Niedziela, 2 listopada 2014, godz. 13:00
GKS TychyGKS Tychy
0 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
93'

KONIEC! Olimpia Grudziądz wygrywa na wyjeździe z GKS-em Tychy w nieudanym debiucie tymczasowego trenera Tomasza Wolaka. Gospodarze mieli szanse na zwycięstwo, ale dwukrotnie nie wykorzystali rzutu karnego.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Damian Szczęsny ukarany żółtą kartką.

88'

Robert Szczot wraca do gry, obyło się bez poważnego urazu.

87'

Robert Szczot ucierpiał w starciu z rywalem.

85'

Zmiana w Olimpii, za Kaczmarka wejdzie Suchocki.

83'

To będą bardzo nerwowe minuty dla piłkarzy Olimpii, którzy grając w dziesiątkę będą musieli bronić wyniku.

81'

Ależ nerwy w końcówce tego spotkania, Dariusz Kubicki zostaje odesłany na trybuny.

77'

MIlan Andelkovic ukarany czerwoną kartką.

76'

Zmiana w Olimpii, Cieśliński wejdzie za Aleksandra.

74'

Damian Szczęsny przyjmuje futbolówkę w polu karnym Olimpii, ale kieruje ją nad poprzeczkę.

72'

Ależ pech tyszan! Po raz drugi nie wykorzystują rzutu karnego! Tym razem z jedenastego metra uderzał Wojciech Trochim, ale obronił Sapela!

71'

Andelković fauluje Mączyńskiego, kolejny rzut karny dla gospodarzy!

71'

Milan Andelkovic ukarany żółtą kartką.

70'

Ależ szansa tyszan! Mączyński wpadł w pole karne, zagrał piłkę prosto w kierunku Trochima, który nie wiedząc czemu nie przejął futbolówki.

67'

Świetna okazja Rogalskiego, który w dogodnej sytuacji trafia nad poprzeczką bramki Misztala.

66'

Maciej Kowalczyk nie wykorzystuje okazji i z jedenastu metrów przenosi piłkę nad poprzeczką!

65'

Rzut karny dla GKS-u Tychy za zagranie ręką w polu karnym!

62'

Kaczmarek zgrał futbolówkę na prawe skrzydło w kierunku Rogalskiego, ten oddał ją Szczotowi, który huknął z dystansu nad bramką Misztala.

61'

Kolejna zmiana w GKS-ie Tychy, za Dymowskiego wejdzie Rutkowski.

60'

Zmiana w GKS-ie, Trochim wejdzie za Grzybka.

59'

Bielawski ładnym, czystym wślizgiem zablokował pędzącego Mączyńskiego.

57'

Mocny strzał Kowalczyka sprzed pola karnego zostaje zablokowany przez defensorów Olimpii.

56'

Po faulu na Kaczmarku z rzutu wolnego uderzał Popović, piłkę po tym strzale piąstkuje jednak Misztal.

55'

Mateusz Grzybek po chwili przerwy na szczęście wraca do gry.

53'

Mateusz Grzybek leży na boisku, potrzebna interwencja sztabu medycznego.

52'

Mateusz Bukowiec ukarany żółtą kartką.

50'

Dośrodkowanie Wodeckiego z rzutu wolnego pozostawiało wiele do życzenia. Futbolówka opuściła plac gry.

50'

Maciej Rogalski ukarany żółtą kartką.

49'

Damian Szczęsny wpadł w pole karne, ale zgubił piłkę i nie miał jak skonstruować dobrej akcji.

47'

Korner dla Olimpii, piłkę pewnie wyłapuje Piotr Misztal.

46'

Marcin Radzewicz opuści plac gry, zastąpi go Marcin Wodecki.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia prowadzi z GKS-em Tychy 1:0.

46'

Arkadiusz Aleksander ukarany żółtą kartką.

45'

Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Rzut rożny dla Olimpii, dośrodkowuje Kaczmarek, ale obrońcy GKS-u wybijają piłkę.

43'

Mateusz Bukowiec po chwili przerwy wraca do gry.

43'

Mateusz Bukowiec ucierpiał w starciu w rywalem, potrzebna interwencja sztabu medycznego.

42'

Denis Popovič strzelał zza pola karnego, broni Misztal.

40'

Arkadiusz Aleksander został złapany na spalonym.

37'

Dośrodkowanie Radzewicza, do piłki dopada Bukowiec, ale strzela nad poprzeczką.

35'

Kowalczyk wyszedł na pozycję sam na sam z Sapelą, sędzia jednak dopiero w tym momencie odgwizdał faul Grzybka.

32'

Dymowski wrzuca w pole karne Olimpii, Andelković, w ostatniej chwili głową wybija piłkę.

31'

Maciej Kowalczyk faulowany przed własną bramką, rzut wolny dla gospodarzy.

29'

Świetna akcja Olimpii, Aleksander pędził lewą flanką, zagrał do Kaczmarka, którego strzał koniec końców w ostatniej chwili zablokowali obrońcy z Tych.

28'

Niecelny strzał Macieja Rogalskiego.

27'

GKS Tychy napiera na bramkę rywali, jak na razie jednak żaden z graczy tyskiej drużyny nie potrafi pokonać Sapeli.

25'

Mocno niecelny strzał z dystansu Jarocha.

23'

Damian Szczęsny w polu karnym czekał na dośrodkowanie Grzybka, świetnie dysponowany w tym meczu Sapela po raz olejny już uprzedził rywali.

22'

Potężny strzał z dystansu Mateusza Bukowca, futbolówka po jego uderzeniu wędruje nad bramką Olimpii.

20'

Marcin Radzewicz ukarany żółtą kartką.

20'

Grzybek ponownie zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale po raz kolejny Sapela uprzedził rywali i pewnie ją wyłapał.

19'

Ładna akcja prawym skrzydłem Damiana Szczęsnego, który w kluczowym momencie zbyt mocno zagrał w pole karne, w efekcie piłka opuściła plac gry.

18'

Robert Dymowski ukarany żółtą kartką.

17'

Wrzutka Radzewicza w pole karne Olimpii, piłkę wybijają jednak obrońcy.

15'

Mateusz Grzybek dośrodkowywał bezpośrednio z rzutu rożnego, futbolówkę przytomnie chwycił Sapela.

14'

Groźnie wyglądający strzał Radzewicza pewnie broni Sapela.

12'

Adam Banasiak ukarany żółtą kartką.

9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka trafiła prosto pod nogi Aleksandra, który z bliska pokonał golkipera GKS-u Tychy.

9'

Goooooool! Arkadiusz Aleksander!!!!

8'

Sędzia dyktuje rzut wolny dla Olimpii, jeden z graczy tej drużyny dośrodkowuje w pole karne, ale piłka ostatecznie zostaje wybita na rzut wolny.

7'

Pierwszy rzut rożny dla ekipy gości, Piotr Misztal był jednak w tej sytuacji bezrobotny.

6'

Faul Mateusza Bukowca w środkowej strefie boiska.

3'

Strzał Roberta Szczota, piłka wędruje jednak tuż obok bramki Piotra Misztala.

2'

Damian Szczęsny mocno uderza zza pola karnego, piłka nie zagroziła jednak bramce Olimpii.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

12:46

Rezerwowi Olimpii Grudziądz: Wróbel, Bielawski, Suchocki, Trzepacz, Cieśliński, Śmietanko.

12:45

Rezerwowi GKS-u Tychy: Igaz, Trochim, Ruskovsky, Rutkowski, Nitkiewicz, Biskup, Wodecki.

12:30

Warto zaznaczyć, że w tygodniu z GKS-em Tychy pożegnał się Przemysław Cecherz. Tymczasowo jego obowiązki przejął trener rezerw, Tomasz Wolak.

12:29

Na drugim biegunie jest GKS Tychy. Tyszanie zajmują przedostatnią lokatę w tabeli z dorobkiem zaledwie dwunastu punktów. W lidze wygrali zaledwie dwa mecze.

12:27

Nie ulega wątpliwości akt, że faworytem tego spotkania jest drużyna Olimpii, która na ten moment plasuje się na czwartej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów. Piłkarze z Grudziądza tracą pięć "oczek" do liderującego Zagłębia Lubin.

12:19

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: GKS Tychy - Olimpia LIVE! Tyszanie, już bez Cecherza, chcą ograć Olimpię.

12:18

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 15. kolejki 1. ligi. Dziś na stadionie w Jaworznie GKS Tychy zagra z Olimpią Grudziądz.