Niedziela, 9 listopada 2014, godz. 12:15
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
1 : 4
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
14:08

Ternalica była stroną dominującą przez większą część dzisiejszego spotkania, ale dopiero grając w przewadze przypieczętowała swoją wyższość. Pogoń szybko objęła dziś prowadzenie, ale korzystnego wyniku nie utrzymała długo. Tym samym goście pozostaną po tej kolejce liderem pierwszej ligi.

93'

Koniec spotkania! Termalika rozbiła Pogoń Siedlce po czerwonej kartce z 68. minuty, która ustawiła mecz.

90'

W doliczonym czasie, po dograniu Jareckiego, Płanecie nie pozostało nic innego jak kilka metrów od bramki przyłożyć nogę do piłki i pokonać Kozaczyńskiego.

90'

Jeszcze rezerwowy Płaneta dobija Pogoń, strzelając gola z kilku metrów!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

88'

Jeszcze Paczkowski rozpaczliwie próbował uderzyć sprzed pola karnego, ale posłał piłkę obok bramki.

87'

Od momentu utraty trzeciej bramki przez Pogoń, kibice wychodzą ze stadionu. Obraz gry się nie zmienia. Termalika gra, Pogoń biega za piłką.

84'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Płaneta za Drozdowicza.

82'

Jest już po meczu. Goście spokojnie kontrolują końcówkę meczu. Długo utrzymują się przy piłce, nie spieszą się z atakiem, a Pogoń bezradnie próbuje przejąc futbolówkę.

76'

Gooool! 3:1! Teraz pójdzie już z górki. Dośrodkowanie z prawej strony wykończył głową Jarecki. Błąd popełnił Kozaczyński, który zawahał się z wyjściem do piłki, którą powinien przechwycić.

74'

Piłkę na prawym skrzydle wzdłuż bramki zagrał Fryc, a Jarecki z kilku metrów ślizgiem wpakował ją do bramki. 2:1 dla Termaliki

73'

Gooool! To się musiało tak skończyć! Jarecki z bliska pokonuje Kozaczyńskiego!

71'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Za Tataja wchodzi Paczkowski.

68'

No i zaczną się jeszcze większe kłopoty gospodarzy! Lewandowski wszedł w rywala nakładką i otrzymał czerwoną kartkę. Wydaje się, że nie był to celowy faul, kara mogła być łagodniejsza.

66'

Żółta kartka dla Dybca! Termalica znów dominuje na boisku.

65'

Nieporozumienie w szeregach obronnych gospodarzy. Kozaczyński naciskany przez piłkarza gości poddał piłkę pod nogi Jareckiego, który uderzył na pustą bramkę z lewej strony, ale zmierzającą do siatki futbolówkę wybił Grudniewski!

63'

Zmiana też w Termalice. Za Paluchowskiego wchodzi Foszmańczyk.

61'

Zmiana w zespole gospodarzy. Drażba za Krawczyka.

60'

Pierwsza okazja Djalu, po rzucie rożnym Portugalczyk uderzył, ale jego strzał obronił Nowak.

57'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Tarachulskiego wchodzi Aliu Djalo

54'

Ależ okazja gości! Po rzucie rożnym Pogoni poszła kontra, piłka trafiła do Janeczki, a ten z około 10 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką!

53'

Termalika podłamana zmarnowanym karnym, gospodarze przynajmniej na chwilę przejęli inicjatywę.

51'

Wrzutka z rzutu rożnego, Nowak pewnie łapie piłkę.

50'

W odpowiedzi groźnie odgryźli się gospodarze. Rodak uderzył po ziemi, ale obok słupka, po rękach bramkarza.

47'

Rzut karny dla gości po faulu na Janeczce! Kozaczyński broni jednak strzał Drozdowicza z jedenastu metrów!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Zmiana w ekipie gości. Jarecki wszedł za Biskupa.

13:02

Jak na razie goście prezentują się zdecydowanie lepiej, ale jedynie remisują w Siedlcach 1:1. Samo spotkanie jak na razie nie powala.

46'

Koniec pierwszej części spotkania!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Spotkanie nie jest zbyt emocjonujące, oba zespoły jak na razie oddały po 1 celnym strzale. To zdecydowanie za mało.

42'

Termalica cały czas kontroluje grę i utrzymuje się dłużej przy piłce.

39'

Po chwili, za utrudnianie wznowienia gry ukarany też Biskup

38'

A teraz kartka w drugą stronę - za faul ukarany Fryc.

36'

Cały czas sporo ostrej gry, sędzia większość spornych sytuacji interpretuje na korzyść gości. Trudno się jednak dziwić, bo to rzeczywiście gospodarzy więcej uciekają się do fauli.

34'

Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Kaczmarczyka, który uderzył na bramkę, ale piłka nieznacznie minęła słupek.

30'

Gospodarze muszą często ratować się faulem, stąd wiele przewinień. Teraz za jedno z nich ukarany został Ratajczak.

27'

Wyraźnie widać na boisku różnice klas i to, że miejsca dzielące oba zespoły nie są przypadkiem. Termalica długo utrzymuje się przy piłce. Pogoń, dopingowana gorąco przez swoich sympatyków, próbuje jedynie nieudanie kontrować.

25'

Szybko gol Pogoni to mogły być dla gospodarzy miłe złego początki. Przewaga Termaliki jest niepodważalna i może skończyć się kolejnymi bramkami.

22'

Goście nadal atakują. Biskup tym razem mógł popisać się asystą, ale jego podanie nie dotarło do Paluchowskiego.

21'

Gooool! Przewaga gości szybko przyniosła efekt! Mamy wyrównanie, a strzelcem bramki Jakub Biskup, który przymierzył z rzutu wolnego, po długim słupku w samo okienko!

20'

Przemysła Rodak stracił piłkę przed polem karnym, w efekcie faulowany był zawodnik Termaliki. Rzut wolny dla gości, będzie groźnie.

15'

Obraz gry ciągle ten sam. Goście utrzymują się przy piłce i atakują, ale Pogoń dobrze broni rezultatu. Do końca jednak jeszcze bardzo dużo czasu.

13'

Goście mieli kolejny rzut rożny i w końcu mogli wyrównać. Czerwiński posłał jednak głową piłkę nad bramką!

10'

Dwa rzuty rożne dla gości. Termalika prowadzi grę.

7'

Dośrodkowanie w pole karne wybili zawodnicy Pogoni.

5'

Pogoń miała rzut rożny, po którym poszła kontra gości, zakończona faulem na zawodniku Termaliki z lewej strony boiska.

3'

Mokra murawa i mokra piłka powodem błędów. Nowak wypuścił futbolówkę z rąk, ta trafiła do Tarachulskiego, który bez problemu umieścił ją w siatce.

3'

Goooool! Pogoń błyskawicznie obejmuje prowadzenie!

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze.

12:14

Pogoń gra dzisiaj na niebiesko, goście na pomarańczowo.

12:10

Stadion już w większości zapełniony. W sektorze gości kilku fanów Termaliki, którzy wywiesili flagę.

12:05

Znamy już składy obu drużyn, czas na rezerwy. Pogoń: Karol Budzikur, Paweł Drażba, Dawid Dzięgielewski, Bartosz Kaszubowski, Marcin Paczkowski, Krystian Wójcik i Alju Djalo. Termalica: Maciej Pochroń, Tomasz Foszmańczyk, Dariusz Jarecki, Dawid Kamiński, Peter Maslo, Dawid Sołdecki i Wiktor Płaneta

12:01

Trwa rozgrzewka obu ekip, niedługo początek spotkania.

12:00

W Siedlcach dzisiaj zimno i pochmurno, wieje wiatr. Stadion mimo to powoli się zapełnia, przyjechała też grupa kibiców z Niecieczy. O komplecie na trybunach mowy dziś jednak nie będzie.

11:50

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Pogoni Siedlce z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Obu zespołom zależy na zwycięstwie, chociaż ich sytuacja w tabeli jest diametralnie różna.