Niedziela, 28 września 2014, godz. 12:15
Wisła PłockWisła Płock
0 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
96'

Mecz w liczbach: Strzały Wisły : 10 (2 celne) Arka Gdynia : 7 strzałów (3 celne w tym jeden gol)

94'

Mecz kończy się wynikiem 0:1. Bohaterem spotkania został Michał Szubert.

90'

Za Grzegorza Lecha wchodzi Glauber na ostatnie minuty meczu

84'

Piotr Ruszkul wchodzi w 84 minucie za Macieja Kostrzewę.

79'

Patryk Stępiński zastępuje Kacprzyckiego.

78'

Niepotrzebne wyjście na 11 metr Kiełpina i Michał Szubert "lobem" pokonuje bramkarza Wisły.

69'

Za Piotra Wlazło wchodzi w 69 minucie spotkania Marcin Krzywicki.

69'

Rzut wolny dla Arki z 20 metra, ale wybita piłka przez Magdonia.

66'

Marcus da Silva zastępuje Sulewskiego.

65'

Niecelny strzał Hiszpańskiego z 30 metra.

62'

Bartosz Ława ukarany za brzydki faul na Góralskim i wybicie piłki po gwizdku.

61'

Za Pawła Wojowskiego wchodzi młodzieżowiec z Gdyni - Aleksander Jagiełło.

55'

Groźna sytuacja Wisły. Niecelny strzał Wlazło głową.

54'

Bardzo ostry faul na Janusie.

49'

Kontrowersyjny faul Stefańczyka przed polem karnym. Niecelny strzał Bartosza Ławy.

47'

Bardzo dobry strzał po indywidualnej akcji Góralskiego. Jednak niecelny - tylko słupek.

46'

Rozpoczynają Nafciarze. Drużyny bez zmian.

46'

Obie drużyny wchodzą na murawę. Za minutę rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Bezbramkowy remis do przerwy. Zapraszamy na drugą część spotkania za około 15 minut.

46'

Stuprocentowa sytuacja Arki. Grzegorz Lech był sam na sam z Sewerynem Kiełpinem. Po minięciu trafił w słupek, a dobitka z 5 metrów od bramki wysoko ponad bramką Wisły.

45'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry

44'

Po ładnej kontrze niecelny strzał Łukasza Kacprzyckiego.

39'

Dimitar Iliev chciał zaskoczyć bramkarza strzałem z 30 metrów, jednak piłka na centymetry ponad Arki.

38'

Pierwsza bardzo groźna sytuacja Wisły. Strzał Jacka Góralskiego broni Skowron.

37'

Na rozgrzewkę zostali wysłani zawodnicy z Gdynii przez trenera Nicińskiego

33'

Groźna sytuacja Arki. Strzał z 5 metra Grzegorza Lecha obroniony przez Seweryna Kiełpina

31'

Po trzydziestu minutach spotkania mamy bezbramkowy remis. Żadna z drużyn nie miała stuprocentowej okazji. Czekamy na lepszy poziom spotkania drużyn, które aspirują do awansu do Ekstraklasy.

25'

Rzut wolny dla Wisły z około 24 metra. Piotr Wlazło bardzo groźnie trzela ,ale na posterunku Łukasz Skowron.

23'

Maciej Kostrzewa leży na murawie. Utykając schodzi o własnych siłach za linię boczną.

21'

Faul Marko Radica na rogu przed polem karnym. Dośrodkowanie Bartosza Ławy , ale "piąstkuje" Kiełpin.

18'

Dimitar Iliev leży na boisku, potrzebna pomoc medyczna. Na szczęście zszedł o własnych siłach.

15'

Groźna sytuacja drużyny przyjezdnej, ale Marko Radic wybija piłkę poza boisko. Aut dla Arki.

13'

Bardzo ładna oprawa przygotowana przez kibiców Wisły!

11'

Bardzo brzydki faul Pawła Wojowskiego. Skończyło się na słownym upomnieniu.

9'

Pierwszy niecelny strzał Wisły. Próbował Fabian Hiszpański

5'

Początek meczu pod dyktandem drużyny gości z Gdynii.

3'

Bardzo dobra postawa Nafciarzy na trybunach. Są w bardzo dobrej liczbie na tzw. młynie i prowadzą bardzo głośny doping.

2'

Faul Jacka Góralskiego w okolicach 25 metra od bramki Nafciarzy.

1'

Rozpoczynają goście.

12:10

Obie drużyny wychodzą na murawę.

11:58

Witamy z Płocka! W pierwszym niedzielnym meczu na zapleczu Ekstraklasy, Wisła Płock zmierzy się u siebie z Arką Gdynia. Zapraszamy na relację na żywo!