Sobota, 18 października 2014, godz. 14:45
GKS KatowiceGKS Katowice
2 : 1
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
16:41

Gospodarze rzutem na taśmę zapewniają sobie komplet punktów dzięki czemu na tę chwilę awansują na szóstą pozycję w ligowej tabeli! My już dziękujemy za uwagę, MIŁEJ SOBOTY!

93'

Z prawej strony boiska piłkę dośrodkował rezerwowy Michał Nawrot, a piłkę na wagę zwycięstwa dla GKS-u do bramki wpakował Dariusz Zapotoczny, który na boisku pojawił się dosłownie kilkanaście sekund wcześniej!

92'

Koniec spotkania!!!!!!!!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! COŚ NIESAMOWITEGO!!!!!!!!!!!!!!! DARIUSZ ZAPOTOCZNY DAJE ZWYCIĘSTWO GKS-OWI KATOWICE!

91'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za Krzysztofa Wołkowicza na boisku pojawia się Dariusz Zapotoczny.

90'

Sędzia do drugiej części spotkania dolicza co najmniej dwie minuty.

89'

Ależ się teraz zakotłowało pod bramką Stomilu! Piotr Skiba najpierw fantastycznie obronił strzał lewą nogą Wołkowicza, a chwilę później popisał się jeszcze lepszą paradą po uderzeniu Goncerza! W Katowicach wciąż remis!

89'

Wrzutka piłki w pole karne GKS-u, ale fantastycznie w górę wyszedł Piotr Dobroliński i pewnym chwytem wyłapał futbolówkę.

85'

To mogła być druga bramka dla Stomilu! Po błędzie Jurkowskiego prawą stroną boiska popędził Jamróz, wrzucił piłkę w pole karne, ale tam minimalnie spóźnił się jeden z jego kolegów z drużyny.

79'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Piotr Ceglarz wchodzi w miejsce Krzysztofa Bodzionego.

77'

Ładnie piłkę do boku rozprowadził Paweł Łukasik, gdzie znalazł się Piotr Głowacki, ten zagrał płaską piłkę w pole karne GKS-u, do której dopadł Dawid Szymonowicz i strzałem wślizgiem doprowadza do wyrównania w Katowicach!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Dawid Szymonowicz doprowadza do wyrównania!

74'

Tomasz Wełna ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

73'

Ostatnia zmiana w barwach Stomilu. Piotr Głowacki pojawia się w miejsce Karola Żwira.

68'

Przed chwilą trwał kabaret pod polem karnym GKS-u. Stomil niefrasobliwie próbował dostać się pod bramkę gospodarzy, natomiast obrońcy zespoły z Katowic raz za razem popełniali kiksy, ale ostatecznie udało im się zażegnać zagrożenie.

63'

Pierwsza zmiana w barwach GKS-u. Michał Nawrot zastępuje Rafała Kujawę.

62'

TO POWINNA BYĆ BRAMKA DLA STOMILU! Łukasz Jamróz stanął sam na sam z Dobroliński i w znakomitej sytuacji fatalnie przestrzelił!

58'

Mamy trzecią żółtą kartę w tym spotkaniu. Łukasz Jegliński ukarany za faul na Grzegorzu Goncerzu.

53'

Grzegorz Goncerz popędził środkiem, zamiast podawać zdecydował na strzał, który został zablokowany przez jednego z obrońców gości.

52'

Już druga zmiana w barwach zespołu Stomilu. Łukasz Jamróz pojawia się w miejsce Naoyi Shibamury.

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Dawid Szymonowicz, jego strzał głową minął jednak bramkę GKS-u.

49'

Ekipa z Warmii bardzo ofensywnie rozpoczęła drugą połowę, niemal non stop znajdują się na połowie rywali.

46'

Początek drugiej połowy spotkania, oba zespoły bez zmian. Zobaczymy czy zespół z Olsztyna zdoła odrobić straty!

47'

Koniec pierwszej połowy meczu w Katowicach. GKS prowadzi ze Stomilem Olsztyn 1:0 po bramce Grzegorza Goncerza. Na drugą połowę zapraszamy za kilkanaście minut.

46'

Ależ akcja Stomilu na zakończenie pierwszej połowy! Naoya Shibamura dośrodkował z prawej strony do Tomasza Wełny, ten jednak strzałem głową minimalnie przeniósł piłkę nad bramką gospodarzy.

45'

Do pierwszej części spotkania sędzia Adam Lyczmański dolicza jedną minutę.

42'

Paweł Łukasik zostaje ukarany żółtą kartką za zagranie ręką w polu karnym rywali.

42'

Przed znakomitą szansą stanął Grzegorz Goncerz! Snajper stanął oko w oko z Piotrem Skibą,.ale jednak zawodnik GKS-u nie trafił w bramkę.

39'

Rafał Pietrzak wrzucił piłkę z rzutu wolnego, do piłki dopadł Rafał Kujawa, ale jego strzał głową nie sprawił żadnego zagrożenia pod bramką Stomilu.

37'

Paweł Łukasik takim strzałem rozpaczy próbował pokonać Dobrolińskiego. Bramkarz GKS-u pewnie złapał futbolówkę.

35'

Ładna, kombinacyjna akcja gospodarzy. Do piłki w polu karnym gości dopadł Rafał Pietrzak, ale trafił wprost w bramkarza Stomilu.

32'

Rafał Kujawa teraz zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Piłkarz gospodarzy jednak nieczysto trafił w piłkę i futbolówka powędrowała daleko od bramki Skiby.

30'

Pierwsza zmiana w drużynie Stomilu już teraz. Z powodu kontuzji boisko musi opuścić Volodymyr Koval. W jego miejsce na placu gry pojawia się Paweł Łukasik.

28'

Wołkowicz zdecydował się na strzał zza pola karnego, piłkę niepewnie wybił Piotr Skiba, do futbolówki dopadł jeszcze Grzegorz Goncerz, ale sędzia przerwał grę odgwizdując spalonego.

24'

Pierwsze upomnienie kartką w tym spotkaniu. Adrian Jurkowski ukarany po faulu na graczu gości.

21'

Rafał Kujawa zdecydował się na prostopadłe podanie w pole karne Stomilu, do którego dopadł Grzegorz Goncerz, snajper GKS-u znalazł się sam na sam z bramkarzem gości i strzałem tuż obok Skiby dał prowadzenie swojej drużynie!

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Grzegorz Goncerz daje prowadzenie gospodarzom po fantastycznym podaniu Rafała Kujawy!

18'

Dośrodkowanie graczy z Katowic wybili obrońcy Stomilu, do futbolówki dopadł Łukasz Pielorz, ten jednak oddał bardzo niecelny strzał.

16'

Teraz Tomasz Wełna pokusił się o dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale nieco za wysoko, żaden z graczy Stomilu nie zdołał sięgnąć piłki, która ostatecznie wyszła poza plac gry.

13'

Ależ była szansa dla Stomilu! Po dośrodkowaniu Volodymyra Kovala z rzutu rożnego, piłkę strzałem głową w słupek posłał Witalij Bierezowski! Nikt z graczy gości nie zdołał dobić futbolówki.

9'

Alan Czerwiński teraz oskrzydlił akcję po prawej stronie, dośrodkował na pole karne Stomilu, ale przeciągnął tę wrzutkę i "GieKSa" traci piłkę.

9'

Błąd Jurkowskiego, który puścił Żwira swoją stroną, ten popędził na bramkę GKS-u, oddał strzał, ale ładną interwencją popisał się Dobroliński wybijając piłkę do boku.

5'

Wydawało się, że Krzysztof Bodziony za daleko wypuścił sobie piłkę, jednak gracz gospodarzy zdążył do futbolówki tuż przed końcową linią boiska, wpadł w pole karne do dograł do jednego ze swoich kolegów. Gracze GKS-u jednak nie zdołali dopaść do piłki w polu karnym rywali.

3'

Pierwsza akcja gospodarzy w tym meczu. Wołkowicz popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne do Goncerza, ten jednak źle przyjął sobie piłkę i całą akcja spaliła na panewce.

2'

Pierwszy faul w środku pola, Karol Żwir faulowany przez jednego z graczy gospodarzy.

14:46

Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! GKS na żółto-czarno, natomiast Stomil w barwach biało-błękitnych!

14:45

Ławka rezerwowych GKS-u: Antonin Bucek (Br.), Jarosław Wieczorek, Kamil Bętkowski, Piotr Ceglarz, Dariusz Zapotoczny, Mateusz Kamiński, Michał Nawrot.

14:44

Ławka rezerwowych Stomilu: Dawid Mieczkowski (Br.), Łukasz Jamróz, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Arkadiusz Koprucki, Paweł Łukasik, Arkadiusz Mroczkowski.

14:43

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Katowicach. Za parę chwil pierwszy gwizdek sędziego Adama Lyczmańskiego!

14:23

W kuluarach mówi się, że to może być mecz nawet o posadę trenera Moskala. W przypadku dzisiejszej porażki na własnym stadionie może on stracić pracę.

14:22

Popularna "GieKSa" plasuje się trzy pozycję niżej z dorobkiem 17. punktów na swoim koncie. W ostatnich tygodniach drużyna z Katowic przechodzi wyraźny kryzys. W trzech ostatnich spotkaniach podopieczni Kazimierza Moskala zdobyli zaledwie jeden punkt po remisie u siebie z Chrobrym Głogów 1:1.

14:21

Stomil plasuje się obecnie na piątej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 19. punktów. Piłkarze z Olsztyna odnieśli zaledwie jedną porażkę w obecnej kampanii. Pogromcą Stomilu okazała się Miedź Legnica, która wygrała 2:1.

14:19

W obydwu drużynach nie ma większych osłabień, zaraz powinniśmy poznać składy na dzisiejsze spotkanie w Katowicach.

14:17

Już za niecałe pół godziny rozpocznie się jedno z ciekawszych meczy 13. kolejki 1. ligi polskiej. Na stadionie przy ulicy Bukowej GKS Katowice Zmierzy się ze Stomilem Olsztyn!