KONIEC! Bytovia Bytów wygrywa z Miedzią Legnica 2:1!

Surdykowski pudłuje strzał oddany zza pola karnego.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty na regulaminowego czasu gry.

87'

Z rzutu rożnego dośrodkowuje Kakoko, defensorzy Bytovii bez problemu radzą sobie w wybiciem piłki.

84'

Miedzi trudno będzie o zwycięstwo. Nie dość, że potrzebują co najmniej dwóch goli, to jeszcze będą kończyli w dziesiątkę.

84'

Grzegorz Bartczak ukarany drugą żółtą i jednocześnie czerwoną kartką.

82'

Zmiana w Miedzi, Midzierski zastąpi Tanżyne.

82'

W tym spotkaniu jeszcze nic nie jest przesądzone! Miedź ma do końca meczu nieco ponad kwadrans na to, by doprowadzić do wyrównania.

81'

Goooooool!! Wojciech Łobodziński!!!

80'

Rzut karny dla Miedzi!!

77'

Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem ‪#‎PiłkaNożnaStylŻycia‬. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

76'

Jakóbowski strzela trzeciego gola dla Bytovii, ale sędzia dopatruje się spalonego i nie uznaje go!

75'

Bartoszewicz zdecydował się na oddanie strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

72'

Daniel Mąka ukarany żółtą kartką.

71'

Zmiana w Bytovii, Krzysztof Bąk zastąpi Wilczyńskiego.

70'

Kolejna zmiana w Miedzi, Kakoko wejdzie za Keaona Daniela.

69'

Kolejna świetna akcja Surdykowskiego mogła zakończyć się golem, jednak Andrzej Bledzewski tym razem stanął na wysokości zadania.

67'

Zmiana w Miedzi, Szymański zastąpi Feruge.

66'

Gooooool! Janusz Surdykowski!!!!

65'

Mamy drugą zmianę w Bytovii, Mandrysz zastąpi Kryszaka.

63'

Goście próbują doprowadzić chociażby do wyrównania na każdy sposób. Przed chwilą niezłą wrzutką popisał się Keon Daniel, ale piłkę wyłapał golkiper Bytovii.

61'

Wojciech Łobodziński ukarany żółtą kartką.

60'

Radosław Bartoszewicz ukarany żółtą kartką.

59'

Strzał Kryszaka sprzed pola karnego, piłka trafia jednak prosto w ręce Bledzewskiego.

57'

Miedź ruszyła do ataku, najpierw Mateusza Oszmańca próbował pokonać Cierpka, który nieznacznie się pomylił, a następnie Łobodziński, ten z kolei uderzał ponad poprzeczkę.

54'

Łukasz Wróbel nie pomylił się i pewnie pokonał Andrzeja Bledzewskiego.

54'

Gooooool!!! Łukasz Wróbel!!!!

53'

Mamy rzut karny dla Bytovii po faulu Bartczaka!

52'

. Grzegorz Bartczak ukarany żółtą kartką.

49'

Ciekawa akcja gości, Łobodziński zagrał w kierunku Szczepaniaka, a ten dosłownie "wszedł" z piłką w pole karne, jednak trafił prosto w bramkarza.

47'

Dobra interwencja Bledzewskiego po dośrodkowaniu Bytovii.

46'

Wracamy po krótkiej przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bytovia bezbramkowo remisuje z Miedzią Legnica.

45'

Marcin Kikut ukarany żółtą kartką.

45'

Sędzia o minutę przedłużył pierwszą połowę.

43'

Kontuzjowany Marko Bajić nie może kontynuować gry. Zastąpi go Michał Pietroń.

43'

Niezłe dośrodkowanie Bartczaka, ale bardzo niecelnie głową uderzał Łobodziński.

39'

Miedź bardzo dobrze wygląda dziś w defensywie. Piłkarze Bytovii nie potrafią nawet zagrozić bramce przyjezdnych od kilku minut.

38'

Baijć ucierpiał w starciu z rywalem i będzie opatrywany.

36'

Strzał Cierpki zza pola karnego, Oszmaniec niepewnie, ale w końcu broni.

33'

Jasina skutecznie zablokował dośrodkowanie Kikuta.

29'

Na boisku zarysowuje się nam coraz bardziej wyraźna przewaga Miedzi, jednak goście nie potrafią jak na razie przekuć tej przewagi na gola.

28'

Po faulu na Łobodzińskim mieliśmy rzut wolny dla Miedzi, piłkę zagrywał Keon Daniel , ale obrońcy rywala poradzili sobie w tej sytuacji.

26'

Chris Jastrzębski ukarany żółtą kartką.

24'

To mogła być niezła szansa Bytovii, ale Jakóbowski w ostatecznej fazie rozegrania akcji źle zagrał do jednego ze swoich partnerów.

23'

Strzał Łobodzińskiego z dystansu tylko mija bramkę Oszmańca.

22'

Ależ szansa Bytovii! Lafrance niefortunnie stracił piłkę, w mig przejął ją Surdykowski, popędził na bramkę Miedzi i w sytuacji sam na sam z Bledzewskim nie zdołał pokonać golkipera gości.

21'

Kolejny rzut rożny dla Miedzi nie przyniósł zagrożenia pod bramką gospodarzy.

20'

Strzał Woźniczki został zablokowany przez bytowskich defensorów.

18'

Piłka odbiła się po rykoszecie, uderzał ją Kamil Juraszek, ale nie zaskoczył w żaden sposób golkipera Miedzi.

17'

Adrian Woźniczka ukarany żółtą kartką.

16'

Uderzenie Kamila Juraszka z ostrego kąta, pewnie broni Bledzewski.

14'

Szansa Miedzi! Keon Daniel dośrodkowywał w pole karne Bytovii, Oszmaniec piąstkował futbolówkę, w całej tej sytuacji jeszcze Łobodziński próbował uderzać przewrotką, ale trafił obok słupka.

13'

Łobodziński wywalczył rzut wolny dla Miedzi.

12'

Dużo fauli jak na początek spotkania. Przed momentem w środku pola nieprzepisowo zatrzymany był Jastrzembski.

9'

Obecnie na placu gry lepiej prezentują się legniczanie, którzy nie mają większych problemów by zamknąć swoich rywali na ich własnej połowie.

7'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu wykonała Miedź, jednak goście nie popisali się skutecznością i nawet nie zagrozili bramce Bytovii.

6'

Wróbel sfaulował Ferugę, rzut wolny dla Miedzi.

5'

Świetne, mocne uderzenie Wilczyńskiego z dystansu obronił Bledzewski popisując się kapitalną interwencją.

4'

Bartczak faulował rywala, gospodarze mieli rzut wolny, ale zupełnie pogubili się przy próbie egzekwowania tego stałego fragmentu gry.

3'

Bardzo spokojny początek spotkania w Bytowie. Jak na razie częściej przy piłce utrzymują się goście z Legnicy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

13:58

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy.

13:45

Rezerwowi Miedzi: A.Ptak, I.Brożyna, Y.Kakako, D.Lenkiewicz, T.Miedzierski, P.Szymański, P.Wichłacz.

13:44

Rezerwowi Bytovii: T.Laskowski,K.Bąk, M.Pietroń, P.Kuklis, A.Wojach, R.Mandrysz, D.Gołębiewski.

13:41

Z kolei Bytovia radzi sobie nieznacznie lepiej od swoich dzisiejszych rywali, bowiem plasuje się na 13. pozycji z dorobkiem "oczek".

13:38

Po fatalnym początku sezonu piłkarze Miedzi z pewnością są głodni sukcesu i zagrają dziś o pełną pulę. Drużyna, która przed rozpoczęciem sezonu była wymieniana w gronie faworytów do awansu do Ekstraklasy, radzi sobie aktualnie poniżej oczekiwań i jesienią wywalczyła 12 punków , co daje jej dopiero 16. miejsce.

13:36

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Bytovia - Miedź LIVE! Bytowianie pójdą za ciosem?

13:34

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki 1. ligi, w którym Bytovia Bytów zagra z Miedzią Legnica.