Niedziela, 2 listopada 2014, godz. 13:30
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 0
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
94'

Koniec! Trafienie rezerwowego Dariusza Jareckiego z końcówki zapewniło Termalice komplet punktów w meczu z Bytovią. Dzięki wygranej, niecieczanie wrócili na fotel lidera 1. ligi.

92'

Jeszcze ukarany przez arbitra Biskup.

90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Żółta kartka dla rezerwowego Bąka.

86'

Niecieczanie spokojnie rozgrywają piłkę. Ekipa Piotra Mandrysza jest coraz bliżej zdobycia upragnionego kompletu punktów.

82'

GOOOOOL!! 1:0 dla Termaliki! Jarecki wepchnął piłkę do siatki w ogromnym zamieszaniu!

81'

Janusz Surdykowski ukarany żółtą kartką.

80'

Defensywna zmiana w Bytovii - Krzysztof Bąk za Jakóbowskiego.

79'

Znowu było groźnie po wrzutce Biskupa z rzutu wolnego, ale jeden z zawodników uderzył ponad bramką.

77'

Ależ wejście Smuczyńskiego! Świeżo wprowadzony zawodnik wyprzedził wszystkich obrońców Bytovii, a następnie przestrzelił w sytuacji sam na sam!

75'

Była okazja dla Termaliki! Po rzucie wolnym wykonywanym przez Biskupa piłka spadła pod nogi Kopacza, który uderzył jednak zbyt lekko.

73'

Bartłomiej Smuczyński melduje się na placu gry za Kamińskiego.

71'

Coraz bardziej pachnie bezbramkowym remisem...

68'

Mariusz Kryszak wchodzi za Roberta Mandrysza. Może zobaczymy jakiś fajnie wykonany stał fragment w jego wykonaniu?

65'

Kolejny już słabszy moment tego spotkania. Niewiele interesującego dzieje się na murawie.

62'

Kaczmarczyk wybija piłkę zagraną przez gości z rzutu wolnego.

59'

Dariusz Jarecki wchodzi za Kupczaka.

57'

Uderzenie Kupczaka z dalszej odległości przechodzi wysoko nad bramką gości.

53'

Kopacz po rzucie rożnym uderzył głową, ale jednak obok bramki!

51'

Na boisku brakuje Piotra Kuklisa. Za niego wszedł oczywiście Daniel Gołębiewski.

48'

Wszedł również w ekipie gości na boisko Gołębiewski, ale wciąż próbujemy ustalić za kogo.

46'

Za Foszmańczyka na drugą połowę wszedł Drozdowicz.

46'

Druga połowa właśnie się zaczęła.

14:31

Obie drużyny już zameldowały się na boisku, zaraz rozpocznie się druga część meczu.

14:18

Mocno asekuracyjna pierwsza część gry. Żadna z drużyn nie chce zaangażować się bardziej w atak i przez to niestety cierpi widowisko.

46'

W polu karnym upada Surdykowski, ale sędzia nie wskazuje na 11. metr i po chwili kończy pierwszą połowę.

42'

Biskup! Fatalna strata Jastrzembskiego, podanie na wolne pole do Biskupa, ale w porę kąt skrócił Oszmaniec i wygrał pojedynek sam na sam z kapitanem Termaliki!

41'

Czerwiński na przebój ruszył do przodu z pilką, ale stracił piłkę na ostatnim obrońcy.

38'

Od kilku minut Termalica gra składniej i płynniej. Częściej udaje się jej przedostawać pod bramkę rywali i stwarzać zagrożenie.

36'

Paluchowski! W końcu dobra akcja piłkarzy gospodarzy. Paluchowski wymienił piłkę z Biskupem i z ostrego kąta wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale jego akcji nie zdążył zamknąć żaden z kolegów!

35'

W kartkach 2-2. Tym razem ukazany Kamiński.

34'

Oszmaniec wyciągnął się jak struna, żeby strącić dośrodkowanie i tym samym mocno utrudnił oddanie strzału Biskupowi.

33'

Wydawało się, że przewracany w polu karnym był Czerwiński, ale gwizdek sędziego milczał. Kontrowersyjna decyzja.

30'

Znowu żółta kartka, tym razem dla zawodnika gospodarzy. Mateusz Kupczak z żółtkiem na koncie.

29'

Marcin Kikut dostaje żółtą kartkę za ostre wejście nakładką.

28'

W obliczu tych wielu strat i niedokładności, warty odnotowania jest strzał z dystansu oddany przez Plevę. Uderzenie obrońcy Termaliki nie sprawiło jednak problemów Oszmańcowi.

27'

Jakóbowski przedryblował dwóch rywali, wycofał przed pole karne do Mandrysza, ale strzał tego ostatniego zablokowany przez obrońców.

23'

Surdykowski powstrzymywany przez Czerwińskiego i wrzutkę łapie Nowak.

19'

Błąd Oszmańca, który nie zdecydował się łapać dośrodkowanej piłki i tylko musnął futbolówkę, która i tak wychodziła za linię końcową. Po rzucie rożnym główkował Kopacz, ale ponad bramką.

17'

Dośrodkowanie Biskupa z rzutu wolnego na dalszy słupek, ale Oszmaniec uprzedził Paluchowskiego.

16'

Marko Bajić ukarany żółtą kartką za faul na Paluchowskim. Zdaje się, że uderzył łokciem napastnika Termaliki.

14'

Bytovia imponuje dojrzałością w rozgrywaniu akcji. Płynność w grze, podania, gra bez piłki - naprawdę robi wrażenie.

13'

Wilczyński z lewej strony ładnie zakręcił obrońcami i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale piłka minęła spojenie bramki strzeżonej przez Nowaka.

12'

Paluchowski znalazł się w sytuacji strzeleckiej po dośrodkowaniu Kamińskiego, ale zamiast w kierunku bramki uderzył głową w obrońcę Bytovii.

10'

Przechwyt Kopacza i wyprowadzenie kontry w wykonaniu środkowego obrońcy Termaliki. Zagrał do Biskupa na lewą stronę, ale kapitan "Słoników" blokowany i futbolówka wyszła na rzut rożny.

9'

Mandrysz dośrodkował z rzutu wolnego, pojedynek w powietrzu wygrał Juraszek, ale jego strzał głową nie zagroził bramce Nowaka.

5'

Fryc wypuszczony skrzydłem, ale nie zdążył do zagrywanej piłki i od bramki zacznie Oszmaniec.

2'

Piłkę szybko przejęła Termalica i podaniami próbuje rozciągnąć formację gości.

13:31

Rozpoczynają goście!

13:28

Piłkarze obu zespołów już pojawili się na boisku.

13:19

Smaczku dodaje fakt, że w dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ojciec z synem. Piotr Mandrysz jako trener Termaliki, a jego syn Robert jako zawodnik Bytovii. Który z nich wyjedzie ze stadionu w lepszym nastroju?

13:17

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. ZAPOWIEDŹ TERMALICA - BYTOVIA