Niedziela, 14 września 2014, godz. 12:15
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
1 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
94'

Koniec meczu! W końcówce jeszcze świetna okazja dla gospodarzy, ale po wyrównanej rywalizacji spotkanie kończy się podziałem punktów! Dziękuję za uwagę.

92'

Trzepacz faulowany przy walce w powietrzu.

91'

Wocial świetnie obrócił się z rywalem na plecach, pociągnął pod pole karne i oddał strzał. Został zablokowany, ale Pogoń będzie jeszcze miała rzut rożny.

90'

Demianiuk z ogromnym zapałem popędził z piłką, ale ostatecznie się o nią potknął..

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Andelković uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - niecelnie.

87'

Tarachulski przy biernej postawie obrońców uderzył zza pola karnego - wysoko ponad bramką.

87'

I trzecia roszada z rzędu - Trzepacz zmienił strzelca bramki dla Olimpii, Roberta Szczota.

86'

Zmiana również w ekipie gospodarzy - Krystian Wójcik ustąpił miejsca Wocialowi.

85'

Adam Banasiak pojawił się na boisku, zmienił Denisa Popovicia.

84'

Djalo zagrał na ścianę z Tarachulskim i oddał strzał. Piłka po rykoszecie opuściła plac gry.

83'

Spokojniejszy fragment meczu. Przed chwilą Tarachulski z krzykiem upadł na murawę, ale widząc niewzruszoną postawę arbitra szybko się ogarnął i kontynuował grę.

80'

Kopia akcji Pogoni pod drugą bramką - tym razem uderzał Smoliński, z podobnym efektem.

80'

Mecz

78'

Wójcik zagrał na skrzydło do Grudniewskiego, który dośrodkował w pole karne. Tam, Djalo zdecydował się na strzał wolejem, ale nieczysto trafił w piłkę.

77'

Dybiec wrócił do gry, a Aliu Djalo starał się wkręcić w ziemię Andelkovicia, piłkę jednak stracił.

75'

Dybiec leżał na boisku, ale gracze Pogoni kontynuowali grę, będąc w pewnym momencie zaledwie kilka metrów od kontuzjowanego zawodnika. Po zakończeniu akcji na boisko wkroczył sztab medyczny.

73'

Łukasz Suchocki starał się dośrodkować spod chorągiewki, ale został skutecznie zablokowany.

72'

Kłus!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodnik Olimpii uderzał głową, ale na linii strzału stał jeden z defensorów Pogoni.

70'

Marcin Smoliński znajduje się poza boiskiem w asyście ekipy medycznej. Ucierpiał w walce o piłkę.

69'

Wójcik! Po szybkim rozegraniu w środku pola pomocnik gospodarzy zdecydował się na strzał. Uderzył wprawdzie w środek bramki, ale trajektoria lotu piłki znacznie utrudniła interwencję Wróblowi.

67'

Zmiana także w ekipie gości - Łukasz Suchocki wszedł na boisko w miejsce Marcina Kaczmarka.

66'

Demianiuk dostał piłkę i momentalnie popędził w kierunku bramki. Został jednak zablokowany przy próbie dogrania do środka.

65'

Trener Purzycki zdecydował się na drugą roszadę - Piotr Krawczyk zmienił Pawła Drażbę.

64'

Było groźnie! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka przez chwilę została w szesnastce, ale ostatecznie sytuację wyjaśnili obrońcy Pogoni.

63'

"No podniesie ktoś ku*** tą rękę?!" - Marcin Woźniak nie może znaleźć partnerów do dogrania..

61'

Pogoń przez dłuższy okres czasu rozgrywała piłkę na połowie przeciwnika. W końcu Lewandowski zacentrował na głowę Tarachulskiego, który uderzył nad poprzeczką.

60'

Popović!! Zawodnik Olimpii z ogromną łatwością minął obrońców i uderzył z ostrego kąta - Kozaczyński wykazał się świetnym refleksem i wybił piłkę poza linię końcową.

58'

Dośrodkowanie w pole karne, nieporozumienie między bramkarzem i obrońcami i napastnik Pogoni doprowadza do remisu!

58'

GOOOOOOLLLL!!!!!!!!!! Jest wyrównanie! Adrian Dziubiński!

57'

Drażba! Świetny strzał głową i kapitalna obrona Wróbla!

56'

Co za okazja!! Rogalski minął bramkarza i biegł z piłką wzdłuż bramki, ale zbyt długo się zastanawiał i nie zdołał nawet oddać strzału..

55'

Seria dośrodkowań w pole karne Olimpii nie przyniosła żadnego zagrożenia pod bramką Wróbla.

54'

Lewandowski zdecydował się na strzał z dystansu - piłka poleciała wysoko ponad poprzeczką.

53'

Szybkie rozegranie między Dziubińskim a Djalo, zakończone jednak niecelnym podaniem.

52'

Arbiter przerwał grę - na boisku leżą Smoliński oraz Dybiec, prawdopodobnie w wyniku starcia przy wyskoku.

50'

Niezła akcja gospodarzy zakończona dośrodkowaniem w pole karne. Zagrana piłka nie fotarła jednak do adresata i od bramki rozpocznie Kozaczyński.

49'

Ukarany również Jaroch, za agresywny wślizg.

48'

Djalo ukarany za zbyt agresywny atak przy próbie przechwytu.

47'

Wójcik przedarł się pod pole karne boczną strefą, ale jego przerzut został przechwycony przez obrońców.

46'

Gramy!!

13:16

W przerwie doszło do zmiany w obozie gospodarzy - debiutujący dzisiaj Alia Djalo wszedł na plac gry w miejsce Michała Ogrodnika.

13:03

Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Jana Pawła II oglądali całkiem przyzwoite widowisko. Gospodarze nieco dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili stworzyć sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji. Olimpia swoje ataki przeprowadzała z większym rozmachem czego efektem jest wynik do przerwy.

47'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Arbiter doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44'

Miękkie dośrodkowanie Wójcika zostało łatwo przechwycone przez obrońców Olimpii.

43'

Szkoleniowiec gości ma pretensje o przyznanie autu drużynie Pogoni. Został napomniany przez arbitra głównego.

42'

Goście przez dłuższy moment znajdowali się z piłką pod szesnastką Pogoni, ale nic groźnego z tego nie wynikło.

41'

Wójcik próbował dośrodkowania ze stojącej piłki z własnego pola karnego - zabrakło siły.

40'

Wójcik miał partnera do gry, ale zdecydował się na drybling. Udało mu się minąć jednego rywala, ale przy próbie strzału został łatwo zablokowany.

39'

Było blisko!! Smoliński uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego - celował przy krótkim słupku i pomylił się bardzo nieznacznie.

37'

Lewandowski ukarany za nieprzepisowe zatrzymanie rywala na skrzydle.

36'

Świetna akcja Popvicia, który ograł rywala na skrzydle, zszedł do środka i podał do niepilnowanego partnera. Szczot kapitalnie przymierzył i strzałem tuż przy słupku nie dał Kozaczyńskiemu szans na skuteczną interwencję.

35'

GOOOOOLLLL!!! SZCZOT!!!!!

34'

Kaczmarek szybko rozegrał piłkę na skrzydle z Jarochem, ale w ostatniej fazie akcji zabrakło dokładności. Od bramki rozpocznie Kozaczyński.

32'

Goście wychodzili z kontratakiem, Kaczmarek pędził prawym skrzydłem i gdyby zagrał dokładnie, Smoliński musiałby tylko dopełnić formalności. Piłka wylądowała jednak pod nogami Lewandowskiego.

30'

Dybiec! Dziubiński dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłka minęła prawie wszystkich w polu karnym i wydawało się, że obrońcy Pogoni wystarczyło jedynie wystawić nogę aby wpakować piłkę do siatki!

29'

Tymczasem fani siedleckiej Pogoni prezentują swoją oprawę na te spotkanie: Flagi

27'

Łabędzki ucierpiał w starciu z Demianiukiem, ale już jest gotowy do gry.

25'

Tarachulski! Do centrze Grudniewskiego napastnik Pogoni znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego uderzenie poleciało ponad bramką.

24'

Ratajczak zdecydował się na strzał z powietrza z ostrego kąta, ale zostałzablokowany.

22'

Na początku spotkania wydawało się, że to gospodarze przejmą inicjatywę nad wydarzeniami na boisku, ale wraz z upływem kolejnych minut rywalizacja się wyrównała. Obie drużyny powoli stwarzają sobie dogodne okazje, ale nie na tyle dobre, aby otworzyć wynik spotkania.

21'

Po rzucie rożnym odbita piłka trafiła pod nogi Smolińskiego, który uderzył po ziemi, wprost w jednego z zawodników Pogoni.

20'

Po rzucie wolnym piłka trafiła do niepilnowanego Grudniewskiego, który znalazłby się w świetnej sytuacji gdyby nie gwizdek arbitra - spalony.

19'

Ratajczak z wyczuciem zagrał piłkę w szesnastkę, ale uderzenie Tarachulskiego zostało zablokowanie.

18'

Ależ okazja!! Kaczmarek prawą stroną przedarł się pod pole karne i zacentrował wprost na głowę Smolińskiego, który z kilku metrów fatalnie spudłował!

16'

Ratajczak potrzebował pomocy medycznej po starciu w środku pola, ale wygląda na to, że za chwilę będzie w stanie kontynuować grę.

14'

Dobra okazja dla Olimpii. W zamieszaniu po rzucie rożnym do pozycji strzeleckiej doszedł Woźniak, jednak jego uderzenie nie sprawiło większych problemów Kozaczyńskiemu.

13'

Po stałym fragmencie podopieczni Daniela Purzyckiego przez dłuższy okres czasu utrzymywali się pod polem karnym przeciwnika, ale ostatecznie po zbyt mocnym dośrodkowaniu Drażby futbolówka wylądowała w rękach Wróbla.

12'

Wójcik znalazł trochę miejsca i uderzył z dalszej odległości. Piłka po rykoszecie wyszła poza linię końcową - kolejny corner dla gospodarzy.

11'

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Olimpii. Chwilę później goście również mieli stały fragment gry, ale uderzenie Kłusa poleciało wysoko nad bramką.

10'

Drażba błyskawicznie wyrzucił piłkę z autu do Tarachulskiego. Andelković ubiegł napastnika gospodarzy i wybił futbolówkę na aut bramkowy.

8'

Drażba otoczony przez trzech rywali świetnie wyszedł z opresji, ale później zabrakło mu czasu na opanowanie piłki.

6'

Szybki atak gospodarzy. Demianiuk dostał piłkę na wybieg, ale popełnił błąd techniczny i futbolówka wyszła poza linię końcową.

5'

Kaczmarek nieco przypadkowo wszedł w posiadanie piłki, popędził środkiem i zagrał na skrzydło do Rogalskiego. Ten dośrodkował na piąty metr, ale sytuację wyjaśnił Lewandowski.

3'

Goście założyli wysoki pressing pod bramką Pogoni. Dybiec starał się rozpocząć kontratak, jednak zagrał niecelnie.

12:16

Gramy!!!

12:15

Trener Purzycki zachęca kibiców do mocnego dopingu, już za chwilę pierwszy gwizdek!

12:09

Zawodnicy obu ekip udali się już do szatni - zaczynamy już za kilka minut!

11:52

Ławka rezerwowych Pogoni Siedlce: Tobjasz, Łukasz Wójcik, Kaby, Krawczyk, Ciechański, Wocial, Gąsior

11:50

Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Sapela, Banasiak, Śmietanko, Żołądź, Bielawski, Suchocki, Trzepacz

11:43

Zawodnicy obu zespołów przed chwilą wyszli na rozgrzewkę: rozgrzewka Pogoń - Olimpiarozgrzewka Pogoń - Olimpia

11:39

W oczekiwaniu na początek rywalizacji zapraszam do lektury zapowiedzi tego spotkania: Pogoń Siedlce - Olimpia LIVE! Szansa na przerwanie złej passy