Piątek, 10 października 2014, godz. 18:00
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
2 : 1
Widzew ŁódźWidzew Łódź
19:52

W Suwałkach spora radość, wygrać z Widzewem, nawet w obecnej formie, to zawsze duże osiągnięcie dla zespołu absolutnego beniaminka zaplecza Ekstraklasy. Łodzianie z kolei pogrążają się w kryzysie, grzęznąć na ostatnim miejscu w tabeli, z tylko jednym zwycięstwem na koncie po 12 spotkaniach.

94'

Koniec spotkania! W końcówce Widzew mocno przycisnął, ale Wigry dowiozły zwycięstwo!

92'

Żółta kartka dla Kozłowskiego.

93'

Sam na sam z bramkarzem wyszedł Sernas, ale Hamzić wychodzi zwycięsko z pojedynku.

90'

W końcówce do ataku ruszył Widzew. A czasu trochę jest, bo sędzia doliczył 4 minuty.

85'

W żółtych kartkach 1:1. Ukarany Kopczyński.

84'

Wigry mają wizualną przewagę, jeśli nie stracą koncentracji, dowiozą trzy punkty do końca meczu. Zostało nieco ponad pięć minut.

79'

Rzut wolny dla Wigier z narożnika pola karnego. Dośrodkowanie i pewnie wyłapuje Hamzić.

78'

Żółta kartka dla Czaplińskiego.

76'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Schodzi Pidwirnyj, w jego miejsce Broź.

75'

Rzut rożny dla Wigier po wybitej wrzutce Radzia.

74'

Próbuje się odgryzać Widzew, ale uderzenie Kozłowskiego sprzed pola karnego niecelne.

73'

Gospodarze próbują iść za ciosem. Kolejna okazja i znów strzelał Radzio, ale obronił bramkarz Widzewa. Dobitka Żebrowskiego była już niecelna.

71'

Gooooool! Z prawej strony dośrodkował piłkę Rafalski, a z około 5 metrów głową uderzył były Widzewiak - Sebastian Radzio! Hamzić był bez szans!

70'

Druga zmiana w Widzewie. Schodzi Janiec, w jego miejsce Batrović.

68'

Uderzał Rybicki, ale dobrze broni Salik.

67'

Uderzał Radzio z około 18 metrów, ale obronił bramkarz Widzewa.

65'

Ostatnia zmiana w Wigrach. Radzio w miejsce Tarnowskiego.

62'

Po uderzeniu Żebrowskiego Hamzić sparował piłkę na rzut rożny.

60'

Gra się nieco ożywiła, ale nadal jest dosyć wyrównana, Liczymy jednak na kolejne gole.

56'

... i Żebrowski za Biela

56'

Dwie zmiany w Wigrach. Sernas za Adamka...

55'

Niecelne uderzenie w wykonaniu zawodnika Widzewa. Od bramki rozpocznie Salik.

54'

Rzut rożny dla Wigier nie przyniósł zagrożenia.

53'

Bardzo ładna akcja Wigier. Dośrodkował z prawej strony Tarnowski, ale Nowak wybił piłkę na rzut rożny, zanim dotarła do Adamka.

49'

Pewnym egzekutorem rzutu karnego Nowak, który kompletnie zmylił Salika!

49'

Rzut karny dla Widzew za faul!

46'

W przerwie zmiana w Widzewie. Czapliński zmienił Wrzesińskiego.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Wigry prowadza 1:0.

45'

Próbował z prawego skrzydła dośrodkować Bartkowski, ale ostatecznie podał do... obrońców Widzewa.

41'

Bardzo często faulowany jest dzisiaj w środku pola Injac

38'

Duda znalazł się w niezłej sytuacji, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału na bramkę Wigier i został zablokowany przez obrońców.

37'

Rzut rożny dla Wigier po ładnej akcji Adamka z Mackiewiczem. Po wrzutce nie było zagrożenia.

34'

Widzew stara się atakować, ale na razie dobrze radzą sobie obrońcy Wigier. Mecz raczej wyrównany, chociaż to gospodarze na prowadzeniu.

31'

Z lewej strony dośrodkował Mackiewicz, a w polu karnym zdołał uderzyć Tarnowski, który minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Było groźnie!

27'

Widzew próbuje atakować, ale na razie brakuje mu dokładności. Wigry nie forsują tempa, zadowolone z prowadzenia.

25'

Bardzo ładnie uderzał z około 30 metrów Bartkowski, ale pewnie obronił bramkarz Widzewa.

21'

Z około 17 metrów uderzył Bogusz, piłkę zdołał odbić Hamzić, ale w polu karnym do dobitki dobrze znalazł się Adamek i nie miał problemu z wpakowaniem piłki do bramki.

21'

Goooool! Adamek wyprowadza Wigry na prowadzenie!

18'

Rzut wolny dla Wigier przed polem karnym . Wrzucał piłkę w pole karne Mackiewicz, ale piłka utknęła w gąszczu nóg.

14'

Faul przed polem karnym Wigier. Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka wyszła na rzut rożny.

13'

Jak na razie mecz wyrównany, sporo walki, ale nie było jeszcze idealnej okazji bramkowej dla żadnej z drużyn.

12'

Rzut rożny dla Widzewa, ale po wrzutce piłkę wybili obrońcy.

10'

Po niezłej akcji gospodarzy dośrodkowywał Bogusz, ale wrzutkę wyłapał bramkarz Widzewa

6'

Pierwszy rzut rożny dla Wigier. Wrzucał piłkę Mackiewicz, ale wypiąstkował ją Hamzić i zagrożenie zażegnane pod bramką gości.

3'

Od ataków rozpoczęli Widzewiacy. Po rzucie rożnym było zamieszanie w polu karnym Wigier, ale skończyło się na strachu.

1'

Początek spotkania! Rozpoczęli goście, którzy grają w czerwonych strojach. Wigry na biało.

17:57

Trybuny gospodarzy powoli się wypełniają, jest spora szansa na komplet. Pogoda jest bardzo ładna jak na jesień, kilkanaście stopni, bezwietrznie. Piłkarze za moment wyjdą na murawę.

17:30

Rezerwowi Widzewa: Maciej Krakowiak, Jakub Czapliński, Veljko Bartowić, Mateusz Broź, David Kwiek, Bartłomiej Kasprzak i Maksymilian Rozwandowicz

17:30

Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Darvydas Sernas, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Sebastian Radzio, Mateusz Żebrowski, Maciej Wasilewski

17:25

Kibice Widzewa awizowali się na mecz w liczbie 155 osób i już zjawili się na stadionie. Kibiców miejscowych na razie na stadionie przybywa, ale do spodziewanego kompletu jeszcze dużo brakuje.

17:25

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wigier Suwałki z Widzewem Łódź! Beniaminek kontra spadkowicz, który na dodatek zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Mamy nadzieję na ciekawe widowisko.