Niedziela, 28 września 2014, godz. 15:00
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
3 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
93'

Trwa czarna seria Miedzi Legnica. Po środowej porażce u siebie z Legią Warszawa (0:4), tym razem podopieczni Wojciecha Stawowego dostali lanie w Świnoujściu (0:3). Czyżby dni tego trenera były już policzone? Flotę do zwycięstwa poprowadzili dzisiaj Sebastian Olszar, Paweł Lisowski i Sebastian Kamiński. Dziękujemy za uwagę!

90'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

87'

Daniel Brud wchodzi za Grzelaka. To ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

86'

Żółta kartka dla Lisowskiego.

84'

Tutaj już nic się nie wydarzy. Legniczanie są na kolanach.

82'

Dalekie wyjście Ptaka z bramki zażegnało niebezpieczną sytuację.

80'

Grająca trójką w obronie Miedź dostała trzeciego gola. Kolejna kontra Floty okazał się zabójcza, bowiem ładnie rozegraną akcję wykończył Kort. Na linii interweniował jeszcze Lafrance, ale sędzia uznał bramkę.

79'

GOOOOOOL!!! DAWID KORT STRZELIŁ NA 3:0!! JUŻ JEST PO MECZU!

76'

Ostatni kwadrans przed nami. Trener Stawowy stawia wszystko na jedną kartkę - Miedź gra trójką w obronie.

75'

Kamil Zieliński zastępuje Olszara, żegnanego oklaskami przez kibiców.

72'

Komplet zmian u gości wykorzystany. Ciekawe, czy te zmiany odmienią grę Miedzi.

71'

I jeszcze Bartosz Machaj zastępuje Tomasza Midzierskiego.

70'

Festiwal zmian. Patryk Szymański za Keona Daniela.

69'

Trener Miedzi posyła do boju Yannicka Kakoko. To już koniec tego spotkania dla Zgardy.

68'

Dawid Kort zastępuje na placu gry Charlesa Nwaogu.

66'

Z okolic narożnika pola karnego szczęścia próbował Szczepaniak, ale mocny strzał przeszedł nad bramką.

64'

Ależ skuteczni są dzisiaj świnoujścianie. Trzy punkty coraz bliżej pozostania w Świnoujściu.

61'

Akcja bramkowa zaczęła się od wykonania autu przez Kamińskiego, następnie Lisowski zagrał do Olszara, a ten nie dał szans bramkarzowi.

60'

GOOOOOL!!! SEBASTIAN OLSZAR PODWYŻSZYŁ NA 2:0 DLA FLOTY!

59'

Próba uderzenia z dalszej odległości w wykonaniu Garucha, ale na posterunku Darko Brljak.

57'

Brakuje tego ostatniego podania lub wykończenia w zespole Wojciecha Stawowego.

55'

Wzrosła jeszcze bardziej przewaga w posiadaniu piłki legniczan. Flota broni się, ale czy wytrzyma tak całą drugą połowę?

53'

Ogromny pech Miedzi, która mocno nacisnęła po przerwie. Przed momentem centymetrów Lafrance'owi, by wpakować do siatki piłkę zgraną przez Woźniczkę.

49'

Żółtym kartonikiem ukarany Lenkiewicz.

48'

Kapitalna okazja do wyrównania, ale z najbliższej odległości nie popisał się Feruga! Zagrywał do niego Cierpka.

46'

Drugą połowę zaczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Flota zaczęła cofnięta, ale z każdą minutą rozkręcała się w szybkich kontrach. Miedź z kolei utrzymywała się przy piłce i... popełniała proste błędy w obronie. Prowadzenie gospodarzy zasłużone.

43'

Powstrzymany przed polem karnym Lenkiewicz.

42'

Uderzenie sprzed chwili na słupek sparował jeszcze Ptak. Korner dla gospodarzy.

41'

Słupek po strzale Łukasza Sołowieja! Dogrywał oczywiście Olszar. To powinno być już 2:0 dla Floty.

38'

Szymon Zgarda ukarany pierwszą żółtą kartką w meczu.

37'

Znowu ten Garuch! Kapitan Miedzi wpadł w pole karne, zagrał w kierunku Szczepaniaka, którą sięgnął futbolówkę, jednak nie był w stanie zmieścić jej w bramce!

35'

Po rajdach Garucha na początku meczu, Miedź nie ma teraz kompletnie pomysłu na zaskoczenie dobrze broniącej się Floty.

32'

Daniel Feruga wrzucał z rzutu wolnego, ale najwyżej wyskoczył obrońca miejscowych. Piłka wybita.

30'

Miedź trzymała piłkę, a Flota kontrowała. Podopieczni Wojciecha Stawowego łatwo gubią się w obronie, co udowadniają niemal w każdym spotkaniu.

28'

Ładne uderzenie Lisowskiego z pierwszej piłki, który dostał idealne dalekie podanie od Olszara.

27'

GOOOOOOOL!!!! 1:0 DLA FLOTY! PAWEŁ LISOWSKI!!

26'

Adrian Cierpka ratuje gości, wybijając futbolówkę sprzed nosa Kamińskiego.

24'

Ależ blisko Flota! Błąd Adriana Woźniczki wykorzystał Sebastian Olszar, który idealnie dograł do Sebastiana Kamińskiego, lecz świetnie z bliska obronił Ptak!

21'

Dość nietypowo, ten mający 154 cm wzrostu zawodnik, nosi dzisiaj opaskę kapitańską Miedzi.

20'

I jeszcze jedna okazja przed Garuchem, który kropnął obok bramki! Ależ aktywny jest dzisiaj ten filigranowy zawodnik.

18'

W odpowiedzi z drugiej strony boiska wpadł w pole karne Lisowski, najpierw markował strzał, a po chwili został powstrzymany przez obrońcę.

16'

Dobra akcja Garucha na skrzydle, do zagrania w polu karnym doszedł Damian Lenkiewicz, lecz jego próba została zablokowana.

15'

Zdecydowania przewaga legniczan w posiadaniu piłki, podopieczni Tomasza Kafarskiego wypatrują okazji do kontrataku.

13'

Dobry, żywy początek w wykonaniu obu drużyn. Flota coraz chętniej angażuje się w akcje zaczepne.

10'

Marcin Garuch mijał rywali niczym slalomowe tyczki, a uderzenie z linii pola karnego przeszło tuż obok słupka!

7'

Chwilę wcześniej przewrócony w szesnastce został Paweł Lisowski, ale sędzia nie użył gwizdka.

6'

Flota starała się odgryźć Miedzi, ale Rafała Grzelaka zablokował Aleksander Ptak, który odważnie wyszedł z bramki.

4'

Początek zdecydowanie dla legniczan, którzy utrzymują się w posiadaniu piłki na połówce gospodarzy.

2'

Rajd środkiem pola Mateusza Szczepaniaka, jednak w ostatniej fazie zabrakło strzału na bramkę.

1'

Mecz rozpoczęli goście.

14:58

Zawodnicy wrócili na murawę.

14:45

Na murawie trwa przedmeczowa rozgrzewka, pierwszy gwizdek sędziego za kwadrans.

14:40

Dość niespodziewanie na ławce Miedzi zasiadł jej lider, Wojciech Łobodziński. Spowodowane jest to przeziębieniem zawodnika.

14:32

Rezerwowi Miedź: Dominik Budzyński, Bartosz Machaj, Wojciech Łobodziński, Yannick Kakoko, Patryk Szymański, Grzegorz Bartczak.

14:31

Rezerwowi Flota: Marcin Skrzeszewski, Nenad Erić, Kamil Zieliński, Daniel Brud, Sławomir Cienciała, Dawid Siemko, Dawid Kort.

14:24

Wyspiarze, mimo ostatniej porażki w Pucharze Polski z GKS-em Bełchatów, zebrali bardzo pochlebne opinie po tym pojedynku. Gra Floty jest dobra, przede wszystkim podopieczni Tomasza Kafarskiego są usposobieni ofensywnie, co przeradza się w sporo sytuacji strzeleckich. Tutaj właśnie jest największy ból świnoujścian - brak skuteczności. Może akurat w meczu z Miedzią napastnicy Floty się wstrzelą w bramkę?

14:11

Świnoujskich kibiców czeka bardzo ciekawa batalia między miejscową Flotą, a Miedzią Legnica. Mecze tych drużyn zawsze były interesujące i na pewno emocji w nim nie zabraknie. Zapraszamy na relację na żywo!