KONIEC! Miedź skromnie ograła Pogoń Siedlce 1:0 po golu Mateusza Szczepaniaka.

Potężny strzał Kakoko, Kozaczyński ledwo broni.

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

85'

Zmiana w Miedzi, Damian Lenkiewicz zastąpi Marcina Garucha.

83'

Im bliżej końca meczu, tym częściej gracze Pogoni zapuszczają się pod bramkę Miedzi.

80'

Zmiana w Pogoni, Michał Ogrodnik zastąpi Adriana Dziubińskiego.

76'

Garcuh strzela płasko, po ziemi, ale tuż obok słupka.

74'

Kakoko przewracany w polu karnym, ale sędzia nie wskazuje na jedenasty metr.

71'

Zmiana w Miedzi, boisko opuści Daniel Feruga, zastąpi go Patryk Szymański.

69'

Potężne uderzenie Garucha, piłka trafia tylko w poprzeczkę!

69'

Kolejna akcja Miedzi, Łobodziński zagrał do Szczepaniaka, pewna interwencja Kozaczyńskiego.

67'

Łobodziński niecelnie uderzał na bramkę Kozaczyńskiego.

65'

Wojciech Łobodziński ukarany żółtą kartką.

63'

Nawet jeśli piłkarze Pogoni stworzą sobie dogodną sytuację strzelecką, za każdym razem psują ją niecelnym strzałem.

60'

Kolejna zmiana w Pogoni, za Przemysława Rodaka wejdzie Maciej Tataj.

59'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego golkiper Pogoni popełnia błąd i niemal mija się z piłką, ale nawet takiej sytuacji nie potrafił wykorzystać Lafrance, który nie trafił w bramkę.

57'

Daniel Dybiec ukarany żółtą kartką.

56'

Kolejna świetna akcja Miedzi! Garuch płaskim strzałem posyła piłkę w pole karne, ale tam wbiegający Feruga źle trafia w futbolówkę. To mógł być gol...

55'

Zmiana w Pogoni, boisko opuści Ratajczak, zastąpi go Tomalski.

53'

Szczepaniak strzela i trafia w rękę obrońcy, sędzia nie odgwizduje przewinienia i nie wskazuje na jedenasty metr.

52'

Na szesnastym metrze uderza Feruga, bardzo mocno, ale niecelnie.

52'

Miedź w natarciu, co chwila gospodarze atakują bramkę Pogoni! Przed chwilą niecelnie uderzał Szczepaniak.

50'

Feruga dośrodkowuje w pole karne, Lafrance strzela ale prosto w plecy obrońców.

49'

Damian Guzek ukarany żółtą kartką.

48'

Łobodziński zgrał futbolówkę do Szczepaniaka, jednak ten został złapany na spalonym.

47'

Mocny strzał Kakoko z dystansu, tym razem pewnie broni Kozaczyński.

47'

Zapowiadała się niezła akcja Miedzi, ale Szczepaniak za mocno podawał do Garucha i w efekcie ten nie opanował futbolówki.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Miedź prowadzi z Pogonią 1:0.

45'

Sędzia dolicza minutę.

44'

Garuch przewracany w polu karnym, sędzia nie dyktuje jedenastki.

41'

Żółtą kartką ukarany Daniel Feruga.

40'

Miedź objęła prowadzenie i teraz jeszcze odważniej kroczy do zdobycia drugiego gola.

36'

Łobodziński strzela, ale tuż nad bramką Pogoni.

35'

Tarachulski wpadł w pole karne, ale futbolówkę po jego strzale zablokował Midzierski.

34'

Djalo strzelał sprzed pola karnego, ale piłka wpadła ręce Bledzewskiego.

32'

Gooooool! Mateusz Szczepaniak!!!!

31'

Mocny strzał Kakoko z dystansu, Kozaczyński broni z trudem.

29'

Kolejne zamieszanie pod bramką Pogoni, piłka trafiła pod nogi Garucha, ale ten strzela ponad bramkę.

27'

Piłkarze Pogoni wyprowadzili kontratak, ale mają dziś wiele problemów z celnością.

25'

Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia od początku meczu Miedź. Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.

24'

Po rzucie wolnym Feruga posyła piłkę w okienko i znów z trudem broni Kozaczyński.

22'

Mateusz Szczepaniak strzela głową, tuż obok bramki.

21'

Co za akcja Miedzi! Piękne podanie Kakoko do Łobodzińskiego, ten zgrywa piłkę do Fferugi, który oddaje strzał na bramkę, ale futbolówka wędruje ponda poprzeczkę!

20'

Zamieszanie w polu karnym Miedzi, na szczęście dla gospodarzy Kakoko w porę oddalił zagrożenie od własnej bramki.

18'

Pogoń także ruszyła z nieśmiałą próbą ataku, która zakończyła się słabym strzałem prosto w ręce Bledzewskiego.

15'

Kolejna akcja Miedzi, tym razem Szczepaniak zgrywa do wbiegającego w pole karne Garucha, ten strzela, ale znów blokują obrońcy.

14'

Ależ szansa Miedzi! Feruga oddaje groźnie wyglądający strzał, a Kozaczyński z ledwością broni piłkę, która zmierzała w samo okienko!

12'

Szybka odpowiedź Miedzi, Marcin Garuch strzelał sprzed pola karnego, ale trafił w plecy jednego z obrońców.

10'

Przemysław Rodak oddał potężny strzał z dystansu, ale był on jednocześnie bardzo niedokładny.

8'

Piłkarze Pogoni próbowali stworzyć kombinacyjną akcję pod bramką Miedzi, ale w porę uprzedził ich Bartczak.

6'

Feruga uderzał piłkę z rzutu wolnego, jednak obrońcy Pogoni wybili ją z okolic swojego pola karnego.

5'

Piłkarze Pogoni przyczajeni na własnej połowie czekają na szanse wyprowadzenia kontrataku. Najaktywniejszy jak na razie wśród graczy drużyny przyjezdnej jest Bartosz Tarachulski.

3'

Odważniej mecz rozpoczęli gospodarze. Piłkarze Miedzi zepchnęli gości na ich własną połowę i próbują teraz budować swoje akcje.

2'

Miedź gra dziś w niebieskich strojach, zaś Pogoń w białych.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczęli gospodarze!

16:58

Obie drużyny pojawiły się już na murawie. Za moment zaczynamy.

16:29

Gospodarze będą musieli sobie radzić bez Adriana Woźniczki oraz Radosława Bartosiewicza, którzy muszą pauzować za nadmiar żółtych kartek. W zespole gości na pewno nie zobaczmy kontuzjowanych: Krystiana Wójcika, Piotra Kosiorowskiego, Cezarego Demianiuka, Pawła Draźby.

16:27

W październiku bardzo dobrze radzi sobie z kolei Pogoń. Beniaminek wygrał w Nowym Sączu z Sandecją 1:0, następnie zremisował 1:1 z GKS-em Tychy, uległ Arce Gdynia 0:1, a w ostatniej kolejce podopieczni Daniela Purzyckiego zwyciężyli u siebie 3:1 z Widzewem Łódź.

16:26

Legniczanie z czterech ostatnich spotkań wygrali zaledwie raz. Zawodnicy z Dolnego Śląska przegrali z Chojniczanką 0:1, z Wisłą Płock 0:2 oraz w Bytowie 1:2 z Bytovią. W tym czasie zanotowali tylko jedno zwycięstwo na własnym obiekcie nad drużyną Wigier Suwałki 2:1

16:23

Rezerwowi Pogoni Siedlce: Budzikur, Dzięgielewski, Kaszubowski, Ogrodnik, Paczkowski, Tataj, Tomalski.

16:23

Rezerwowi Miedzi: Ptak, Brożyna, Daniel, Księżniakiewicz, Lenkiewicz, Wichłacz, Szymański.

16:17

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego relacją: Miedź - Pogoń Siedlce LIVE! Starcie drużyn walczących o utrzymanie.

16:09

Serdecznie witamy i zapraszamy na mecz 15. kolejki 1. ligi, w którym Miedź Legnica zmierzy się z Pogonią Siedlce.