Sobota, 25 października 2014, godz. 16:00

Koniec meczu. Termalica uratowała remis i uniknęła trzeciej porażki z rzędu.

91'

Z rzutu wolnego strzelał Biskup, ale dobrą interwencją popisał się Salik.

90'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'

Wichtowski fauluje na linii pola karnego i ogląda drugą żółtą kartkę. Zawodnik Wigier musi opuścić boisko.

88'

Rzut rożny dla Termaliki. Czy któryś z zespołów jest jeszcze w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

86'

Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Mackiewicza zastępuje Marcin Tarnowski.

83'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Drozdowicz nie miał problemów, żeby głową wpakować piłkę do bramki Wigier.

83'

Niby zaczął fatalnie, bo od żółtej kartki, ale teraz wyrównuje stan meczu! Drozdrowicz trafia dla Termaliki!

80'

Trzecia zmiana w Termalice - Kamińskiego zastępuje Janeczko.

79'

Drozdowicz pojawił się na boisku i... od razu zebrał żółtą kartkę.

77'

Druga zmiana w ekipie goście. Emil Drozdowicz zastępuje Jareckiego.

76'

Goście dążą do wyrównania, ale Salik spisuje się bez zarzutu wyłapując kolejne dośrodkowanie.

73'

Zmiana w ekipie gości. Na boisku Tomasz Foszmańczyk, który zastąpił Sołdeckiego.

71'

Sernas bezbłędny! Beniaminek prowadzi z liderem!

71'

Faul Kopacza na Radzio w polu karnym! Będzie "jedenastka" dla Wigier! A do tego trener gości odesłany na trybuny!

70'

Mackiewicz na spalonym. Grę wznowią goście.

67'

Lewą stroną uciekł Dariusz Jarecki, który zagrał wzdłuż bramki Salika. Zabrakło jednak zamknięcia akcji ze strony partnerów.

65'

Teraz ofensywnie spróbowali goście. Z prawej strony dośrodkowywał Biskup, ale piłka nie dotarła ostatecznie do Paluchowskiego.

61'

Kornera wykonał Mackiewicz, ale zagrywaną na krótki słupek piłkę wyekspediował Jakub Czerwiński.

60'

Dobrze w ofensywie zagrał Radzio, który wywalczył rzut rożny dla Wigier.

59'

Teraz faulował piłkarz gospodarzy. Maciej Wichtowski nie uniknął kartki.

57'

Nieładny faul Paluchowskiego na Tomaszu Jarzębowskim, ale obyło się bez kartki.

55'

Pierwsza roszada personalna trenera Kaczmarka. Bartosz Biel zmienia Żebrowskiego.

54'

Strzał Radzio z ostrego kąta odbił Nowak. Wydaje się, że piłkarz Wigier mógł podawać do lepiej ustawionych kolegów.

53'

Z akcją ofensywną wyszli gospodarze, ale na pozycji spalonej złapany został Mateusz Żebrowski.

50'

Goście dośrodkowywali z kornera, ale piłkę chwycił Salik.

49'

Lekki uraz Mackiewicza, ale gracz Wigier już wraca na boisko.

48'

Mackiewicz dośrodkował w pole karne. Dwóch zawodników - Sernas i Radzio - na spalonym.

46'

Wracamy do gry w Suwałkach. Od środka gospodarze.

16:50

Piłka Nożna Styl Życia

47'

Koniec pierwszej połowy w Suwałkach. Wigry - Termalica 0:0.

45'

2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

45'

Konieczna będzie zmiana w ekipie gospodarzy. Darvydas Sernas zastępuje kontuzjowanego Adamka.

44'

Bartosz Kopacz ostro potraktował Kamila Adamka. Przerwa w grze, zawodnik gospodarzy opuszcza boisko na noszach. Bez kartki.

43'

Tempo gry trochę spadło. Żadna z drużyn nie chce stracić bramki do szatni.

40'

Znowu piłka wrzucona w pole karne gospodarzy. Salik piąstkuje i wyjaśnia sytuację.

16:39

Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem ‪#‎PiłkaNożnaStylŻycia‬. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

37'

Termalica znów przy piłce. Po dośrodkowaniu jednego z zawodników gości futbolówka padła jednak łupem Salika.

35'

Na strzał z dystansu zdecydował się Dalibor Pleva. Po uderzeniu Słowaka z 18 metrów piłka nieznacznie minęła bramkę Salika.

31'

Przycisnęli teraz goście. Długo rozgrywali piłkę pod polem karnym Wigier, ale w końcu stracili futbolówkę i ekipa Zbigniewa Kaczmarka miała okazję do wyjścia z kontrą. Zabrakło jednak dokładności w rozegraniu piłki i ta wróciła do piłkarzy Termaliki.

28'

Trochę kopaniny na boisku, najpierw pod polem karnym Wigier, chwilę później pod "szesnastką" Termaliki.

25'

Teraz z kolei rzut wolny dla Wigier. Zagrywał Mackiewicz... Piłka ląduje w rękawicach bramkarza Termaliki.

21'

Stały fragment dla gości. Piłkę dośrodkowywał Biskup, ale wybił ją Radzio.

20'

Maksims Rafalskis świetnie obsłużył Kamila Adamka. Ten zdecydował się na strzał z powietrza, ale nie trafił w bramkę. Dobra akcja gospodarzy.

18'

Znów aktywnie Żebrowski na prawym skrzydle. Próbował dośrodkować, ale jego zagranie zostało zablokowane przez rywali.

15'

Tym razem Salik niepewnie po strzale gości z ostrego kąta. Ostatecznie bez konsekwencji dla Wigier.

13'

Teraz po drugiej stronie boiska płasko dośrodkowywał Jakub Biskup. Golkiper Wigier pewnie łapie jednak piłkę.

12'

Niecelny strzał gospodarzy. Do niezłego dośrodkowania Żebrowskiego doszedł Sebastian Radzio, który uderzył głową, ale nie trafił w bramkę.

9'

Nic nie wyszło z rzutu wolnego Wigier. Najpierw Mackiewicz trafił w mur, a potem dośrodkowanie Bartkowskiego pewnie wyłapał Sebastian Nowak.

7'

Faul na Karolu Mackiewiczu. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

3'

Wigry próbują odpowiedzieć na akcję "Słoników". Dużo miejsca na prawej stronie boiska miał Mateusz Żebrowski, ale beznadziejnie zacentrował w pole karne.

2'

Ofensywnie zaczęli goście. Z prawej strony dośrodkował Adrian Paluchowski. Jakub Bartkowski wybił jednak piłkę.

1'

Od środka rozpoczęła Termalica. Gramy!

15:56

Rezerwowi Termaliki: Maciej Pochroń, Emil Drozdowicz, Tomasz Foszmańczyk, Mateusz Janeczko, Szczepan Kogut, Peter Maslo, Jakub Wróbel

15:55

Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Darvydas Sernas, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Marcin Tarnowski, Maciej Wasilewski

15:50

Jest zimno, ale słonecznie. Miejmy nadzieję, że w meczu nie zabraknie emocji i zrobi się przez to trochę cieplej.

15:45

Witamy z Suwałk na meczu 14. kolejki 1. ligi. Już o 16:00 beniaminek rozgrywek zmierzy się z liderem Termalicą Nieciecza. Zapraszamy na relację LIVE! z tego spotkania.