Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
2 : 0
Widzew ŁódźWidzew Łódź
94'

W tym momencie sędzia kończy mecz. Gospodarze wygrywają 2:0. Strzelcami Gancarczyk i Tomasz Mikołajczak. Chojniczanka miała dzisiaj wszystkie argumenty po swojej stronie.

90'

Mecz zostaje przedłużony o 4 minuty.

88'

Schodzi strzelec drugiego gola dla Chojny Tomasz Mikołajczak, a wchodzi Wojciech Lisowski.

89'

Zółtą kartkę otrzymuje kapitan Chojniczanki Błażej Radler.

87'

Mikołajczak otrzymuje prostopadłe podanie i wykorzystuje swoją okazję. Mamy 2:0. Widzew pogrążony.

87'

Brutalnie faulowany Chyła przez Wrzesińskiego. Został on kopnięty w kolano.

84'

Akcja Chojniczanki, po której będzie rzut rożny. Pietruszka obił nogi obrońcy, a piłka powędrowała poza boisko.

82'

Ofensywna roszada w zespole z Łodzi.Kozłowski out, Broz in!

81'

Kibice na Mickiewicza muszą przygotować się na niezły thriler, ponieważ Widzew atakuje i atakuje. Bramka wisi w powietrzu.

79'

Zmiana defensywna. Schodzi ,,GARNEK,, wchodzi Markowski.

77'

Na boisku dominuje Widzew, a Chojniczanka ogranicza się do wybijania piłek sprzed własnego pola karnego.

75'

Zmiana u gości. Wrzesiński za Kwieka.

74'

Ukarany Paweł Zawistowski za faul w okolicach pola karnego.

72'

Kolejna grozna akcja, a w zasadzie kontra gospodarzy. Mikołajczak do Gancarczyka lecz ten zle przyjmuje piłkę i od bramki Hamzic.

70'

Obraz gry po przerwie diametralnie się zmienił. Teraz to Widzew atakuje a Chojniczanka kontruje .

67'

Żółty kartonik ogląda Adam Duda za dyskusje z sędzią.

65'

Goście będą wykonywać kolejny korner.

63'

Kontra Chojniczanki, piłka posłana na dobieg do Siemaszki, ten pięknie ogrywa obrońcę i dośrodkowuje na nogę do Gancarczyka , który przenosi piłkę nad poprzeczką.

61'

Akcja gości, wstrzelenie piłki w pole karne. Obrońcy wybijają i jest rzut rożny! Kasprzak dośrodkowuje lecz niedokładnie. Gospodarze w posiadaniu piłki.

59'

Rafał Siemaszko wchodzi za Bartłomieja Niedzielę!

58'

Kontra Chojniczanki, która wychodziłą 3:2, ale Niedziela fatalnie przestrzelił.

57'

Marcin Kozłowski z 15 metrów strzelał na bramkę. Miał przed sobą bramkarza i obrońcę w bramce. Powinno być 1:1. Przestrzelił.

56'

Goscie rozgrywają piłkę a zawodnicy Chojniczanki zakładają pressing.

55'

Bardzo prosta wrzutka Kwieka sprawiła dużo problemów Misztalowi. Odbił ją w kierunku Dudy, który próbował lobować bramkarza ale poszybowała nad bramką.

52'

Rzut wolny dla gospodarzy z podobnej odległości jak w Gdyni, po którym Piotr Kieruzel zdobył bramkę. Tym razem też Kieruzel, ale w mur.

50'

Widzew stawia wszystko na jedną kartę i atakuje całym zespołem!

49'

Pierwsza akcja Chojniczanki, faulowany Niedziela i rzut wolny. Piękna wrzutka ale Gancarczyk strzela głową wprost w bramkarza.

47'

Początek drugiej połowy dla gości, którzy zdołali przeprowadzić 3 akcje. Teraz mają rzut wolny dość blisko bramki Misztala.

45'

Zaczynamy!

17:07

Zmiana w Widzewie.

17:06

m Zawodnicy wracają na boisko i zaraz zaczynamy !

16:57

Mecz był wyrównany przez pierwsze 20 minut, jednak z każdą minutą Chojniczanka przejmowała inicjatywę, co pózniej, jak się okazało skutkowało zdobytą bramką przez Marka Gancarczyka. Zasłużone prowadzenie gospodarzy.

16:55

foto

46'

Złotnicki gwiżdże i kończy pierwszą połowę meczu. Chojniczanka prowadzi z Widzewem po golu Gancarczyka. Zapraszamy za 15 minut!

45'

Sędzia doliczył 1 minutę !

43'

Akcja Gancarczyka, który mijając kolejnych zawodników Widzewa wystawił piłkę do CZERWIŃSKIEGO A TEN HUKNĄŁ Z DYSTANSU, na jego nieszczęście prosto w bramkarza.

41'

Widzew w ataku pozycyjnym szuka swojej szansy. Mają rzut wolny w odległości 30 metrów od bramki Misztala.

39'

Faulowany Mikołajczak chciał rozpocząć akcję swojego zespołu, ale Augustyniak mu to uniemożliwił w niedozwolony sposób.

38'

Do notesiku sędziego trafia Marcin Kozłowski.

37'

Niepilnowany zawodnik Widzewa mija kolejnych zawodników MKSu i uderza na bramkę! Na szczęście Misztala piłka odbija się od jednego z obrońców.

34'

Gol !Chojniczanka bajeczna akcja duetu Mikołajczak-Gancarczyk. Mikolajczak wypuszczony w uliczkę odgrywa do Gancarczyka a ten strzela na pustą bramkę.

34'

Ukarany David Kwiek.

33'

Zamieszanie na boisku. Kieruzel fauluje taktycznie, a pózniej ulega brutalnym uszczypliwościom ze strony Kwieka. Obaj oglądają żółte kartki.

27'

Dzisiejszego dnia dobrze dysponowani są również kibice chojnickiego zespołu, którzy od początku spotkania dopingują swoją drużynę.

26'

Misztal posyła długą piłkę na Mikołajczaka jednak ten nie potrafił jej opanować. Kolejna strata.

24'

Zagranie do Mikołajczaka w uliczkę, ten wychodzi sam na sam. Niestety spalony.

23'

Chojniczanka od dobrych 5 minut stara się przejąć inicjatywę, konstruując akcję za akcją.

22'

Na boisku panuje chaos. Da się zauważyć mnóstwo niedokładności i strat.

21'

Gancarczyk otrzymał prostopadła piłkę wzdłuż boiska minął obrońcę i zamiast kończyć strzałem próbował dograć do partnera.Obrońca wybija na rzut rożny.

17'

Kolejna strata gospodarzy i goście w posiadaniu piłki. Akcja Widzewa, która kończy się rzutem rożnym. Obrona wybija piłkę i uruchamia kontratak. Zawistowski faulowany i rzut wolny dla Chojniczanki w okolicach połowy boiska.

15'

Strzał Pietruszki, rykoszet i Widzew wyprowadza kontratak. Po chwili piłka pada łupem obrony Chojny.

14'

Bardzo żywy mecz przy Mickiewicza,akcja za akcję. Więcej z gry ma Widzew, ale ciężko zakończyć im akcję celnym strzałem. Zarówno w jednej jak i drugiej drużynie jest wiele niedokładności i strat.

9'

Po rzucie rożnym małe zamieszanie ale obrońcy wybijają piłkę. Kolejna akcja Chojniczanki, faulowany zawodnik z Chojnic i rzut wolny oklice 30 metra. Słaba wrzutka Zawistowskiego i kontra łodzian. Mamy rzut rożny dla Widzewa.

8'

Piękna akcja Chojniczanki, piłka zagrana w pole karne i milimetrów zabrakło aby obrońca spóznił się i tym samym dał okazję Zawistowskiemu uderzyć na bramkę. Niestety pierwszy korner!

5'

Początek spotkania bardzo spokojny, oba zespoły przeprowadziły po jednej akcji.

3'

Pierwsza akcja gospodarzy, ale uwikłany w drybling Czerwiński traci piłkę.

1'

Zaraz na początku meczu Widzew próbuje przejąć inicjatywę lecz faulowany obrońca Chojniczanki.

16:04

Od środka zaczną gospodarze i tym samym rozpoczną 10 kolejkę piłkarskiej I ligi w Chojnicach. Sędzia daje znak i ruszamy !

16:02

mks

15:51

Piłkarze schodzą do szatni, aby zaczerpnąć ostatnich wskazówek od swoich trenerów i za moment zaczynamy !

15:43

Nieco ponad 15 minut do meczu, kibice powoli wypełniają miejsca na stadionie. Dzisiejszego dnia piłkarzom towarzyszyć będzie znakomita pogoda, bowiem jest w miarę ciepło, świeci słońce i powiewa lekki wiatr. Wszyscy przy Mickiewicza przewidują bardzo dobrey mecz.

15:39

Chojniczanka zaprezentuje się dzisiaj w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, zaś Widzew zagra na biało.

15:35

Rezerwowi Chojniczanki: Michał Dumieński, Błażej Jankowski, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Michał Markowski, Mateusz Piechowiak, Rafał Siemaszko. Rezerwowi Widzewa: Maciej Krakowiak, Mateusz Broz, Jakub Czapliński, Adam Duda, Volodymyr Pydvirnyi, Maksymilian Rozwadowicz, Konrad Wrzesiński.

15:29

rj

15:27

mks Rozgrzewkę zaczęli piłkarze obu drużyn!

15:24

Witamy ze stadionu w Chojnicach. Za około pół godziny rozpocznie się mecz 10 kolejki 1ligi. Miejscowa Chojniczanka podejmie Widzew Łódz! Zapraszamy na relację live!