Arka GdyniaArka Gdynia
16:41

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE, zapraszamy serdecznie na kolejne. Miłego popołudnia!

16:39

Flota zasłużenie wygrywa z Arką, bo była zdecydowanie lepsza. Przy takich wynikach aktualnie Arka spada już na ostatnie miejsce w tabeli!

95'

Koniec meczu1 Flota pewnie wygrywa z Arką 2:0.

94'

Dawid Kort fantastycznie minął rywala i ruszył sam na sam z Łukaszem Skowronem. Młody zawodnik Floty próbował przelobować bramkarza rywali, ale zbyt lekko i Skowron pewnie złapał piłkę.

90'

Arbiter Piotr Idzik do drugiej części meczu dolicza co najmniej cztery minuty.

90'

W końcówce spotkania Arka próbuje atakować, by choćby zmniejszyć rozmiary porażki, jednak dzisiaj są bezsilni i nie potrafią stworzyć stuprocentowej okazji pod bramką Floty.

85'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za zdobywce drugiej bramki dla Floty - Charlsa Nwaogu, na boisku pojawia się Dawid Retlewski.

82'

Sebastian Kamiński popędził prawą stroną boiska, dograł po zmieni w pole karne do Nwaogu, który pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki podwyższając wynik spotkania na 2:0/

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Charles Nwaogu podwyższa wynik na 2:0!

80'

Druga zmiana w zespole Floty, za Sebastiana Olszara na boisku pojawia się Dawid Kort.

76'

Sebastian Olszar ruszył szan na sam z Łukaszem Skrowronem, dograł jeszcze do Nwaogu, który nie wiedzieć czemu nie strzelał, tylko przyjął piłkę i zaczął się cofać, na końcu jeszcze sfaulował rywala.

75'

Ależ okazja Floty! Nwaogu próbował wykorzystać błąd Marcjanika, minął zawodnika i bramkarza Arki, ale jego uderzenie wybili asekurujący bramkarza gracze gości.

73'

Ostatnia zmiana w Arce. Michał Szubert zmienia Glaubera.

71'

I pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Daniela Bruda na placu gry melduje się Paweł Lisowski.

69'

Rzut wolny dla Floty, uderza Rafał Grzelak, ale piłkę pewnie wyłapuje Łukasz Skowron.

66'

Okazja gości, Grzegorz Lech wrzucił piłkę przed pole karne Floty, gdzie znalazł się Aleksander Jagiełło, zawodnik Arki mocnym strzałem prawą nogą nie trafił jednak w światło bramki.

63'

Nwaogu ruszył niemal z połowy boiska sam na sam z bramkarzem Arki, jednak sędzia prawidłowo odgwizdał spalonego.

62'

Wydawało się świetna kontra Floty, piłkę w polu karnym rywala otrzymał Sebastian Olszar, ale źle sobie ją przyjął i cała akcja spaliła na panewce.

61'

Kolejna zmiana w zespole z Gdyni, Za Antonio Calderona na boisku pojawia się Paweł Wojowski.

58'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W barwach Arki Marcus da Silva zastępuje Michała Nalepę.

55'

Z lewej strony boiska fantastycznie dośrodkował Sebastian Olszar, w polu karnym znalazł się niepilnowany Rafał Grzelak, który strzałem głową wpakował piłkę do bramki!

53'

GOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Grzelak otwiera wynik spotkania w Świnoujściu!

49'

Bartosz Ława przejął piłkę w środku boiska, zagrał do boku do Jagiełły, ten wrzucił w pole karne, ale Calderon, który zamykał akcję nie potrafił zakończyć akcji.

48'

Dużo niedokładności na początku tej drugiej połowy, na razie żaden z zespołów nie potrafi uspokoić gry.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Świnoujściu, rozpoczyna Arka!

15:49

Piłkarze obu zespołów są już na placu gry, za moment początek spotkania. Bez zmian na razie.

15:36

Mecz miał kilka faz, najpierw nieco lepsza była Flota, potem inicjatywę przejęła Arka, w końcówce meczu ponownie przycisnęła Flota, jednak żadnej z drużyn nie udało się wpakować piłki do bramki rywala. Na drugą połowę meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

48'

Koniec pierwszej połowy meczu. Flota bezbramkowo remisuje do przerwy z Arką.

47'

Do pierwszej części meczu sędzia Piotr Idzik dolicza co najmniej dwie minuty.

46'

Koronkowa akcja gospodarzy, piłka trafia do Rycy, który fatalnie dośrodkował i od bramki rozpocznie Skowron.

45'

w końcówce pierwszej połowy przycisnęła Flota, ale nie potrafią oddać skutecznego strzału.

43'

Nwaogu wpadł w pole karne, ale za daleko wypuścił sobie futbolówkę, do piłki dopadł jeszcze Daniel Brud, który próbował przelobować bramkarza Arki, jednak zbyt lekko i Łukasz Skowron pewnie złapał piłkę.

41'

Arkadiusz Reca popędził z własnej połowy pod pole karne Arki, wstrzelił piłkę w pole karne rywali, jednak nie było nikogo, kto mógłby sfinalizować tą akcje.

38'

Marcin Warcholak uderza po ziemi z rzutu wolnego, ale pewna interwencja Darko Brljaka.

36'

Kolejny faul dla Arki, już denerwują się zawodnicy Floty i żółtą kartkę za dyskusje obserwuje Michał Stasiak.

34'

Daniel Brud ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką w środku boiska. To już druga kartka dla zawodnika gospodarzy.

33'

Antonio Calderon dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne Arki, zgrywa futbolówkę Łukasiewicz, ale sędzia przerwał grę odgwizdując spalonego.

30'

Nalepa teraz próbował świetnym podaniem obsłużyć Lecha, w ostatniej chwili defensorzy Floty wyekspediowali piłkę poza pole karne.

28'

Glauber uderzył z dalsze odległości, piłka zeszła mu z nogi, ale tak szczęśliwie, że trafiła pod nogi Grzegorza Lecha, który jednak nie potrafił oddać strzału na bramkę gospodarzy.

25'

Kamiński świetnie wrzucił piłkę na pole karne do Olszara, któremu jednak przeszkadzał obrońca w oddaniu skutecznego strzału i cała akcja spaliła na panewce.

22'

Szybka kontra Floty, Po stracie piłki Jagiełły fantastycznie zagrał Grzelak, jednak Sebastian Olszar najpierw niedokładnie podał do partnera w decydującym momencie, chwilę później oddał strzał, który został zablokowany.

22'

Próba koronkowo rozgrywanej akcji Arki, Calderon podał do Nalepy, ten pokusił się o strzał, ale posłał piłkę bardzo wysoko nad bramką Floty.

21'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu już teraz! Za spóźniony faul ukarany Sebastian Kamiński.

20'

Wrzutka piłki w pole karne Arki, Nwaogu powalczył o piłkę, ale sędzia uznał że faulował zawodnik Floty.

16'

Fantastyczny wydawało się przerzut do Sebastiana Kamińskiego, zawodnik Floty jednak na spalonym.

13'

Zrobiło się groźnie pod bramką gospodarzy. Michał Nalepa uderzył z dystansu, nie pewnie interweniował Brljak, który wypiąstkował futbolówkę przed siebie. Jednak nie udało się ponownie oddać strzału piłkarzom Arki.

11'

Arka na początku stworzyła sobie niezłą sytuację do zdobycia bramki, od tego momentu jednak nie potrafią się przedrzeć nawet na połowę Floty.

8'

Prostopadłe podanie jednego z graczy gospodarzy, jednak Charles Nwaogu złapany na pozycji spalonej.

7'

Murawa dzisiaj mocno grząska, na szczęście nie ma kałuż, ale będzie ciężko dzisiaj biegać w drugie połowie meczu.

6'

Flota jednym podaniem dostała się pod pole karne rywala po czym wywalczyli rzut rożny.

5'

Gospodarze próbują uspokoić grę, spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

4'

Pierwszy stały fragment gry dla Arki. Antonio Calderon dośrodkowuje piłkę na pole karne, do strzału głową doszedł Michał Marcjanik, ale uderzył wprost w bramkarza Floty, który pewnie złapał piłkę.

14:46

Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Idzika. Zaczynamy zawody w Świnoujściu!

14:45

Piłkarze obu zespołów pojawili się już na stadionie w Świnoujściu! Flota dzisiaj zagra w biało-niebieskich strojach, natomiast Arka na żółto-niebiesko.

14:44

Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Erić, Zieliński, Lisowski, Retlewski, Kort.

14:41

Mokro dzisiaj w Świnoujściu, jeszcze niedawno padało. Taka pogoda sprzyja szybkiej grze. Obyśmy dzisiaj obserwowali dobre widowisko!

14:35

Ławka rezerwowych Arki: Kędra, Kowalski, Alan, Sulewski, Wojowski, da Silva, Szubert

14:30

W tej kolejce zostało rozegrane już jedno spotkanie. Wczoraj Zagłębie Lubin wygrało na własnym stadionie z Chrobrym Głogów 1:0.

14:28

Natomiast Arka, która miała być jednym z kandydatów do awansu obecnie plasuje się w strefie spadkowej, a konkretnie na 16. pozycji. Gdynianie zgromadzili na swoim koncie do tej pory zaledwie sześć punktów. Tydzień temu "Arkowcy" przegrali na własnym stadionie i liderem, Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 2:4.

14:26

Flota zajmuje obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. W poprzedniej kolejce rozgrywek drużyna znad morza zremisowała w Jaworznie z GKS-em Tychy 1:1 po bardzo słabym meczu.