Sobota, 18 października 2014, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 1
Chrobry GłogówChrobry Głogów
18:53

Niesamowity obrót spraw! Gospodarze atakowali bramkę Chrobrego, aż zdobyli bramkę wyrównującą. Wykorzystując rzut karny zdobywają bardzo cenne trzy punkty! Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net.

18:49

Zdenerwowany Piotrowski tuż po końcowym gwizdku ruszył w kierunku sędziego z pretensjami, który za to pokazał mu żółtą kartkę.

93'

Koniec meczu!

93'

Żółtą kartką ukarany jeszcze Bogusławski.

93'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Frańczak w górny róg bramki!

93'

Samiec za faul na zawodniku Sandecji ukarany żółtą kartką.

93'

Bębenek faulowany w polu karnym! Rzut karny dla Sandecji!

91'

Zółtą kartką za dyskusje ukarany Szałek.

90'

Obrońca Sandecji doszedł do za krótko wybitej piłki i uderzył po długim słupku! Zasłonięty bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję. Mamy remis!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Makuch!

89'

Ziemniak bardzo ostro faulował Bębenka i będzie rzut wolny z 20. metrów. Żółta kartka.

87'

Kibice na "młynie" bardzo mocno wyrażają swoje niezadowolenie z gry biało-czarnych.

85'

Fatalnie wykonany stały fragment gry, piłkę łapie Janicki.

84'

Gospodarze będą mieli okazję z rzutu wolnego z około 40. metrów.

83'

Brzydki faul Ałdasia na Kuźmie, kolejna żółta kartka.

82'

Ziemniak ostro faulowany przez Gerkenaszwiliego i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

81'

Biało-czarni wyraźnie przejęli inicjatywę. Nie potrafią jednak wykreować choć jednej dogodnej sytuacji do zdobycia wyrównującej bramki.

79'

Przybyło kibiców w stosunku do pierwszej połowy, jest ich około 800, w tym około 50 fanatyków gości.

77'

Zmiana w drużynie Sandecji. Schodzi Traore, wchodzi Fałowski.

75'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. W miejsce Piotrowskiego wchodzi Figiel.

74'

Odpowiedź Ałdasia z 30. metrów. Piłkę nie bez problemów łapie Kozioł.

73'

Potężne uderzenie Bębenka ląduje na głowie jednego z obrońców gości.

72'

100%

71'

Dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu wolnego. Do piłki dochodzi Traore, jednak uderza głową obok bramki.

68'

Zmiana w drużynie gości. W miejsce Ulatowskiego pojawia się Ałdaś.

68'

Niebezpieczne wejście Bębenka w Piotrowskiego i sędzia wyciąga żółtą kartkę.

68'

Uderzenie Gerkenaszwiliego z dystansu prosto w ręce Janickiego.

67'

Słaby przytrzymywał Danielaka i sędzia ukarał go żółtą kartką.

65'

Kolejna zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce Szczepańskiego wchodzi Kuźma.

63'

Gospodarze próbują atakować, ale nic z tego nie wychodzi. Goście ograniczają się do kontrataków.

61'

Uderzenie Szczepańskiego zablokowane. Sam zawodnik mocno ucierpiał i potrzebna będzie pomoc medyczna.

59'

Zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Urbana pojawia się Gerkenaszwili.

59'

Ostry faul Makucha na Kościelniaku i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

58'

Grzeszczyk wrzucił w pole karne. Piłkę skutecznie wybili obrońcy z Głogowa.

57'

Frańczak faulowany na 30. metrze. Będzie okazja do dośrodkowania.

55'

Szczepaniak przedryblował w polu karnym, dograł do Piotrowskiego. Piłkę zablokował Szarek, lecz zrobił to tak niefortunnie, że bliski był zdobycia bramki samobójczej.

53'

Świetne uderzenie Piotrowskiego z 12. metrów broni Kozioł! Było bardzo gorąco pod bramką gospodarzy.

51'

Grzeszczyk strzelał zza pola karnego, piłka odbita od obrońców wychodzi na rzut rożny.

48'

Wrzutka w pole karne, Michalec faulował Słabego i od rzutu wolnego wznowi bramkarz Sandecji.

47'

Szybkie wyjście Danielaka, świetnie piłkę zablokował Szarek, który tym samym zapobiegł wyjścia zawodnika Chrobrego oko w oko z Koziołem.

46'

Goście od środka! Gramy dalej!

17:57

Zawodnicy obu drużyn już na murawie. Za chwilę początek drugiej połowy.

17:48

Po pierwszych 45. minutach nie można narzekać na brak emocji. Obie drużyny atakują, jedną z akcji goście zamienili na bramkę i jak na razie prowadzą w Nowym Sączu! Wracamy za kilka minut!

46'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu pierwszej części gry.

45'

Groźna kontra gości, ale Bębenek świetnie przeciął podanie do Piotrowskiego.

43'

Fatalnie zachowali się obrońcy Sandecji, którzy pozwolili by rzut z autu doszedł do dobrze ustawionego Szczepaniaka. Ten podprowadził piłkę na 5. metr i bez problemów pokonał Kozioła!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szczepaniak!

41'

Kolejna nieudana próba gospodarzy. Strzał głową Bębenka po dośrodkowaniu Szczepańskiego bez problemów łapie bramkarz.

40'

W międzyczasie zachęcam do głosowania na zawodnika meczu w naszym plebiscycie!

38'

Grzeszczyk fatalnie podał w pole karne i piłka wyszła na aut bramkowy.

37'

Wchodzący Frańczak zostaje faulowany na wysokości pola karnego. Będzie dobra okazja na zagrożenie pod bramką Chrobrego.

36'

Prostopadłe podanie do Danielaka, odgwizdana pozycja spalona.

35'

Wymuszona zmiana w szeregach gości. Za kontuzjowanego Ilków-Gołąba wchodzi Ziemniak.

34'

Sprytne podanie Frańczaka do Traore. Napastnik Sandecji obrócił się z obrońcą na plecach, ale uderzył ponad bramką.

33'

Ilków-Gołąb wyraźnie ma jakieś problemy od kilku minut. Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

31'

Dobre dośrodkowanie Urbana, głową uderzył Słaby, niewiele obok bramki.

30'

Kolejny rzut rożny dla Sandecji.

29'

Niezła okazja dla gospodarzy. Bębenek z rzutu rożnego do Urbana, który zgrał piłkę, jednak nie doszedł do niej Szarek.

29'

Mecz jak na razie obserwuje około 550 kibiców.

26'

Odpowiedź gości. Piotrowski potężnie uderzył zza pola karnego, piłkę przed siebie wybił Kozioł, ale sytuację opanował jeden z obrońców gospodarzy.

25'

Niebezpieczny strzał Bębenka zza pola karnego minimalnie mija bramkę Janickiego.

23'

Słaby ostro zaatakował Piotrowskiego, od rzutu wolnego goście.

22'

Na trybunach pojawiło się około 50 kibiców Chrobrego.

20'

Urban po podaniu Grzeszczyka technicznie uderzył z narożnika pola karnego w słupek!

17'

Gospodarze przycisnęli rywali, ale nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

15'

Kolejne uderzenie z dystansu gości, tym razem spróbował Ulatowski. Strzał przechodzi obok bramki.

14'

Ławki rezerwowych obu drużyn: Sandecja: Radliński, Niane, Kuźma, Kozak, Gerkenaszwili, Danek, Fałowski.

Chrobry: Rzepecki, Chrzanowski, Figiel, Rybak, Ałdaś, Michał Szałek, Ziemniak.

12'

Doskonała akcja Sandecji! Piłka pięknie przechodziła pomiędzy Bębenkiem i Natherem, ten pierwszy odegrał na 10. metr do Urbana, który uderzył wprost w bramkarza!

11'

Dobrej okazji nie wykorzystali gospodarze. Najpierw szansę miał Urban, piłka doszła do Bębenka, ten dośrodkował, ale piłkę wybił obrońca.

9'

Goście wyraźnie próbują wykorzystać mokrą murawę. Z 30. metrów uderzył Ilków-Gołąb, jednak bez problemu piłkę złapał Kozioł.

7'

Płaskie podanie do Piotrowskiego, który potężnie uderzył w poprzeczkę!

7'

Nieporozumienie w szeregach Sandecji. Kozioł w prostej sytuacji podał niecelnie i piłka wyszła na aut.

6'

Odpowiedź gospodarzy. Urban przedarł się w pole karne rywala, ale obrońca zdołał wybić piłkę.

5'

Kolejna próba z dystansu zawodników z Głogowa. Tym razem Szałek uderzył nad poprzeczką.

4'

Groźne uderzenie Kościelniaka z 20. metrów, Kozioł świetnie interweniuje.

3'

Finezyjne odegranie Bębenka do Frańczaka, który łatwo stracił piłkę.

2'

Pierwsza akcja ofensywna Frańczaka, ale jego dośrodkowanie nieudane.

1'

Od środka Sandecja. Pierwszy gwizdek Sebastiana Jarzębaka i zaczynamy!

16:56

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania!

16:47

Spotkanie poprowadzi Sebastian Jarzębak. Na liniach asystować mu będą Adam Jakubczyk i Zbigniew Szymanek.

16:41

Piłkarze właśnie się rozgrzewają: 100%

16:27

Gospodarze dzisiejszego spotkania przeżywają spory kryzys. Przegrali w ostatnich trzech spotkaniach. Drużyna z Głogowa prezentowała się nieco lepiej, uzyskując 4 punkty.

16:19

Witamy prosto z Nowego Sącza! Już za nieco ponad pół godziny miejscowa Sandecja podejmie drużynę Chrobrego Głogów. Zapraszamy na relację LIVE! z tego spotkania!