Niedziela, 21 września 2014, godz. 15:30
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
2 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
17:25

KONIEC! Mimo prowadzenia 2:0 Olimpia Grudziądz tylko remisuje z Zagłębiem Lubin!

93'

Groźnie do samego końca! Kwiek uderza minimalnie nad bramką Wróbla!

91'

Kwiek prostopadle do Papadopulosa, ale to podanie przerywa Łabędzki.

90'

Gracze Piotra Stokowca nie mają dosyć i wciąż napierają na bramkę Olimpii.

90'

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

88'

Olimpia traci gola na kilka minut przed końcem spotkania. Wróbel wypiąstkował piłkę uderzoną z rzutu rożnego, ta trafiła wprost pod nogi Arkadiusza Woźniaka, który pewnie posłał ją do siatki.

88'

Gooooooool! Arkadiusz Woźniak!!!

87'

Kwiek zagrywał z rzutu rożnego, ale była to kompletnie nieudana próba gracza Zagłębia Lubin.

86'

Łukasz Suchocki został złapany na spalonym.

85'

Błąd uderzał z rzutu rożnego, ale futbolówka znalazła się w rękach golkipera gospodarzy.

83'

Ależ szansa Olimpii! To mogła być rozstrzygająca bramka! Szczot sprytnie minął Guldana, znalazł się sytuacji sam na sam z Forencem, ale w ostatecznej fazie akcji przestrzelił!

82'

Tym razem ucierpiał Jaroch, nie obędzie się bez interwencji sztabu medycznego.

81'

Bruno Żołądź zastąpi Marcina Smolińskiego.

79'

Wrzutka Kubickiego z głębi pola trafia prosto w ręce Wróbla.

77'

Paweł Oleksy opuści plac gry, zmieni go Miłosz Przybecki.

76'

Kubicki uderzał na bramkę Wróbla, ale trafił w poprzeczkę.

73'

Marcin Woźniak ucierpiał w starciu z rywalem i musi skorzystać z pomocy masażystów.

71'

Papadopulos uderzał nad bramką Wróbla.

70'

Zmiana w Olimpii, Łukasz Suchocki zastąpi Macieja Rogalskiego.

67'

Zagłębie Lubin nabrało wiatru w żagle i coraz częściej atakuje bramkę Olimpii. Jak na razie gospodarze mają w bramce niezawodnego Michała Wróbla.

65'

Michal Piter-Bućko ukarany żółtą kartką.

64'

Cotra oddał niecelny strzał z dystansu.

62'

Co za potężny strzał Kwieka! Golkipera Olimpii z ledwością przenosi piłkę ponad poprzeczkę własnej bramki!

59'

Smoliński zagrał do wybiegającego na pole karne Szczota, który uderzał po długim słupku, jednak minimalnie niecelnie.

58'

Zagłębie zdobywa gola kontaktowego! Niepilnowany Kwiek uderzał z okolicy dwudziestego metra, futbolówka gdzieś tam jeszcze musnęła nogę Jarocha i ostatecznie wpadła do bramki bezradnego Wróbla.

57'

Goooooool! Aleksander Kwiek!!

55'

Szczot został złapany na spalonym.

54'

Jaroch podawał do Rogalskiego, który próbował zagrać do przed pole karne do Smolińskiego,którego w porę uprzedził niemal bezbłędny dziś Godal.

53'

Zagłębie mogło szybko odpowiedzieć na stratę gola! Błąd z lewej strony zagrał do wbiegającego Papadopulosa, ale ten nieszczęśliwie minął się z futbolówką.

52'

Olimpia prowadzi już 2;0! Smoliński podał do Kaczmarka, który ładnie przyjął piłkę i bezpośrednio uderzał na długi słupek, pewnie pokonując Forenca.

51'

Goooooool!! Marcin Kaczmarek!!

50'

Nieudana wrzutka Woźniaka, którą pewnie wyłapał Wróbel.

48'

Dobra kontra Olimpii, zakończona strzałem Smolińskiego, który zablokował ostatecznie Guldan.

47'

kaczmarek zagrywał do Rogalskiego, piłkę wybił jednak Godal.

46'

W przerwie Piotr Stokowiec dokonał jednej zmiany. Aleksander Kwiek zastąpi Krzysztofa Piątka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

16:20

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia Grudziądz prowadzi z Zagłębiem Lubin 1:0.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

42'

Ładny wślizg Woźniaka, który pewnie zatrzymał Oleksego.

40'

Podanie w kierunku Szczota, który z otrzymaną piłką nic nie zdołał zrobić, gdyż szybszy okazał się Godal.

39'

Smoliński zdecydował się na oddanie strzału, ale został zablokowany przez Smolińskiego.

37'

Zagłębie bliskie wyrównania! Błąd zagrywał do Papadopulosa, a ten mocno i płasko po ziemi uderzył na bramkę Olimpii. Wróbel z trudnością, nogą wybił piłkę w ostatniej chwili!

35'

Olimpia pracowała na tego gola od kilku minut. Denis Popovic dośrodkowywał z rzutu wolnego, trafił na głowę Jarocha, a ten zdobył pierwszą bramkę dla Olimpii.

34'

Goooooooooool! Bartosz Jaroch!!!!

33'

Smoliński szukał Rogalskiego, by dograć mu piłkę w pole karne, ale ostatecznie jego podanie przeciął Guldan.

32'

Ależ akcja Olimpii! Rogalski dośrodkował w pole karne do Woźniaka, a ten z bliskiej odległości od bramki lubinian przestrzelił!

31'

Rzut rożny dla Zagłębia Lubin nie przyniósł zagrożenia pod bramką Olimpii.

29'

Guldan próbował zagrać do Cotry, ale futbolówką opuściła plac gry i od bramki wznowił Wróbel.

27'

Boris Godal faulował Szczota,gdy ten wychodził na dobrą pozycję strzelecką.

26'

W Grudziądzu oglądamy dość ciekawe widowisko, obie strony stwarzają sobie dogodne sytuacje strzeleckie, jednak jak na razie żadna z nich nie potrafi zdobyć gola.

24'

Woźniak wywalczył rzut rożny dla przyjezdnych, jednak nie przyniósł on zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Michała Wróbla.

23'

Rogalski zagrywa pod nogi Smolińskiego, ten bez chwili namysłu uderzał na bramkę Forenca, ale z tego strzału nic nie wyszło. Od bramki zacznie Zagłębie Lubin.

22'

Olimpia odważniej atakuje bramkę Zagłębia. Przed chwilę strzał z dystansu, jednak bardzo niecelny, oddał Szczot.

21'

W Grudziądzu zrobił się nam prawdziwy mecz walki. Jeśli piłkarze obu drużyn będą nadal tak agresywni worek z kartkami wkrótce się rozwiąże.

20'

Groźnie wyglądające uderzenie Jarocha z trudem wybronił Forenc.

18'

Kontuzjowany Jakub Tosik nie jest jednak w stanie kontynuować gry, zastąpi go Paweł Oleksy.

16'

Piłkę bezpośrednio uderza Błąd, ale golkiper OLimpii spokojnie ją złapał.

15'

Po raz kolejny Łabędzki fauluje Piątka, będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

14'

Niezła akcja Olimpii, Popović posłał prostopadłe odanie do Szczota, ten z kolei próbował wyjść na czystą pozycję, ale ostatecznie nie zapanował nad futbolówką, którą pewnie wyłapał Forenc.

13'

Na szczęście dla Zagłębia Jakub Tosik po interwencji sztabu medycznego wrócił do gry.

11'

Cotra pędził lewym skrzydłem, ale jego rajd przerwał skuteczny wślizg Łabędzkiego.

10'

Piątek nieprzepisowo odepchnął Łabędzkiego, sędzia wskazuje na rzut wolny dla Olimpii.

9'

Na placu gry leży Tosik i nie podnosi się z murawy. Wygląda na to, że piłkarz Zagłębia doznał jakiejś poważniejszej kontuzji.

8'

Maciej Rogalski ukarany żółtą kartką za faul na Tosiku.

7'

W Grudziądzu pogoda nie dopisuje, właśnie zaczął padać deszcz.

6'

Woźniak wrzuca piłę w pole karne Olimpii, ale czujny na posterunku Kłus wybija futbolówkę spod własnej bramki.

4'

Świetny strzał Woźniaka sprzed pola karnego, ale jeszcze lepszą paradą bramkarską popisuje się Forenc!

3'

Niezłe zagranie Jarocha w kierunku Rogalskiego, jednak ten niedokładnie przyjmuje, przez co Tosik nie ma problemów, by odebrać mu piłkę

2'

Jeden z piłkarzy Zagłębia mecz rozpoczął od faulu na Denisie Popovicu.

1'

Gospodarze spotkania tradycyjnie zagrają na biało-zielono, zaś goście na pomarańczowo-czarno.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz w Grudziądzu!

15:11

Co ciekawe, Zagłębie Lubin ma taki sam dorobek punktowy, jak gospodarze niedzielnego pojedynku. Co więcej, posiada także identyczny bilans bramkowy, a w pięciu ostatnich meczach dwa razy wygrało, dwa zremisowało i raz opuszczało boisko bez punktów.

15:09

Olimpia Grudziądz po ośmiu kolejkach zdobyła 14 punktów i przed sobą w ligowej tabeli ma tylko Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Podopieczni Dariusza Kubickiego od pięciu spotkań nie zaznali także smaku porażki.

15:07

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią.

15:06

Rezerwowi Zagłębie: Dominik Hładun, Sebstian Bonecki, Jarosław Jach, Damian Kowalczyk, Aleksander Kwiek, Paweł Oleksy, Miłosz Przybecki

15:05

Ławka rezerwowych Olimpii: Łukasz Sapela, Adrian Bielawski, Milan Andelković, Bruno Żołądź, Łukasz Suchocki, Adam Banasiak, Bartosz Śmietanko

15:00

Zapraszamy na relację na żywo z meczu na szczycie 1. ligi. W Grudziądzu Olimpia zmierzy się z Zagłębiem Lubin.