Sobota, 4 października 2014, godz. 16:00
Chrobry GłogówChrobry Głogów
17:55

Ze stadionu przy Bukowej to już wszystko. Za wspólnie spędzoną relację dziękuje serdecznie Tytus Daniluk. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach. Dobranoc!

94'

Koniec spotkania w Katowicach, gdzie miejscowy GKS zremisował z Chrobrym Głogów 1:1. Choć to gospodarze byli częściej przy piłce i to oni pierwsi wyszli na prowadzenie, to goście wyprowadzili cios kontrujący i obie drużyny podzieliły się punktami.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu spotkania.

89'

GieKSa nie schodzi z połowy przeciwnika. Gospodarze próbują przedostać się w pole karne z lewej strony boiska, gdzie aktywny jest Bodziony, jednak z prób byłego zawodnika Floty nic nie wynika.

85'

Rafał Pietrzak dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Kujawy, ale napastnik gospodarzy strzelił niecelnie i piłka poszybowała nad poprzeczką.

83'

Krzysztof Ziemniak zmienił Karola Danielaka.

83'

Kujawa na spalonym.

81'

Rafał Kujawa zmienił Grzegorza Goncerza. Trener Moskal jest zadowolony z wyniku?

77'

Bodziony podał piłkę po ziemi w pole karne Chrobrego, tam na futbolówkę czyhał Goncerz, który uderzył wprost w nadbiegającego defensora drużyny gości.

75'

W miejsce Ulatowskiego pojawił się natomiast Damian Ałdaś.

74'

Mateusz Szałek pojawił się na boisku w miejsce kapitana Chrobrego.

75'

Sławomir Duda piekielnie mocno z dystansu, ale wprost w poprzeczkę bramki Janickiego! Dalej w Katowicach mamy remis.

73'

Za dyskusje z arbitrem.

72'

W polu karnym Chrobrego zderzyli się Pitry i Michalec.

72'

Żółta kartka dla strzelca bramki dla Chrobrego.

69'

Hałambiec główką wprost w Dobrolińskiego.

69'

Za Piotra Ceglarza na boisku melduje się Michał Nawrot.

67'

Tiki-taka w wykonaniu katowickiej GieKSy zakończona bardzo niecelnym dośrodkowaniem z lewej flanki.

64'

GKS ruszył do ataku! Najpierw groźnie strzelał Wołkowicz, ale uderzenie skrzydłowego gospodarzy zablokował wślizgiem obrońca, natomiast chwile później w pole karne wpadł Pietrzak, podał futbolówkę po ziemi w pole karne, jednak tam nie było żadnego kolegi który mógłby zamknąć akcję.

61'

Za niesportowe zachowanie w stosunku do Krzysztofa Wołkowicza.

61'

Za nieportowe zachowanie wobec Danielaka.

60'

Fantastyczna parada Dobrolińskiego! Bramkarz GieKSy piękną interwencją wybronił strzał jednego z zawodników Chrobrego.

59'

Krzysztof Bodziony za Kamila Bętkowskiego.

55'

Rzut wolny ze środka wykonał Danielak, a niecelnym strzałem główką popisał się Michalec.

52'

Początek drugiej połowy nie napawa optymizmem. Poza strzałem Piotrowskiego na boisku nie dzieje się nic co by zasługiwało na komentarz...

48'

Damian Piotrowski miał idealną okazję do strzelenia gola, ale skrzydłowy Chrobrego strzelił wprost w bramkarza gospodarzy i Dobroliński złapał futbolówkę.

46'

Ostatnie 45 minut tego meczu zaczęli goście z Głogowa. Liczymy na większe emocje niż te co miały miejsce w pierwszej odsłonie!

17:02

Na boisku są już zawodnicy Chrobrego. Czekamy na drużynę GKS-u.

16:57

Pierwsze 45 minut nie były interesujące. Obie drużyny grały zbyt wolno, nie stwarzały większego zagrożenia bramkarzom. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie wyglądała o niebo lepiej!

16:50

Na murawie są już młodzi adepci piłki nożnej, którzy rozegrają finał akcji ''Zagraj na Bukowej''.

46'

Koniec pierwszej odsłony spotkania przy Bukowej. Jak dotąd obie drużyny strzeliły po jednej bramce i mamy remis.

43'

Piłkę ustawił sobie Kamil Bętkowski, strzelił w mur, ale futbolówkę przejął Goncerz i wywalczył jeszcze rzut rożny z którego nic już nie wynikło.

43'

Rzut wolny dla GieKSy na wprost bramki Janickiego.

40'

Dośrodkowanie z lewej strony Ceglarza na nogę Wołkowicza, jednak młody skrzydłowy GieKSy źle ustawił się do uderzenia i piłkę spokojnie wyłapał Sławomir Janicki.

35'

Żółty kartonik dla Bogusławskiego za przerwanie kontry gospodarzy.

32'

Po gościach nie widać jakiegokolwiek respektu dla wyżej notowanej GieKSy. Widać, że goście wiedza jak grać w Katowicach, bo wygrali już tutaj w rozgrywkach Pucharu Polski 2:1.

28'

Gospodarze mogą winić za utratę bramki tylko i wyłącznie siebie. Od momentu kiedy strzelili bramkę na 1:0 grają niedokładnie a do tego, również i bardzo chaotycznie w defensywie.

25'

Reeeemis w Katowicach! Łukasz Szczepaniak zagrał w pole karne do wbiegającego Ilków-Gołąba, a ten mocnym strzałem obok Dobrolińskiego wyrównał stan spotkania!

24'

Rzut rożny dla Chrobrego, piłkę wybijają gospodarze.

22'

Piotr Ceglarz popędził z kontratakiem na prawej flance, spróbował minąć obrońcę na swoją mocniejsza prawą nogę, ale stracił futbolówkę i jeszcze na dodatek sfaulował rywala.

19'

Dla snajpera GieKSy to już 10. gol w tym sezonie!

18'

Grzeeeeesiuuuuu Goncerz!!! 1:0 dla GKS-u!!! Napastnik Trójkolorowych dostał dobre podanie przed polem karnym od Pitrego, strzelił bardzo mocno i piłka jeszcze po interwencji Janickiego wpadła do siatki.

15'

Pierwszy groźny strzał w tym spotkaniu. Po rzucie rożnym, bezpańską piłkę przejął jeden z gospodarzy, ale strzelił zbyt mocno i piłka przeleciał tuż nad poprzeczką bramki Janickiego.

14'

Rajd Wołkowicza z lewej strony boiska zakończony w polu karnym gości na nodze obrońcy Chrobrego.

10'

Mecz jak dotąd nie porywa kibiców. Bardzo dużo niedokładności z obu stron, żadna z drużyn nie potrafi rozegrać groźnej akcji na bramkę rywala.

8'

Rzut rożny dla Chrobrego.

5'

GieKSa w ataku pozycyjnym spokojnie rozgrywa piłkę na całej szerokości boiska. Chrobry czeka na błąd rywala.

2'

Gospodarze jak na razie w ustawieniu 4-4-2, natomiast Chrobry w 4-2-3-1.

1'

Od środka GieKSa. Zaczynamy spotkanie w Katowicach!

16:00

GKS na złoto-czarno, natomiast goście na biało-czarno.

15:59

Piłkarze obu drużyn już na płycie boiska. Przywitanie, kilka okrzyków mobilizacyjnych i zaczynamy!

15:57

Na trybunie gości zameldowała się niewielka grupa kibiców Chrobrego. Jest ich około trzydziestu.

15:54

Piłkarze już za chwilę będą na murawie. Czekają na nich już nie tylko kibice, ale również i tancerki katowickiej grupy tanecznej.

15:47

W rezerwie gości jak na razie jest Rafał Figiel, czyli były zawodnik katowickiej GieKSy, który jednak wielkiej furory na Śląsku nie zrobił i dzisiaj być może dostatnie okazję do udowodnienia czegoś, na co w Katowicach nie mógł sobie pozwolić.

15:43

Sędziemu głównemu w dniu dzisiejszym będą asystować: na liniach Marcin Hankiewicz i Paweł Ratuszny, natomiast arbitrem technicznym będzie Jacek Lis.

15:41

Rezerwowi Chrobrego: Skrzyniarz, Ałdaś, Chrzanowski, Figiel, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Ziemniak.

15:41

Ławka rezerwowych GieKSy prezentuje się następująco: Bucek, Cholerzyński, Zapotoczny, Kamiński, Kujawa, Bodziony, Nawrot.

15:39

W stolicy Górnego Śląska dobre warunki atmosferyczne do rozegrania spotkania. Słońce przebija się zza chmur, a temperatura oscyluje w okolicach 20. stopni Celsjusza.

15:36

Witamy z Katowic! Już za niespełna pół godziny rozpocznie się spotkanie w ramach rozgrywek I ligi, w którym to GKS Katowice podejmie na własnym stadionie Chrobrego Głogów. Za relację będzie odpowiadał Tytus Daniluk. Zapraszam wszystkich do śledzenia na bieżąco relacji LIVE z tego meczu.