3 : 2
Widzew ŁódźWidzew Łódź
1. połowa2 : 0
93'

Koniec meczu! Widzew przegrywa kolejne spotkanie, mimo heroicznej walki w drugiej połowie!

90'

Jeszcze okazja Widzewa, ale broni Janicki!

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Chrzanowski za Kościelniaka.

82'

W końcówce podania Chrobry kontroluje grę.

81'

Rzut rożny dla Widzewa, ale bez efektu.

80'

Pierwsza zmian w Chrobrym. Ziemniak za Piotrowskiego

75'

Słabo spisuje się Kozłowski, który popełnia błędy i ponosi część winy za straconą bramkę.

73'

Ależ odpowiedź Chrobrego! 3:2! Piotrowski! Minutę z remisu cieszył się Widzew...

72'

Gooooool! Samobójcza bramka Chrobrego i mamy 2:2! Dobra akcja Widzewa. Uderzył w polu karnym Kasprzak, a tam niefortunnie skierował piłkę do bramki Bogusławski!

70'

Z dystansu uderzył Janiec, ale piłka poszybowała ponad bramką.

67'

Batrović upadł po starciu z rywalem, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

66'

Żółta kartka dla Ałdasia.

65'

Po zdobyciu kontaktowej bramki Widzew nabrał wiary w korzystny rezultat.

64'

Faulowany Janiec i rzut wolny dla Widzewa.

60'

Kibice przyjezdnych zaprezentowali okazałą, jak na 1 ligę oprawę.

57'

Gooooool! Janiec wrzuca piłkę w pole karne, a wprowadzony po przerwie Warchoł trafia głową do siatki! Kontaktowa bramka dla Widzewa!

54'

Rzut rożny dla Chrobrego, ale bez efektu.

53'

Kolejny rzut rożny dla Widzewa i ponownie wrzucał Janiec. Bez problemu wyłapał Janicki.

50'

Z woleja uderzył Warchoł, ale broni Janicki.

49'

Rzut rożny dla Widzewa po akcji Jańca. Wrzutka tego zawodnika, ale bez efektu.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

... i Czapliński za Rybickiego.

46'

Dwie zmiany w Widzewie w przerwie. Warchoł w miejsce Wrzesińskiego...

45'

Koniec pierwszej połowy. Po gospodarzach widać zadowolenie, goście schodzą z boiska ze spuszczonymi głowami.

42'

Przykro patrzeć na nieporadność gości. Chrobry spokojnie kontroluje przebieg gry.

38'

Powinno być 3:0! Bez problemu Piotrowski i Danielak stworzyli kolejną groźną okazję, ale Szczepaniak nie potrafił wykończyć akcji!

36'

Było groźnie pod bramką Widzewa, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym!

34'

Nic nie zapowiada poprawy gry Widzewa. Gospodarze utrzymują się przy piłce bez problemu, łodzianie nie mają pomysłu na konstruowanie akcji.

30'

Rozwandowicz uderzył z dystansu. Fatalnie.

27'

"Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - skandują miejscowy kibice.

26'

Po kontrze Chrobrego Injac złamał linię spalonego, Piotrowski znalazł podaniem Szczepaniaka, który podwyższył wynik meczu.

26'

Gooooool! Już jest 2:0 po błędzie obrony Widzewa! Strzelcem gola Szczepaniak!

25'

Wrzutka w pole karne Widzewa, Danielak mógł podwyższyć na 2:0, ale zmierzającą do bramki piłkę wybił Rozwandowicz!

23'

Na boisku nie dzieje się wiele. Widzew próbuje, gospodarze skutecznie się bronią i sami też starają się budować akcje.

21'

Odgryza się Widzew, wrzutka w pole karne, ale Wrzesiński nie zdołał skierować piłki do siatki.

19'

Ładnie przedarł się w okolice pola karnego Danielak, ale w ostatniej fazie akcji zabrakło dokładnego podania.

18'

Chrobry nabrał wiatru w żagle i stara się skrzydłami atakować bramkę gości.

15'

Prostopadłe podanie do Danielaka, który uciekł obrońcom i pokonał bezradnego Hamzicia!

15'

Gooooool! Chrobry prowadzi po trafieniu Danielaka!

13'

Mogło być groźnie w polu karnym Chrobrego, ale po podaniu Injaca Rybicki nie opanował piłki.

11'

Samiec wrzucił w pole karne, ale piłka wybita. Przejął ją Hałambiec, który oddał strzał zza szesnastki, ale piłka minęła bramkę.

10'

Głową na bramkę uderzał Piotrowski, ale bez efektu.

9'

Wrzutka w pole karne, ale piłka minęła bramkę i zacznie Hamzić.

8'

Szczepaniak starał się uderzyć na bramkę, ale posłał piłkę obok bramki. Zapowiadało się groźnie.

7'

Rzut wolny dla Chrobrego po faulu Jańca.

5'

Akcja Widzewa, Rybicki walczył o piłkę, ale ostatecznie ją stracił.

4'

Widzew próbuje kontrować, ale na razie bez powodzenia, skutecznie defensorzy Chrobrego.

3'

Akcja lewą stroną, Danielak wszedł w pole karne, ale Injac zażegnał niebezpieczeństwo.

2'

Okazja Chrobrego, ale Augustyniak w odpowiednim momencie interwencją zażegnał niebezpieczeństwo!

1'

Początek spotkania! Liczymy na ciekawe widowisko!

15:59

Oba zespoły już na boisku. Chrobry w tradycyjnych, pomarańczowo-czarnych strojach, Widzew w białych kompletach.

15:52

Oba zespoły już po rozgrzewce, za kilka minut początek spotkania.

15:45

Znamy już składy obu zespołów. Czas na ławki rezerwowych. Ławka Chrobrego: Amadeusz Skrzyniarz, Jakub Chrzanowski, Jakub Kiełb, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Krzysztof Ulatowski i Krzysztof Ziemniak Ławka Widzewa: Maciej Krakowiak, Boris Doslajk, Damian Warchoł, Arkadiusz Kasperkiewicz i Jakub Czapliński

15:40

Chrobry Głogów na pewno nie będzie chciał pomóc Widzewowi w wydostaniu się z ostatniego miejsca. Ireneusz Mamrot, trener Chrobrego, zdaje sobie sprawę, że łódzka drużyna będzie wymagającym rywalem, chociaż miejsce w tabeli mogłoby sugerować co innego. - Widzew, choć spadkowicz i dysponujący młodym składem, ma zawodników z kilkudziesięcioma występami w ekstraklasie. Wiem, jaką zespół ma serię, ale poza tym ostatnim meczem z Zagłębiem Lubin wcześniejszych nie przegrywał jakoś wyraźnie. Dodatkowo bardzo dobrze zaprezentował się w starciu z Termaliką. Przegrał, jak kilka innych gier, lecz decydowały o tym błędy. Mimo wszystko potencjał jest - zapewnia trener głogowian cytowany przez oficjalną stronę klubu.

15:35

Porażka w ostatniej kolejce I ligi z pretendującym do awansu do ekstraklasy Zagłębiem Lubin jeszcze bardziej skomplikowała sytuację łódzkiej drużyny. Zakończyła się niemal runda jesienna, a zespół Rafała Pawlaka zgromadził zaledwie 8 punktów. Jedno zwycięstwo i tylko 9 zdobytych goli to nie są statystyki, jakie chciałby oglądać każdy fan drużyny z al. Piłsudskiego.