Piątek, 31 października 2014, godz. 13:45
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
15:43

To nie było wielkie widowisko. Wigry momentami miały wizualną przewagę, ale to Flota zdobyła bramkę i potrafiła dowieźć prowadzenie do końcowego gwizdka.

93'

Koniec! Trzy punkty zostają w Świnoujściu!

92'

Sebastian Zalepa zmienił Rafała Grzelaka.

90'

Trzy minuty doliczone. Ostatnie 180 sekund szans Wigier.

90'

Zagranie na czas. Kort w miejsce Olszara.

89'

Zza pola karnego uderzył Bogusz, ale piłkę zdołał wyłapać bramkarz Floty.

85'

Żółta kartka dla Lauryna. Wigry mają coraz mniej czasu.

85'

Karłowicz zmienia Kopczyńskiego. Ostatnia zmiana w ekipie gości.

80'

Czas nieubłaganie ucieka gościom. Flota jak na razie dobrze radzi sobie w defensywie.

78'

Opałacz fauluje Mackiewicza i zostaje ukarany żółtą kartką.

77'

Zza pola karnego uderzył Mackiewicz, tor lotu próbował jeszcze zmienić Radzio, ale Brljak nie dał się zaskoczyć.

75'

Żółta kartka dla Biela, za faul na Olszarze.

73'

Sprawy w swoje nogi próbuje wziąć Mackiewicz, ale jego dośrodkowanie było niecelne.

70'

Reaguje trener Kafarski. W miejsce Nwaogu wchodzi Retlewski.

68'

Goście przyciskają coraz bardziej, to może skończyć się golem wyrównującym.

66'

Zmiana w ekipie gości. Sernasa zmienia Tarnowski.

64'

Czy Niewiada zagrał teraz piłkę ręką? Goście domagają się karnego i twierdzą, że tak. Sędzia nie reaguje. Bez powtórki pewności mieć nie będziemy.

59'

Reca fauluje w środkowej strefie i mamy pierwszą żółtą kartkę.

59'

Nwaogu dryblował w polu karnym i uderzył po długim rogu, jednak nieco niecelnie.

58'

W odpowiedzi również niecelnie uderzył Reca.

57'

Fatalnie z dystansu, obok bramki uderzył Bogusz.

54'

Rzut rożny po rykoszecie po strzale Kopczyńskiego. Dośrodkowanie z kornera wyłapał Brljak.

51'

Wigry starają się atakować, ale podbudowana prowadzeniem Flota dobrze się broni.

48'

Pierwszy strzał w wykonaniu zawodnika Floty. Reca posłał jednak bombę nad bramką.

46'

W przerwie Lauryn zmienił Jarzębowskiego w zespole gości.

46'

Początek drugiej połowy.

14:40

Jak można podsumować pierwszą połowę dzisiejszego spotkania? Szaro i ponuro, tak jeśli chodzi o pogodę, jak i o wydarzenia boiskowe. Miejmy nadzieję, że bramka Olszara z końcówki tej części gry wpłynie na atrakcyjność widowiska. Wigry atakowały większość czasu i jeśli podtrzymają taką tendencję po przerwie, może być jeszcze ciekawie.

14:36

Spotkanie z trybun ogląda dzisiaj poniżej 1000 osób. Jest też kilku gości z Suwałk.

45'

Bez zbędnego doliczania dodatkowych minut, sędzia zakończył pierwszą połowę.

41'

Kamiński przedarł się prawą stroną i płasko zagrał w pole karne, gdzie na 5. metrze czekał Olszar, który nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki.

41'

Gooooool! Olszar! Flota prowadzi!

38'

Mackiewicz w końcu przycelował z dystansu w bramkę, ale także prosto w dobrze ustawionego Brljaka.

35'

Znów przycisnęli goście. Flota broni się, wybijając piłkę z własnego pola karnego.

33'

Z dystansu huknął Radzio, a problemy z obroną miał Brljak. Do odbitej piłki najszybciej dopadł na szczęście dla gospodarzy Sołowiej i ekspediował ją poza pole karne.

30'

Mecz jak na razie nie zachwyca. Dzieje się niewiele, stuprocentowych okazji bramkowych jeszcze nie uświadczyliśmy.

27'

Flota stara się przejąć inicjatywę. Po ładnej akcji Opałacza i wrzutce w pole karne, do piłki nie sięgnął Nwaogu.

23'

Jeśli już Flocie udaje się zaatakować, na posterunku jest defensywa rywali, która doskonale czyta grę i zażegnuje niebezpieczeństwo.

20'

W ataku ciągle głównie goście. Flota poza pojedynczymi próbami wyjścia z akcją pokazuje dzisiaj niewiele.

17'

W odpowiedzi w końcu akcja Floty. Wrzutkę Grzelaka wyłapał jednak Salik.

15'

Mackiewicz wrzucał tym razem z rzutu wolnego, jednak piłka ląduje w rękach bramkarza.

14'

O wiele lepsze wrażenie sprawiają goście, którzy przynajmniej starają się atakować. Flocie gra jak na razie wybitnie się nie klei, a Brljak popisał się kolejnym słabym wybiciem piłki od bramki.

11'

I ponownie Mackiewicz z dystansu. Potrafi przymierzyć, jednak tym razem znowu obok bramki.

8'

Aktywny Mackiewicz oddał pierwszy strzał w tym spotkaniu. Na tego zawodnika obrońcy gospodarzy muszą zwracać szczególną uwagę.

6'

Obrońcy nie oszczędzają dzisiaj golkiperów. Teraz nerwowym wybiciem musiał ratować się, naciskany przez Sernasa, golkiper Floty Darko Brljak.

5'

Próbuje atakować Flota, ale na razie brakuje gospodarzom dokładności. Wyspiarze stracili piłkę przy narożniku boiska.

3'

Początek chaotyczny. Nieudane próby ataków z obu stron. Bramkarze też, zamiast rozgrywać akcje od bramki, wybijają piłkę na aferę...

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka Wigry.

13:45

Flota - Wigry

13:43

W Świnoujściu jesienna pogoda i marna frekwencja. Godzina wyraźnie nie sprzyja zjawieniu się na mecz, na trybunach głównie młodzież.