Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Arbiter kończy mecz. Arka wysoko wygrała w Grudziądzu!

91'

Z rzutu rożnego dogrywał Bartosz Ława, a Michał Nalepa uderzył wysoko nad poprzeczką.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Czerwona kartka dla Marcina Kaczmarka za faul taktyczny na Pawle Wojowskim.

85'

Strzał Arkadiusza Aleksandra bez problemów wyłapał Jakub Miszczuk.

84'

@Dani Alan Fialho zagrał kilkanaście meczów w rezerwach Legii. A jako ciekawostkę można podać fakt, że jego prababcia pochodziła z Polski. Fialho posiada też polski paszport.

83'

Marcin Kaczmarek strzelał na bramkę Jakuba Miszczuka. Uderzenie na wiwat. Od bramki rozpocznie golkiper Arki.

81'

Łukasz Kowalski ukarany żółtą kartką.

80'

Paweł Wojowski znalazł się w dogodnej sytuacji po błędzie defensywy Olimpii. Piłkarz Arki nieczysto trafił jednak w piłkę.

78'

Michał Łabędzki faulował Macieja Wardzińskiego i zobaczył żółtą kartkę.

77'

Arka w defensywie, a gospodarze bez pomysłu na grę. Piłkarze Olimpii grają już na długie wrzutki na rosłych napastników.

74'

Za Marcusa da Silvę wchodzi Łukasz Kowalski.

71'

Maciej Wardziński melduje się na boisku w miejscu Michała Szuberta.

70'

Kapitalna okazja dla Olimpii. Trzepacz chciał sprytnym uderzeniem przelobować Jakuba Miszczuka. Piłkarz gospodarzy przeniósł jednak futbolówkę minimalnie ponad bramką.

69'

Zamieszanie w polu karnym Arki. Do piłki ostatecznie dopadł Maciej Rogalski i huknął minimalnie obok bramki Jakuba Miszczuka.

67'

Za Roberta Szczota wchodzi Marcin Smoliński.

65'

Michał Łabędzki w akcie desperacji uderzał z 40 metrów.

63'

Tymczasem na sektorze gospodarzy prezentowana jest oprawa "Śmierć wrogom ojczyzny". Pojawiły się też petardy hukowe.

62'

Denis Popović uderzał z dystnasu. Strzał zawodnika gospodarzy kompletnie nieudany.

60'

Na pozycji spalonej po raz kolejny został złapany Arkadiusz Aleksander.

58'

Akcja rezerwowych. Oskar Trzepacz dograł piłkę do Adam Cieślińskiego. Strzał tego drugiego minimalnie nad poprzeczką.

57'

Antoni Łukasiewicz wchodzi za Grzegorza Lecha.

56'

Za Bartosza Jarocha wchodzi Oskar Trzepacz.

55'

Alan Fialho złapał za rękę rywala i otrzymał drugą żółtą kartkę. Arka gra w dziesiątkę.

53'

Arka nie ustaje w atakach. Po wyrzucie z autu piłka w polu karnym trafiła do Michała Szuberta, a ten uderzył ponad bramką Łukasza Sapeli.

50'

Po dośrodkowaniu Marcina Kaczmarku Michal Piter-Bućko strzelał głową, ale futbolówka poleciała nieznacznie ponad poprzeczką.

50'

Piłkarze Olimpii w ataku pozycyjnym. Podopieczni Dariusza Kubickiego kompletnie nie mają jednak pomysłu na grę.

48'

Marcus da Silva główkował po rzucie rożnym. Brazylijczyk tylko lekko trącił piłkę i pewnie złapał ją Łukasz Sapela.

47'

47'

Arka miała okazję na kolejnego gola. Michał Szubert dogrywał piłkę w kierunku Pawła Wojowskiego, Strzelec trzeciego gola dla Arki minimalnie spóżnił się do tego zagrania.

46'

Adam Cieśliński zastąpił Dariusza Kłusa.

46'

Gramy. Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Grudziądzu.

14:24

Tak grającej Arki w tym sezonie chyba jeszcze nie oglądaliśmy. Piłkarze z Gdyni zupełnie zdominowali pierwszą połowę. Inna sprawa, że gospodarze niespecjalnie przeszkadzali arkowcom. Kibice Olimpii podziękowali za grę swoim piłkarzom przeraźliwymi gwizdami.

45'

Koniec I połowy! Arka w Grudziądzu demoluje Olimpię

45'

Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasy gry.

44'

Macin Kaczmarek uderzył z naarożnika pola karnego. Futbolówka została zablokowana przez obrońców Arki.

42'

Glauber znakomicie dośrodkował w pole karne do nabiegającego Pawła Wojowskiego, a ten huknął prawą nogą nie do obrony. Arka gra dzisiaj koncertowo.

42'

GOOOOOL! 3:0 dla Arki! Paweł Wojowski

40'

Marcin Warcholak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

38'

Denis Popović uderzył z rzutu wolnego z około 25 metrów. Strza zawodnika Olimpii poszybował ponad poprzeczką.

36'

Marcus da Silva odebrał futbolówkę defensorowi Olimpii. Przebiegł z nią kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał, który zaskoczył Łukasza Sapelę.

36'

GOOOOOOOL! Marcus da Silva

35'

Strzał z rzutu wolnego Bartosza Ławy i Łukasz Sapela był na posterunku. Bramkarz Olimpii wyłapał uderzenie, które zmierzało w krótki róg.

35'

Żółta kartka dla Michala Piter-Bućko

34'

Michał Szubert w nieprzepisowy sposób został powstrzymany przez Michala Pitera-Bućko. Arka będzie miała dobrą sytuację - rzut wolny z narożnika pola karnego.

32'

Arkadiusz Aleksander złapany na pozycji spalonej. W tej sytuacji do napastnika Olimpii piłkę dogrywał Denis Popović.

30'

Jeszcze jedno uderzenie Roberta Szczota. Tym razem Jakub Miszczuk odbił futbolówkę na rzut rożny.

28'

Robert Szczot zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów. Piłkę po strzale piłkarza Olimpii wyłapał Jakub Miszczuk.

26'

Alan Fialho obejrzał żółty kartonik za ostre wejście w nogi rywala.

24'

Arka cały czas w natarciu. Strzał Marcus da Silvy zablokował Michal Piter-Bućko.

23'

Kontra Arki, po której Grzegorz Lech zdecydował się na strzał. Piłkarz Arki mógł chyba lepiej rozwiązać tę sytuację.

22'

Kibice Arki dotarli na mecz i z sektoru gości wspierają swoją drużynę.

20'

Po dośrodkowaniu Bartosza Ławy z rzutu wolnego do uderzenia głową doszedł Marcus da Silva. Strzał Brazylijczyka obronił Łukasz Sapela.

19'

Krzysztof Sobieraj uderzał z rzutu wolnego. Piłka trafiła w głowę Kłusa i wyszła na rzut rożny.

18'

Rzut wolny dla Arki po faulu na Bartoszu Ławie.

16'

Piłkarze Olimpii wyglądają na lekko oszołomionych po stracie gola. Arkowcy mieli dwie okazje do kontrataku. Za każdym razem niedokładne podanie przerywało kontry gości.

13'

Udana akcja Arki. Michał Szubert w polu karnym wycofał piłkę do Alana Fialho. Brazylijczyk przyjął futbolówkę i strzelił na bramkę. Futbolówka między nogami Sapeli wpadła do siatki.

13'

GOOOOOOL!Alan Fialho

12'

Uderzenie Roberta Szczota z 18 metrów bez problemów złapał Jakub Miszczuk.

11'

Grający dzisiaj w masce lewy obrońca Olimpii Marcin Woźniak wywalczył rzut rożny.

8'

Marcin Kaczmarek podał do Denisa Popovicia. Zawodnik Olimpii oddał groźny strzał z około 20 metrów. Uderzenie nieznacznie minęło bramkę Jakuba Miszczuka.

7'

Rajd Marcina Warcholaka lewą stroną boiska, ale dośrodkowanie piłkarza Arki było nieudane. Nikt z piłkarzy gości nie podążył też, żeby zamknąć zagranie Warcholaka.

5'

Po rzucie wolnym nie było zagrożenia w polu karnym gospodarzy. Teraz przewinił Paweł Wojowski.

4'

Marcus da Silva faulowany. Sędzia Lizak pokazał, że arkowcy zaczną od stałego fragmentu gry.

2'

Olimpia Grudziądz rozpoczęła mecz od mocnego uderzenia. Arkadiusz Aleksander znalazł się w wybornej sytuacji przed bramką gości,. Piłkarz Olimpii oddał strzał głową z trzech metrów i przestrzelił.

1'

Szymon Lizak rozpoczął spotkanie. Gramy!

13:27

Piłkarze obu drużyn są już na placu gry. Za moment pierwszy gwizdek sędziego dzisiejszego spotkania. Obyśmy doczekali się emocjonującego widowiska.

13:25

Frekwencja jak na razie w Grudziądzu nie bardzo dopisuje. Kibiców jest na razie nie więcej niż 300.

13:22

Nieomal dokładnie rok temu, bo 9 listopada 2013 roku, piłkarze Arki grali w Grudziądzu i pokonali Olimpię 3:1. Powtórzenie tego wyniku w sobotnim meczu byłoby jak najbardziej pożądanym przez gdyńskich piłkarzy. O to jednak nie będzie łatwo.

13:12

Ławka rezerwoych Olimpii: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Adam Banasiak, Marcin Smoliński, Łukasz Suchocki, Adam Cieśliński, Oskar Trzepacz

13:10

Ławka rezerwowych Arki: Łukasz Skowron, Antonio Calderon, Aleksander Jagiełło, Łukasz Kowalski, Antoni Łukasiewicz, Michał Marcjanik, Maciej Wardzińsk

13:05

Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym Olimpia Grudziądz podejmie Arkę Gdynia.