Sobota, 25 października 2014, godz. 18:00

Do regulaminowego czasu gry sędzia z Poznania dolicza 5 minut.

92'

Wisła do końca gra w dziesiątkę . Brak zmian spowodował, że Marko nie może być zmieniony

91'

Bardzo brzydkie zagranie Sebastiana Zalepy. Uderzenie głową w wyskoku do piłki Marko Radica. Sędzia nie zatrzymał gry co zostało skwitowane dużą ilością gwizdów. Marko Radic zszedł z pola gry o własnych siłach , ale nie jest w stanie na razie wrócić do gry.

87'

Charles Nwaogu na ławkę , a Sebastian Zalepa wchodzi na murawę.

83'

Za wykończonego Łukasza Kacprzyckiego wchodzi młodzieżowiec Dawid Jabłoński.

76'

Bardzo dobra akcja drużyny Wisły. Do prostopadłego podania Łukasza Kacprzyckiego doszedł Krzysztof Janus, ale Darko Brljak broni strzał w górną część bramki.

75'

Boisko opuszcza Dawid Kort , a w jego miejsce wchodzi jego imiennik Dawid Retlewski.

73'

Za zmęczonego Marcina Krzywickiego wchodzi Piotr Ruszkul

65'

Niecelny strzał Dawida Korta z 20 metrów.

63'

Za taktyczny faul na Łukaszu Kacprzyckim ukarany Łukasz Sołowiej.

63'

Bramka głową Marko Radica po świetnym dośrodkowaniu Łukasza Kacprzyckiego.

62'

Piękna indywidualna akcja zakończona technicznym strzałem Krzysztofa Janusa. Bramkarz Floty na posterunku i mamy rzut rożny.

61'

Bardzo groźny strzał z prawej nogi Rafała Grzelaka. Piłka mija o centymetry bramkę Kiełpina.

56'

Za kontuzjowanego Fabiana Hiszpańskiego wchodzi Patryk Stępiński.

54'

Fabian Hiszpański kontuzjowany. Potrzebna zmiana.

51'

Faul Jacka Góralskiego. Rzut wolny w niebezpiecznym miejscu dla obrońców Wisły.

50'

Niezaliczona bramka dla Floty. Na spalonym Charles Nwaogu

49'

Rzut rożny dla Floty

46'

Sędzia Piotr Idzik z Poznania daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy spotkania.

47'

W tym momencie sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszamy na relację z drugiej połowy spotkania.

46'

Do regulaminowego czasu gry sędzia z Poznania dolicza 1 minute

45'

Za podstawienie się bramkarzowi Wisły żólty kartonik dla Charlesa Nwaogu.

41'

Na murawie leży Fabian Hiszpański po bardzo ostrym i perfidnym faulu. Żółtym kartonikiem ukarany Dawid Kort.

38'

Bardzo dobrze wyprowadzony rzut rożny przez Flotę. Dośrodkowanie zakończone strzałem głową - minimalnie nie celnie.

37'

W tym momencie spotkania goście prowadzą grę a Nafciarze skupieni na obronie i wyprowadzaniu kontrataków

35'

Jeszcze jeden rzut rożny po interwencji bramkarza Floty

34'

Rzut rożny dla Wisły po bardzo ładnej akcji.

30'

Piękny strzał Jacka Góralskiego z 25 metrów.

26'

Problem mięśniowy Dimitara Ilieva. Nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę.

24'

Najgroźniejsza sytuacja Wisły w tym spotkaniu. Po podaniu Krzysztofa Janusa strzał z szesnastki Piotra Wlazło został zablokowany

17'

Rzut rożny dla gości.

16'

Pierwszy strzał Wisły w spotkaniu. Nie celnie uderza Jacek Góralski

15'

Pierwszy kwadrans gry pod dyktando przyjezdnych. Wykazują zdecydowanie większą ochotę do gry.

10'

Następna bardzo groźna sytuacja Floty. Po bardzo dobrym zgraniu Sebastiana Olszara nie trafia do bramki Nwaogu

9'

Stu procentowa sytuacja Floty. Strzał z 5 metrów od bramki broni Seweryn Kiełpin.

6'

Faul Marka Niewiady w bardzo dobrym miejscu do dośrodkowania Nafciarzy.

6'

Dobra akcja Wisły zakończona przez obrońcę Floty.

5'

Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie chce popełnić błędu w obronie.

18:01

Sędzia Piotr Idzik rozpoczyna gwizdkiem pierwszą połowę!

17:57

Arbiter Piotr Idzik prowadzi obie drużyny na płytę murawy w Płocku.

17:53

Za 5 minut rozpoczynamy spotkanie!

17:52

Witamy ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 14. kolejki I ligi Wisła Płock spotka się z Flotą Świnoujście. Faworytem spotkania są gospodarze, którzy tracą tylko 2 punkty do miejsca premiowanego awansem i 4 punkty do lidera. Do tego spotkania 14 kolejki tamtych drużyn już się odbyły.