Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

Kieruzel uderzał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

W Olsztynie na zmianę wyniku się nie zanosi...

Piotr Głowacki ukarany żółtą kartką.

82'

Niedokładność i niecelność to coś, co przemawia przez grę Chojniczanki w trakcie dzisiejszego spotkania.

79'

Rafał Siemaszko uderzał na bramkę Stomilu, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

76'

Siły wyrównały się, co poczuli piłkarze Chojniczanki i walczą o zdobycie gola honorowego.

74'

Ostatnia zmiana w Chojniczance, Lisowski wejdzie za Gancarczyka.

71'

Stomil także będzie kończył w dziesiątkę! Arkadiusz Mroczkowski ukarany czerwoną kartką.

68'

Mocno niecelny strzał Pawła Zawistowskiego.

66'

Goście jeszcze próbują zdobyć chociażby bramkę honorową, ale nie potrafią przedostać się nawet pod bramkę Stomilu.

64'

Dośrodkowanie Chojniczanki z rzutu wolnego, Skiba pewnie przechwytuje futbolówkę.

63'

Chojniczanka na kolanach. Goście przegrywają już 0:3 i grają w dziesiątkę. Ten mecz jest już chyba rozstrzygnięty.

59'

Goooooool! Darmochwał!!!

58'

Siemaszko po wejściu z ławki rezerwowych bardzo dobrze prezentuje się na boisku, przed chwilą uderzał, jednak mocno niecelnie.

57'

55'

Stomil bliski zdobycia gola! Jamróz uderzał na bramkę Chojniczanki głową, ale Dumieński w ostatniej chwili wybija piłkę!

53'

Witalij Bierezowski ukarany żółtą kartką.

53'

Chojniczanka ma teraz poważne kłopoty. Nie dość, że przegrywa już 0:2, to jeszcze będzie grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Niedzieli.

51'

Bartłomiej Niedziela zostaje ukarany czerwoną kartką i wyrzucony z boiska.

49'

Zawistowski uderzał piłkę z rzutu wolnego, wydawało się, że piłka ta zagrozi bramce Sikby, jednak nic takiego się nie stało.

47'

Zmiana w Chojniczance, za Chyłę wejdzie Siemaszko.

47'

Zmiana w Stomilu, Mroczkowski wejdzie za Szymonowicza.

47'

Zmiana w Chojniczance, za Radlera wejdzie Iwanicki.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Stomil Olsztyn prowadzi z Chojniczanką 2:0!

42'

Mikołajczak ukarany żółtą kartką za symulacje i próbę wymuszenia rzutu karnego.

40'

Mikołajczak przed szansą zdobycia gola, ale nieznacznie się pomylił.

38'

Dawid Szymonowicz doznał jakiejś kontuzji, ale na szczęście po chwili wrócił na plac gry.

37'

Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki nie przynosi efektów.

36'

Do końca pierwszej połowy pozostało nieco ponad dziesięć minut, Stomil wypracował sobie dobrą przewagę przed drugą częścią meczu.

34'

Rzut rożny dla Chojniczanki, piłkę uderzał Przemysław Pietruszka, ale bez powodzenia.

31'

Świetny strzał z dystansu Łukasza Jeglińskiego, piła wpadła w samo okienko.

30'

Goooool!!! Łukasz Jegliński!

28'

Tomasz Wełna ukarany żółtą kartką.

26'

Mocny strzał Przemysława Pietruszki z dystansu, nie zagroził jednak Piotrowi Skibie.

23'

Chojniczanka stara się doprowadzić do wyrównania, ale w grze tego zespołu widać wiele niedokładności.

21'

Paweł Głowacki ukarany żółtą kartką.

19'

Świetna akcja Stomilu zakończona golem Pawła Łukasika, po którego strzale piłka wpadła do siatki między nogami Michała Dumieńskiego.

18'

Gooooool!! Paweł Łukasik!!

17'

Michał Dumieński nie musiał nawet interweniować, bowiem strzał na jego bramkę był bardzo niecelny.

15'

Ależ zamieszanie pod bramką Chojniczanki. Defensorzy gości zupełnie pogubili się, na szczęście żaden gracz Stomilu nie wpakował piłki do siatki.

13'

Efektowny rajd Jamróza, dzięki któremu gracz ten pokonał dwóch zawodników Chojniczanki, zatrzymał koniec końców Markowski.

11'

Gol dla Chojniczanki....Nic z tego! Marek Gancarczyk w prawdzie pokonał Piotra Skibe, ale sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego.

9'

Nieco dłużej przy piłce utrzymują się jak na razie goście. Piłkarze Stomilu umiejętnie bronią się na własnej połowie.

8'

Niezła akcja Niedzieli, który dośrodkowywał do Gancarczyka, ten jedna stracił futbolówkę tuż przed polem karnym Stomilu.

6'

Obraz gry najlepiej odda chyba fakt, że po blisko siedmiu minutach gry żadna ze stron nie oddała nawet strzału na bramkę. Nawet niecelnego.

4'

Nie jest to porywające widowisko jak na razie. Obie drużyny sprawiają wrażenie, jakby remis w zupełności ich zadowolił.

2'

W pierwszych minutach tej połowy niewiele dzieje się na boisku w Olsztynie. Gra toczy się głównie w środku pola.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczynają goście z Chojnic!

11:58

Biorąc pod uwagę wyniki wczorajszych spotkań zwycięzca dzisiejszego starcia może wskoczyć na 5. pozycję w tabeli.

11:56

Obie drużyny są na ten moment sąsiadami w ligowej tabeli, obie mają na swoim koncie po 19 punktów, co daje im kolejno 8. (Stomil) i 9. (Chojniczanka) miejsca.

11:54

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Stomil - Chojniczanka LIVE! Starcie sąsiadów w tabeli.

11:51

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Misztal, Czerwiński, Iwanicki, Laskowski, Lisowski, Piechowiak, Siemaszko.

11:49

Rezerwowi piłkarze Stomilu: Mieczkowski, Koprucki, Mroczkowski, Shibamura, Kato, Trzeciakiewicz.

11:43

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice!