Sobota, 4 października 2014, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
18:48

Gospodarze mimo, że wyraźnie przeważali nie potrafili zdobyć bramki. Udało się to piłkarzom Pogoni i to oni kończą mecz, z jakże ważnym kompletem punktów. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

94'

Koniec meczu!

93'

Odpowiedź gości, Wójcik uderzył z 16. metrów, lecz świetnie interweniował Kozioł!

92'

Grzeszczyk uderzył z ok. 20 metrów, piłka minęła bramkę gości o kilka centymetrów!

90'

Sędzia dolicza 4. minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Gospodarze wyraźnie nie mają pomysłu na skonstruowanie groźnej akcji. Do końca meczu coraz bliżej.

87'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Demianiuk, w jego miejsce pojawia się Ogrodnik.

86'

Gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Pogoń zepchnięta pod własne pole karne.

84'

Ostatnia zmiana w Sandecji. Schodzi Bartków, wchodzi Danek.

83'

Ratajczak dośrodkował w pole karne, głową uderzył Demianiuk. Piłkę na linii bramkowej próbował wybić Nather, lecz bezskutecznie!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Demianiuk!

81'

Wrzutka Bębenka prosto w ręce Kozaczyńskiego.

79'

Dziubiński dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki dopadł Lewandowski, uderzył, lecz nad poprzeczką! To była bardzo groźna sytuacja!

77'

Ostry faul Lewandowskiego na Frańczaku, zółta kartka.

76'

Bartków spróbował uderzenia z 25. metrów, które nie przysporzyło bramkarzowi żadnych problemów.

75'

Szybkie wyjście gospodarzy z własnej połowy, obrońcy wybijają na aut.

73'

W międzyczasie zachęcam do głosowania na zawodnika meczu w naszym plebiscycie!

71'

Zmiana w drużynie gości. Murawę opuszcza Tataj, w jego miejsce Guzek.

69'

Potężnie uderzył Bartków z ok. 30 metrów, Kozaczyński zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką!

67'

Sandecja wyraźnie przejęła inicjatywę, zawodnicy długo utrzymują się przy piłce, co jakiś czas dośrodkowują , dotychczas bezskutecznie.

65'

W sektorze gości obecnych jest 6 kibiców Pogoni Siedlce.

63'

U gospodarzy schodzi Gerkenaszwili, w jego miejsce Urban.

62'

Zmiany w obu drużynach. W Pogoni boisko opuszcza Djalo, wchodzi Wójcik.

60'

W końcu jakaś ciekawa akcja! Bębenek strącił piłkę do Traore, jego strzał broni bramkarz!

58'

Z rzutu wolnego dośrodkował Grzeszczyk, o piłkę próbował powalczyć Szufryn, lepsi byli obrońcy gości.

56'

Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Zawodnicy mozolnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska, co przekłada się na brak sytuacji podbramkowych.

54'

Dośrodkowanie Bębenka w pole karne pewnie łapie bramkarz przyjezdnych.

52'

Prostopadłe podanie Grzeszczyka do Traore, ten nie doszedł jednak do piłki.

51'

Grzeszczyk powalczył na wysokości pola karnego Pogoni, ale nie potrafił dobrze rozegrać tej akcji.

49'

Dobrze rozpoczęli goście, zawodnicy Sandecji zepchnięci pod własne pole karne.

47'

Faul Frańczaka na Demianiuku. Żółta kartka.

46'

W przerwie zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Fałowski, w jego miejsce Traore.

46'

Od środka gospodarze! Gramy!

17:57

Piłkarze wychodzą na murawę, za chwilę początek drugiej połowy.

17:46

Gospodarze przeważają, długo utrzymują się przy piłce, lecz jak na razie nie stworzyli sobie zbyt wielu dobrych sytuacji. Obie drużyny mogły prowadzić, jednak żadna z nich nie wykorzystała rzutu karnego! Miejmy nadzieję na nieco żywszą grę w drugiej połowie. Wracamy za kilka minut!

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Kontra gospodarzy, jednak Fałowski fatalnie podał i przy piłce zawodnicy Pogoni.

42'

Bliscy byli gospodarze objęcia prowadzenia! Frańczak dośrodkował, głową uderzył Fałowski, poprawił Bębenek, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił obrońca gości!

40'

Zawodnicy przez ostatnie kilka minut głównie walczą w środku pola, przez co mamy nieciekawe widowisko.

38'

Dobre podanie górą do Tataja, Szarek go uprzedził i wybił piłkę na rzut rożny, z którego goście nie wynieśli żadnej korzyści.

36'

Długo rozgrywają gospodarze, w końcu popełnili błąd i piłka dla Pogoni.

34'

Makuch próbował wrzucić, zrobił to bardzo niedokładnie i od bramki wznowi Kozaczyński.

32'

Nie ma bramki! Kozioł sparował piłkę na słupek!

31'

Karny dla gości! Frańczak faulował Demianiuka!

30'

Fałowski faulował Krawczyka, wolny dla gości.

29'

Bartków z dystansu wyraźnie niecelnie.

28'

Niezłe uderzenie Tataja z 10 metrów, ale Szufryn który był blisko niego nie pozwolił na oddanie celnego strzału.

26'

Mecz się nieco uspokoił, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

23'

Ostre wejście Makucha, sędzia nie pokazał żółtej kartki.

21'

Odpowiedź gości. Dziubiński wrzucił w pole karne, głową uderzył Demianiuk. Kozioł na posterunku.

20'

Nie ma bramki! Nather mocno uderzył i piłka odbija się od poprzeczki!

19'

Fałowski faulowany w polu karnym! Mamy jedenastkę.

18'

Sandecja próbuje odpowiedzieć, Bębenek dośrodkował w pole karne, jednak tam nie było żadnego zawodnika gospodarzy.

16'

Groźna wrzutka w pole karne, do piłki dopadł Demaniuk, uderzył, lecz świetnie interweniował Kozioł! Piłka odbiła się jeszcze od słupka.

14'

Goście po nieśmiałym początku zaczynają atakować i spotkanie nieco się wyrównało.

12'

Fałowski odegrał do Grzeszczyka, ten uderzył, jednak bardzo niecelnie.

10'

Kolejne dośrodkowanie Makucha, piłkę przejmuje Gerkenaszwili, lecz uderza nad poprzeczką.

8'

Pierwsza akcja gości, Krawczyk niebezpiecznie dośrodkował, do piłki nie doszedł jednak Tataj.

6'

Ładnie uderzył Gerkenaszwili z ok. 20 metrów, piłka minimalnie minęła słupek bramki gości!

5'

Ostre starcie Bębenka z Dziubińskim, rzut wolny dla Sandecji w środkowej strefie boiska.

4'

Gospodarze od początku przejęli kontrolę nad spotkaniem. Przez dłuższy czas utrzymują się przy piłce.

2'

Szarek główkował, Kozaczyński bez problemów łapie.

2'

Makuch próbował dośrodkować, ale piłkę zablokował jeden z obrońców i mamy rzut rożny.

1'

Goście od środka. Pierwszy gwizdek Jacka Małyszka i zaczynamy!

16:56

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za kilka chwil początek spotkania.

16:49

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina.

16:41

Pogoń: Tobiasz, Guzek, Kaszubowski, Ogrodnik, Olczak. Tarachulski, Wójcik.

16:40

Ławki rezerwowych:
Sandecja: Radliński, Słaby, Niane, Danek, Kuźma, Urban, Traore.

16:37

Znamy składy w jakich wystąpią obie drużyny. Możecie je państwo zobaczyć po lewej stronie.

16:27

Sądeczanie będą musieli sobie poradzić bez Szczepańskiego i Kalisza. W drużynie Pogoni zabraknie Kosiorowskiego i Drażby.

16:22

Trenerem gospodarzy od środy jest Piotr Stach, który zastąpił Jozefa Kostelnika. Zobaczymy, czy w swoim debiucie poprowadzi drużynę do zwycięstwa.

16:17

Miejscowi w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli tylko 3 punkty, w zwycięskim pojedynku z Wigrami Suwałki i plasują się na 12. miejscu. Goście z kolei urwali tylko jedno oczko i zajmują ostatnią pozycję.

16:06

Witamy prosto ze stadionu w Nowym Sączu, gdzie już za niecałą godzinę miejscowa Sandecja zmierzy się z Pogonią Siedlce. Zapraszamy na relację LIVE! z tego spotkania!