Niedziela, 28 września 2014, godz. 16:00
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
0 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
95'

Koniec meczu! Wyrównane spotkanie, w którym szalę zwycięstwa przeważyło doświadczenie. Pogoń nie była zespołem gorszym, ale ponownie zostaje z pustymi rękami i osiada na dnie ligowej tabeli. Dziękuję za uwagę!

93'

Gra toczy się w środku pola, wygląda na to, że już nic nie ulegnie zmianie..

91'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Seria rzutów rożnych pod bramką Dolcanu nie przyniosła zagrożenia pod bramką Leszczyńskiego.

89'

Ogrodnik ukarany za dyskusje.

89'

Ostatnia roszada w tym meczu - Neumann wchodzi za Mazka.

86'

Djalo starał się nabić rywala i po uderzeniu piłki trącił Tarnowskiego. Po krótkim spięciu i szybkiej interwencji medyków sytuacja została opanowana.

84'

To powinno być 2:0!! Po dośrodkowaniu spod bocznej linii Wiśniewski uderzał głową z pięciu metrów, ale trafił wprost w Kozaczyńskiego!

82'

Trzecia zmiana w drużynie Pogoni - Kaszubowski wszedł na boisko w miejsce Krawczyka.

80'

Demianiuk!!!! Zakręcił obrońcą przy linii końcowej i starał się dośrodkować, ale trafił w poprzeczkę!

78'

Od pewnego czasu to gospodarze są częściej w posiadaniu piłki, ale jak dotychczas brakuje im odpowiednich decyzji pod bramką przeciwnika.

77'

Ogromne zamieszanie pod bramką Dolcanu, ale ostatecznie Grzelak wyjaśnił sytuację.

76'

Krystian Wójcik uderzał z dystansu, ale zbyt lekko by zaskoczyć Leszczyńskiego.

74'

Mazek wychodził na czystą pozycję, ale nie dostał podania w tempo i został złapany na spalonym.

71'

Łukasz Sierpina pojawił się na placu gry - zmienił Damiana Świerblewskiego.

69'

Kozaczyński interweniował poza polem karnym i przypadkiem zagrał świetną piłkę do wychodzącego Krawczyka, który minął rywala i oddał strzał z ostrego kąta. Dobrym refleksem popisał się jednak Leszczyński, który odbił piłkę do boku.

67'

Trener Purzycki również zdecydował się na roszadę - Ogrodnik zmienił Tarachulskiego.

66'

Zmiana w zespole gości: Bartosz Wiśniewski pojawił się na placu gry w miejsce Chałasa.

67'

Wójcik! Pomocnik Pogoni dopadł do odbitej piłki i fatalnie przestrzelił z dziesięciu metrów.

63'

Mazek przedostał się z piłką pod pole karne i zagrał do środka. Na futbolówkę czkali Piesio i Chałas, jednak została ona wybita przez Lewandowskiego.

61'

Pogoń wciąż nie może znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego rywala. Podopieczni Marcina Sasala mądrze się bronią i szukają szansy w kontratakach.

58'

Demianiuk starał się zaskoczyć Leszczyńskiego uderzeniem z dalszej odległości, ale nie trafił w światło bramki.

55'

Grzegorz Piesio ukarany za dyskusje z arbitrem.

54'

Krystian Wójcik uderzał z rzutu wolnego - wprost w mur.

53'

Leszczyński z poświęceniem rzucił się do piłki i chwilę później potrzebował pomocy medycznej.

52'

Poprzeczka!! Lewandowski uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i pomylił się bardzo nieznacznie.

51'

W przerwie doszło do zmiany - Krystian Wójcik pojawił się na placu gry w miejscu Macieja Tataja.

49'

Tarachulski faulowany przy linii bocznej.

48'

Piesio popisał się kapitalnym prostopadłym zagraniem do Łuszkiewicza, ale ten został złapany na spaolonym.

46'

Zaczynamy drugą odsłonę!

16:53

Mecz toczony jest w spokojnym tempie, ale w decydujących momentach to goście wykazują większą determinację, czego efektem jest wynik po pierwszej odsłonie. Podopieczni Daniela Purzyckiego nie grają źle, ale w ich poczynaniach brakuje poweru - lekki wstrząs w szatni powinien poprawić sytuację.

47'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy to goście sprawiali lepsze wrażenie i zasłużenie prowadzą. Za kwadrans zapraszam na drugą część spotkania.

46'

Demianiuk został sfaulowany w środku pola. Na koniec pierwszej części spotkania Pogoń będzie miała szansę na wyrównanie.

44'

Krawczyk porwał się na samotny rajd z piłką lewą flanką, ale pod polem karnym wyczerpał swój zapas energii i padł na murawę.

42'

Demianiuk przypadkowo wszedł w posiadanie piłki w polu karnym przeciwnika, ale nie udało mu się oddać strzału.

41'

Goście wychodzili z szybkim kontratakiem, ale decydujące zagranie Piesia okazało się być zbyt mocne.

40'

Teraz Djalo zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale strzelił obok bramki.

38'

Grzelak!! Świetna okazja gości po centrze z rzutu rożnego, ale piłka ląduje w rękach Kozaczyńskiego.

36'

Demianiuk!! Napastnik Pogoni biegł po obwodzie szesnastki, miał kilka okazji na oddanie strzału z bliskiej odległości, ale ostatecznie wygonił się na bok boiska i musiał oddać futbolówkę.

33'

Spokojniejszy fragment spotkania. Dolcan dłużej utrzymuje się przy piłce, a gospodarzom najwyraźniej brakuje pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką rywali.

30'

Djalo ukarany za agresywny wślizg w nogi Piesia.

28'

Mazek!! Dośrodkowanie Piesia, pomocnik Dolcanu zamykał akcję przy długim słupku, ale strzelił wysoko ponad bramką!

26'

Matuszak uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok słupka.

24'

Dziubiński zdecydował się na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego. Jego uderzenie po ziemi pewnie wyłapał Leszczyński.

22'

GOOOOOOLLLLL!!!! Grzegorz Piesio pewnie wykorzystuje jedenastkę!

21'

Karny! Świerblewski faulowany w powietrznym starciu.

19'

Demianiuk jest jak dotychczas najjaśniejszym punktem w zespole trenera Purzyckiego. Przed chwilą ponownie urwał obrońcom na prawej flance, ale nikt nie sięgnął zagranej przez niego piłki.

17'

Było blisko!! Grudniewski zagrał mocną piłkę po ziemi na dziesiąty metr, gdzie wbiegało dwóch jego partnerów. Ostatecznie jednemu z obrońców Dolcanu udało się wybić piłkę.

16'

Sam poszkodowany dośrodkowywał ze stojącej piłki, jednak zbyt mocno, aby zdołał ją przejąć któryś z jego partnerów.

15'

Łuszkiewicz faulowany przed polem karnym. Goście będą mieli dobrą okazję na strzelenie bramki.

14'

Mazek zbiegł z piłką do środka i zdecydował się na strzał. Został jednak zablokowany przez Lewandowskiego.

13'

Tym razem przed szansą stanął Chałas, ale nie trafił w bramkę.

12'

Szybkie rozegranie w trójkącie, Demianiuk starał się minąć rywali na skrzydle. Zdołał zwieść dwóch przeciwników, ale ostatecznie Cichocki wybił piłkę na aat.

11'

Demianiuk świetnie wypuścił Tataja podaniem piętą. Były piłkarz Dolcanu starał się dograć w szesnastkę z pierwszej piłki, jednak podał zdecydowanie zbyt mocno.

9'

Djalo starał się nieszablonowo rozegrać rzut wolny, ale podawał zbyt mocno - Leszczyński pewnie interweniował.

8'

Kontratak Dolcanu - Świerblewski popędził prawą flanką i zagrał na środek, jednak piłka wylądowała w rękach Kozaczyńskiego.

7'

Zamieszanie po dośrodkowaniu Ratajczaka, Grudniewski uderzał głową, ale nie trafił w bramkę.

4'

Było blisko! Demianiuk zagrał na środek szesnastki, a Tarachulski mając sporo miejsca fatalnie przestrzelił!

16:02

Gramy!

16:01

Piłkarze obu drużyn już na boisku - za moment zaczynamy!

15:49

Rezerwowymi Pogoni w dzisiejszym starciu będą: Mateusz Tobjasz, Łukasz Wójcik, Bartosz Kaszubowski, Damian Guzek, Michał Ogrodnik, Wojciech Wocial, Krystian Wójcik.

15:48

Pogoń - Dolcan

15:46

Szkoleniowiec drużyny gości posadził na ławce Macieja Humerskiego, Damiana Jakubika, Norberta Neumanna, Bartosza Osolińskiego, Bartosza Wiśniewskiego, Łukasza Sierpinę i Rafała Zembrowskiego.

15:41

W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zapraszam do lektury zapowiedzi pierwszoligowych "Derbów Mazowsza":Pogoń Siedlce - Dolcan LIVE! Czy beniaminek odbije się od dna?