Piątek, 31 października 2014, godz. 18:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
19:50

Zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Stworzyli sobie więcej sytuacji i co najważniejsze potrafili jedną z nich zamienić na bramkę. Trzy punkty zostają w Nowym Sączu. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

94'

Koniec meczu!

93'

Dośrodkowanie Pietrzaka wybite przez bramkarza. Bętkowski dopadł do piłki i dośrodkował wprost na głowę niepilnowanego Goncerza. Radliński po raz kolejny fantastycznie broni!

92'

Faul na 30. metrze dla gości. Może być groźnie.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Goście coraz bardziej się odkrywają, co próbują wykorzystać zawodnicy gospodarzy co chwilę wyprowadzając kontry.

88'

Zmiana również w zespole gości. Schodzi Wołkowicz, w jego miejsce Ceglarz.

87'

Zmiana w drużynie Sandecji. Boisko opuszcza Bębenek, w jego miejsce Szczepański.

84'

Dośrodkowanie Makucha wychodzi za linię końcową. Sędzia liniowy pokazał na rzut rożny, jednak arbiter główny nakazał rozpocząć od bramki.

82'

Grzeszczyk świetnie przejął piłkę na 30. metrze i wyszedł razem z Bębenkiem na trzech obrońców gości, jednak ten pierwszy niedokładnie podał i nic z tej akcji nie wynikło.

80'

Twarda walka w środkowej części boiska. Gieksiarze nie mają pomysłu na zagrożenie bramki Radlińskiego.

78'

Zmiana w zespole Sandecji. Murawę opuszcza Bartków, w jego miejsce Niane.

76'

Bębenek dograł do Nathera na 14. metr. Uderzenie Słowaka mija bramkę o kilka centymetrów!

76'

Zmiana w drużynie gości. W miejsce Bodzionego wchodzi Januszkiewicz.

74'

Gieksiarze wysoko atakują gospodarzy, chcąc szybko doprowadzić do wyrównania, jednak jak na razie bezskutecznie.

72'

Świetne dośrodkowanie Grzeszczyka na długi słupek z rzutu wolnego mija całą obronę gości. Do piłki dopada Bartków i z najbliższej odległości pakuje ją do siatki! 1:0!

72'

Świetne dośrodkowanie Grzeszczyka na długi słupek z rzutu wolnego mija całą obronę gości. Do piłki dopada Szufryn i z najbliższej odległości pakuje ją do siatki! 1:0!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartków!

69'

Doskonałe podanie Słabego na 10. metr do Grzeszczyka! Pomocnik Sandecji źle przyjął piłkę i ta trafiła do bramkarza.

69'

Dośrodkowanie Pietrzaka do Bodzionego, który potężnie uderzył z woleja! Fantastycznie broni Radliński!

67'

Gra wyraźnie siadła. Piłkarze walczą o piłkę głównie w środkowej strefie boiska.

65'

Grzeszczyk dobrze dośrodkował w pole karne, jednak do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.

64'

Bętkowski źle dośrodkował, piłkę wybijają obrońcy.

63'

Słaby ostro sfaulował Bodzionego. Będzie okazja do zagrożenia bramki Radlińskiego.

62'

Dzisiejsze spotkanie obserwuje około 1500 kibiców, w tym blisko 250 fanatyków gości.

60'

Bętkowski uderzył z 14. metrów ponad bramką.

59'

Traore ostro potraktował Pielorza i sędzia ukarał go żółtą kartką!

58'

Szarek dobrze podał na 20. metr do Frańczaka. Jego uderzenie bez problemów łapie Bucek.

56'

Zmiana w zespole Sandecji. Murawę opuszcza Urban, w jego miejsce Nather.

54'

Pietrzak świetnie dograł do Kujawy. Zawodnik GKS-u uderzył kilka centymetrów obok bramki!

53'

Gieksiarze próbują zagrozić bramce Radlińskiego. Nie potrafią jednak przebić się przez obronę Sandecji.

52'

Indywidualna szarża Frańczaka lewą stroną, mocno uderzył, lecz bramkarz zdołał wybić piłkę!

50'

Grzeszczyk dograł do Słabego, ale piłkę wybił obrońca gości.

48'

Brzydki faul Bębenka na Cholerzyńskim. Sędzia upomina kapitana Sandecji, ale nie pokazuje żółtej kartki.

46'

Gospodarze od środka! Gramy!

46'

Zmiana w drużynie gości. W miejsce Wieczorka wchodzi Bętkowski.

18:58

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

18:47

Po początkowych kilku niezłych akcjach, gra w dalszej fazie była coraz słabsza. Sandecja miała okazję zdobyć bramkę do szatni, ale Urban zmarnował świetną sytuację. Liczymy na żywsze widowisko i bramki w drugiej połowie. Wracamy po przerwie!

46'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

45'

Frańczak świetnie wyłożył piłkę Urbanowi na 5. metr. Ten strzela minimalnie obok bramki!

44'

Gospodarze wyraźnie przejęli inicjatywę.

42'

Grzeszczyk świetnie podał do Bębenka, sędzia przerywa grę. Spalony.

40'

Szufryn przejął górną piłkę przed polem karnym i głową zgrał do Traore. Senegalczyk uderzył minimalnie obok prawego słupka Bucka!

39'

Ofensywne wejście Słabego w pole karne rywali, piłkę wybijają obrońcy. Będzie rzut rożny.

37'

Wołkowicz uderzył z 25. metrów prosto w ręce Radlińskiego.

35'

Urban dostał dobrą piłkę od jednego ze swoich kolegów, nie zdołał jednak do niej dojść.

33'

Wieczorek wyraźnie ma jakiś problem, obejdzie się jednak bez pomocy medycznej

31'

Dośrodkowanie Makucha w pole karne, do piłki nie doszedł Bębenek.

29'

Gieksiarze wyraźnie przejęli kontrolę nad spotkaniem. Zepchnęli gospodarzy na własną połowę.

27'

Makuch brutalnie sfaulował Pietrzaka! Żółta kartka!

25'

Na stadionie obecnych jest ok. 150 kibiców gości.

23'

Słaby faulował jednego z zawodników gości, żółta kartka.

21'

Dośrodkowanie Wieczorka z rzutu wolnego. Głową uderzył Cholerzyński, piłkę bez trudu łapie Radliński.

19'

Okres gry w środkowej części boiska.

17'

Bodziony brutalnie poraktował Urbana. Sędzia nie pokazał nawet żółtej kartki.

15'

Długie podanie Szufryna do Urbana, który nie dochodzi do piłki.

14'

Uderzenie Pietrzaka z 25. metrów wyraźne mija bramkę Radlińskiego.

12'

Goncerz dograł na skrzydło do Czerwińskiego a ten podał do Wołkowicza. Zawodnik GKS-u na spalonym.

11'

Dośrodkowanie Pietrzaka na głowę Goncerza, piłka przechodzi ponad bramką.

10'

Pietrzak wrzucił w pole karne, piłkę wybija Szarek! Rzut rożny.

9'

Kolejny ostry faul gości. Bodziony kopnął Grzeszczyka w głowę. Żółta kartka!

8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę uderza Szufryn i.. Słupek!

7'

Grzeszczyk dobrze uderzył z rzutu wolnego, końcami palców broni Bucek!

6'

Frańczak wychodził na czystą pozycję i został brutalnie sfaulowany przez Kamińskiego. Żółta kartka!

5'

Bartków zderzył się głową z Wieczorkiem. Rzut wolny dla gości.

4'

Pierwsza niezła akcja Sandecji. Makuch dograł na 16. metr do Bębenka, który uderzył ponad bramką.

2'

Pierwsze starcie w polu karnym gospodarzy. Radliński agresywnie wyszedł do piłki na 5. metr. Zawodnicy z Katowic domagali się rzutu karnego, lecz sędzia nie użył gwizdka.

1'

Od środka goście. Pierwszy gwizdek Mateusza Złotnickiego i zaczynamy!

17:56

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę losowanie i początek spotkania!

17:54

Najskuteczniejszym strzelcem 1. ligi jest Grzegorz Goncerz z dorobkiem 13 bramek.

17:50

Ławki rezerwowych obu drużyn: Sandecja: Kozioł, Szeliga, Kuźma, Szczepański, Nather, Niane, Fałowski. GKS: Dobroliński, Bętkowski, Ceglarz, Januszkiewicz, Sobotka, Zapotoczny, Nawrot.

17:44

W poniedziałek posadę trenera GKS-u Katowice stracił Kazimierz Moskal. Od środy szkoleniowcem gości jest Artur Skowronek.

17:39

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią:
KLIK!

17:34

Witamy prosto z Nowego Sącza! Już za niecałe pół godziny miejscowa Sandecja podejmie GKS Katowice. Zapraszamy!