Niedziela, 26 października 2014, godz. 12:30
3 : 1
Widzew ŁódźWidzew Łódź
1. połowa2 : 1
14:25

Widzew po raz kolejny przegrał mecz, z taką grą łodzianie mogą nie zdobyć zbyt wielu punktów w 1 lidze. Gospodarze mają co świętować, jest to pierwsze zwycięstwo na własnym obiekcie od 2 sierpnia!!! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Miłego Popołudnia!

93'

Koniec meczu, pogoń zasłużenie pokonuje 3:1 łódzki Widzew!!!

92'

Tataj próbował uruchomić podaniem Kaszubowskiego, szybszy defensor gości.

91'

Duda mocne uderzenie, widzewiaka, będzie korner, dobra interwencja Kozaczyńskiego.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

76'

Zmiana w ekipie gospodarzy: Draźba za Krawczyka.

90'

Widzew gra tragicznie przy stałych fragmentach gry.

89'

Rodak z kilku metrów nad bramką, powinna być bramka dla gospodarzy.

89'

Ratajczak lewym skrzydłem, kolejny korner dla gospodarzy.

88'

Dybiec z kilku metrów przenosi piłkę nad bramką.

88'

Kaszubowski!!!! Młody pomocnik po wrzutce Ratajczaka mógł pokonać bramkarza gości, Hamzić kapitalnie broni, będzie korner.

87'

Kontra gospodarzy, Kaszubowski popędził prawą stroną boiska, jednak dośrodkowanie w pole karne ląduje w rękawicach bramkarza gości.

86'

Z lewej strony Janiec wywalczył rzut rożny.

85'

Guzek przekombinował i w głupi sposób stracił piłkę, Widzew nie potrafił wyjść z piłką.

85'

Stały fragment gry dla pogoni, do piłki podszedł Ratajczak. Zagrał w pole karne, ale gwizdek arbitra przerwał grę, zdaniem sędziego Tataj faulował.

83'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy Bartek Kaszubowski zastąpi Djalo.

82'

Adam Duda uderzył piłkę głową obok bramki Kozaczyńskiego.

82'

Kolejny korner dla gości.

82'

Batrović próbował zaskoczyć Kozaczyńskiego, bramkarz gospodarzy odbił piłkę na rzut rożny.

81'

Dziubiński fauluje piłkarza Widzewa, będzie szansa na dobrą wrzutkę.

80'

Słaby strzał Rybickiego....

80'

Rybicki za długo zwlekał, wywalczył jedynie rzut rożny, ale pomocnik Widzewa powinien strzelać.

79'

Zanosi się na piątą porażkę z rzędu podopiecznych Pawlaka.

77'

D końca kilkanaście minut, czy Widzew stać na odrobienie strat?

76'

76'

3:1, Maciej Tataj wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego!!!!

75'

Nowak opatrywany poza boiskiem.

74'

Korner dla gospodarzy.

74'

Strzał Djalo zablokowany przy piłce dalej pogoniści.

73'

Dziubiński uderzył nad bramką gości.

73'

Faulowany Rodak, kolejna okazja an dobre dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

73'

Pawlak wprowadza Adama Dudę, za Kapsrzaka.

71'

Kaby do Tataja, na spalonym zawodnik gospodarzy.

71'

Wybijają obrońcy.

71'

Widzew wychodził 3 na 3,, kończy się na rzucie rożnym.

70'

Rodak strzelał głową, ale za lekko, aby sprawić problemy bramkarzowi gości.

70'

Guzek faulowany, będzie okazja an dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego.

69'

Przerwana kontra gospodarzy, zrobił nam się mecz!!

68'

Rzut rożny dla Widzewa, czy goście odpowiedzą

68'

Zmiana w Pogoni, żegnamy brawami Tarachulski, a za niego wejdzie Maciej Tataj.

66'

Poprzeczka ratuje teraz Widzew!!!!

65'

Djalo kapitalny strzał pomocnika broni Hamzić, będzie rzut rożny.

65'

Odpowiedź Widzewa, strzał Rybickiego przeszedł obok bramki.

64'

Ależ akcja, powinno być 3:1!!! Prostopadła piłka do Ratajczaka na lewe skrzydło. Lewy obrońca zagrał wzdłuż bramki, ale piłki nie potrafił skierować do bramki Dziubiński.

63'

Janiec przedzierał się w polu karnym gospodarzy, ale otoczony przez trzech defensorów stracił piłkę.

62'

Widzew teraz dłużej utrzymuje się przy piłce.

62'

Lewym skrzydłem przedzierał się Bartović. Widzew zacznie od autu.

60'

Kozaczyński łapie futbolówkę.

60'

Uderzenie Rybickiego, będzie korner dla gości.

59'

Strata Kasprzaka, piłkę przejął Krawczyk zagrał prostopadle Tarachulskiemu, ale strzelec pierwszej bramki dla Pogoni fatalnie przestrzelił.

57'

Sporo walki w środku boiska i trochę niedokładności.

55'

Batrović zagrał prostopadle do wrzesińskiego w ostatniej chwili wyszedł Kozaczyński.

55'

Fatalne rozegranie Widzewa, piłka ląduje daleko poza linią boczną.

53'

Wrzutka w pole karne, kolejne uderzenie głową piłkarza Pogoni mija bramkę gości.

53'

Faulowany Djalo.

53'

Widzew rozgrywa piłkę na własnej połowie, pierwszy atak pozycyjny gości w drugiej połówce.

51'

Widzew gra odważniej, piłkarze Rafała Pawlaka grają pressingiem.

49'

Ale błąd Grudniewskiego, który minął się z piłką, Kozłowski nie przejął piłki, a byłby sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

48'

Djalo fauluje jednego z Widzewiaków. Zaczną goście w okolicy środka boiska.

47'

Tarachulski znowu strzelał, będzie korner dla gospodarzy. Dobra wrzutka Ratajczaka, ale od bramki zacznie bramkarz gości.

13:34

Zaczynamy drugą połówkę!!!

46'

Zmiana w zepsole gości, za Injaca pojawi się Veljko Batrović.

13:28

Dziś w Siedlcach oglądamy dobre spotkanie, drużyny graja w piłkę, ni ma jakiejś kopaniny, czy walki wręcz. Do przerwy widzieliśmy trzy bramki miejmy nadzieję, ze w drugiej części padną kolejne bramki.

46'

Koniec pierwszej połowy spotkania, Pogoń Siedlce prowadzi 2:1 z Widzewem Łódź.

45'

Sędzia lizak doliczył 1 minutę.

45'

Tarachulski przedzierał się w polu karnym gości, ale stracił piłkę.

45'

Gospodarze nie grają jakiegoś wielkiego spotkania, ale jak na razie to wystarczy na prowadzenie w dzisiejszym spotkaniu.

43'

Rybicki traci piłkę, Widzew gra dosyć ociężale, goście za głęboko się cofają.

42'

Grudniewski fauluje zawodnika Widzewa, stały fragment gry dla gości.

41'

Pogoń po raz kolejny długo rozgrywa piłkę na własnej połowie.

41'

Czy Widzew zareaguje an dwie bramki gospodarzy?

39'

Lewandowski głową z rzutu rożnego!!!!

39'

Będzie rzut rożny dla Pogoni, chyba pierwszy korner dla gospodarzy.

38'

Długa piłka ze stałego fragmentu gry na Lewandowskiego, ale piłkarz Pogoni nie potrafił skierować piłki do bramki.

37'

Rybicki fauluje Guzka, pomocnik Widzewa ukarany żółtą kartką.

36'

Ależ z dystansu huknął Rodak, piłkę złapał znowu z problemami bramkarz gości.

35'

Kaby nie trafił w piłkę, którą dobrze zagrywał w pole karne Ratajczak.

35'

Znowu przy piłce dłużej utrzymują się gospodarze, Widzew całym zespołem broni na własnej połowie.

32'

Ratajczak stracił piłkę, prawym skrzydłem popędził jedne z widzewiaków zagrał na środek do Jańca, ale zawodnik gości strzelił wysoko and bramką.

31'

Kolejny korner dla gości, już czwarty.

30'

Piłkę zagrywaną ze stałego fragmentu gry wybili defensorzy na rzut rożny.

29'

Janiec przedzierał się prawym skrzydłem, Guzek faulował pomocnika Widzewa.

27'

Ależ akcja drugiego trenera Pogoni, Tarchulski przepchnął dwóch defensorów i pokonał bramkarza gości.

27'

Tarachulski 1:1!!!!!!

26'

Pogoń cały czas atakuje, ale bez skutecznie.

25'

Tarachulski dostał piłkę przed polem karnym, obrócił się i uderzył na bramkę gości, Hamzić złapał bez problemów futbolówkę.

22'

Janiec zastopowany przez Dziubińskiego, goście rozpoczną z narożnika.

21'

Żółta kartką ukarany Dybiec za przewinienie w polu karnym.

21'

Krystian Nowak pewnie wykonuje jedenastkę...

20'

Rzut karny, ręką piłkę zagrywa Dybiec.

19'

Guzek dośrodkował z lewej strony boiska po ziemi, bez problemu piłkę złapał bramkarz gości.

19'

Teraz dłużej przy piłce utrzymywali się goście, ale stracili piłkę pd polem karnym Pogoni.

17'

Długa piłka do napastnika Widzewa, ale piłkę na końcu pola karnego złapał Kozaczyński.

16'

Kolejne dobre dośrodkowanie w pole karne Widzewa, tym razem łapie piłkę bramkarz gości.

14'

Kolejna wrzutka w pole karne Hamzicia, znowu bramkarz gości wypluwa przed siebie piłkę, zdaniem Lizaka bramkarz był faulowany.

14'

Dimitrije Injac ukarany żółtym kartonikiem, trochę się zagotowało a murawie, sporo walki.

12'

Faulowany Ratajczak przez Rozwandowicza

11'

Aliu Djalo z dystansu uderzył na bramkę Widzewa. Piłka przeleciała obok bramki. Widzew strasznie głęboko się cofają.

10'

Lewą stroną przedzierał się Rybicki, zawodnik gości stracił futbolówkę.

9'

Atak pozycyjny podopiecznych Purzyckiego, Widzew nastawia się ewidentnie na kontry.

7'

Piłkę zagrywana z narożnika łapie bramkarz gospodarzy.

7'

Rafał Janiec z rzutu wolnego z około 40 . metra huknął, dobra interwencja Kozaczyńskiego, który odbił piłkę na rzut rożny.

6'

Przemysław Rodak fauluje jednego z widzewiaków, przerwana dobra akcja gości.

4'

Djalo do Bartosza Tarachulskiego, ale piłkarza Pogoni przyblokował umiejętnie Cristian del Toro

3'

Rafał Augustyniak wrzucał piłkę z autu z prawej strony boiska pod polem karnym gości, piłka trafiła przed pole karne do Inajca. były zawodnik Lecha bardzo niecelnie uderzył.

2'

Ratajczak dośrodkował piłkę w pole karne, do piłki wyszedł Dino Hamzić, który wypuścił piłkę dopadł do niej AlIu Djalo, ale strzał pomocnika pogoni obronił Hamzić.

1'

Pierwsza akcja Pogoni, gospodarze długo wymieniają piłkę w linii defenstywnej.

12:31

Szymon lizak gwiżdże po raz pierwszy!!! Od środka zaczynają gospodarze.

12:29

Przywitanie kapitanów: Rodaka (Pogoń) z Augustyniakiem (Widzew)

12:29

Arbiter dzisiejszego spotkania wyprowadza obie jedenastki na boisko!

12:23

Obie ekipy udają się do tunelu za kilka minut Szymon Lizak rozpocznie spotkanie!

12:14

Jedenastka gospodarzy trochę przemeblowana, na lewym skrzydle zobaczymy nominalnego lewego obrońcę- Jarosława Ratajczaka, a na szpicy zobaczymy doświadczonego Tarachulskiego.

12:07

Pierwszy gwizdek Szymona Lizaka z Poznania już za kilkanaście minut obydwa zespoły intensywnie rozgrzewają się na płycie siedleckiego stadionu.

11:57

Co ciekawe obydwa zespoły spotkały się w przedsezonowym sparingu. W Łodzi wygrali 1:0 siedlczanie po bramce Tomasza Lewandowskiego.

11:48

Mecz o przysłowiowe "sześć punktów" cieszy się dużym zainteresowaniem, możemy spodziewać się rekordu frekwencji na siedleckim obiekcie.

11:46

ławka rezerwowych gości: Veljko Batrović, Jakub Czapliński, Mateusz Wlazłowski, Boris Dosljak, Volodymyr Pydvirnyi, Adam Duda, Arkadiusz Kasperkiewicz..

11:44

Trener Pawlak ma dziś do dyspozycji wszystkich piłkarzy oprócz odsuniętych od pierwszej drużyny Michała Sołtysika, Damiana Ceglarza, Davida Kwieka, Michała Przybyła i Mateusza Ławniczaka.

11:43

ławka rezerwowych gospodarzy: Mateusz Tobjasz, Dawid Dzięgielewski, Bartosz Kaszubowski, Maciej Tataj, Hubert Tomalski, Wojciech Wocial, Paweł Draźba.

11:38

Gospodarze wystąpią bez Cezarego Demianiuka, który odniósł uraz podczas meczu z Arką Gdynia i będzie musiał pauzować kilka tygodni.

11:31

Łodzianie ostatnie cztery spotkania przegrali: w Chojnicach 0:2, w Suwałkach 1:2, jeśli chodzi o mecze domowe to w Łodzi przegrali 0:1 z Wisłą Płock oraz w takim samym stosunku bramkowym Bytovii Bytów. Podopieczni Rafała Pawlaka na 13 meczów wygrali to tylko raz - na wyjeździe pokonali 2:1 Arkę Gdynia. Pozostałe spotkania rozgrywane na obcych boiskach kończyły się porażkami, a było ich pięć.

11:24

Pogoń w ostatnich tygodniach grała nieźle. Podopieczni Daniela Purzyckiego w trzech ostatnich meczach zdobyli cztery punkty. Biało-niebiescy najpierw wygrali 1:0 w Nowym Sączu z Sandecją po bramce Cezarego Demianiuka, potem zremisowali 1:1 na własnym obiekcie z GKS Tychy dzięki trafieniu Dawida Dzięgielewskiego, a w ostatnim meczu ulegli 0:1 Arce Gdynia.

11:20

11:19

Za ponad 60 minut obydwie ekipy rozpoczną zmagania kończące 14. kolejkę I ligi.

11:08

Witamy serdecznie na relacji z meczu I ligi pomiędzy Pogonią Siedlce, a Widzewem Łódź. Jest to starcie dwóch najsłabszych ekip obecnego sezonu.