Sobota, 4 października 2014, godz. 16:00
Widzew ŁódźWidzew Łódź
0 : 1
Wisła PłockWisła Płock
17:56

Mecz stał na niezłym poziomie. Ciekawe akcje, rajdy bocznymi strefami boiska. Brakowało celnych strzałów. Bramka była jedna, strzelili ja goście. Widzew ma duży problem. Rafał Pawlak w pierwszym meczu w roli trenera Widzewa odnosi porażkę. Wisła kontynuuje całkiem niezłą passę i pnie się w górę ligowej tabeli. Dziękuje bardzo za wspólnie spędzony czas, relacjonował dla Państwa Tomasz Stanisławski.

97'

KONIEC SPOTKANIA! Wisła Płock zapisuje sobie 3 punkty i wraca do domu w pełni zadowolona!

97'

Ostatnia szansa dla Widzewa, faul i rzut wolny! Kto wykonuje? Dino Hamzić!

95'

I jeszcze faul zawodników Widzewa, wydaje się, ze za chwlę sędzia gwizdnie i oznajmi koniec spotkania.....

93'

Ostatnia zmiana szykuje się w Wiśle Płock. Z numerem 8 wejdzie Paweł Kaczmarek a boisko opuści Krzysztof Janus.

91'

Cała drużyna Widzewa w ataku, Injac z daleka...za lekko i bez problemów łapie piłkę Kiełpin.

89'

Rzut wolny dla Widzewa, tylko Dino Hamzic na własnej połowie. Dobre dośrodkowanie Augustyniaka ale skaczący do główki Nowak za wysoko uderza piłkę, atakuje Wisła!

88'

Wisła przejmuje inicjatyw\e na boisku, gospodarzom brakuje już sił, na lewej flance szaleje niedawno zameldowany na boisku, były widzewiak Patryk Stępiński.

85'

Mieli teraz szansę łodzianie, ale Nowak źle podawał na wybieg do Warchoła.

84'

Ogłuszający jak na liczbę kibiców doping! "Widzew kocham Cię" Na stadionie stoją wszyscy.

82'

Bartłomiej Kasprzak opuszcza boisko! Widzew pogarsza swoją sytuację...

81'

A kibice domagają się....droższych biletów...

80'

Rafał Pawlak decyduje się na ostatnią już zmianę. Boisko opuszcza Cristian Del Toro a w jego miejsce melduje się Damian Warchoł.

79'

Druga zmiana w Wiśle. Na boisku melduje się były Widzewiak, urodzony w Łodzi Patryk Stepiński!

78'

Rzut rożny, piłka odchodząca od bramki, najwyżej w polu karny wyskakuje Marko Radić i umieszcza piłkę przy lewym sl\upku bramki!

77'

GOOOOOOOOL!!!! Wisła Płock wychodzi na prowadzenie!

74'

Kolejna zmiana w Wodzewie, David Kwiek opuszcza plac gry a w jego miejsce z numerem 21 Boris Dosljak.

73'

Kolejny strzał i znowu minimalnie obok słupka! Tym razem próbował Augustyniak!

72'

Widzew w natarciu, dobra ostra centra, obrońcy wybijają i mamy rzut rożny!

71'

Dobra piłka teraz do Góralskiego, ten starał się przelobować Hamizicia ale na posterunku bramkarz Widzewa, kontra Łodzian!

69'

Doskonała sytuacja dla Łodzian! Jednak w najważniejszym momencie Rybicki nie trafił w piłkę na 13 metrze!

67'

Widzew Łódź - Wisła PłockWidzew Łódź - Wisła Płock

66'

Wrzutka w pole karne, tam odnalazł się Czarek Stefańczyk! Przyjęcie jednak zmusiło go do oddania bardzo lekkiego strzału.

66'

świetny strzał Jacka Góralskiego i jeszcze lepsza parada Dino Hamzicia!

64'

I zmiana w Płocku...

63'

Szykują sie zmiany. W Widzewie Mateusz Janiec za Mateusza Brozia z kolei w Wiśle Piotr Ruszkul zastępuje Piotra Wlazło

61'

Gracze Widzewa jak w transie atakują na bramkę gości! Indywidualnie poszedł Kasprzak, wycofał piłke w pole karne ale tam o ułamek sekundy spóźniony Rybicki! Dzieje się w Łodzi!

60'

Bardzo dobra kontra w wykonaniu Widzewa, Rybicki, Broź, Nowak na jeden kontakt a ten ostatni fatalnie trafia w piłkę i przy piłce nafciarze.

58'

Na wątpliwym spalonym teraz Broź, a szkoda bo wychodził sam na sam z bramkarzem!

56'

Pressingiem teraz Widzew, udało się dośrodkowac ale bez najmniejszego problemu łapie piłkę Kiełpin.

55'

Trybuny się obudziły, ale z kibicowaniem nie ma to wiele wspólnego, jest to bardziej monolog kibiców do prezesa.

53'

Ależ szansa!! Nowak przyjął piłkę w polu karnym, uderzył z obrotu ale zdecydował się na siilne uderzenie i piłka centymetr obok słupka Wisły!

52'

Spod zegara sarkastyczne śpiewy: "łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje, prezes naszego kluu, niech żyje nam!" To nie wpłynie dobrze na kontakty kibiców z prezesem Sylwestrem Cackiem.

50'

Faul teraz ze strony widzewiaków. Trybuny protestują bo sedzia...stał plecami do całego zajścia. Rzut wolny dla gości.

49'

Alez teraz nieporozumienie w szeregach obronnych Widzewa! Nie sięga piłki Nowak, zza jego pleców wychodzi napastnik gości ale fantastycznym wyjściem popisuje się Hamzić! Nadal 0:0!

46'

Rozpoczynamy drugą połowe spotkania, ze środka gospodarze!

47'

Dawid Bukowczan kończy I cześć spotkania, mamy remis!

46'

Minuta doliczona do pierwszej części gry.

45'

44'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Po faulu Kasprzaka i żółtej kartce dośrodkowanie i strzał z główki o centymetry mija bramke Dino Hamzicia!

44'

Wydawalo by sie że to musi być bramkowa sytuacja! Del Toro długim podaniem chciał uruchomić Wrzesińskiego ale dobrze wyszedł Seweryn Kiełpin i wybił piłkę!

43'

Dobra akcja gospodarzy, Rybicki z prawej strony, dobra, ostra wrzutka ale za lekki strzał Brozia, w obronie Wisła!

40'

Dobry strzał teraz sprzed pola karnego, mija jednak bramkę Płocczan!

39'

Cały czas w natarciu Widzew, aut z lewej strony.

37'

Teraz obudzili się kibice na stadionie! "Widzew to My, Widzew to My, Panie Cacek Widzew to My!"

36'

35 minuta i od autu piłkarze Widzewa, ciekawa próba ataku skrzydłem ale goście oddalają zagrożenie. Teraz faul na Kwieku i od rzutu wolnego gospodarze.

30'

Kolejny gwizdek, kolejny faul Widzewiaków... ostry mecz przy Piłsudskiego....

30'

Zamieszanie przed polem karnym Wisły, na strzał odwazył się Kwiek, poprawił Broź ale strzał bardzo daleko od bramki Kiełpina....

28'

I znowu sędzia Bukowczan musiał użyć gwizdka...kolejny faul i znowu rzut wolny dla Wisły, ale fantstycznie z kontra wyszli gospodarze i kolejny rzut rożny- obrońca szybszy od Brozia!

27'

Fantastyczna kontra Łodzian!! Ruszył lewa strona Rybicki, ale zamiast dośrodkowac do osamotnionego kolegi trafił w nogi obrońcy, rzut rożny!

25'

Bardzo ostre wejście od tyłu piłkarza Widzewa! Żółta kartka!

23'

Kolejne przewinienie, zaostrzyła się nam gra, piłka po raz kolejny dla gości z Płocka.

23'

Faul w środku pola Konrada Wrzesińskiego, piłka dla gości.

22'

Ciekawa akcja Widzewa, ale zabrakło zimnej krwi przy przyjęciu piłki przez Mateusza Brozia.

21'

Cezary Stefańczyk na razie poza boiskiem...

20'

Ależ okazja przed Widzewem!! Dobre wyjście na skrzydle Kwieka ale dośrodkowanie do nikogo! Chwilę później zawodnik Widzewa dostaje żółtą kartkę!

19'

Maciej Kostrzewa dostaje pierwszą żółtą kartkę!

18'

Ładnie w uliczkę chciał zagrać teraz Piotrek Wlazło, jednak troche za mocno i Hamzić łapie piłkę.

16'

Wsykoczył do piłki Dimitrije Injac i...ku zdziwieniu kibiców faulował gracza Wisły....atak nafciarzy.

15'

Po ataku Wisły pora na kontrę Widzewa! W ostatniej chwili obrońcy wybijają piłke na aut!

14'

Faul na 30 metrze i Wisła rozpocznie od rzutu wolnego.

13'

Drugi z rzędu aut dla Widzewa, teraz Łodzianie pograli piłka.

10'

Kolejny faul, ale nadal bez konsekwencji indywidualnych dla Wiślaków.

9'

Bardzo dobre dośrodkowanie Injaca, strzał główką troche za słaby i Wisła wyprowadza atak.

9'

Faul w środku pola, Widzew zacznie teraz od rzutu wolnego.

8'

Szybkośc Rybickiego i doświadczenie Injaca dzięki czemu jesteśmy pod bramka Wisły.

7'

Na stadionie nadal cisza, kibice nie maja zamiaru dopingować Widzewa....

6'

Wychodzą z kontrą Widzewiacy!!! Ale źle dośrodkowywał Mateusz Broź. W rece Kiełpina.

5'

Atakują nafciarze! nieporozumienie w polu karnym Widzewa i rzut rożny dla Wisły!

4'

Lewą stroną teraz atak Płocczn! I Dino Hamzić łapie dośrodkowanie!

4'

Teraz z kolei niespokojnie zachowali sie widzewiacy w środku pola i piła wraca do graczy Wisły

2'

Pierwsze momenty niespokojnei pierwszy faul ze strony Nafciarzy.

1'

Pan sędzia Dawid Bukowczan rozpoczyna mecz! Rozpoczynaja gracze z Płocka!

15:57

Zespoły wychodzą już na murawę a na trybunach...cisza! Protest kibiców i już nie słyszymy gromkiego RTS! RTS!

15:45

W Łodzi pomimo, że świeci słońce jest bardo zimno. Miejmy nadzieję, że zawodnicy obydwu drużyn rozgrzeją nas swoja grą i zobaczymy fantastyczne widowisko!

15:43

Ławka rezerwowych:

Widzew: Maciej Krakowiak, Jakub Czapliński, Boris Dosljak, Mateusz Janiec, Volodymyr Pydvirnyi, Maksymilian Rozwandowicz, Damian Warchoł

Wisła: Bartosz Kaniecki, Kamil Hempel, Marcin Krzywicki, Piotr Ruszkul, Wojciech Zyska, Patryk Stępiński, Paweł Kaczmarek

15:40

Pora na składy!

Widzew: Dino Hamzić, Rafał Augustyniak, Mateusz Broź, Dimitrije Injac, Bartłomiej Kasprzak, David Kwiek, Piotr Mroziński, Mariusz Rybicki, Krystian Nowak, Tomas Cristian Del Toro, Dawid Wrzesiński

Wisła: Seweryn Kiełpin, Cezary Stefańczyk, Bartłomiej Sielewski(C), Marko Radić, Fabian Hiszpański, Jacek Góralski, Maciej Kostrzewa, Krzysztof Janus, Łukasz Kacprzycki, Piotr Wlazło, Dimitar Iliev

15:36

Ostatnie mecze zarówno Widzewa jak i Wisły nie przyniosły punktów zespołom. Widzew przegrał w Chojnicach z miejscową Chojniczanką 0:2, natomiast Wisła przegrała z Arką Gdynia 0:1. Poziomy meczów były z goła odmienne. Widzew zagrał na bardzo niskim poziomie, dając się całkowicie zdominować. Wisła z kolei zagrała dobry, wyrównany mecz, który wcale nie musiał zakończyć się porażką. Bardzo dużo strzałów, ciekawe akcje, szybsza gra... To cechowało zawodników Marcina Kaczmarka.

15:34

Wisła Płock przyjeżdża na Al. Piłsudskiego w roli faworyta, pomimo, że historycznie to Widzew prezentuje się lepiej. Nafciarze zajmują 8 miejsce i z piętnastoma oczkami pną się w górę ligowej tabeli. W przypadku zwycięstwa w Łodzi mogą przybliżyć się do miejsc oznaczających awans do Ekstraklasy. Jest to efekt bardzo dobrej pracy Marcina Kaczmarka i strzeleckiej formy Krzysztofa Janusa, który z 4 bramkami na koncie zajmuje 3 pozycję w klasyfikacji strzelców 1 ligi.

15:33

Historia meczy przy Al. Piłsudskiego przemawia zdecydowanie za gospodarzami. Z dziesięciu spotkań między Widzewem a Wisłą aż osiem z nich zakończyło się zwycięstwem łodzian, a dwa razy nastąpił podział punktów.

15:29

Witamy bardzo serdecznie! Jesteśmy dzisiaj w Łodzi gdzie miejscowy Widzew, w ramach 11 kolejki 1 ligi, podejmie Wisłę Płock.