KONIEC! Bytovia Bytów remisuje z Flotą Świnoujście 1:1!

Sędzia dolicza cztery minuty.

90'

Gooooool!! Michał Pietroń!!

88'

Tym razem Darko Brljak naraził swoją drużynę na stratę gola, niepotrzebnie wyszedł z bramki, co wykorzystali rywale, ale do pustej Siatki nie trafił jednak Surdykowski, bowiem w ostatniej chwili z linii bramkowej futbolówkę wybija Zalepa.

85'

Zmiana także we Flocie, Zalepa wchodzi w miejsce Cienciały.

84'

Ostatnia zmiana w Bytovii, Michalski zastąpi Jakóbowskiego.

83'

Rzut wolny dla gospodarzy, Mąka dośrodkowywał, ale Wróbel skierował piłkę nad poprzeczką.

82'

Zmiana w Bytovii, Pietroń wejdzie na boisko za Mandrysza.

79'

Gdyby nie Darko Brljak, Flota mogłaby nawet przegrywać. Przed chwilą Wróbel główkował z okolic trzeciego metra, ale golkiper świnoujskiej drużyny stanął na wysokości zadania.

77'

Łukasz Wróbel nerwowo przerywa akcję Floty, to mógł być nawet gol samobójczy...

75'

Ależ błąd Floty, Darko Brljak niefortunnie wypuścił piłkę z rąk, ale Bytovia i tak nie potrafi tego wykorzystać!

73'

Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką.

72'

Popis Surdykowskiego, który najpierw pewnie okiwał obrońcę, ale później oddał niecelny strzał na bramkę Floty.

69'

Ależ pech piłkarzy Bytovii! Najpierw rywale zblokowali obiecujący strzał Hirsza, a kilka chwil później Surdykowski z kilku metrów nie trafił w piłkę.

67'

To mogła być akcja Bytovii, Wilczyński dośrodkowywał, ale Jakóbowski nie opanował piłki i zmarnował świetną sytuację.

66'

Z narożnika boiska piłkę wrzucił Mąka, znów pewną interwencją popisuje się Darko Brljak.

65'

Zmiana we Flocie, Lisowski zastąpi na placu gry Nwaogu.

64'

Niepewna interwencja Sebastiana Małkowskiego.

63'

Piłkę po strzale Mandrysza i dodatkowo po rykoszecie pewnie łapie Darko Brljak.

61'

Bardzo chaotyczny i niedokładny strzał Karola Piątka.

60'

Sebastian Olszar ukarany żółtą kartką.

59'

Robert HIrsz dał świetną zmianę w Bytovii. Dwukrotnie mógł zagrozić bramce Floty, ale na szczęście dla przyjezdnych w każdej z tych sytuacji defensorzy świnoujskiej drużyny oddalili piłkę od własnej bramki.

58'

Potężny strzał z dystansu Jastrzembskiego, który huknął na bramkę Floty, świetną paradą popisał się jednak Darko Brljak.

56'

Rezerwowy Robert Hirsz oddaje strzał na bramkę, piłka wędruje tuż obok słupka.

53'

Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką.

52'

Bardzo złe i niedokładne dośrodkowanie Michała Jakóbowskiego.

49'

Juraszek i Grzelak zderzyli się ze sobą i przez moment nie podnosili się z murawy. Na szczęście obu zawodnikom nie stało się nic złego.

48'

Gospodarze oddali kilka groźnych strzałów na bramkę Floty ale świetnie spisuję się dziś między słupkami Darko Brljak.

46'

Pierwsza zmiana w Bytovii, Hirsz zastąpi Kryszaka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Flota prowadzi z Bytovią po golu Sławomira Cienciały.

43'

Wilczyński wpadł w pole karne, oddał celny strzał na bramkę, jednak Darko Brljak sparował piłkę na rzut rożny.

41'

Wojciech Wilczyński ukarany żółtą kartką.

38'

Po niezbyt udanym strzale Bruda piłkę pewnie chwycił Małkowski.

34'

Równie niezła akcja Bytovii, Mandrysz posłał piłkę do Jakóbowskiego, który chciał zagrać do lepiej ustawionego rywala, ale nieznacznie się pomylił i Darko Brljak pewnie ją przechwycił.

33'

Jakóbowski został sfaulowany przez Niewiadę, sędzia wskazał na rzut wolny dla gospodarzy, piłkę ze stałego fragmentu bez powodzenia uderzał Kryszak.

32'

Ależ okazja Floty! Fatalny błąd Jastrzembskiego sprytnie wykorzystuje Brud, który posłał futbolówkę w kierunku Recy, jednak po jego strzale ta powędrowała ponad poprzeczką.

29'

Do zakończenia pierwszej połowy pozostał nieco ponad kwadrans. Teraz przy piłce częściej utrzymują się gospodarze.

26'

Od kilku chwil nieznacznie lepiej na placu gry prezentują się gospodarze. Podopieczni Tomasza Kafarskiego cofnęli się na własną połowę i czekają na kontry.

25'

Mariusz Kryszak dośrodkował na pole karne z nadzieją, że któryś z jego kolegów dopadnie do futbolówki, nic takiego się jednak nie stało.

24'

Dośrodkowanie Mąki, koniec końców Surdykowski nie dochodzi do piłki i cała akcja Bytovii spełzła na niczym.

22'

Ładny strzał Rafała Grzelaka z rzutu wolnego, piłka powędrowała jednak wysoko ponad bramką.

21'

Żółtą kartką ukarany także Karol Piątek.

19'

Sebastian Kamiński zostaje ukarany żółtą kartką.

19'

Rzut wolny dla gospodarzy, piłkę uderza Mąka, ale pewnie piąstkuje ją Brljak.

17'

To mogła być niezła akcja biegnącego prawym skrzydłem Michała Jakóbowskiego, jednak zawodnik Bytovii nie zdołał dobrze opanować futbolówki.

15'

Sebastian Olszar nabrał wiatru w żagle, popędził na bramkę Bytovii, ale ostatecznie zatrzymał go Wojciech Wilczyński.

13'

Piłka po dośrodkowaniu Rafał Grzelak spadła tuż na głowę Sławomira Cienciałay, a ten pewnie skierował ją do siatki. Flota obejmuje prowadzenie.

13'

Gooooooooll!!! Sławomir Cienciała!!!!

12'

Goście konstruowali nieźle zapowiadający się kontratak, jednak w porę skutecznie rozpracowali i zatrzymali ich akcję Juraszek do spółki z Wróblem.

11'

Jak na razie trudno wskazać stronę przeważającą, obie drużyny grają na podobnym, niezbyt porywającym poziomie.

9'

Janusz Surdykowski sfaulowany przed polem karnym rywali, gwizdek sędziego milczy.

7'

Mariusz Kryszak sfaulowany w środkowej strefie boiska.

6'

Daniel Mąka ładnie złożył się do strzału, uderzał przewrotką, ale nie stworzył koniec końców żadnego zagrożenia pod bramką Floty.

5'

Jeden z piłkarze Floty próbował wymusić rzut karny, sędzia nie dał się jednak nabrać i nakazał zawodnikom kontynuować grę.

4'

Początek tego spotkania nie należy do najbardziej porywających. Spokojna gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, bez zagrożenia pod obiema bramkami.

2'

Na stadionie w Bytowie zjawiło się dziś około pięciuset kibiców.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

12:58

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na boisku. Za moment zaczynamy.

12:44

Rezerwowi Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Erić, Lisowski, Jasitczak, Kort, Retlewski.

12:42

Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Bąk, Pietroń, Wojach, Michalski, Hirsz, Gołębiewski.

12:40

- Czuję głód piłki i jestem pozytywnie nastawiony do rywalizacji przeciwko Flocie, o ile dostanę szansę. Przeciwko gościom ze Świnoujścia należy dobrze przesuwać się w strefach boiska. Wszyscy musimy sobie pomagać - przyznał Michał Mąka, pomocnik Bytovii.

12:36

- Jedziemy pełni szacunku dla rywala za jego postawę w ostatnim czasie i niezłe. Chcemy jednak rozegrać kolejny dobry mecz i zdobyć trzy punkty - zapowiadał przed spotkaniem trener Floty, Tomasz Kafarski

12:34

Bytovia zmierzy się dzisiaj z wymagającym rywalem. Trudna sytuacja organizacyjno-finansowa Floty nie odbiła się na postawie drużyny. W piętnastu spotkaniach Wyspiarze zdobyli 24 punkty i z tym dorobkiem plasują się na piątym miejscu.

12:32

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Bytovii Bytów z Flotą Świnoujście. Będzie to pierwsze w historii ligowe starcie obu zespołów.