Drutex-Bytovia BytówBytovia Bytów
6 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
94'

KONIEC! Co to był za mecz! Beniaminek z Bytowa na własnym stadionie pokonał Sansdecję Nowy Sącz aż 6:1!

93'

Gooooool!! Maciej Kazimierowicz!!!

91'

Ostatnia zmiana w Sandecji, Danek pojawi się w miejsce Grzeszczyka.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Ostatnia zmiana ww Bytovii, Gołębiewski zmienia bohatera meczu, Surdykowskiego.

86'

Z rzutu wolnego strzelał Kryszak, ale piłkę odbił Kozioł.

84'

Sandecja miała rzut wolny, po zagraniu Grzeszczyka piłka trafiła na głowę Jastrzembskiego, a ten skierował piłkę do własnej bramki.

83'

Gooool! Chris Jastrzembski trafia do własnej bramki!

82'

Wilczyński uderzał na bramkę Sandecji, Kozioł skierował piłkę na róg.

81'

Strzał Grzeszczyka, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki bytowian.

80'

Druga zmiana gospodarzy, Kazimierowicz wejdzie za Mandrysza.

78'

Szufryn w polu karnym sfaulował Jakóbowskiego, a Surdykowski pewnie zamienił jedenastkę na gola. To trzecia bramka tego zawodnika w tym spotkaniu!

77'

Gooooool! Surdykowski!!!!! Bytovia prowadzi już 5:0!!!!

76'

Faulowany Jakóbowski, karny dla Bytovii!

74'

Frańczak fauluje Kuklisa, bytowianie w ataku.

72'

Pierwsza zmiana w bytowskim zespole, za Mąke na placu gry pojawi się Kuklis.

71'

Zmiana w Sandecji. Za Traore do gry wszedł Fałowski.

70'

Jakóbowski znalazł się w dobrej sytuacji strzeleckiej, ale trafił prosto w bramkarza.

67'

Rzut wolny dla gości, po strzale Grzeszczyka pewnie interweniuje Oszmaniec.

66'

Mimo tego, że przyjezdny grają w osłabieniu nie zamierzają się poddawać i teraz atakują bramkę Bytovii.

65'

Faul Wróbla na Traore, tym razem obyło się jednak bez kartek.

62'

Rzut wolny dla gospodarzy, po strzale Kryszaka piłka odbiła się rykoszetem i sędzia podyktował rzut rożny dla Bytowa.

60'

Pierwsza zmiana w zespole gości, za Słabego wszedł Makuch.

59'

Mecz w Bytowie przybrał szalonych obrotów. Zaledwie dwie minuty zajęło gospodarzom by dosłownie zgnieść rywali i wpakować im dwa gole. Nowosądeczanie potrzebują teraz cudu by móc myśleć chociażby o zdobyciu punktu.

58'

Co za emocje. Za faul Wróbla na Szczepańskim żółta kartka dla obrońcy z Bytowa. Po tym starciu zaiskrzyło na Bytowskim stadionie kolejne żółte kartki otrzymali Kozioł z Sandecji i Jakóbowski zBytovii. Szczepański za uderzenie przeciwnika ukarany został czerwoną kartką.

57'

Żółta kartka dla Kozioła.

57'

Żółta kartka dla Jakubowskiego.

57'

Czerwona kartka dla Szczepańskiego za uderzenie przeciwnika! Sandecja gra w dziesiątkę!

57'

Wróbel ukarany żółtą kartką za faul na Szczepańskim.

56'

Bramkę na 4:0 zdobył Piotr Mandrysz, który przeprowadził świetną, solową akcję zakończoną precyzyjnym strzałem na bramkę Sandecji.

56'

Co się dzieje w Bytowie?! Gospodarze wyprowadzili kontrę po podaniu Jakóbowskiego, piłka trafiła Surdykowskiego, a ten z bliska wpakował ja do bramki Sandecji i podwyższył wynik na 3:0.

55'

Goooool! Mandrysz!!

53'

Goooool! Surdykowski!!!

51'

Na początku drugiej połowy częściej przy piłce utrzymuje się Sandecja i to ona stwarza większe zagrożenie pod bramką Bytovii.

49'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przyjmuje Wróbel i oddaje strzał głową na bramkę Sandecji.

47'

Ależ groźny atak Sandecji i piłkę z trudnościami piąstkuje Oszmaniec.

46'

Obie ekipy drugą część spotkania rozpoczęły bez zmian.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bytovia Bytów prowadzi z Sandecją 2:0!

42'

Surdykowski ucierpiał w starciu z rywalem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

40'

Pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny dla Bytovii nie przynosi zagrożenia pod bramką Sandejci.

38'

Rajd Jakóbowskiego nieprzepisowo zatrzymany przez Cicmana. Rzut wolny egzekwował Kryszak, ale Kozioł wybił piłkę na rzut rożny.

37'

Goście przeprowadzili atak prawą stroną boiska, który zakończył się faulem Wilczyńskiego na Kuźmie i rzutem wolnym dla gości.

36'

Dużo twardej i nieprzepisowej gry oglądamy teraz w Bytowie, najpierw sfaulowany Frańczak, teraz Jakóbowski.

34'

Dośrodkowanie Mąki trafia na głowę Kryszaka, który koniec końców kieruje piłkę ponad poprzeczkę bramki Sandecji.

32'

Nather sfaulował Mąkę, ale skończyło się na ostrym pouczeniu od sędziego.

31'

Po rzucie wolnym Grzeszczyka futbolówka trafia do rąk Oszmańca.

29'

Bytovia podwyższa prowadzenie na 2:0! W polu karnym Mąka został sfaulowany przez Frańczaka, a gospodarze wykorzystali swoją szansę i strzelili rywalom drugiego gola!

28'

Goooool! Surdykowski z rzutu karnego!!

28'

Karny dla Bytovii po faulu na Mące!!!!

27'

Frańczak sfaulował Jakóbowskiego na trzydziestym metrze od bramki. Sędzia wskazał na rzut wolny, piłkę uderzał Mąką, ale ta opuściła pole gry.

26'

Piłkarze Sandecji próbują wyprowadzić jakiś groźny kontratak, ale nie potrafią jak na razie przejść przez dobrze spisujące się w tym meczu szeregi obronne Bytovii

24'

Mandrysz zdecydował się na oddanie strzału, ale piłkę łapie Kozioł.

23'

Próbował się wyrwać spod opieki rywali Jakbóbowski, ale próba jego strzału została zabloko

21'

Spokojniejszy okres meczu - gra toczy się w głównie w środku pola.

19'

Bytowianie wychodzą z kontrą, ale Surdykowskiego uprzedza Kozioł.

17'

Juraszek fauluje Traore w środkowej strefie boiska.

17'

Rzut wolny dla Bytovii, bez zagrożenia pod bramką Kozioła.

16'

Dośrodkowanie Mąki trafia prosto na główkę Wróbla, ale ten posyła futbolówkę tuż nad bramką.

14'

Takiej okazji na wyrównanie Sandecja może już w tym spotkaniu nie mieć. Po faulu Wilczyńskiego na Bębenku sędzia nie zawahał się i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Traore, ale z jedenastu metrów trafił tylko w słupek.

13'

Ależ pech Sandecji! Traore trafia w słupek, a po dobitce piłka wędruje nad poprzeczką!

12'

Rzut karny dla Sandecji!!

12'

W ataku ponownie Sandecja, która od momentu straty gola stała się nieco bardziej aktywna w okolicach pola karnego gospodarzy.

11'

Groźnie wyglądający strzał Bębenka zostaje zablokowany przez Juraszka.

9'

Jakóbowski pędził na bramkę nowosądeczan, ale w porę został powstrzymany przez czujnego Szufryna.

7'

Sandecja po stracie bramki od razu ruszyła do ataku i teraz to przyjezdni starają się znaleźć sposób, by pokonać golkipera Bytovii.

6'

Mariusz Krzyszak zdobywa gola uderzając piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Bytovia prowadzi z Sandecją 1:0.

5'

Gooooool! Mariusz Krzyszak!!!!

5'

Kryszak zostaje sfaulowany, sędzia dyktuje rzut rożny dla gospodarzy.

4'

Mecz w Bytowie ogląda około 700 kibiców.

3'

Mandrysz wypatrzył Mąkę i w niezły sposób posłał w jego kierunku piłkę, jednak ten został złapany na spalonym.

2'

Spokojny początek spotkania, jak na razie żadne ze stron nie stworzyła większego zagrożenia.

15:00

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy spotkanie w Bytowie.

14:59

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na boisku. Za moment zaczynamy!

14:49

Rezerwowi piłkarze Sandecji: Ł.Radliński-M.Makuch, A.Danek, P.Szarek, F.Fałowski, R.Urban, C.Niane.

14:44

Rezerwowi piłkarze Bytovii: T.Laskowski-K.Bąk, A.Wróblewski, M.Kazimierowicz, P.Kuklis, A.Wojach, D.Gołębiewski.

14:31

Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkana - Bytovia - Sandecja LIVE! O przełamanie złej passy.

14:30

W środę wieczorem Josef Kostelnik zrezygnował z funkcji trenera Sandecji. Tymczasowo zespół z Nowego Sącza poprowadzi Janusz Świerad, dotychczasowy asystent Kostelnika.

14:28

Po dziewięciu rozegranych kolejkach Sandecja ma na swoim koncie dziesięć punktów, co daje jej dziesiąte miejsce w tabeli. Z kolei Bytovia ma trzy oczka straty do gości dzisiejszego spotkania i zajmuje siedemnastą pozycję.

14:18

Serdecznie witamy i zapraszamy do Bytowa, gdzie w meczu 10. kolejki 1. ligi miejscowa Bytovia zagra z Sandecją Nowy Sącz.