Piątek, 3 października 2014, godz. 18:00

KONIEC! Miedź Legnica na własnym stadionie przegrywa z Chojniczanką 0:1!

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Ostatnia zmiana w Chojniczance, Michał Markowski zastąpi Tomasza Mikołajczaka.

87'

Chojniczanka miała w niedługim odstępie czasu dwa rzuty rożne pod rząd, żaden z nich nie przyniósł poważnego zagrożenia pod bramką Miedzi.

85'

Coraz bliżej końca meczu, piłkarze Miedzi podrażnieni stratą gola wciąż starają się wyrwać Chojniczance chociażby punkt.

83'

Zmiana w Chojniczance, Paweł Iwanicki w miejsce Marka Gancarczyka.

81'

Kakoko oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale po raz kolejny fantastycznie broni Misztal!

80'

Piłkarze Miedzi nie dają za wygraną i z całych sił próbują doprowadzić chociażby do wyrównania. Jak na razie jednak podopieczni Wojciecha Stawowego biją głową w mur i nie są w stanie pokonąć Rafała Misztala.

77'

Świetny strzał Ferugi z rzutu wolnego, ale Rafał Misztal z ledwością, nogami broni ten strzał!

76'

I mamy ostatnią zmianę w Miedzi, Bartosz Machaj wejdzie w miejsce Tomasza Midzierskiego.

75'

Kolejna zmiana w Miedzi, Daniel Feruga zastąpi Marcina Garucha.

73'

Pierwsza zmiana w Chojniczance, Bartłomiej Niedziela opuści plac gry, zastąpi go Wojciech Lisowski.

70'

Kolejna akcja Chojniczanki, ale po raz kolejny Aleksander Ptak uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

67'

Feciuch ze środka pola zagrał do Mikołajczaka, a ten precyzyjnym strzałem podręcznikowo wykończył tę akcję.

67'

Gooooool!! Tomasz Mikołajczyk!!!

65'

Kakoko uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale futbolówka wędruje ponad bramką.

64'

Patryk Szymański pogubił się w polu karnym Miedzi i stracił futbolówkę.

63'

Bardzo Nieudane Szczepaniaka, po jego uderzeniu piłka powędrowała w ten sposób, że Misztal nie miał problemów z obroną strzału.

62'

Bardzo niewygodny strzał Mikołajczaka, jednak z problemami broni Ptak.

60'

Łobodziński wycofał futbolówkę do Szczepaniaka, ten zdecydował się na oddanie strzału, ale trafił tylko obok bramki.

58'

Mikołajczak na szczęście wrócił do gry.

57'

Tomasz Mikołajczak ucierpiał w starciu z rywalem i przez dłuższą chwilę nie podnosi się z boiska.

56'

Żółta kartka dla Kevina Lafrance'a oznacza, że zawodnik ten będzie musiał pauzować za nadmiar kartek w meczu następnej kolejki.

55'

Kevin Lafrance ukarany żółtą kartką.

54'

Co za strzał Kakoko! Potężne uderzenie piłkarza Miedzi z trudem wybija Misztal!

53'

Paweł Zawistowski ukarany żółtą kartką.

51'

Spokojny początek drugiej połowy, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

50'

Marcin Garuch jest ukarany żółtą kartką.

48'

Kakoko uderzał z rzutu rożnego, ale trafił prosto w ręce Misztala.

46'

Pierwsza zmiana w Miedzi, Patryk Szymański pojawi się w miejsce Damiana Lenkiewicza.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Legnicy mamy bezbramkowy remis!

41'

Radosław Bartoszewicz ukarany żółtą kartką.

39'

Ale okazje miał teraz Wojciech Łobodziński! Jak piłka mogła nie wpaść?! Piłka odbiła się od jednego z obrońców Chojniczanki, spadła pod nogi Łobodzińskiego, a ten z bliskiej odległości nie trafił do bramki!

36'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego autorstwa Damiana Lenkiewicza futbolówkę pewnie chwycił Rafał Misztal.

35'

Do zakończenia pierwszej płowy pozostało nieco ponad dziesięć minut, a my wciąż nie oglądaliśmy na stadionie w Legnicy żadnego gola.

33'

Piłkarze Miedzi mają dziś sporo szans z stałych fragmentów gry, ale wykonują je bardzo źle.

32'

Lenkiewicz dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale do piłki w polu karnym Chojniczanki nikt nie dobiegł.

30'

Marcin Garuch strzela przed pola karnego, ale trafia tylko w poprzeczkę!

29'

Pietruszka dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne Miedzi, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

26'

Łobodziński i Garuch próbowali skonstruować jakiś skuteczny kontratak, ale kiedy zapuścili się już pod bramkę Chojniczanki, stracili piłkę

25'

Dość zacięty pojedynek możemy obserwować teraz w Legnicy. Po dominacji Miedzi nie ma już ani śladu.

23'

Tomasz Mikołajczak ucierpiał w starciu z rywalem w środkowej strefie boiska, ale po kilku dłuższych chwilach wreszcie podniósł się z murawy. Na szczęście nic mu się nie stało.

22'

Marcin Garuch nieźle zagrał do bardzo aktywnego dziś Wojciecha Łobodzińskiego, ale ten został złapany na spalonym.

21'

Wojciech Łobodziński przebojem przedarł się pod bramkę Chojniczanki, ale tam jeden z obrońców przerwał jego szarżę.

20'

Piłkarze Chojniczanki wyglądają na boisku coraz pewniej, w przeciwieństwie do Miedzi, która po mocnym początku opada z sił i coraz rzadziej zapuszcza pod bramkę rywali.

18'

Jeden z graczy Chojniczanka dośrodkowywał w pole karne z rzutu rożnego, ale w odpowiednim momencie defensorzy Miedzi oddalili piłkę od własnej bramki.

17'

Na oddanie strzału z dystansu zdecydował się także Marek Gancarczyk. Jego próba zakończyła się jednak niepowodzeniem.

16'

Ależ szansa Chojniczanki! Goście wyprowadzili kontratak, który zakończył się potężnym strzałem Zawistowskiego. W ostatniej chwili z niemałymi problemami obronił jednak Ptak!

15'

Adrian Woźniczka zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, jednak futbolówka powędrowała obok bramki Chojniczanki.

13'

Tomasz Midzierski ładnie, miękko zagrywa w okolice jedenastego metra od bramki Chojniczanki, ale tam żaden piłkarz Miedzi nie sięgnął głową tej wysokiej piłki.

12'

Okres dominacji Miedzi powoli odchodzi w niepamięć, teraz to gracze z Chojnic starają się dojść do głosu.

11'

Bartłomiej Niedziela wrzucał piłkę z autu, ale żaden z jego kolegów nie dobiegł do tego podania, w efekcie Chojniczanka zmarnowała dobrą sytuacją na strzelenie gola.

10'

Błażej Radler bardzo niecelnie próbował dośrodkowywać na w pole karne Miedzi.

8'

Garuch podał do Lenkiewicz,a ten wypracował sobie dwie sytuacja, w których mógł pokonać golkipera Chojniczanki. Najpierw jego strzał został zablokowany, a następnie niecelnie zagrał w kierunku jednego z kolegów.

7'

Wojciech Łobodziński przebojem pędził pod bramkę Chojniczanki, ale w pewnym momencie zagrał piłkę ręką, co nie umknęło uwadze sędziego, który prawidłowo odgwizdał przewinienie zawodnika Miedzi.

6'

Piłkarze Miedzi po raz pierwszy w tym spotkaniu uderzali z rzutu rożnego, ale zupełnie nieudanie. Piłkę zdołał przechwycić Bartłomiej Niedziela, jednak próba wyprowadzenia kontrataku także zakończyła się fiaskiem.

5'

Radosław Bartosiewicz stracił piłkę przed własnym pole karnym i to mogła być świetna szansa dla gości na wyprowadzenie kontrataku. Aleksander Ptak na szczęście dla Miedzi popisał się niezłym refleksem i w porę wyszedł z bramki ratując sytuację.

4'

Pierwsze minuty spotkania, mimo przewagi Miedzi, nie przyniosły jeszcze ani jednej groźnej sytuacji bramkowej. Oby to zmieniło się z biegiem czasu.

3'

Damian Lenkiewicz popisał się efektownym rajdem, minął z łatwością kilku rywali niczym słupki treningowe, ale w końcu jeden z nich powstrzymał go.

2'

Początek meczu zdecydowanie na korzyść piłkarzy Miedzi, którzy od pierwszego gwizdka sędziego narzucili na placu gry swoje warunki gry i zepchnęli rywali na ich połowę, gdzie spokojnie rozgrywają między sobą futbolówkę.

1'

Gospodarze spotkania wystąpią dziś w niebieskich strojach, zaś przyjezdni w żółto-czerwonych.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

17:33

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Dumieński, Iwanicki, Laskowski, Lisowski, Piechowiak, Siemaszko, Markowski.

17:33

Rezerwowi piłkarze Miedzi: Buzyński, Bartczak, Machaj, Daniel, Szymański, Zgarda, Feruga.

17:28

Sytuacja znacznie lepiej prezentuje się w Chojnicach. Zespół Mariusza Pawlaka zgromadził dotąd trzynaście punktów i plasuje się na dziewiątej pozycji.

17:26

Wiele wskazuje na to, że jeśli Miedź nie zdobędzie dziś kompletu punktów, pozycja Wojciecha Stawowego będzie bardzo zagrożona. W Legnicy przed startem sezonu liczono na awans do Ekstraklasy, a nie walkę o utrzymanie na jej zapleczu...

17:23

Piłkarze Miedzi jak najszybciej muszą zacząć punktować, jeśli nie chcą przez cały sezon bić się o utrzymanie. Po dziesięciu kolejkach legniczanie zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów, co daje im dopiero piętnastą pozycję w tabeli.

17:21

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią - Miedź - Chojniczanka LIVE! Legniczanie odbiją się od dna?