Koniec spotkania ! Zagłębie pokonuje Chrobrego 1-0!

Arbiter główny doliczył 3 minuty do drugiej połowy.

89'

Na trybunach w Lubinie zasiadło dzisiaj 8 152 kibiców .

87'

Chrobry w końcu oddał strzał w kierunku bramki Forenca ale piłka przeleciała daleko obok słupka.

86'

Trener Stokowiec wprowadza świeżego napastnika, teraz w przodzie Zagłębia są sami młodzi zawodnicy.

85'

Damian Kowalczyk wchodzi w miejsce Michala Papadopulosa

83'

Krzysztof Piątek został ukarany żółtą kartką

81'

Rafał Figiel zastępuje Szczepaniaka

80'

Po chwilowych problemach z internetem wracamy do relacji !

75'

Krzysztof Piątek strzelił bramkę głową po dośrodkowaniu Adriana Błąda z rzutu rożnego!

74'

Jakub Chrzanowski w miejsce Dominika Kościelniaka!

74'

GOOLL!! Krzysztof Piątek daje prowadzenie Zagłębiu!!

69'

Papadopulos został ukarany żółtą kartką po faulu na Damianie Sędziaku.

69'

Damian Ałdaś w miejsce Krzysztofa Ulatowskiego.

68'

Kibicom Chrobrego zrobiło się gorąco i cały sektor jest teraz bez koszulek.

66'

Oprawa kibiców na meczu Zagłębie - Chrobry

65'

Krzysztof Piątek pojawia się w miejsce Olka Kwieka.

64'

Po raz kolejny Woźniak ! Tym razem próbował strzelić bramkę głową ale nie udało się

62'

61'

Miedziowi ciągle w natarciu. Wożniak co raz uderza na bramkę Janickiego ale golkiper drużyny gości łapie te strzały.

58'

Sebastian Bonecki wchodzi w miejsce Łukasza Piątka. Opaskę kapitańską przejął Olek Kwiek.

56'

Adrian Błąd popędził niczym sprinter na bramkę Chrobrego ale piłka po jego strzale o milimetry minęła prawy słupek bramki

54'

Szczepaniak padł jak rażony piorunem w polu karnym ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika Chrobrego

53'

Miedziowi lepiej rozpoczęli drugą połowę i dłużej utrzymują się przy piłce. Mieli również swoje okazje ale po raz kolejny nie potrafią ich wykorzystać.

51'

Kolejna akcja Miedziowych i kolejny rzut rożny po strzale Tosika.

51'

Michał Michalec ukarany został żółtą kartką

48'

Odpowiedź Zagłębia! Woźniak obrócił się z piłą mając obrońcę na plecach i oddał celny strzał na bramkę Janickiego!

46'

Mocne otwarcie Chrobrego ! Od razu strzał na bramkę Zagłębia ale niestety niecelny.

20:00

Zaczynamy drugą połowę !

19:58

Są już również sędziowie oraz piłkarze Chrobrego!

19:58

Drugą połowę rozpoczną w takim samym składzie jak pierwszą.

19:57

Miedziowi już powrócili na boisko!

45'

Koniec pierwszej połowy! Po pierwszej części mamy remis 0-0.

45'

Pan Jarosław Przybył doliczył jedną minutę do pierwszej połowy

44'

Woźniak padł w polu karnym po ostrym wejściu jednego z obrońców Chrobrego , ale sędzia nie podyktował karnego.

40'

Piłka po strzale Papadopulosa trafiła w słupek! Miedziowi się rozkręcają!

39'

W 39 minucie żółtą kartką ukarany został Krzysztof Ulatowski.

36'

Na trybunach od kilku dobrych minut trwa obustronna wymiana "uprzejmości".

32'

Teraz szybciej piłkę rozgrywają głogowianie i co raz częśćiej są pod bramką Forenca.

31'

Dobra akcja prawą stroną Danielaka ale piłkę na rzut rożny wybił Guldan.

29'

Kolejny strzał na bramkę Janickiego. Tym razem z dystansu uderzał Błąd ale piłka wpadła prosto do koszyczka bramkarza.

28'

Z wolnego strzelał Aleksander Kwiek ale piłka przeleciała obok bramki.

26'

Olek Kwiek został sfaulowany na 22. metrze od bramki Chrobrego i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

24'

Ulatowski w asyście lekarza opuszcza na chwilę boisko.

24'

Łukasz Piątek został ukarany jeszcze żółtą kartką.

23'

Łukasz Piątek zderzył się głową z Ulatowskim i zawodnik Chrobrego ucierpiał w tym starciu.

21'

Obie drużyny troszkę zwolniły i tempo meczu siadło. Zagłębie próbuje wysokim pressingiem odebrać piłkę ale Chrobry dobrze się broni.

18'

Żółtą kartką ukarany został dodatkowo Michał Ilków - Gołąb.

17'

Kolejna dobra akcja Miedziowych ale pędzącego Woźniaka zatrzymało dwóch obrońców Chrobrego i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

15'

Groźnie pod bramką Zagłębia! Dwa bardzo dobre strzały zawodników Chrobrego ale na posterunku był Konrad Forenc.

14'

Miedziowi przejęli inicjatywę w meczu i co raz łatwiej rozgrywa im się piłkę. Chrobry jak już się przedostanie w okolice pola karnego Miedziowych to albo niecelnie dośrodkowuje albo po strzałach piłka ląduje na trybuach.

11'

Dośrodkowywał Cotra a do piłki dopadł Piątek jednak jego strzał wybronił Janicki.

10'

Będziemy mieli rzut rożny dla Zagłębia.

10'

Jak na razie mamy wyrównane spotkanie a gra toczy się głównie w środku pola.

8'

Damian Sędziak uderzał zza pola karnego ale po raz kolejny niecelnie.

8'

Ależ akcja Zagłębia! Cotra podał długą piłkę do Papadopulosa, który zgrał ją głową do Kwieka. Pomocnik Zagłębia wbiegł w pole karne ale strzelił obok bramki Janickiego.

5'

Pierwsza akcja Chrobrego ale piłka po strzale Danielaka wyleciała w trybuny

3'

Zagłębie ruszyło od początku ale piłkarze Chrobrego są jak na razie bardzo skoncentrowani i rozbijają szybko ataki Miedziowych

1'

W drużynie Zagłębia Jarosław Jach zastępuje wykartkowanego ostatnio Borisa Godala.

18:59

Rozpoczynają Miedziowi !!

18:58

Derby Zagłębia Miedziowego

18:57

Już za chwilę początek meczu! Obie drużyny gotowe do rozpoczęcia spotkania !

18:53

Przodek powoli się zapełnia a kibice Chrobrego już rozpoczęli doping!

18:52

Miedziowi zagrają w jednolitych pomarańczowych strojach.

18:51

Chrobry zagra dzisiaj na biało - czarno.

18:50

Mecz derbowy to ważny punkt w kalendarzu każdego kibica, dlatego dzisiaj na trybunach będzie bardzo wielu fanów, a sektor gości jest wypełniony po brzegi.