GKS TychyGKS Tychy
0 : 1
Wisła PłockWisła Płock
95'

Koniec spotkania w Jaworznie. GKS Tychy zasłużenie przegrywa z Wisłą Płock 0:1 po bramce Krzysztofa Janusa z rzutu karnego.

91'

Sędzia do drugiej połowy meczu dolicza co najmniej cztery minuty.

89'

Żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego w samej końcówce meczu ukarany Mateusz Mączyński.

86'

Jest i pierwsza żółta kartka dla gracza Wisły Płock. Ukarany zostaje Piotr Ruszkul.

84'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Mariusz Masternak oddał strzał głową, jednak Seweryn Kiełpin pewnie złapał piłkę.

82'

Ostatnia zmiana także w drużynie z Płocka. Bartłomiej Sielewski melduje się na placu gry w miejsce Dimitara Ilieva.

81'

Ostatnia już zmiana w zespole GKS-u Tychy. Boisko opuszcza Robert Dymowski, a na nim pojawia się Paweł Smółka.

80'

Próba strzału Mateusza Grzybka z dalszej odległości, futbolówka jednak ląduje na aucie.

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Krzysztof Janus daje prowadzenie Wiśle po strzale z rzutu karnego!

78'

Mamy "jedenastkę" dla Wisły Płock! Łukasz Kopczyk zagrywa ręką we własnym polu karnym!

76'

Druga zmiana także w zespole Wisły Płock. Patryk Stępiński zastępuje na placu gry Łukasza Kacprzyckiego.

71'

Piotr Wlazło uderza zza pola karnego tyszan, ale niecelnie, choć miał naprawdę niezłą okazję.

67'

Kolejna zmiana w barwach gospodarzy. Pavol Ruskovsky pojawia się w miejsce Marcina Wodeckiego.

66'

Druga żółta kartka dla zawodnika GKS-u Tychy. Tym razem ukarany młody Mateusz Grzybek.

64'

Koronkowa akcja gospodarzy, Marcin Wodecki w sytuacji sam na sam z Kiełpinem zamiast uderzać, podawał do partnera, jednak piłkę przejęli zawodnicy z Płocka.

63'

Pierwsza zmiana także w zespole gości. Na boisku pojawia się Piotr Ruszkul, który zastępuje Macieja Kostrzewę.

59'

Teraz Robert Dymowski uderza z dalszej odległości i naprawdę był blisko pokonania Seweryna Kiełpina! Piłka minimalnie minęła okienko bramki płocczan.

58'

Wrzutka piłki z rzut wolnego na pole karne gospodarzy, ale piłkę pewnie łapie Piotr Misztal.

56'

Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy. Boisko opuszcza Marcin Radzewicz, a na nim pojawia się Damian Szczęsny.

53'

Fantastyczna parada Piotra Misztala po tym jak Maciej Kostrzewa uderzył zza pola karnego w samo okienko bramki tyszan!

51'

Wrzutka piłki na pole karne tyszan, do strzału głową doszedł Jacek Góralski, ale uderzył niecelnie.

49'

Próba prostopadłego zagrania jednego z piłkarzy Wisły w polu karnym rywala, jednak podanie okazało się niedokładne i piłka wylądowała w rękach Misztala.

48'

Początek spotkania dość chaotyczny, żaden z zespołów nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu! Zaczyna Wisła.

17:29

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na drugą część spotkania, nie mamy żadnych zmian.

47'

Koniec pierwszej połowy meczu. GKS Tychy bezbramkowo remisuje w ciekawym meczu z Wisłą Płock. Na drugą połowę zapraszamy z kilkanaście minut.

45'

Mateusz Grzybek popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, gdzie znalazł się Wojciech Trochim, a ten strzałem głową trafił w bramkarza gości.

44'

Dimitryr Ilijew mógł teraz zdobyć bramkę dla gości! Po wrzutce z lewej strony, zawodnik Wisły doszedł do strzału głową, ale minimalnie się pomylił.

43'

Radzewicz próbuje dośrodkować na pole karne Wisły, jednak zrobił to bardzo niedokładnie.

40'

Wrzutka z lewej strony boiska przez jednego z piłkarzy Wisły, piłkę fatalnie wybija Misztal, ale był asekurowany jeszcze przez Kopczyka, który zdołał wybić piłkę poza obręb bramki.

36'

Janus dostał piłkę w polu karnym tyszan i od razu zdecydował się na strzał, na linii strzału znalazł się jeszcze Mariusz Masternak i zdołał zablokować uderzenia.

35'

Krzysztof Janus ładnie minął dwójkę rywali, dograł do Ilijewa, a ten nabił rywala i piłka wyszła na rzut rożny.

32'

Mariusz Zganiacz ukarany żółtą kartką za ostry faul w środkowej strefie boiska.

32'

Po rzucie rożnym do strzału głową doszedł Łukasz Kopczyk, jednak piłkę pewnie wyłapał Kiełpin.

30'

Marcin Wodecki spróbował potężnego strzału z dalszej odległości i o mało co nie pokonał bramkarza gości! Seweryn Kiełpin z wielkimi problemami wybił piłkę na rzut rożny!

27'

Maciej Kowalczyk odebrał piłkę i popędził z kontratakiem. Co los dał, szybko jednak odebrał i Kowalczyk podał piłkę do rywala.

27'

Z rzutu wolnego spróbował szczęścia Wojciech Trochim, ale trafił w głowy piłkarzy stojących w murze.

25'

Ależ niesamowita szansa gości! Po wrzutce Stefańczyka, piłkę głową uderzył Góralski, ten strzał świetnie obronił Misztal, a piłkę z linii bramkowej wybił Robert Dymowski.

24'

W odpowiedzi strzału zza pola karnego spróbował Piotr Wlazło, jego uderzenie jednak pewnie obronił Misztal.

23'

Próba uderzenia z woleja Marcina Wodeckiego, jednak zablokowana przez gracza z Płocka.

20'

Płocczanie próbują spokojnie rozgrywać kolejne akcje, tym razem jednak niedokładna wrzuta kończy akcję gości.

17'

Z dalszej odległości uderza Robert Dymkowski, ale piłkę wyłapuje Seweryn Kiełpin.

15'

Wojciech Trochim trafił jednak w zawodnika "Nafciarzy" i z całej akcji nic nie wyszło.

14'

Maciej Kowalczyk faulowany niedaleko przed polem karnym Wisły, za moment może być groźnie pod bramką gości.

12'

Wlazło uderzał na bramkę gospodarzy, piłka jeszcze odbiła się od gracza GKS-u i wyszła na rzut rożny.

10'

Fantastycznie z piłką obrócił się Trochim, próbował dograć na pole karne, jednak jego wrzutka została zablokowana, próbę skutecznie ponowił Radzewicz, piłkę zgrał jeszcze Kowalczyk i w ostatniej chwili obrońca Wisły zdjął piłkę z nogi Łukasza Kopczyka.

7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Kacprzyckiego i groźnie głową uderzał Maciej Kostrzewa, jednak Piotr Misztal pewnie wyłapał ten strzał.

5'

Tyszanie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska po czym rozegrali szybką akcję i Kowalczyk uderzył z ostrego kąta na bramkę "Nafciarzy". Jednak fantastyczną interwencją popisał się Seweryn Kiełpin.

2'

Krzysztof Janus popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne, ale minimalnie za plecy partnera i cała akcja gości spaliła na panewce.

16:29

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy spotkanie w Jaworznie!

16:28

Warto jeszcze dodać, że dzisiaj na ławkę wraca trener tyszan - Przemysław Cecherz, który w ostatnich dwóch meczach musiał pauzować z powodu złego zachowania względem arbitra głównego.

16:26

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Tyszanie zagrają dzisiaj w swoich tradycyjnych zielono-czerwono-czarnych kostiumach, natomiast goście z Płocka natomiast na niebiesko.

16:22

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Robert Marciniak z Krakowa.

16:15

Piękna słoneczna po pogoda dzisiaj w Jaworznie, powinniśmy zatem oglądać dobre widowisko, na co oczywiście liczymy.

16:14

Ławka rezerwowych GKS-u: Igaz (Br.), Kożans, Szczęsny, Bocian, Smółka, Ruskovsky, Otręba.

16:13

Ławka rezerwowych Wisły: Kwiatkowski (Br.), Stępiński, Sielewski, Zyska, Krzywicki, Ruszkul, Hempel.

16:12

W poprzedniej kolejce 1. ligi GKS wysoko uległ na wyjeździe Chojniczance Chojnice aż 0:3. Natomiast Płocczanie wygrali na własnym obiekcie z Sandecją Nowy Sącz 2:1.

16:12

Tyszanie zajmują obecnie czternaste miejsce w ligowej tabeli, czyli tuż nad strefą spadkową. Wisła natomiast plasuje się na pozycji ósmej, ale to i tak jest wynik poniżej ich oczekiwań, gdyż działacze z Płocka zapowiadali przed tym sezonem zażarta walkę o awans do T-Mobile Ekstraklasy.