Sobota, 11 października 2014, godz. 15:00
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
95'

Sędzia kończy mecz. Lider przegrywa po raz pierwszy. Chojniczanka odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu.

94'

Faulowany Markowski i rzut wolny dla Chojniczanki. Wybija Misztal.

93'

Rzut rożny dla gości

93'

Indywidualna akcja Iwanickiego, strzał,a piłka odbija się od obrońcy. Piłka zawędrowała pod nogi Pietruszki, ale ten strasznie niecelnie .

91'

Strzał strasznie niecelny. Akcja Chojniczanki i mamy rzut rożny. Czas doliczony to 4 minuty.

90'

Markowski z całym impetem wpadł w zawodnika gości i niebezpieczny rzut wolny z 20m oraz kartka dla Markowskiego.

88'

Końcówka meczu, a rezultat wciąż niekorzystny dla gości. Czy doznają pierwszej porażki w sezonie?

87'

Grozna sytuacja Termalici. Z 5 metrów strzał i fenomenalnie broni Misztal

90'

Iwanicki za ,,Garnka''.

85'

Brutalnie faluowany Lisowski, który na prędkości mijał obrońcę, a ten łokciem uderzył go w twarz. Żółtko dla Kopacza.

83'

Chojniczanka przypomina dzisiaj Chelsea Jose Mourinha z zeszłego sezonu. Autbus i kontra.

82'

Maslo wrzucił piłkę do Drozdowicza a ten minimalnie pudłuje..

80'

Goście atakują całym zespołem,a Chojniczanka szuka szansy w kontrataku. Lepiej wyglądają goście.

78'

Biskup obija nogi obrońców i wywalczył rzut rożny.

77'

Schodzi Foszmańczyk, a wchodzi Adrian Paluchowski.

76'

Małe zamieszanie pod polem karnym. Wychodzi tutaj duża klasa zawodników Termalici i Chojniczanki, którzy pokojowo rozwiązali sytuację.

75'

Długa piłka do Lisowskiego, który pięknie przyjmuje piłkę, ale obrońca wybija na róg. Wrzuca Pietruszka.

74'

Strata Termalici, a Drozdowicz ratuje się faulem.

73'

Strzelał Mikołajczak jednak zablokowany jego strzał . Od bramki Nowak. Teraz akcja Termalici.Niestety znowu brak dokładności w podaniu.

73'

Zmiana defensywna obrońca za pomocnika.

71'

Gra przeniosła się pod pole karne Termlici dzięki kotrze Chojniczanki. Kolejna strata chojniczan i kontra ,,Słoników'' Faulowany Biskup i rzut wolny.

69'

Schodzi Kamiński, a na boisku melduje się Janeczko!

67'

Termalica atakuje całm zespołem narażając się na kontry gospodarzy.

65'

Zmiana w zespole Chojniczanki Schodzi Niedziela, wchodzi Lisowski.

64'

Fragment meczu, w którym mniej się dzieje. Przeważa walka o każdą piłkę . Mniej ładnych,składnych akcji.

62'

Gancarczyk drybluje w polu karnym i w opinii całego stadionu zostaje faulowany. Sędzia stoi niewzruszony i zaczynamy od bramki.

60'

Pierwsza zmiana w Termalice.

59'

Mecz znacznie się ożywił dzięki kontrom Chojniczanki. Niestety piłkarzom brakuje dokładności i ostatniego podania.

56'

Mając na uwadzę wydarzenia z pierwszej połowy trzeba powiedzieć, że Termalica jest lepszym zespołem od gospodarzy, jednak brakuje im skuteczności..

56'

53'

Kolejna solowa akcja Biskupa, która kończy się niecelnym strzałem.

52'

Po bardzo dobrej akcji na jedne kontakt gości do strzału doszedł Biskup jednak spudłował.

49'

Strzał Markowskiego łapie Nowak.

49'

Faulowany Mikołajczak, 28 metrów od bramki. Będzie wrzutka Pietruszki.

48'

Goście budują atak pozycyjny, a gospodarze skutecznie udaremniają wszelkie próby przedostania się pod bramkę.

46'

Dużo walki w środku pola, każda z drużyn próbuje swoich sił na początku dugie połowy.

45'

Zawodnicy Termalici czekają na znak, by rozpocząć drugą połowę. Radkiewicz bierze wdech i dmucha w gwizdek. Gramy!

46'

Sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy.

46'

GOL GOL GOL GOL TOMASZ Mikołajczak zdobywa bramkę po pięknej akcji na jeden kontkat. Pomogło trochę szczęście, gdyż Mikołajczak trafił w bramkarza, a pózniej piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki.

45'

Czas doliczony to 1 minuta.

43'

Faulowany Czerwiński- ten z Chojniczanki w odległości 30 metrów od bramki.

42'

Totalnie niezasłużona kartka dla Feciucha, który trafił w piłkę, ale znakomicie przyaktorzył Czerwiński..

40'

Kolejna akcja Termalici. Kolejny korner. Chojniczanie nie powinni się bać tych wrzutek, ponieważ w zespole gości dzisiaj nie ma zawodnika, który potrafiłby dograć piłkę do partnera.

39'

Na boisku leży symulujący Tomasz Foszmańczyk. Nic się nie stało. Służby medyczne nie musiały wejść na boisko.

36'

Goście grają bardzo efektownie na jeden kontakt lecz nie efektywnie. Jest rzut rożny dla Termalici.

34'

Popisowa akcja kombinacyjna Biskupa, Kupczaka i Drozdowicza. Ten ostatni kropnął z dystansu, jednak strasznie niecelnie.

33'

Chojniczanka wyprowadza kontratak, niestety Mikołajczak został brutalnie faulowany w obrębie koła środkowego. Żółtko ogląda Czerwiński.

32'

Kibice niemiłosiernie gnębią Plevę okrzykami ,, AŁA, AŁA''

30'

Popisowa akcja Gancarczyka, który wkrecając kolejnych przeciwników w murawę wywalczył tylko rzut rożny.

30'

Okres gry, w którym przeważa Termalica szukająca swojej bramki.

29'

Rzut wolny dla Chojniczanki około 30 metrów od bramki. Wrzuca Gancarczyk, a pewnie łapie piłkę Nowak.

27'

Można rzec: Nie taki diabeł straszny jak go malują o zsepole gości.

26'

Mikołajczak prostopadłą piłkę posłał do Feciucha, a ten wywalczył rzut rożny.

25'

Gospodarze starają się uspokoić grę i budują atak pozycyjny.

23'

Akcja Chojniczanki, ale znowu niedokładność skutkuje stratą.

21'

Krótko rozegrany rzut rożny, Biskup wrzuca, piłkę odbija obrońca i następny róg.

20'

Wydaje mi się, że Pawlak obrał bardzo złą taktykę na mecz z Termalicą. Postawić autobus i próbować kontr, zamiast przejąć inicjatywę i grać do przodu. Nie jest to zrozumiałe, gdyż Termalica słynie z akcji kombinacyjnych

18'

Pleva do Biskupa, ten mija Markowskiego, ale wrzutka pozostawiała wiele do życzenia.

16'

Na boisku dużo się dzieje. Co chwila Termalica wyprowadza ataki, a Chojniczanka stara się kontratakować.

13'

Sędzia odgwizdał rzut wolny w okolicy 25 metrów od bramki gospodarzy. Faulu nie było. Duża pomyłka sędziego. Rozwścieczeni kibice krzyczą,,je** PZPN.''.

13'

Pierwsze dziesięć minut pod dyktando gosći, którzy zepchnęli gospodarzy do obrony.

12'

Kolejna grozna akcja gości. Biskup zapoczątkował akcję, potem wrzutka na głowę Drozdowicza, ale ten nie skończył.

10'

Po rzucie rożnym Termalica wyprowadziła kontrę, ale Czerwiński przerwał faulem, za co został ukarany żółtkiem.

8'

W zespole Chojniczanki panuje mnóstwo niedokładności. Akcja Chojniczanki, po której jest pierwszy rzut rożny!

6'

Goście rozgrywają piłkę i starają się stworzyć jakiś dobry atak.

6'

Piękna akcja Biskupa, który wyłożył piłkę na pustą bramkę koledze z zespołu. W porę zdążył obrońca.

4'

Próba zagrania prostopadłej piłki ze strony zawodników Termalici. Próba spaliła na panewce, gdyż od bramki grę wznowił Misztal.

3'

Faulowany zawodnik Chojniczanki 40 metrów od bramki. Jest rzut wolny.

2'

Wysoki pressing gości skutkuje odbiorem piłki.

1'

Chojniczanka spokojnie stara się rozgrywać piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

15:03

Od środka rozpocznie zespół Chojniczanki. Sędzia gwiżdże i gramy!

15:01

Zawodnicy obecni już na płycie głównej boiska. Za chwilę początek meczu!

15:00

,mks

14:51

Piłkarze udają się do szatni zaczerpnąć ostatnich wskazówek swoich trenerów, a na stadionie prowadzona jest prezentacja składów. Z niecałe 10 minut startujemy!

14:44

Około 15-nastu minut do rozpoczęcia meczu. Obie drużyny wyglądają na bardzo zdeterminowane. Widać duże skupienie u zawodników jednej jak i drugiej drużyny.

14:40

Chojniczanka zagra dzisiaj w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a Termalica w niebieskich kompletach. Pogoda jest znakomita do gry w piłkę. Nie pada, lekko wieje, a temperatura oscyluje w granicach 16 stopni.

14:35

Przed meczem ChojniczankiPrzed meczem ChojniczankiPrzed meczem Chojniczanki

14:33

Ławka rezerwowych gospodarzy: Michał Dumieński, Paweł Iwanicki, Błażej Jankowski, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Mateusz Piechowiak, Rafał Siemaszko. Ławka rezerwowych gości: Maciej Pochroń, Mateusz Janeczko, Dariusz Jarecki, Szczepan Kogut, Adrian Paluchowski, Wiktor Płaneta, Dawid Sołdecki.

14:30

Przed pierwszym gwizdkiem zapraszam do lektury, aby lepiej zapoznać się z wagą dzisiejszego meczu.Zapowiedz meczu !

14:26

Witam serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach. Dzisiejszym rywalem Chojniczanki jest lider tabeli Termalica Bruk-Bet Nieciecza.