietrzak z lewej flanki w pole karne Misztala. Do piłki poszedł Rafał Kujawa, ale nie potrafił oddać strzału na bramkę.

14'

Strzał Sławomira Dudy z rzutu wolnego broni bez problemów bramkarz GKS-u.

13'

Pierwsza groźna sytuacja w tym spotkaniu. Grzegorz Goncerz przyjął piłkę w polu karnym gości, obrócił się, uderzył z półobrotu ale Misztal był na posterunku i sparował strzał na rzut rożny.

11'

Kontratak wyprowadzony przez Krzysztofa Wołkowicza zatrzymali obrońcy z Tychów w środkowej części boiska.

10'

jak widać po wyjściowym składzie gospodarzy, trener Artur Skowronek preferuje inne ustawienie niż jego poprzednik Kazimierz Moskal. Nowy szkoleniowiec GieKSy woli grać dwójką napastników, oraz klasycznie czterema pomocnikami i czwórką obrońców.

9'

Na trybunie gości zameldowało się ok. 120 sympatyków drużyny GKS-u Tychy

6'

Maciej Kowalczyk fauluje pod polem karnym Bucka Łukasza Pielorza.

4'

Rzut wolny dla GieKSy. Grzegorz Goncerz strzela po zamieszaniu w polu karnym wprost w golkipera drużyny gości.

4'

Dośrodkowanie Rafała Pietrzaka z lewej strony boiska bez problemów wyłapuje Piotr Misztal.

3'

Gospodarze cały czas przy piłce. Nie oddali nawet na moment futbolówki drużynie GKS-u Tychy.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze! GieKSa na złoto-czarno, natomiast goście z Tychów w jednolitych białych trykotach.

17:33

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: 53. Marek Igaz, 21. Marcin Radzewicz, 73. Michał Biskup, 27. Hubert Otręba, 4. Sergejs Kožans, 31. Kamil Nitkiewicz

17:30

Ławka rezerwowych GieKSy: Rafał Dobroliński, 10. Kamil Bętkowski, 16. Aleksander Januszkiewicz, 17. Dariusz Zapotoczny, 18. Krzysztof Bodziony, 21. Bartosz Sobotka, 28. Michał Nawrot

17:27

Zapraszamy na relację na żywo z meczu przy Bukowej. Rywalem GieKSy będzie dzisiaj GKS Tychy.