Sobota, 25 października 2014, godz. 15:00
4 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
1. połowa2 : 1
90'

Koniec! Wynik nie uległ już zmianie i Olimpia pewnie wygrywa 4:1. Za uwagę dziękuje Mątewski Dawid.

90'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Rzut rożny i ponownie główkuje Bućko, tym razem piłka przeszła tylko obok słupka.

88'

Zawodnicy Olimpii poczuli się chyba jak piłkarze Barcelony rozgrywając i ze spokojem i "klepiąc" futbolówkę. Gra przyjemna dla oko grudziądzan.

86'

Sandecja bez wiary zaś Olimpia ze spokojem rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

84'

Kontratak Olimpii po którym z dystansu spróbował uderzyć Szczot. Piłka minęła nieznacznie słupek bramki.

82'

Faulowany Trzepacz w okolicach czterdziestego metra. Rzut wolny dla Olimpii po którym w polu karnym przewrócił się jeden z piłkarzy gospodarzy lecz sędzia nie użył gwizdka i od bramki Kozioł.

79'

Suchocki rozpędził się na prawej flance i posłał piłkę w pole karne gdzie znalazł się Oskar Trzepacz który minimalnie minął się z mocno posłaną piłką.

77'

Szczot dostaje piłkę przed polem karnym i uderza, strzał nie sprawił problemu dobrze ustawionemu Koziołowi i z akcją wychodzi już Sandecja!

75'

Schodzi z boiska strzelec bramki Aleksander, a za niego młodzieżowiec Oskar Trzepacz.

73'

Sandecja nieco przybita wynikiem, próbuje atakować aczkolwiek widać w zawodnikach brak wiary w powodzenie jakiejkolwiek akcji.

71'

Również zmiana w ekipie Olimpii - w miejsce Rogalskiego wejdzie wracający po kontuzji Suchocki.

70'

Zmiana w drużynie Sandecji. Schodzi Urban, a za niego pojawia się Fałkowski.

69'

Tym razem lewą stroną ruszył Jaroch lecz został powstrzymany przez jednego z defensorów, a gwizdek arbitra milczy.

67'

Dobre widowisko w Grudziądzu które bramkami znacznie rozgrzewa atmosferę w ten jakże zimny dzień.

65'

GOOOOL!!! Rzut rożny dla Olimpii który egzekwował Popović, świetnie wrzucona piłka i znakomicie wykończona akcja przez Pitera Bućko.

63'

Z boiska również zszedł wspomniany Woźniak, a zastąpił go Adam Banasiak.

62'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Szczepański, a wchodzi Niane.

61'

Brutalnie potraktowany Woźniak we własnym polu karnym, kapitan Olimpii musiał opuścić boisko, a z pomocą pojawiła się karetka.

58'

Sandecja próbuje ataku pozycyjnego, gospodarze trochę cofnięci wyczekują na błąd rywala i ewentualny kontratak.

57'

Faulowany Kaczmarek przez Frańczaka w środku boiska podczas walki o piłkę.

54'

Groźnie pod bramką Olimpii, po uderzeniu bodajże Urbana piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

52'

Po wcześniejszym rzucie wolnym nic nie wyniknęło - jedynie kolejny rzut rożny, a później aut.

50'

GOOOOOOL!!! Denis Popović strzela bramkę na 3:1 dostając prostopadłą piłkę wyszedł na sytuację sam na sam z Koziołem.

48'

Aleksander świetnie przejął piłkę i znajdując się przed polem karnym został sfaulowany, Rzut wolny!

47'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Danek, a w jego miejse Gerkenashvili.

46'

Od środka Olimpia, Aleksander do Popovicia i gramy!

45'

Marek Opaliński gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie i piłkarze schodzą z murawy do swoich szatni.

44'

Warto przypomnieć że Sandecja jest jedną z drużyn która wywalczyła najwięcej rzutów karnych w tym sezonie jak i sprawdza się to w dzisiejszym meczu.

42'

Olimpia spokojnie rozgrywa piłkę, a w tym czasie GieKSik rozbawia miejscową publiczność.

39'

Mogło być 3:1! Kaczmarek wdarł się w pole karne i zagrał do Rogalskiego który przed sobą miał tylko bramkarza który świetnie obronił strzał!

36'

Frańczak strzela bramkę kontaktową z karnego, a kibice Olimpii skandują jego nazwisko. Dla przypomnienia Adrian wcześniej występował w barwach Olimpii.

35'

Sędzia dyktuje "11" dla gości, faulowany Adrian Danek.

34'

GOOOOOOOL!!! Bartosz Jaroch podwyższa prowadzenie gospodarzy.

33'

Ponownie Woźniak zagrywa piłkę górą do Łabędzkiego, a ten do Szczota który gdyby podał do Aleksandra, napastnik znalazłby się oko w oko z bramkarzem. Od bramki zaczyna Kozioł.

15:35

Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem ‪#‎PiłkaNożnaStylŻycia‬. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

32'

Spokojne rozgrywanie piłki przez Olimpię po którym piłka została przerzucona na prawą stronę do Kaczmarka, a ten wywalczył rzut rożny. Warto zaznaczyć iż świetnym przeglądem pola popisał się aktywny dziś Woźniak.

29'

Zarysowuje się już przewaga biało-zielonych którzy to częściej atakują bramkę rywali.

26'

Szczot po rozegranym aucie wrzuca piłkę w pole karne gdzie akcje zamykał Bućko, piłkę minęła tylko słupek.

25'

Ponownie ofensywnym wejściem popisał się Marcin Woźniak po którym to popularny Alek skorzystał z zamieszania i wpakował piłkę do siatki bezradnego Kozioła.

22'

GOOOOOOOOL!!! Bramka dla Olimpii, a strzelcem jest Arkadiusz Aleksander!

22'

Aut dla Olimpii z którego wrzucił piłkę Kaczmarek, a akcję zamykał Szczot silnym strzałem obok słupka!

19'

Szczepański otrzymuje żółtą kartkę po faulu na Woźniaku.

19'

Kontratak Olimpii który świetnie zainicjował dzisiejszy kapitan Olimpii - Woźniak który został sfalowany, wolny dla gospodarzy.

17'

Faul Łabędzkiego w okolicach czterdziestego metra od bramki Sapeli.

15'

Rogalski z lewej strony zagrywa piłkę w pole karne do której doszedł Kaczmarek! Były gracz Widzewa uderzył zbyt mocno i piłka przeleciała nad poprzeczką.

14'

Andelković w walce o piłkę fauluje w środku boiska Traore. Rzut wolny dla przyjezdnych.

12'

Rogalski lewą stroną po czym próbował dograć do Aleksandra, a przeszkodzili mu w tym obrońcy Sandecji.

11'

Jak na razie wyrównane spotkanie, Sandecja odważnie stawia się faworytowi. Na boisku nie widać różnicy miejsc która jest w ligowej tabeli.

9'

Rzut rożny dla Olimpii po którym goście próbowali wyprowadzić kontratak lecz na miejscu był Sapela który ze spokojem złapał piłkę.

7'

Sandecja ponownie rusza lewą stroną aczkolwiek dobra asekuracja w obronie Kaczmarka spowodowała wycofanie piłki, a chwilę później w środku boiska faulowany Popović.

6'

Kaczmarek dostał piłkę w polu karnym i mając przed sobą tylko bramkarza uderzył lecz na szczęście gości obok słupka!

4'

Jak na razie widzimy odważnie grającą Sandecje która wychodzi dość wysokim pressingiem do Olimpii. Wszystko zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami.

2'

Goście ruszyli do przodu, atakiem lewą stroną po którym nastąpiło dośrodkowanie, a zagrożenie oddalił Andelković.

15:02

Gwizdek sędziego i gramy! Od środka Sandecja.

15:00

Zawodnicy Olimpii jak i Sandecji wychodzą już na murawę z trójką arbitrów na czele!

14:50

Dziesięć minut do pierwszego gwizdka i piłkarze udają się w stronę swoich szatni. Niebawem zaczynamy!

14:45

Piłkarze Sandecji pozytywnie nastawieni przed pojedynkiem z Olimpia, jak sami oznajmiali - wierzą w pozytywny wynik i przyjeżdżają do Grudziądza zagrać otwartą piłkę.

14:41

Dziś wyjątkowo zimno, miejmy nadzieję że taka aura jeszcze bardziej pobudzi zawodników do biegania w celu rozgrzania się.

14:39

Na ławce Olimpii znaleźli się: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Bartosz Śmietanko, Łukasz Suchocki, Oskar Trzepacz, Adam Cieśliński.

14:37

Na ławce rezerwowych trener gości posadził: Łukasza Radlińskiego, Chiekha Niane, Fabiana Fałowskiego, Szymona Kuźme, Irakliego Gerkenashviliego oraz Bartosza Kozaka.

14:33

Witamy prosto ze stadionu przy ulicy Piłsudskiego! Już za nie całe trzydzieści minut początek spotkania, a na murawie rozgrzewają się piłkarze obu ekip.