Koniec meczu w Suwałkach. Wigry bezbramkowo zremisowały z GKS-em Tychy.

Rzut rożny wywalczyli goście po strzale z woleja Wojciecha Trochima.

Maciej Kowalczyk zdecydował się na strzał, który trafił w głowę obrońcy Wigier.

90'

Arbiter Tomasz Tobiański doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Sędzia odgwizdał ofensywne przewinienie Wojciecha Trochima. Minuta do końca regulaminowego czasu gry.

87'

Kamil Lauryn obejrzał żółtą kartkę za faul na Macieju Kowalczyku.

85'

GKS Tychy wychodził z kontratakiem, ale Wojciech Trochim niedokładnie podawał do Damiana Szczęsnego i akcja gości spaliła na panewce

83'

Maciej Kowalczyk próbował powalczyć o piłkę w polu karnym. Sędzia odgwizdał faul napastnika GKS-u Tychy na bramkarzu.

82'

Wojciech Trochim zatrzymany faulem przez Michała Kopczyńskiego. Piłkarz Wigier obejrzał żółtą kartkę.

80'

Maciej Kowalczyk faulowany tuż przed polem karnym. Dośrodkowanie Wojciecha Trochima zostało zablokowane przez defensorów Wigier

78'

Coraz większa przewaga Wigier. W polu karnym Sebastian Radzio złożył się do strzału nożycami. Ekwilibrystyczne uderzenie gracza gospodarzy było jednak nieprecyzyjne. Od bramki zacznie Misztal.

77'

Było groźnie pod bramką GKS-u Tychy, ale skuteczną interwencją wykazał się Łukasz Kopczyk.

76'

Marcin Wodecki wchodzi za Marcina Radzewicza.

74'

Tym razem w roli głównej Karol Mackiewicz. Lider Wigier ostro uderzył piłkę z dużego kąta. Piotr Misztal zachował czujność i odbił futbolówkę na rzut rożny.

73'

Sebastian Radzio wchodzi za Marcina Tarnowskiego.

71'

Wojciech Trochim zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego z ostrego kąta. Jeden z defensorów gospodzry odbił piłkę na rzut rożny.

68'

Mateusz Żebrowski dośrodkował piłkę z prawej strony, ale zagranie piłkarza Wigier nie było najjwyższej jakości. Futbolówkę pewnie złapał Piotr Misztal.

67'

Maciej Kowalczyk otrzymał piłkę od Wojcicecha Trochima. Napastnik tyszan w polu karnym po starciu z rywalem upadł na murawę. Sędzia nie odgwizdał faulu, nie ma rzutu karnego.

65'

Znakomita akcja dla gości! Damian Szczęsny wyprowadził kontrę, zagrał piłkę do Mateusza Bukowca, który oddał strzał tuż sprzed pola karnego. Karol Salik z najwyższym trudem obronił to uderzenie.

64'

Daniel Michałowski schodzi z murawy. Na jego miejsce trener Kaczmarek wprowadza Michała Kopczyńskiego.

62'

Na boisku pojawia się Darvydas Sernas. Litwin zastąpił Kamila Adamka.

60'

Rzut wolny po faulu Adriana Karankiewicza na Wojciechu Trochimie.

59'

Indywidualna szarża Wojciecha Trochima. W starciu z rywalem piłkarz GKS-u Tychy padł na murawę, ale sędzia Tobiański nie użył gwizdka.

57'

Więcej z gry w tym fragmencie spotkania mają piłakrze gospodarzy. Ciekawą akcję Wigier skuteczną interwencją przerwał doświadczony Mariusz Masternak.

56'

W odpowiedzi akcja Wigier. Paweł Tarnowski dostał piłkę i niewiele myśląc zdecydował się na strzał. Uderzenie piłkarza gospodarzy było jednak niecelne.

55'

Długa piłka zagrana w kierunku Damiana Szczęsnego. Zawodnik gości zdaniem arbitra znalazł się na pozycji spalonej.

53'

Dwa rzuty rożne dla Wigier. Po pierwszym do strzału głową doszedł Kamil Lauryn. Piłkę odbił Piotr Misztal, Druga wrzutka poszybowała zbyt wysoko.

51'

Sporo niedokładności na początku drugiej połowy. W pole karne dośrodkował futbolówkę Karol Mackiewicz. Zagranie pomocnika Wigier było niedokładne.

49'

Skutecznie w defensywie Mateusz Bukowiec, który udanie skasował prostopadłą piłkę adresowaną do napastnika Wigier.

47'

Goście w akcji pozycyjnej. Robert Dymowski niedokładnie dorzucał piłkę do Marcela Wawrzynkiewicza. Piłkarz GKS-u stracił futbolówkę.

47'

Maksims Rafalskis faulował Wojciecha Trochima. Za to zagranie obejrzał żółtą kartkę.

46'

Piłkarze GKS-u Tychy zaczęli drugą połowę.

46'

Mateusz Bukowiec wchodzi za Łukasza Bociana.

45'

Koniec I połowy. Do przerwy w meczu Wigry - GKS Tychy bez goli.

45'

Jeszcze jedna dobra okazja dla Wigier. Paweł Tarnowski dostał podanie ze skrzydła. W polu karnym oddał celny strzał na bramkę, po którym Piotr Misztal instyktownie obronił piłkę nogami.

45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'

Mateusz Żebrowski wrzucił piłkę w pole karne, ale dośrodkowanie zawodnika gospodarzy było łatwym łupem dla Piotra Misztala.

42'

Sędzia Tomasz Tobiański odgwizdał przewinienie w ataku Damiana Szczęsnego. Od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Wigier.

41'

Sergejs Kożans z powodu kontuzji musi jednak opuścić plac gry. Zastępuje go Mariusz Masternak.

39'

Futbolówka dośrodkowana długi słupek . Dochodzi do niej Maciej Wichtowski. Zawodnik gospodarzy uderza jednak fatalnie.

37'

Kamil Adamek na jeden kontakt odegrał futbolówkę do Daniela Michałowskiego. Piłkarz Wigier zdecydował się na natychmiastowy strzał. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

35'

Jeszcze jedna akcja Wigier. Mateusz Żebrowski dograł z prawej strony piłkę wzdłuż pola bramkowego gości, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zamknął tego zagrania.

34'

Sergejs Kożans ucierpiał w starciu z rywalem. Piłkarzowi gości jest udzielana pomoc medyczna.

33'

Dobrą okazję mieli gospodarze. Maksims Rafalskis otrzymał piłkę z prawej strony od Mateusza Żebrowskiego. Najpierw Rafalskis uderzył w defensora GKS-u, następnie piłka wróciła do niego, ale tym razem zawodnik gospodarzy strzelił prosto w Piotra Misztala!

31'

Przewinienie Sergejsa Kożansa, który faulował w powietrznym starciu Kamila Adamka.

29'

Maciej Kowalczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu. Strzał superstrzelca tyszan tym razem w dużej odległości minął bramkę Karola Salika.

27'

Brzydki faul Adriana Karankiewicza na Wojciechu Trochimie. Arbiter Tomasz Tobiański ustnie upomniał gracza Wigier Suwałki.

26'

Maksim Rafalskis starł się z Kamilem Nitkiewiczem. Piłkarz GKS-u Tychy rozbił sobie nos i zakrwawiony musiał opuścić boisko.

24'

Fatalny błąd obrony tyszan, do piłki dopadł Mateusz Żebrowski, ale źle ją sobie przyjął. Błądem technicznym piłkarz gospodarzy zaprzepaścił dobrą okazję.

22'

Maksims Rafalskis faulowany 40. metrów od bramki Piora Misztala. Do piłki podszedł Karol Mackiewicz, ale dośrodkował zbyt słabo.

20'

Maciej Kowalczyk spróbował indywidualnej akcji. Napastnik tyszan przedarł się w pole karne, gdzie odegrał piłkę do Damiana Szczęsnego. Zagranie było odrobinę niedokładne.

19'

Jakub Bartkowski zszedł z futbolówką do środka i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Strzał piłkarza gospodarzy był jednak niecelny.

18'

Zółta kartka dla Łukasza Bociana za faul.

17'

Znakomita okazja dla gości na objęcie prowadzenia. Maciej Kowalczyk precyzyjnie dośrodkował do Kamila Adamka, który głową uderzył minimalnie obok słupka.

16'

Składna akcja gospodarzy. Karol Mackiewicz posłał dobrą piłkę do Kamila Adamka, minął jednego defensora, ale Łukasz Kopczyk dobrze asekurował swojego partnera z obrony i wyjaśnił sytuację.

13'

Marcin Radzewicz otrzymał długą piłkę od Damiana Szczęsnego, ale nie był w stanie dobrze jej przyjąć.

12'

Wojciech Trochim zdecydował się na indywidualną akcje lewą stroną. Piłkarz gości starł się z jednym z piłkarzy Wigier i stracił futbolówkę. Aut dla gospodarzy.

10'

Długa piłka w kierunku Kamila Adamka. Napastnik gospodarzy był skutecznie blokowany przez Sergejsa Kożansa.

9'

Udane wyjście z bramki Piotra Misztala, który był zmuszony do interwencji tuż poza polem karnym. Golkiper gości wybił piłkę na aut.

8'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Karol Mackiewicz, który huknął wysoko nad poprzeczką bramki Piotra Misztala.

6'

Szybka wymiana piłki w drużynie GKS-u Tychy. Marcin Radzewicz chciał odegrać na jeden kontakt futbolówkę do Wojciecha Trochima, ale temu pierwszemu zabrakło precyzji.

5'

Paweł Tarnowski zdecydował się na strzał zza pola karnego. Futbolówka po uderzeniu piłkarza Wigier poleciała nad poprzeczką.

3'

Mateusz Żebrowski został sfaulowany przez Kamila Nitkiewicza. Karol Mackiewicz zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę Piotra Misztala. Golkiper tyszan odbił piłkę na rzut rożny.

2'

Dośrodkowanie Wojciecha Trochima w pole karne, ale na pozycji spalonej znalazł się Łukasz Bocian. Nie umknęło to uwadze arbitra. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

1'

Pierwszy gwizdek. Rozpoczęli zawodnicy Wigier Suwałki.

15:56

Piłkarze obu drużyn już zameldowali się na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra Tomasza Tobaińskiego.

15:51

- Omówiliśmy ostatnie dwa przegrane spotkania, przeanalizowaliśmy przyczyny i teraz tylko od zawodników zależy, czy zdołają się podźwignąć. Moim zdaniem, nie mogą zagrać gorzej niż w Nowym Sączu. Powinno więc nastąpić odbicie od dna - stwierdził Zbigniew Kaczmarek, trener Wigier.

15:50

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Paweł Smółka, Mariusz Masternak, Pavol Ruskovsky, Mateusz Bukowiec, Bartosz Rutkowski, Marcin Wodecki

15:46

Ławka rezerwowych Wigier: Hieronim Zoch, Artur Bogusz, Darvydas Sernas, Bartosz Biel, Sebastian Radzio, Karol Drągowski, Michał Kopczyński

15:45

Drużyna z Tych nie będzie miała łatwego zadania. Piłkarze Wigier mają za sobą dzisiaj publiczność, która jest jej 12 zawodnikiem.

15:40

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 10. kolejki 1. lig. W Suwałkach miejscowe Wigry zmierzą się z GKS-em Tychy.