Już akcja ofensywna Kamińskiego, który przedarł się prawą stroną, ale jego dośrodkowanie łapie Brljak.

90'

90'

Ostatnia zmiana w Termalice. Za Drozdowicza wchodzi Kamiński.

88'

Opałacz interweniuje przewrotką we własnym polu karnym. Duże poświęcenie w walce o remis w tym spotkaniu.

87'

Biskup prostopadle do Kaczmarczyka, ale ten nie zdążył do piłki.

83'

Retlewski bomba z dystansu, piłka niewiele minęła lewy słupek bramki Nowaka!

83'

Janeczko powstrzymał kontrę zagraniem ręką i obejrzał zasłużoną żółtą kartkę.

78'

Kuriozalna bramka dla Floty. Zbyt krótkie wybicie Czerwińskiego wykorzystał Brud, który w polu karnym podał do Opałacza, a ten lekkim strąceniem piłki zmylił Nowaka.

77'

1-1!

75'

Po dośrodkowaniu Grzelaka z rzutu rożnego wybili piłkę obrońcy, a przed polem karnym stał Brud i natychmiast strzelił, ale znowu - niecelnie.

74'

Za Foszmańczyka wchodzi Paluchowski.

74'

Jedna z nielicznych akcji Floty w drugiej połowie. Podanie przed pole bramkowe do Olszara, ale napastnik gości fatalnie skiksował i Czerwiński wybija piłkę.

69'

Daniel Brud zastępuje Pawła Lisowskiego w ekipie Floty.

68'

Kolejna akcja Termaliki, która kończy się niedokładnym ostatnim podaniem.

67'

KA TA STR FAL NY wielbłąd obrońcy Floty, niewykorzystany przez Drozdowicza! Podanie głową do bramkarza we własnym polu karnym, nie bacząc na obecność napastnika Termaliki jest na szczęście dla Floty bez konsekwencji.

64'

Druga połowa oszczędza nam większych emocji. Obie drużyny są niedokładne w swoich akcjach, a przy tym bardzo skoncentrowane w obronie.

60'

Reca w pole karne do Lisowskiego, ten wygrał główkę, ale Nowak łapie spokojnie piłkę.

60'

Za Smuczyńskiego wchodzi Janeczko.

54'

Grzelak z głębi pola posłał długą piłkę w 16-stke, ale znowu Nowak bez problemów.

53'

Termalica długo utrzymywała się przy piłce pod polem karnym Floty, ale akcję zakończył niedokładnym podaniem Maslo.

51'

Dośrodkowanie Opałacza wyłapuje Nowak.

48'

Smuczyński w sytuacji sam na sam fatalnie kiksuje i strzela kilka metrów nad bramką!

46'

Zmiana w przerwie meczu we Flocie, za Nwagou wchodzi Retlewski.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

48'

1-0. Koniec pierwszej połowy.

45'

Kupczak po lewej stronie zagrał świetną piłkę do Biskupa, ten wpadł w pole karne i strzelił na bramkę, piłka po rękach Brljaka trafiła do Smuczyńskiego i pomocnik trafia do bramki!

45'

1-0!!!

45'

Biskupa kryło aż trzech obrońców i zmuszony był podać do Foszmańczyka, który uderzył na bramkę, ale ponad poprzeczką.

45'

44'

Maslo kapitalna szarża w polu karny, minął bramkarza i z niemal zerowego konta próbował skierować piłkę do bramki, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Floty!

42'

Z dystansu Grzelak, ale bardzo niecelnie.

42'

Posypały się żółte kartoniki. Maslo za faul na Olszarze obejrzał żółtko.

39'

Grzelak ukarany za faul taktyczny na Drozdowiczu.

39'

Prostopadłe podanie z głębi pola w kierunku Drozdowicza, napastnik Termaliki wystartował do piłki, ale Brljak miał bliżej i złapał futbolówkę.

37'

Znowu żółta za symulkę w polu karnym, tym razem ukarany Nwagou. Wydaje się, że decyzja sędziego zbyt pochopna, bo napastnik Floty szybko wstał po upadku i próbował kontynuować grę.

35'

Smuczyński ostrzymuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

34'

Znowu Olszar po podaniu Kamińskiego uderzył, ale Nowak na posterunku.

31'

Strzał z dystansu Olszara, ale niecelny. Flota odważniej sobie poczyna w ostatnich minutach.

30'

Kopacz skuteczie powstrzymał Nwagou w polu karnym.

29'

Olszar dośrodkował do Nwagou, a ten efektownymi nożycami uderzył na bramkę! Piłka jednak przeleciała sporo nad bramką.

27'

Miła dla oka akcja Termaliki. Podaniami z pierwszej piłki stworzyli miejsce dla Biskupa, który jednak niecelnie uderzył.

25'

Foszmańczyk zauważył będącego kilka metrów przed bramką Brljaka i zdecydował się lobować z kilkudziesięciu metrów, ale piłka o metr minęła bramkę Floty! Akcja pomocnika Termaliki nagrodzona brawami przez kibiców.

24'

Biskup miękko na głowę Drozdowicza, ale znów szybszy Brljak.

22'

Kaczmarczyk fatalna strata na 25. metrze przed własną bramką! Piłkę przejął Olszar i podał w polu karnym do Lisowskiego, ale kapitalnie wyczyścił Czerwiński!

20'

W końcu akcja prawą stroną Termaliki. Foszmańczyk przedarł się przez obronę i dośrodkował na długi słupek, gdzie był Biskup. Kapitan Termaliki przyjął piłkę i uderzył, ale jego strzał był zablokowany i bez problemów zlapał Brljak.

18'

Nie ma rzutu karnego po starciu Smuczyńskiego z Recą i Sołowiejem. Wydawało się, że pomocnik Termaliki był odpychany, ale gwizdek sędziego milczał.

16'

Przebojowa akcja Kupczaka, który najpierw przejął piłkę, potem na skrzydle minął dwóch rywali i dośrodkował w pole karne. Wybita przez obronę Floty piłka trafiła pod nogi Sołdeckiego, ale ten niecelnie uderzył z woleja.

16'

Bardzo dobra wrzutka Biskupa z rzutu wolnego, ale Kopaczowi ciężko było wygrać pojedynek główkowy. Coraz częściej zagraża Termalika.

13'

Bardzo dobra interwencja Maslo, który uprzedził Nwagou i głową podał do Nowaka.

10'

Nieudana dwójkowa akcja Biskupa i Kupczaka, od bramki zaczyna Brljak. Trzeba jednak przyznać, że lewa flanka gospodarzy bardzo aktywna od początku meczu.

9'

Termalica powoli narzuca swój rytm gry przeciwnikowi, choć jeszcze brakuje im dokładności pod bramką rywali.

6'

Rogal Biskupa! Piłka dokręcała się w kierunku okienka bramki Brljaka, ale na rożny wybija bramkarz gości!

5'

Dobre, płaskie dośrodkowanie Kupczaka do Drozdowicza, ale szybszy obrońca Floty.

3'

Fani drużyny "Słoników" od początku dopingują swój zespół. Na boisku póki co sporo niedokładności i wybić na oślep.

12:15

Pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka, rozpoczynają goście!

12:12

Obie drużyny wychodzą na boisko. Na stadionie roznosi się nowy hymn Termaliki Bruk-Betu Nieciecza. Czy poniesie gospodarzy do zwycięstwa? O tym przekonamy się już za parę chwil!

11:59

Rezerwowi piłkarze Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Erić, Kort, Brud, Cienciała.

11:57

Rezerwowi piłkarze Termaliki: Olszewski, Kamiński, Janeczko, Kogut, Planeta, Wróbel, Paluchowski.

11:55

- Mamy ustabilizowaną formę, czasami zdarzy się słabszy moment w meczu, ale nie było meczu, może poza Zagłębiem Lubin, w którym graliśmy słabo. Każdy mecz gramy na równym poziomie. Na pewno jest to nasza siła, wystarczy poprawić kilka detali, aby w większości meczów zdobywać punkty - powiedział Michał Stasiak, piłkarz Floty.

11:52

- Spodziewamy się ciężkiego spotkania. Zresztą z racji miejsca, które zajmujemy nie ma dla nas łatwych meczów. Po ostatnich wojażach chłopcy są spragnieni występu przed naszymi kibicami. Chcą oczywiście wygrać - zapewnia trener "Słoników", Piotr Mandrysz.

11:50

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Termalica - Flota LIVE! Lider kontra rewelacja rozgrywek.

11:49

Serdecznie witamy i zapraszamy na pierwszy niedzielny mecz 11. kolejki 1. ligi. Dziś lider tabeli, Termalica Bruk-Bet Nieciecza zagra z Flotą Świnoujście.