1 : 4
GKS KatowiceGKS Katowice
1. połowa1 : 2
90'

Koniec meczu! Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:4! Gospodarze pozostaną w strefie spadkowej, a katowiczanie awansują na trzecie miejsce w tabeli. Przynajmniej do końca meczu Olimpii Grudziądz

90'

Aleksander Januszkiewicz za Krzysztofa Wołkowicza

87'

Drugi gol Wołowicza w tym meczu, który już kompletnie dobija gospodarzy

87'

Goool! 4:1 dla GKS Katowice po trafieniu Krzysztofa Wołkowicza!

85'

Jeszcze próbują powalczyć gospodarze, ale są bezradni w ataku

82'

Krzysztof Bodziony za Grzegorza Goncerza

81'

Daniel Gołębiewski za Mariusza Kryszaka

80'

Dośrodkowanie w pole karne GKS, ale piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki gości

77'

Rafał Kujawa za Przemysława Pitrego

75'

Dobra interwencja Dobrolińskiego, który pewnie wyłapał dośrodkowanie z boku boiska

74'

Pitry oddał strzał z około 20 metrów, ale nie trafił w bramkę. Gdyby uderzył celniej, to świetnie grający dziś Pitry też wpisałby się na listę strzelców

71'

Wołkowicz zwolnił akcję gości i w końcu katowiczanie stracili piłkę

69'

Rzut rożny dla GKS. Obok słupka uderzał Pitry. Pomylił się znacznie napastnik z Katowic

67'

Gospodarze spróbowali zagrozić przyjezdnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego, ale skończyło się na zamieszaniu w polu karnym

65'

Mariusz Kryszak - za faul

64'

Gospodarze po trzecim golu na początku drugiej połowy ponownie dali się zepchnąć do obrony i bronią się przed startą czwartej bramki, zamiast szukać kontaktowego gola

62'

Wołkowicz pokusił się o płaski strzał, ale takim uderzeniem nie można zagrozić bramce Bytovii. Za mało siły i precyzji

59'

Goncerz dał się złapać na spalonym

58'

Strzał Hirsza z pola karnego niecelny i bramkarz GKS mógł odetchną z ulgą

55'

Kamiński dobrze znalazł się kilka metrów przed bramka Bytovii po rzucie rożnym i pokonał Małkowskiego strzałem głową

55'

Goool! 3:1 dla GKS Katowice po trafieniu Mateusza Kamińskiego

54'

Pietroń tuż po wejściu na boisku mógł strzelić gola, ale jego uderzenie z około siedmiu metrów było niecelne. Strzelił nad poprzeczką

54'

Krzysztof Wołkowicz ukarany żółtą kartką

53'

Michał Pietroń za Marko Bajicia

51'

I znowu Goncerz, ale tym razem nie sięgnął piłki w polu karnym

50'

Miał świetną okazję Goncerz, ale przegrał pojedynek sam na sam z Małkowskim!

48'

Gospodarze stracili piłkę w ataku i od razu narazili się na kontrę, ale katowiczanie zmarnowali swoja szansę

46'

Robert Hirsz za Marcina Kikuta

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Do przerwy Bytovia - GKS 1:2

45'

Goncerz minął obrońcę, ale w ostatniej akcji pierwszej połowy, nie oddał celnego strzału

44'

Wydawało się, że GKS kontroluje ten mecz, ale gol do szatni strzelony przez gospodarzy zapowiada jeszcze emocje w tym meczu

41'

Wojach po zgraniu jednego z kolegów dobrze znalazł się na czwartym metrze i na wślizgu wpakował piłkę do siatki. Sędzia boczny pokazał spalonego, ale po konsultacji główny arbiter uznał gola

41'

Gool! 1:2 w Bytowie, a gola strzelił Artur Wojach

40'

Grzmi i pada w Bytowie, piłkarzom będzie grać się w takich warunkach zdecydowanie trudniej

37'

Kolejna dobra akcja Pitrego, który dograł do Czerwińskiego, a ten do Goncerza. Najlepszy strzelec GKS w tym sezonie nie miał problemów, by pokonać Małkowskiego. To siódme trafienie Goncerza

37'

Goool! 2:0 po bramce Grzegorza Goncerza!

36'

W każdej chwili może mocno popadać w Bytowie, bo burzowe chmury nadciągają nad stadion

34'

Znowu w ataku goście, ale tym razem nieskutecznie, bo uderzenie Dudy było mocno niecelne

33'

Pitry strzelił z wolnego, ale dobrze interweniował Małkowski

32'

Karol Piątek - za faul na Dudzie

32'

Goncerz do Pitrego, ten do Wołkowicza, który odegrał jeszcze do Dudy, a ten był faulowany przed polem karnym Bytovii

29'

Świetna akcja Przemysława Pitrego zakończona trafienie Wołkowicza, który wpakował piłkę do pustej bramki

29'

Gooool! GKS prowadzi 1:0 po trafieniu Krzysztofa Wołkowicza

27'

Goncerz już szykował się do wyjścia na dobrą pozycję, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę Bytovii

24'

Dobra interwencja Doborlińskiego po strzale Mąki zatrzymała gospodarzy, którzy grają coraz odważniej.

23'

Spróbowali zaatakować gospodarze, ale zagranie długiej piłki do przodu na nic się zdało, bo katowiczanie poradzili sobie z atakiem podopiecznych Pawła Janasa

20'

Pielorz stracił piłkę i musiał ratować się faulem, bez kartki to przewinienie piłkarza GKS Katowice

18'

Strzelał z dystansu Pitry, ale obok słupka

17'

Dośrodkowanie Wołkowicza do Czerwińskiego, ale ten nie przejął piłki i katowiczanie nie stworzyli zagrożenia pod bramką Bytovii

15'

Dośrodkowanie Kryszaka i było groźnie pod bramką GKS, po zamieszaniu, piłka przeleciała ostatecznie obok bramki gości

12'

Faulował Mariusz Kryszak, ale nie dostał żółtej kartki, mimo że sędzia mógłby go spokojnie w ten sposób ukarać

11'

Gospodarze w odpowiedzi wyprowadzili kontrę, ale trafili tylko w boczną siatkę. Fani Bytovii podnieśli się z miejsc, krzyknęli, ale po chwili byli zawiedzeni

10'

Pecha mają przyjezdni! Po akcji Pielorza i Pitrego w poprzeczkę trafili goście po strzale Wołkowicza

9'

Dobrze wyszedł z bramki Dobroliński i przejął piłkę. Tym samym zatrzymał atak zespołu gospodarzy

5'

Atak GieKSy, naciskał bramkarza Goncerz, ale ostatecznie piłka w rękach Małkowskiego.

4'

Po wrzutce z rzutu wolnego główkował Bajić, ale ponad bramką Dobrolińskiego.

3'

Ostry początek spotkania. Na razie sporo fauli. Bez groźnych sytuacji z obu stron.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy.

16:00

Piłkarze już na boisku. Za moment początek spotkania.

15:51

Podopieczni Pawła Jansa muszą szczególną uwagę zwrócić na Grzegorza Goncerza, który w tym sezonie ma na koncie już sześć goli i razem z Maciejem Kowalczykiem z GKS Tychy jest najskuteczniejszym graczem pierwszej ligi

15:49

Gospodarze w czterech meczach u siebie mają bilans: zwycięstwo, remis i porażka. Katowiczanie natomiast w delegacji radzą sobie całkiem dobrze, bo w trzech spotkaniach dwukrotnie wygrali i raz przegrali

15:45

Gospodarze w siedmiu meczach zdobyli tylko sześć punktów. Raz wygrali i trzykrotnie zremisowali. Bytovia zajmuje przedostatnie, siedemnaste miejsce w tabeli.Katowiczanie natomiast są na piątej pozycji. Mają 10 punktów dzięki trzem zwycięstwom i remisowi