Sobota, 4 października 2014, godz. 15:00
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
16:55

Za uwagę dziękuje już Państwu bardzo serdecznie Bartosz Głąb. Miłej soboty!

94'

Koniec meczu! GKS Tychy w niecodziennych okolicznościach wygrywa z Bytovią Bytów 3:2!

93'

w końcówce meczu żółtą kartką ukarany jeszcze Daniel Gołębiewski.

93'

Po wrzucie piłki z autu w pole karne tyszan, piłkę głową strącił Łukasz Wróbel i przez co GKS mógł objąć prowadzenie.

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!! Coś niesamowitego!!! GKS obejmuje prowadzenie w doliczonym czasie gry!!! Bramkę samobójczą zdobywa Łukasz Wróbel!

90'

Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

89'

W końcówce spotkania oba zespoły starają się zdobyć zwycięską bramkę. Jednak w poczynaniach obu jedenastek obserwujemy dużo chaosu.

84'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Daniel Gołębiewski pojawia się na boisku w miejsce Michała Jakóbowskiego.

83'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska Wodeckiego, do którego doszedł Paweł Smółka. Uderzenie snajpera tyszan jednak zdołał obronić bramkarz Bytovii.

79'

Z dystansu uderza teraz Marcin Wodecki, ale Mateusz Oszmaniec pewnie wyłapuje futbolówkę.

78'

Zmiana w barwach Bytovii Bytów. Michał Pietroń wchodzi w miejsce Daniela Mąki.

76'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcina Wodeckiej najlepiej w polu karnym gości zachował się Mateusz Bukowiec i strzałem głową pokonał bramkarza rywali!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Znowu mamy remis! Mateusz Bukowiec trafia do bramki Bytovii!

74'

... oraz Marcin Radzewicz za Damiana Szczęsnego.

74'

Podwójna zmiana w szeregach GKS-u Tychy. Na boisku melduje się Paweł Smółka za Wojciecha Trochima ...

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Janusz Surdykowski zdobywa drugą bramkę w tym meczu i Bytovia prowadzi 2:1!

71'

Rzut karny dla Bytovii!!! W polu karnym powalony jeden z zawodników gości i za moment Bytovia będzie miała szansę na objęcie prowadzenia!

70'

Żółtą kartką w zespole GKS-u Tychy ukarany Mateusz Grzybek.

69'

Rzut wolny z bocznego sektora boiska wykonał Michał Jakóbowski, a w polu karnym gospodarzy w ogromnym zamieszaniu największą przytomnością umysłu wykazał się Janusz Surdykowski doprowadzając do wyrównania.

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Bytovia wyrównuje po bramce Janusza Surdykowskiego!

63'

Druga żółta kartka w tym meczu dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany za faul w środku pola Wojciech Trochim.

59'

Pierwsza zmiana w ekipie Bytovii. Maciej Kazimierowicz pojawia się na boisku w miejsce Roberta Mandrysza.

58'

Damian Szczęsny powinien podwyższyć teraz prowadzenie tyszan. Zawodnik gospodarzy przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i oddał potężny strzał zza pola karnego. Futbolówka minimalnie minęła słupek bramki Bytovii.

54'

Kolejną znakomitą interwencją popisuje się Misztal! Tym razem na rzut rożny wybija strzał zza pola karnego.

54'

Wrzut piłki z autu Wojciecha Wilczyńskiego aż w pole karne gospodarzy, futbolówkę jednak fantastycznie wyłapuje Piotr Misztal.

51'

Zaskakujące uderzenie z dystansu jednego z zawodników gości, piłka jeszcze otarła się o obrońcę GKS-u i wyszła na rzut rożny.

48'

Drugą połowę meczu lepiej zaczęła Bytovia. Goście utrzymują się przy piłce, jednak na razie nie przedostali się pod bramkę tyszan.

46'

Gwizdek sędziego, zaczynamy drugą połowę!

16:02

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie, za moment początek drugiej połowy tego spotkania!

15:48

Zapraszamy na kilkunastominutową przerwą, a zaraz po niej na drugą część meczu w Jaworznie.

50'

Koniec pierwszej połowy spotkania w Jaworznie. GKS Tychy prowadzi 1:0 po bramce Macieja Kowalczyka w 9. minucie spotkania.

47'

Do pierwszej części spotkania sędzia Tomasz Radkiewicz dolicza co najmniej dwie minuty.

42'

Z rzutu wolnego próbował uderzać Mariusz Kryszak, ale fantastyczną interwencją popisał się Piotr Misztal.

40'

Piotr Misztal teraz fantastycznie przeczytał grę i wyszedł do prostopadłe zagranej piłki zażegnując niebezpieczeństwo.

38'

W tej samej sytuacji za protesty "żółtkiem" ukarany Karol Piątek.

38'

Żółta kartka dla bardzo ostry faul ukarany w zespole GKS-u Tychy Kamil Nitkiewicz.

31'

Fantastyczna, kombinacyjna akcja gości. Wymiana piłki Jakóbowskiego z Surdykowskim, ale w ostatniej chwili z bramki wyszedł Piotr Misztal i złapał piłkę kończąc akcję Bytovii.

28'

Szybki mecz w Jaworznie, jednak żaden z zespołów nie oddaje wielu strzałów. Gra toczy się głównie w środku pola.

22'

Wojciech Trochim dośrodkowuje z rzutu rożnego, tym razem bramkarz Bytovii piłkę piąstkuje. Ponowienie akcji tyszan nie przyniosło korzystnego rezultatu.

21'

Dużą przewagę mają gospodarze, jednak jak na razie poza dość kuriozalną bramką nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

20'

Mateusz Bukowiec uderza z dalszej odległości, piłka odbiła się jeszcze od Macieja Kowalczyka i powoli wturlała się do "koszyczka" Mateusza Oszmańca.

17'

Ponownie zakotłowało się w polu karnym tyszan. Tym razem jednak do prostopadłej piłki nie dopadł Robert Mandrysz i bramkarz GKS-u mógł pewnie złapać piłkę.

14'

To powinno być wyrównanie! Janusz Surdykowski fantastycznie przyjął piłkę na klatkę piersiową w polu karnym tyszan, ale w sytuacji sam na sam z Piotrem Misztalem nie popisał się trafiając wprost w bramkarza rywali.

12'

Wojciech Trochim uderza z rzutu wolnego, ale teraz świetną interwencją popisał się bramkarz Bytovii!

10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Wojciecha Tromicha, piłkę próbował łapać Mateusz Oszmaniec, ale wypadła mu z rąk, a z tego skrzętnie skorzystał Maciej Kowalczyk, który strzałem z najbliższej odległości otworzył wynik tego meczu!

9'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! GKS Tychy obejmuje prowadzenie po fatalnym błędzie bramkarza Bytovii i bramce Macieja Kowalczyka!

10'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu już w 10. minucie. Ukarany nią zawodnik Bytovii, Chris Jastrzembski.

7'

Mariusz Zganiacz bardzo szybko kończy występ w tym meczu. Zastępuje go Mateusz Bukowiec.

5'

Mariusz Zganiacz poleżał chwilę na boisku po starciu z jednym z rywali, zszedł z boiska i już chyba na nie nie wejdzie.

4'

Janusz Surdykowski teraz próbował przedrzeć się w pole karne tyszan, jednak został zatrzymany przez blok obronny gospodarzy.

4'

Na początku spotkania obserwujemy bardzo dużo chaosu w poczynaniach obu jedenastek. Żaden z zespołów nie potrafi na dłużej sprowadzić piłkę na ziemię.

3'

Bytovia od początku przycisnęła, pierwszy rzut z autu dla gości już pod polem karnym rywali.

14:59

Pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Radkiewicza, rozpoczyna Bytovia!

14:58

GKS Tychy zagra dzisiaj na biało, natomiast Bytovia także w jednolitych, czarnych kostiumach.

14:58

Na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie przy pięknym jesiennym słońcu wychodzą oba zespoły!

14:53

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Paweł Smółka, Pavol Ruskovsky, Marcin Radzewicz, Hubert Otręba, Mateusz Mączyński, Mateusz Bukowiec.

14:52

Ławka rezerwowych Bytovii: Tomasz Laskowski (Br.), Krzysztof Bąk, Daniel Gołębiewski, Michał Pietroń, Maciej Kazimierowicz, Adrian Wróblewski, Artur Wojach.

14:51

GKS Tychy przed tygodniem rozpoczął istny maraton z beniaminkami. W zeszły weekend podopieczni Przemysława Cecherza grali z Wigrami Suwałki, dzisiaj podejmują Bytovię Bytów, natomiast za tydzień zagrają z Pogonią Siedlce.

14:49

W drużynie Bytovii nie ma dzisiaj większych osłabień, natomiast w ekipie GKS-u zabraknie dzisiaj Sergejsa Kożansa i Łukasza Bociana. Pierwszy z nich zmaga się z niegroźną kontuzją, ale będzie musiał jeszcze odpuścić mecz z Bytovią, natomiast drugi pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

14:45

W poprzedniej kolejce rozgrywek 1. ligi tyszanie bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Wigrami Suwałki, natomiast zespół z Bytowa rozbił u siebie Sandecję Nowy Sącz aż 6:1.

14:45

GKS Tychy obecnie plasuje się na szesnastej pozycji z zaledwie jednym zwycięstwem w lidze. Bytovia znajduje się pięć pozycji wyżej, a na swoim koncie mają tylko jedno zwycięstwo więcej od ich dzisiejszych rywali.