Sobota, 18 października 2014, godz. 18:00
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
93'

Koniec! Miedź wywalczyła trzy punkty z Wigrami, ale trzeba powiedzieć, że była drużyną lepszą. Beniaminek jednak walczył dzielnie i był blisko zdobycia jednego "oczka" w Legnicy. Dziękujemy za uwagę.

92'

Szczęście uśmiechnęło się do Miedzi w końcówce. Chyba nic już nie zabierze im zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

91'

GOOOOOOL!!! Łobodziński strzela z 11 metrów na 2:1!

90'

Kakoko przewrócony w polu karnym i będzie jedenastka!

90'

Na ostatnie minuty Bartosz Biel wchodzi za Żebrowskiego.

88'

Kartkę ogląda Artur Bogusz.

86'

Zamieszanie tuż przed bramką Wigier, ale nikt nie skierował piłki do siatki.

85'

Zaskakujące uderzenie Szymańskiego i znowu na drodze do bramki Salik, który wybił piłkę na rzut rożny.

83'

Gospodarzy wyraźnie podłamała stracona bramka. Nie kleją się już akcje legniczanom.

81'

Garuch opuszcza plac gry. Wchodzi Yannick Kakoko.

80'

Rezultat bez zmian, obraz gry bez zmian. 10 minut do końca.

77'

Salik nie dał się zaskoczyć z dystansu Szymańskiemu.

75'

Ostatni kwadrans do końca. Czy Miedzi uda się jeszcze zgarnąć komplet punktów? Czy może Wigry zaskoczą ponownie?

73'

A także Keon Daniel wchodzi za Bartoszewicza.

73'

Reaguje trener Kudyba. Patryk Szymański zastępuje na boisku Ferugę.

73'

Na tego gola zupełnie nam się nie zanosiło! Zbyt krótkie zagranie głową Tanżyny do Bledzewskiego wykorzystał szybki Radzio!

72'

GOOOOOL!!! No i proszę! Mamy niespodziewane wyrównanie! Sebastian Radzio!

70'

Taka gra wyraźnie podoba się kibicom z Legnicy, którzy nie szczędzą braw dla swoich ulubieńców.

69'

Dobra interwencja bramkarza Wigier, który wyłapał zagranie wzdłuż pola karnego.

67'

Coraz mocniej naciskają na przeciwnika podopieczni Janusza Kudyby, ale Wigry jakimś cudem przetrzymują ten napór.

64'

A teraz w dogodnej sytuacji Bartoszewicz, ale przegrał pojedynek z Salikiem!

63'

Daniel Tanżyna był dosłownie o włos od wpakowania piłki do sieci po rzucie rożnym!

62'

Garuch ogląda żółty kartonik.

61'

Błyskawiczne uderzenie Garucha przechodzi nad bramką. Był jeszcze minimalny rykoszet.

59'

Marcin Tarnowski w chodzi za Kopczyńskiego.

56'

Poradzili sobie obrońcy Miedzi z dośrodkowaniem Kamila Mackiewicz z rzutu wolnego. To była jedna z nielicznych prób ofensywnych ekipy przyjezdnych w tej części.

54'

Szybko starają się operować futbolówką gospodarze. Jedna bramka wyraźnie ich tutaj nie zadowoli.

52'

Coraz częściej próbują strzelać legniczanie. Widać tutaj zalecenie od szkoleniowca. Przed momentem uderzał Szczepaniak i niewiele mu zabrakło.

50'

Bardzo mocny strzał sprzed pola karnego wpadł tuż przy słupku. Miedź wreszcie dopięła swego.

49'

GOOOOL!!! Jest trafienie dla Miedzi! Bartoszewicz na 1:0!

46'

Drugą połowę zaczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej części. Na razie bez bramek w Legnicy, a dużą przewagę mają gospodarze. Wracamy za kwadrans.

42'

Goście zamknięci na własnej połowie. Czy dotrwają do końca pierwszej połowy?

40'

Uderzenie Szczepaniaka przechodzi tuż obok słupka! Pachnie ewidentnie golem dla Miedzi.

39'

Kamil Adamek schodzi z boisko. Wchodzi Tomasz Jarzębowski. Trener Wigier musi uzupełnić braki w obronie.

36'

Uderzenie Łobodzińskiego z dystansu piąstkuje Salik!

34'

Z rzutu wolnego Feruga prosto w mur.

33'

Karankiewicz wylatuje z boiska! Brutalnym wślizgiem powalił Ferugę, który wychodzi już sam na sam.

30'

Bronią się, bronią suwalczanie. Jak na razie bardzo skutecznie, ale na pewno podopieczni Zbigniewa Kaczmarka są już bardziej zmęczeni od rywali.

28'

Burza braw na trybunach. Filigranowy Marcin Garuch próbował szczęścia przewrotką! Jednak niecelnie.

25'

Nieźle bije dzisiaj rzutu wolne Feruga. Na razie jednak czujni są obrońcy Wigier.

23'

No i proszę! Adrian Karankiewicz posłał piłkę tuż nad poprzeczką! A był to efekt strzału z główki po dośrodkowaniu z kornera.

21'

Michał Kopczyński ukarany żółtą kartką.

19'

Szczęście po stronie Karola Salika! Było zamieszanie po wrzutce z rzutu rożnego.

17'

W odpowiedzi pierwszy tak zdecydowany atak gości. Poradzili sobie ostatecznie legniczanie, a konkretnie Kevin Lafrance.

15'

Miedź o włos od wyjścia na prowadzenie! Znowu pokazał się nam Feruga, który wykonał kolejny stały fragment. Piłka odbiła się od kilku zawodników w szesnastce i ostatecznie nie wpadła do siatki!

12'

W dalszym ciągu bardziej aktywni w ofensywie legniczanie. Na razie brakuje wykończenia sytuacji - na czas interweniują defensorzy Wigier.

10'

Ależ było groźnie! Tuż sprzed linii pola karnego nad poprzeczką kropnął Szczepaniak! Poważne ostrzeżenie dla ekipy przyjezdnej.

8'

Tym razem obrońcy beniaminka poradzili sobie z dograniem Ferugi z rzutu wolnego. Pierwsze minuty dla gospodarzy.

6'

Daniel Feruga szukał w polu karnym Szczepaniaka, który po chwili stracił futbolówkę.

5'

Na trybunach widoczna jest też malutka grupka kibiców z Suwałk. Nie jest to więcej niż 15 osób.

4'

Adrian Cierpka dzisiaj występuje na pozycji defensywnego pomocnika, z kolei najbardziej wysunięty jest Mateusz Szczepaniak.

3'

Po rzucie rożnym dla Wigier piłka doszło do Wojciecha Łobodzińskiego, który wyekspediował ją do przodu.

1'

Rozpoczęli goście.

17:58

Zawodnicy obu zespołów wrócili na murawę. Za chwilę początek spotkania.

17:45

Na murawie trwa rozgrzewka, kibice powoli wchodzą na trybuny. Pierwszy gwizdek sędziego już za kwadrans.

17:16

Sytuacja "Miedzianki" jest póki co bardzo niewesoła. Niżej w tabeli jest tylko Widzew Łódź, a najbliższy rywal z Suwałk nie należy do wygodnych przeciwników. Wystarczy wspomnieć, że Wigry od trzech kolejek są niepokonane (remis i dwa zwycięstwa). Ponadto, podopieczni Zbigniewa Kaczmarka stracili jak na razie tylko 11 bramek w tym sezonie, co może świadczyć o w miarę solidnej defensywie. Ostoją właśnie tej formacji jest Tomasz Jarzębowski, który w przeszłości grał w Miedzi... u trenera Kudyby.