Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
98'

Za śledzenie relacji dziękuję Kamil Niedźwiedzki. Do widzenia państwu!

94'

Po bardzo wyrównanym meczu zespół z Suwałk wygrywa mecz 2:1. Dla piłkarzy z Suwałk są to bardzo ważne punkty, oddalające drużynę od strefy spadkowej.

93'

W doliczonym czasie gry piłka wyłącznie blisko pola karnego piłkarzy z Suwałk.

92'

Faul zawodnika Wigier blisko własnej bramki.

92'

Po dośrodkowaniu piłkę wybił Bartkowski.

92'

Rzut rożny dla gości.

92'

Żółta kartka dla Bartosza Biela, zdobywcy jednej z bramek dla Wigier.

90'

Zmiana w ekipie gospodarzy, schodzi Mackiewicz, wchodzi Kamil Lauryn.

89'

Żółta kartka dla kapitana Wigier, Salika, za niepotrzebną dyskusję z sędzią.

88'

Czerwona kartka dla Sebastiana Radzio! Dokładnie nie wiadomo za co dostał tą kartkę.

88'

Żółta kartka po faulu na zawodniku Wigier, ukarany został Chyła.

86'

Bardzo ładna akcja gości, strzał głową obronił Karol Salik.

84'

Trzeba przyznać, że akcja gospodarzy od samego początku wyglądała bardzo ładnie. Dla gości zostało jeszcze parę minut aby zmienić wynik meczu.

83'

GOOOOOOOOOOL ! Sebastian Radzio strzela bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony!

80'

Zmiana w drużynie gości, boisko schodzi Marek Gancarczyk, autor bramki dla Chojniczanki, na boisko wchodzi Wojciech Lisowski.

77'

Bardzo dobra akcja piłkarzy Wigier. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska sytuację strzelecką miał Sebastian Radzio, lecz minimalnie przestrzelił.

75'

Za głębokie dośrodkowanie piłkarz Wigier, bramkarz spokojnie łapie piłkę.

73'

Obie drużyny próbują konstruować akcje, lecz żadna nie może stworzyć sobie 100 procentowej sytuacji do strzelenia bramki.

69'

Zmiana w drużynie gości. Opuszcza boisko Krystian Feciuch, wchodzi Paweł Iwanicki.

67'

Bardzo dobre dośrodkowanie Mackiewicza, jednak zawodnik nie zdążył dołożyć nogi i piłka wyleciała za bramkę. Widać, że piłkarzy Wigier interesuje tylko zwycięstwo.

65'

Dośrodkowanie Karola Mackiewicza, jednak bardzo nieudane.

61'

Dobrze zapowiadająca się akcja gości została zakończona strzałem na bramkę Gancarczyka, jednak sporo przestrzelił/

60'

Strzał Marcina Tarnowskiego nad bramką.

58'

Wyśmienitą sytuacją miał Bartosz Biel, jednak bardzo dobrze obronił piłkę bramkarz z Chojnic.

56'

Rzut rożny dla gości po dośrodkowaniu z prawej strony.

54'

Bardzo dobry strzał Mackiewicza, rzut rożny dla Wigier.

52'

Gra toczy się między innymi na środku boiska.

49'

46'

Murawę opuścił zawodnik gospodarzy, Darvydas Sernas, a na placu gry jest Marcin Tarnowski.

45'

Piłkarze wyszli na boisko, piłka ustawiona w kole środkowym, i zaczynamy drugą połowę.

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Mecz jest bardzo wyrównany. Było kilka ciekawych akcji, zarówno po stronie gospodarzy jak i po stronie Wigier

46'

Na boisku zwija się z bólu Daniel Chyła , lecz sędzia nie odgwizdał faulu na tym piłkarzu.

43'

Ręka na połowie gospodarzy Tomasza Mikołajczaka.

42'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska na bramkę uderzał Siemaszko, niecelnie.

39'

Dośrodkowanie Bartosza Widejko, piłkę spokojnie łapie Rafał Misztal.

38'

Bardzo dobra akcja gospodarzy, Na bramkę ponownie uderzał Bartosz Biel, bramkarz gości zdołał obronić ten strzał.

35'

Faul Gancarczyka na Maksimie Rafalskis w obrębie koła środkowego boiska.

33'

Na bramkę uderzał Sebastian Radzio, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

31'

Strzał na bramkę gości zaliczył Bartosz Biel, jednak bramkarz gości bez większych problemów wyłapał piłkę.

29'

Groźny strzał Pawła Zawistowskiego, jednak minimalnie przestrzelił.

28'

Kolejna bardzo dobra akcja gości, po dośrodkowaniu strzelał Siemaszko.

27'

Z boiska zszedł Karankiewicz, na boiso wszedł Zoch.

25'

Nieprzyjemny faul piłkarza gospodarzy na Piotrze Kieruzelu, upomniany żółtą kartką Rafalskiks

22'

GOOOOOOL! Bardzo dobra wrzutka Przemysława Pietruszki, podanie te wykorzystał Marek Gancarczyk.

20'

Po faulu na Adrianie Karankiewicz gracz gości, Krystian Feciuch został upomniany żółtą kartką przez sędziego Opalińskiego.

18'

Dobra akcja piłkarzy Wigier. Z lewej strony boiska dośrodkowywał Mackiewicz, dobrze do piłki wyskoczył Sernas, lecz piłka minęła bramkę.

14'

Akcja gości. Błąd Salika, który wyszedł z bramki, lecz nie zdążył dojść do piłki. Błędu nie wykorzystał Marek Gancarczyk.

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Gol dla piłkarzy Wigier! Po błędzie obrońcy pilka trafiła do Bartosza Biela, a ten z zimną krwią wykorzystał błąd rywali.

8'

Po rzucie wolnym dla gości piłkę wybił piłkarz Wigier. Wolnego wykonywał Zawistowski.

6'

Kolejna dobra akcja piłkarzy Wigier. Zza pola karnego strzelał Karol Mackiewicz, jednak piłka poleciała za bramkę rywali.

3'

Dobra akcja piłkarzy Wigier zakończona niecelnym strzałem na bramkę.

1'

Piłkarze Wigier właśnie zaczynają. Widać po ich twarzach że są bardzo skoncentrowani i przygotowali się na ten mecz.

15:00

Piłkarze właśnie wychodzą na boisko. Rozbrzmiewa hymn Wigier, a na boisko razem weszła maskotka drużyny z Suwałk, biały miś :)

14:44

Po tym meczu, piłkarzy z Wigier czekają jeszcze 3 wyjazdy z rzędu - do Płocka, Olsztyna i Bytowa.

14:37

Będzie to drugie w historii spotkanie Wigier z zespołem z Chojnic. Wcześniej suwalczanie zmierzyli się z Chojniczanką w Pucharze Polski ( sezon 2012/13 ), kiedy to pokonali gości w rzutach karnych i przeszli do kolejnej rundy.

14:34

"Biało-niebiescy" rozegrają swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej na własnym boisku. Rywal Wigier, Chojniczanka Chojnice, ma o 3 punkty więcej i plasuje się na 8. miejscu w tabeli.

14:33

Piłkarze drużyny gości również wyszli na boisko. Powoli zaczynają się zbierać kibice Wigier. W Suwałkach pogoda nie jest najgorsza, deszcz nie pada, i nie zapowiada się na deszcz.

14:25

Witam wszystkich, powoli zaczynamy naszą relację z meczu Zawodnicy Wigier już wyszli na boisko zrobić rozgrzewkę przed meczem, w którym na pewno nie zabraknie wielu emocji.