Sobota, 11 października 2014, godz. 14:45
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
2 : 1
GKS KatowiceGKS Katowice
95'

Koniec meczu! Trzeba przyznać, że oglądaliśmy bardzo dobry mecz z jednej i drugiej strony. Mimo wszystko to Olimpia była o jedną bramkę lepsza od GKS-u Katowice i to grudziądzanie inkasują ważne trzy punkty!

92'

Kujawa na spalonym.

92'

Olimpia gra już wyraźnie czas, a ten jest teraz po ich stronie.

91'

Doliczono aż pięć minut.

90'

Andelković jeszcze za Smolińskiego.

88'

Jurkowski fauluje Szczota i ogląda żółtą kartkę.

88'

Woźniak zatrzymuje Goncerza.

87'

Zagranie Woźniaka wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do futbolówki.

85'

Oraz Banasiak za Kaczmarka.

84'

Bętkowski za Wołkowicza.

84'

Tempo meczu siadło. Olimpia stara się długo utrzymywać przy piłce.

82'

Pewnie wyłapał piłkę Sapela i Olimpia tworzy kolejną akcję.

80'

Świetną paradą popisuje się Dobroliński, który broni strzał Jarocha!

80'

10 minut do końca spotkania. Czy GKS zdoła przynajmniej wyrównać?

77'

Kontra Olimpii. Popović do Rogalskiego, ten chciał uruchomić Kaczmarka, ale podał fatalnie.

74'

Strzał Pitrego bardzo niecelny.

73'

Oraz Kujawa za Czerwińskiego.

72'

Szczot w miejsce Aleksandra.

70'

Żółty kartonik dla Pitrego.

70'

Dobroliński piąstkuje wrzutkę Rogalskiego.

68'

Bodziony w miejsce Dudy.

66'

Goncerz szukał podaniem Czerwińskiego, ale Woźniak odczytał jego zamiary.

64'

Bardzo słaba wrzutka Rogalskiego w pole karne.

61'

Po wrzutce z rożnego do strzału doszedł Aleksander - minimalnie się pomylił!

60'

Kolejna sytuacja! Dobroliński paruje strzał Kaczmarka na korner!

59'

Popović do Kaczmarka, ten uderzał z woleja, ale się pomylił!

59'

Goncerz pada w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

57'

Jurkowski ładnie czyta grę i przecina zagranie do Aleksandra.

56'

Fatalne podanie Czerwińskiego w pole karne Olimpii.

55'

Od razu szybka kontra, ale Duda zatrzymany.

54'

Ciekawe rozwiązanie, ale uderzenie Smolińskiego zablokowane.

53'

Będzie rzut wolny pośredni dla Olimpii! Do bramki jest jakieś 6 metrów......

51'

Zamieszanie w polu karnym, piłka padła łupem Dudy na 20 metrze, który zdobywa bramkę kontaktową! Zapowiada się nam jeszcze ciekawsze widowisko!

51'

GOOOOL! 2-1!

49'

Mogło być 3-0! Płaskie podanie wzdłuż bramki, ale Aleksander do niej nie doszedł!

47'

W przerwie odbył się turniej rzutów karnych maskotek obydwu klubów. Konkurs wygrał Gieksik z Bukowej. :)

46'

Początek drugiej części gry. Zaczyna Olimpia.

46'

Koniec pierwszej połowy. Oglądamy bardzo dobre spotkanie w Grudziądzu, gdzie Olimpia do przerwy prowadzi z GKS-em Katowice 2-0. Wracamy za 15 minut.

45'

Doliczono minutę.

44'

Kolejny korner dla GKS-u. Zamieszanie, kilka oddanych strzałów, ale wszystkie zablokowane. Kamiński pada w polu karnym, ale sędzia odgwizduje faul na obrońcy Olimpii.

44'

Dośrodkowanie Pietrzaka z rożnego, Aleksander wybija futbolówkę.

42'

Woźniak do Kaczmarka na prawe skrzydło, a ten stracił futbolówkę.

40'

Aleksander na spalonym.

39'

Świetne zagranie do Cholerzyńskiego w pole karne, a ten uderzył minimalnie obok bramki!

38'

Dobra piłka do Goncerza, ale ten w niezłej sytuacji po strzale głową pudłuje!

37'

Smoliński zagrał prostopadłe podanie do Popovicia, który strzałem po ziemi podwyższy prowadzenie Olimpii!

37'

GOOOOL! 2-0!

35'

Zbyt mocne zagranie Jarocha do Aleksandra.

33'

Labędzki przebiegł sporo metrów, ale ostatecznie przed polem karnym stracił futbolówkę.

33'

Rajd Pietrzaka, ale został on zatrzymany.

31'

Popović wysuwa piłkę do strzału Rogalskiemu, ale ten zamiast uderzyć próbował jeszcze wrzucać.

29'

Pietrzak z rożnego, ale piłka nie znalazła adresata w polu karnym.

28'

Kamiński z dystansu, ale zbyt lekko i w środek bramki.

26'

Tempo meczu lekko siadło.

24'

Kaczmarek zagrywał do Aleksandra, ten szukał jeszcze płaskim podaniem kolegów, ale defensorzy gości wybili piłkę.

22'

Do piłki umiejscowionej na 20 metrze podszedł Popović, ale uderzył bardzo źle.

21'

Duda ukarany kartką za faul na Aleksandrze.

20'

Kamiński przecina podanie do Aleksandra.

19'

Tym razem uderzenie Popovicia z rzutu wolnego, ale pewnie broni Dobroliński.

17'

Mogło być 1-1! Cholerzyński podał do Pitrego, ten mocno uderzył, ale świetną paradą popisał się Sapela!

16'

Kaczmarek z rożnego do Rogalskiego, ten uderzał z ostrego kąta i się dość znacznie pomylił.

14'

Pitry do Goncerza, ten jeszcze raz do Pitrego, a kapitan GieKSy fatalnie wrzucił.

13'

Katowiczanie po niezłym początku meczu są lekko zgaszenie i to Olimpia przejęła kontrolę nad meczem.

11'

Popović wrzucał z rzutu wolnego, bardzo dobra centra, do strzału doszedł Jaroch, ale niewiele się pomylił!

11'

Żółta kartka dla Pietrzaka po brzydkim faulu na Kaczmarku.

8'

Popović dostrzegł daleko wysuniętego Dobrolińskiego, uderzył z około 40 metrów, ale bramkarz GKS-u zdołał wyłapać piłkę.

7'

Nic nie wskazywało na gola dla Olimpii bo to GKS lepiej rozpoczął ten mecz. Świetne płaskie podanie Jarocha do Rogalskiego, który nie dał szans bramkarzowi!

7'

GOOOOOL! 1-0!

7'

Wrzutka Popovicia z lewej strony zablokowana.

5'

GKS rozpoczął z ogromnym animuszem i póki co jest w natarciu. Olimpia wygląda na zaskoczoną takim początkiem gości.

3'

Dobra akcja katowiczan. Zagranie na prawą stronę do Pitrego, który fatalnie centrował.

2'

Korner dla gości - krótko wykonany, ale potem zbyt głębokie dośrodkowanie Pietrzaka i już przy piłce Olimpia.

1'

Wrzutka Pietrzaka z wolnego do Pitrego, ale tego uprzedził Kłus.

14:46

Początek meczu. Od środka goście.

14:45

Na stadionie obecni także kibice z Katowic. Od razu słychać głośne 'Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza GieKSa gra....!' Nie tylko na boisku powinno być ciekawie.

14:43

Piłkarze już na środku płyty boiska.

14:38

Piłkarze zeszli już z rozgrzewki i udali się do szatni.

14:35

Już za 10 minut pierwszy gwizdek w tym meczu. Jaki typujecie wynik? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach!

14:31

W Grudziądzu dzisiaj pogoda ładna więc oczekujemy od piłkarzy także dobrej gry i ciekawego spotkania.

14:28

Rezerwowi GKS-u Katowice: Bucek – Nawrot, Bodziony, Kujawa, Ceglarz, Bętkowski, Zapotoczny.

14:26

Rezerwowi Olimpii: Wróbel – Bielawski , Andelković, Banasiak, Żołądź, Szczot, Trzepacz

14:24

Jeśli chodzi właśnie o drużynę z Katowic i o ich ostatnie pięć spotkań to sprawa nie wygląda już tak kolorowo, jak w Olimpii, a to ze względu na to, że w tych meczach aż dwa razy doznali smaku porażki również dwa razy wygrali i tylko raz podzielili się punktami.

14:19

GKS Katowice, drużyna, która przyjeżdża do Grudziądza z zamiarem przerwania passy Olimpii i obalenie powstającej "Twierdzy Grudziądz". Podopieczni Kazimierza Moskala tracą niewiele do Olimpii, gdyż są to tylko dwa punkty, a co za tym idzie - w przypadku wygranej wyprzedzą biało-zielonych i to właśnie drużyna z południa Polski znacznie zbliży się do miejsc premiowanych awansem.

14:16

Piłkarze Olimpii są niezwykle zmotywowani i żądni zwycięstwa jak sami to zapowiadają przed tym pojedynkiem. Takie nastawienie panuję zapewne ze względu nie tylko na dobre rywala, ale i też powód, którym jest dość duża ilość remisów w ostatnim czasie jak i panująca nieskuteczność, która wdarła się w szeregi Olimpii od dwóch spotkań.

14:13

Olimpia jest faworytem spotkania, ze względu na ostatnie wyniki i atut własnego boiska, na którym to jeszcze drużyna z Katowic nie potrafiła wygrać i wywieźć trzech punktów. Do tej pory to biało-zieloni dwa razy wygrywali i tylko raz podzielili się punktami, to tylko, jeśli chodzi o pojedynek tych zespołów na stadionie w Grudziądzu.

14:11

Witam serdecznie na relacji live z meczu 12. kolejki 1. ligi. W hitowym meczu Olimpia Grudziądz podejmie u siebie GKS Katowice.