Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
18:51

My już Państwu dziekujemy, życzymy miłego wieczoru i zapraszamy na kolejne relacje LIVE!

96'

Koniec meczu w Jaworznie! GKS Tychy po nudnym meczu remisuje z Flotą Śwoniuście 1:1.

95'

Czerwona kartka dla Sławomira Cienciały za brutalny faul na połowie rywala!

90'

Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

89'

Ostatnia zmiana w barwach Floty. Za Sebastiana Kamińskiego na boisku pojawia się jego imiennik, Sebastian Zalepa.

88'

Paweł Smółka po raz kolejny stanął przed znakomitą szansą! Tym razem po strzale głową napastnika GKS-u fantastyczną interwencją popisał się Darko Brljak.

88'

Trzecia kartka dla gracza Floty, tym razem ukarany Daniel Brud.

86'

Ależ była szansa tyszan! Najpierw kiks popełnił bramkarz Floty nie łapiąc piłki we własnym polu karnym, a chwilę później przewracany w nim był gracz gospodarzy, jednak sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego.

84'

Druga zmiana także w zespole Floty. Na boisko za Sebastiana Olszara wchodzi Paweł Lisowski.

84'

Mógł teraz wyjść na prowadzenie GKS Tychy! Piłkę w polu karnym rywala ładnie na klatkę piersiową przyjął Paweł Smółka, ale jego strzał z woleja okazał się niecelny.

82'

Charles Nwaogu pokusił się teraz o indywidualną akcję, po minięciu dwóch zawodników wpadł w pole karne, ale trzeci zawodnik już go zablokował.

74'

Zapomnieliśmy poinformować o zmianie w barwach GKS-u. Zaraz po bramce dla Floty boisko upuścił Marcin Wodecki, a na nim pojawił się Damian Szczęsny.

77'

Wojciech Trochim bardzo mocno uderzył z dalszej odległości, ale Brljak na raty zdołał złapać futbolówkę.

76'

Ależ miał nosa trener Kafarski wprowadzając Korta na plac gry! Piłkę z lewej strony boiska zagrał Arkadiusz Reca, ta trafiła do Korta, który uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników gospodarzy i wturlała się do bramki. Mamy remis!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Flota doprowadza do wyrównania za sprawą bramki Dawida Korta!

74'

Taka zmiana tyszan oznacza, że Kowalczyk pierwszy raz w tym sezonie nie zdobędzie bramki w meczu ligowym. Jak do tej pory sześć bramek zaliczył w sześciu pierwszych kolejkach sezonu.

73'

Zmiana także w GKS-ie Tychy. Boisko opuszcza Maciej Kowalczyk, a na nim pojawia się Paweł Smółka.

71'

Zmiana dochodzi do skutku. Kort zastępuje na boisku Rafała Grzelaka.

71'

Za moment będzie pierwsza zmiana w zespole Floty, do wejścia szykuje się już Dawid Kort.

66'

Druga kartka dla gracza Floty. "Żółtkiem" ukarany tym razem Sławomir Cienciała.

63'

Gra toczy się w środku pola, oba zespoły są bardzo niedokładne w swoich poczynaniach.

56'

Znaczną przewagę ma teraz Flota, jednak nie potrafią przedrzeć się w pole karne tyszan, gospodarze za każdym razem, czasem nawet przypadkowo oddalają zagrożenie od własnej bramki.

51'

Uderzenie z prawej strony boiska Macieja Kowalczyka trochę w stylu zawodnika rugby, bardzo wysoko nad bramką Floty.

49'

Piłka wrzucona przez Rafała Grzelaka doszła do jednego z graczy Floty, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

49'

Faul na wysokości około 25 metra przed bramką tyszan, może być groźnie.

46'

Drugą połowę zaczynają gracze GKS-u Tychy!

17:59

Zawodnicy obu zespołów pojawiają się już na murawie, a więc to znak, że już za moment rozpocznie się druga połowa!

17:48

Pierwsza połowa tego meczu to był ciężki kawałek chleba, jedynie bramka w końcówce nieco uratowała to "widowisko". Oby było więcej emocji w drugiej części spotkania, na którą zapraszamy już za kilka minut.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu! GKS Tychy prowadzi z Flotą 1:0!

44'

Fantastyczna akcja tyszan! Kowalczyk popędził prawą stroną boiska, dograł do Radzewicza, który wpadł w pole karne i zagrał do Zganiacza, a ten strzałem wewnętrzną częścią stopy pewnie wpakował piłkę do bramki Floty!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! MARIUSZ ZGANIACZ otwiera wynik tego spotkania w Jaworznie!

42'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu także dla zawodnika Floty. Ukarany zostaje Marek Niewiada.

40'

Wojciech Trochim stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale przez nikogo atakowany spudłował z około dwudziestego metra przed bramką gości.

37'

Trener GKS-u Tychy Przemysław Cecherz instruuje swój zespół z części trybun koło własnej ławki rezerwowych. Wydaje mi się, że w przypadku wykluczenia trenera, jakikolwiek kontakt z zespołem w trakcie meczu jest całkowicie zabroniony.

34'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany nią Mateusz Grzybek za niebezpieczny wślizg w rywala na połowie Floty.

30'

Spotkanie niestety jak na razie nie porywa. Ciężko napisać coś sensownego o sytuacji na boisku. Piłka najczęściej znajduje się od trzydziestego metra pod jedną bramką do trzydziestego metra pod bramką drugą.

26'

Próba strzału Łukasza Bociana z dalszej odległości, jednak obrońca Floty spokojnie przyjmuje piłkę na linii własnego pola karnego.

23'

Z rzutu rożnego dośrodkowuje Wojciech Trochim, ale Darko Drljak bardzo pewnie wyłapuje futbolówkę.

21'

Przed polem karnym Floty przewracany Maciej Kowalczyk, jednak gwizdek sędziego milczy.

20'

Wrzutka z lewej strony boiska Arkadiusza Recy, w polu karnym tyszan był Sebastian Olszar, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońców gospodarzy.

17'

Po tej okazji Flota zamknęła gospodarzy w ich polu karnym, jednak nie potrafią dojść do dobre pozycji strzałowej.

16'

Ależ była niesamowita okazja gospodarzy! Marcin Radzewicz popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, gdzie był Marcin Wodecki, a ten strzałem głowa minimalnie spudłował.

11'

Marcin Radzewicz spróbował rozkręcić akcję tyszan, ale nie zrozumiał się z Kowalczykiem przez co gospodarze łatwo oddali piłkę rywalom.

10'

Goście teraz próbowali przycisnąć, dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale bardzo niedokładne.

8'

Teraz groźnie z dystansu uderzał Wojciech Trochim, jego strzał jednak minimalnie minął bramkę Darko Brljaka.

6'

Maciej Kowalczyk spróbował indywidualnej akcji, jednak nie przedarł się przez blok obronny Floty.

5'

Wrzutka piłki na pole karne gości, do strzału głową doszedł Sergiej Kożans, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

4'

Pierwsza interwencja Marka Igaza po anemicznym strzale z dystansu jednego z zawodników gości.

4'

Próba pierwszej ofensywnej akcji Floty, po prawej stronie przyjął piłkę Kamiński, ale Mateusz Mączyński "wyczyścił" rywala.

2'

Na początku spotkania goście próbują utrzymywać się przy piłce.

16:59

Początek meczu!

16:58

Losowanie wygrali zawodnicy goście, a więc za moment Flota rozpocznie ten mecz!

16:57

Oba zespoły wychodzą już na płytę stadionu w Jaworznie. Flota zagra dzisiaj na biało-niebiesko, natomiast GKS Tychy w swoich podstawowych zielono-czarno-czerwonych kostiumach.

16:55

Przypominamy, że trener GKS-u Tychy jest dzisiaj zawieszony z powodu nieodpowiedniego zachowania w meczu z Miedzią Legnica. Trenera tyszan zabraknie także w następnej kolejce.

16:48

Już za około dziesięć minut początek tego spotkania, a na murawie trwa jeszcze rozgrzewka obu zespołów.

16:48

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Misztal (Br.), Szczęsny, Smółka, Dymkowski, Wawrzynkiewicz, Kopczyk, Nitkiewicz.

16:47

Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski (Br.), Zalepa, Erić, Lisowski, Retlewski, Siemko, Kort.

16:46

Natomiast Flota tydzień temu pokonała na własnym obiekcie Sandecję Nowy Sącz 2:0.

16:46

W poprzedniej kolejce GKS Tychy iległ w Niecieczy liderowi, Termalice, 1:2. Bramkę dla tyszan zdobył Maciej Kowalczyk. To już szósta bramka tego zawodnika w tych rozgrywkach dzięki czemu jest wraz z Grzegorzem Goncerzem liderem klasyfikacji strzelców 1. ligi.

16:44

Pogoda nie będzie dzisiaj sprzyjała intensywnej grze w piłkę. Jest duszno, przez co piłkarze mogą się szybko męczyć. Miejmy jednak nadzieje, że zawodnicy obu ekip podołają zadaniu i zaprezentują nam dzisiaj ciekawe widowisko.

16:39

Czas na 7. kolejkę 1. ligi piłkarskiej! Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Jaworznie zmierzą się jedenastki GKS-u Tychy i Floty Świnoujście. Faworytem tego spotkania są goście, którzy zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli, tyszanie natomiast plasują się aż dziewięć pozycji niżej.